Як дозволити зменшити передачу на Niva Chevrolet

Керування коробкою розповсюдження

Ключ до довговічної роботи передачі є правильний вибір його режиму. Кожен власник автомобіля Niva Chevrolet спочатку може ознайомитись із правилами експлуатації, використовуючи спеціально розроблений посібник. Перш за все, необхідно мати справу з режимами роботи розбирання та їх включення. На Chevrolet Niva автомобілі зменшуються / збільшена передача, а також блокування включають один важіль, який має п’ять позицій.

 • Центральне положення. нейтральний включений.
 • Назад та вправо – підвищена передача з розблокованим диференціалом.
 • Назад і ліворуч. підвищена передача з заблокованим диференціальним.
 • Вперед і правильно. знижена передача з розблокованим диференціальним.
 • Вперед і ліворуч. знижена передача з заблокованим диференціальним.

Коли використовується низька передача

За якими цілями, як правило, потрібний розподіл, коли має сенс включити замок і зменшити передачу? Такі, здається простим, але водночас серйозні питання будуть зрозумілі при розгляді наступного прикладу. Під час руху на дорозі твердого покриття входить четверта передача. Раптом перед автомобілем є велика калюжа з м’яким ненадійним покриттям. У такій перешкоді машина може легко “вбивати”. Щоб запобігти цьому, слід включити знижену передачу і повільно подолати таку перешкоду. Така передача призначена для водіння на м’якій дорожній поверхні, коли навіть перша передача є “жорсткою”.

Варто зазначити, що включити знижену передачу на Niva Chevrolet, необхідно зупинити. диференціальний автомобіль настільки влаштований. Але, щоб увімкнути та вимкнути замок, не потрібно зупинятися. Але чи варто використовувати такі додаткові та, без сумніву, корисні функції машини? Досвідчені водії рекомендують використовувати їх у тих місцях, де бруд розташовується не на рівному місці, а з різними вибоїнами тощо.

Як розподіл Chevrolet Niva Chevrolet

Таким чином, зменшена передача розподілу Chevrolet призначена для комфортної дороги дороги та подолання різноманітних перешкод. Потрібно повільно йти на таку передачу, неможливо різко їздити, тому що в цей момент колеса отримають більшу навантаження, внаслідок чого реальна яма може бути, щоб вийти з яких автомобіль буде дуже складно.

З таким чином водіння автомобілістом краще відчує рух коліс, внаслідок чого, з їх “шліфуванням”, свідчення якого буде хаотичним рухом автомобіля, можна було б щось негайно здійснити щось негайно. подолання перешкоди. Найчастіше для цього використовується траєкторія руху автомобіля.

Варто також зазначити, що при пересуванні по в’язкому бруду або глибоким калюжам у жодному разі не можна різко включати другу знижену передачу. При цьому підвищується момент, що крутить, в результаті чого автомобіль може просто «забуханкануться», затихнувши в самий невідповідний момент.

READ  Організатор в багажник Niva Chevrolet своїми руками

Чому включати блокування?

SUV. це машина, яка не боїться труднощів. Шеви Ніва. це повнопривідний автомобіль. Наявність замка дозволяє йому стати ще більш потужним і надійним другом на позашляховику. Коли ви вмикаєте замок, вони працюють ці колеса, щоб працювати легше.

Коли ви вмикаєте блокування, як правило, обидва мости працюють на 50%, тобто одне колесо працює на передній і один на задній осі.

Наприклад, питання полягає в тому, як насолодитися розповсюдженням на Chevrolet Niva, якщо ваш автомобіль почав долав, і коли замок вимкнено. У цьому випадку ці колеса, які просто застрягли, і в кінці кінців вони спалюють ще більше. Коли замка знаходиться, ці колеса, які не падають, починають працювати і тим самим витягують машину з бруду або льодового покриття.

Як увімкнути повний привід до Niva Chevrolet

Оскільки Niva Chevrolet є апріорним автомобілем автомобіля, то переведення на чотириколісний привід означає включення міжмонтажних осей (але не сірого) блокування дозуваного коробки. Якщо передня вісь вимкнена для Niva Chevrolet, чотириколісний привід на обох звичайних. Це необхідно для того, щоб використовувати всі колеса Шеви ВАЗ 2121 у цьому випадку, якщо один з них, скажімо, висіти на важелі над ямою. До Шагрина, це не допоможе, якщо така висяча 2 колеса вийшла відразу на борту автомобіля або з боку (це називається діагональним висячим). Відгуки та коментарі до запису як працює повний привід перемикаю на повний привід. Щоб запобігти таким проблемам, деякі власники НІВ (не тільки бренду Chevrolet) поставили міжразові диференціали (самоблоки) своїми руками.

Коли включати зменшену передачу?

Як насолоджуватися розповсюдженням на Niva Chevrolet, чому і коли включати зменшення та блокування? Здається, це банальне, але серйозне питання. Все просто. Уявіть, ви йдете по дорозі країни на четвертому передачеві. дорога чудова, але тут у вас є глибока калюжа, де, природно, дорожня поверхня м’яка, а машина буде занурюватися. Для цього потрібно зупинити та дозволити зменшити передачу. Ви не помиляєтеся, але вам потрібно дійсно зупинити.

Вся причина полягає в тому, що тут є перехресний диференціал, який просто не дозволять вам перемикатися з високим рівнем і назад. Чому вам потрібна знижена передача?

дозволити, зменшити, передача, niva

Уявіть собі. потрібно їздити на м’якій або високо забруднену дорогу. Наприклад, ви йдете на другу передачу і почніть відчувати, що автомобіль важко, і щось уповільнює, ви перейдете на перший, але це все ще важко, тому для цього є зменшена передача для цього.

Перша знижена передача, як би половина першої підвищеної, тобто, якщо ви перейдете на другий, ви отримаєте перші підвищені.

READ  Як зареєструвати газове обладнання на авто

Як правило, для позашляховика створюється зменшена передача. Коли зменшується, вам потрібно піти, і, бажано, не гратися різко, тому що колеса на цьому етапі отримують велике навантаження і може зробити фатальну ямку, яка не дозволить вам рухатися далі.

У цьому випадку автомобіль дозволяє відчути рух коліс, і якщо вони починають копіювати, то ви негайно зрозумієте хаотичне рух. У цьому випадку, якщо ви відзначаєте, що автомобіль починає долав, ви можете взяти щось, щоб уникнути засідки, наприклад, змінити траєкторію руху.

Як працює Niva Chevrolet Gearbox, Chevrolet Niva розповсюдження

Варто звернути увагу на те, що якщо ви подорожуєте в глибоких калюжах або в’язкому бруду, то ні, то вам не потрібно переключатися на друге зменшення, оскільки машина з збільшенням крутного моменту, можливо, це просто “розряд”, Це означає, що він стане важким, і він буде просто зупинятися на найвигідніший момент.

Якщо ж ви їдете, наприклад, на третій зниженій і відчуваєте, що автомобілю стає важко, слід негайно переключитися на другу або навіть на першу, що також не затихнути в самому небезпечному місці.

Можливі коробки розповсюдження

Щоб запобігти проблемам з Казахстаном, випливає з:

 • Контролюйте рівень масла,
 • стежити, щоб кріплення опор завжди були закручені,
 • шматок,
 • Перевірте стан двигуна та кардану,
 • Під час ковзання не перемикайте передачу,
 • Не роблять надмірних зусиль, з труднощами перемикання.

Chevrolet Niva розташована як надійний позашляховик, тому його передача вже була підготовлена ​​для різкого передавання та агресивного використання. SUV має ручну коробку п’ятиступеневої коробки переходу, завдяки цій функції водій повністю контролює рух транспортного засобу за слизькою дорогою або позашляховиком.

Експлуатація автомобіля в різних режимах

Зменшена передача входить у випадку, коли потрібно збільшити крутний момент. Прикладом є рух крутого схилу або проходження в’язкого грунту. Щоб подолати розділи, замкнуті. Для досягнення більш чіткого та фіксованого включення, потрібно чекати моменту ковзання, а потім, коли зчеплення вимикається, перекладіть важіль ліворуч. У стані блокування можна переміщатися лише на обмежену відстань зі швидкістю не більше 40 км/год.

Пристрій

Розподіл коробки VAZ 2123 встановлюється за контрольно-пропускним пунктом і закріплюється в дужках до дна автомобіля. Він керується проміжним валом. Крутний момент з Республіки Казахстан до провідних мостів передається карданісом, які загвинчуються до фланців приводних валів дозувальної коробки.

Корпус дозування виготовлений з алюмінієвого сплаву. У верхній частині є люк з кришкою.

Коробка для дозування складається з наступних деталей:

 • Випадок rk.
 • Свинцевий вал.
 • Контрольні важелі.
 • Підшипники.
 • Передача.
 • Провідні вали (фронт і ззаду).
 • Фланці.
 • Диференціальний механізм житла.
 • Ось.
 • Супутники.
 • Муфти комутаційні та блокування диференціального.
 • Сельники.
 • Пробка і уперті кільця.
 • Обкладинка.
 • Перехрестя.

Swap Box Shevi VAZ 2121 має три швидкості:

READ  Який розподільний вал поставити на Niva Chevrolet

Нейтракт дозволяє тимчасово вимикати передачу коробки передач. Він використовується при підключенні до морочних лебідів та інших агрегатів.

Перша швидкість призначена для переміщення по дорогах, а друга. для позашляховика, де високий крутний момент вимагається при низькій швидкості.

ВАЖЛИВО: Немає синхронізаторів у розповсюдженні. Тому перемикайте замок і швидкість Казахстану Республіки лише після зупинки машини. Якщо ви не можете переключитися на перемикач, вам потрібно спробувати перетворити рульове колесо або повільно торкнутися. У цьому випадку передачі змінюють взаємну позицію, що дозволить вам переключити режим.

На Niva Chevrolet перемикання використовується наступним чином

Принцип роботи повного приводу (розблокована диференціальна) у Chevrolet Niva

У звичайному режимі Chevrolet Niva працює над високою передачею з розблокованим диференціальним. Крутний момент передається від приводу через коробку передач та проміжний вал на двоступінчасту роздавальну коробку. Диференціал міжопису вбудований у коробку розповсюдження. Він з’єднує передні та задні осі і дозволяє їм обертатися з різними швидкостями залежно від дорожніх умов та напрямку руху.

Як працювати з чотирма колесами на Niva з заблокованим диференціальним?

Коли вмикається повний привід, обидва карданного валу блокується блокуванням зчеплення. Це сприяє рівномірній передачі тяги на обох осі автомобіля. Через це прохідність машини збільшується, але погіршується керованість.

Чому включати блокування?

SUV. це машина, яка не боїться труднощів. Шеви Ніва. це повнопривідний автомобіль. Наявність замка дозволяє йому стати ще більш потужним і надійним другом на позашляховику. Коли ви вмикаєте замок, вони працюють ці колеса, щоб працювати легше.

, Як правило, обидва мости працюють на 50%, тобто одне колесо працює на фронті і один на задньому мосту.

Наприклад, питання полягає в тому, як насолодитися розповсюдженням на Chevrolet Niva, якщо ваш автомобіль почав долав, і коли замок вимкнено. У цьому випадку ці колеса, які просто застрягли, і в кінці кінців вони спалюють ще більше. При включеному блокуванні ті колеса, які не забуксували, починають працювати і тим самим витягують автомобіль з бруду або льодового покриття.

Для полювання та риболовлі “Ніва”. незамінний автомобіль. Він славиться своєю прохідництвом і простим пристроєм. Звичайно, протягом багатьох років модель має важливе значення. Але є можливість купити “Chevrolet Niva”. Це більш оновлений автомобіль з приємним виглядом і не менш хорошими характеристиками проникнення. Що таке секрет прохідності? Все просте. розподіл на “Niva Chevrolet”. Його пристрій, принцип та режими роботи. далі в нашій статті.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS