Як дізнатися модель сигналізації Starline по брелоку

Моделі сигналізації Starline, зняті з випуску

Різні види сигналізацій Starline використовували різні типи основних брелоків. На знятих із випуску сигналізаціях серії A покоління Twage (А2, А4, A6, А8, А9) застосовувався основний брелок з характерною тонкою антеною, захищеною окремим елементом корпусу.

Starline A6:

дізнатися, модель, сигнал, starline, брелок

Starline A4:

У цьому місці брелок тріскається при частому носінні в кишені. На відміну від A-серії, що випускалася одночасно з нею і належала до того ж покоління серія В використовувала міцніший брелок, де корпус складався тільки з двох половинок, а антену закривав фігурний виступ.

Starline B6:

З цього ж покоління брелок зберіг загальні риси В-серії, але мав двоколірний корпус з іншим принципом розбирання. «Хвороба» С-серії – це тріщини вушка, до якого кріпиться карабін.

Покоління Dialog мало відрізнялося зовні. Характерна відмінність – це перехід на русифіковані екрани.

Сигналізації без автозапуску (B6 Dialog, A61 Dialog) при тому самому оформленні корпусу відрізнялися іконками нижнього ряду:

В останній рік випуску було створено серію сигналізацій А61/А91 у комплектації «4х4» — у них використовувався прямокутний брелок від D-серії. Оскільки D-серія використовує чотирикнопкові брелоки, а A91/A61 – трикнопкові, остання кнопка цих автосигналізаціях включає підсвічування екрану без будь-якого додаткового функціоналу.

Зліва направо – брелок Starline A61 4×4, Starline A91 4×4:

Надалі сімейство Dialog було вдосконалено, перетворившись на Dialog Flex – до функціонала, що вже існував, були додані гнучко програмовані додаткові канали, що стали надалі обов’язковою рисою сигналізацій Starline. З’явилася підтримка CAN-шини.

Було переглянуто дизайн брелоків. Змінився їхній вигляд, антена була прибрана всередину корпусу, брелок набув форми «омилки», набагато зручнішої. Перша кнопка брелока збільшилася в розмірах і переїхала у виступ, зробивши інтуїтивний пошук потрібної кнопки швидше.

У серії B «обмилювання» брелоків досягло апогею. Сигналізації В62 і B92 мали однаковий корпус, розрізняючись лише поруч іконок (у B62 були відсутні іконки автозапуску за таймером і температурою). Самі екрани були аналогічні відповідно А61 та А91.

Ті ж екрани використовувалися і в автосигналізаціях E60 і E90 (відмінності також у нижньому ряду ікон), але самі брелоки отримали власні корпуси. На відміну від більшості моделей брелоків, де позначення кнопок чисто символічні, тут на кнопках постановки та зняття з охорони однозначні зображення.

Сучасні моделі

У найдешевшій A-серії в залежності від покоління використовуються різні брелоки. У Starline A93/А63 спочатку застосовувався брелок у формі, близькій до скошеного паралелепіпеда, було збережено виступ першої кнопки.

Однак ця автосигналізація стала завидним довгожителем, і для «освіження» зовнішнього вигляду брелок на останніх серіях був видозмінений, отримавши дисплей у стилі сучасних сигналізацій п’ятого покоління (сигналізації з автозапуском), але на відміну від них – у традиційному, а не інверсному забарвленні.

На сигналізаціях Starline A39 і А36 (це ті ж А93 і А63, але поставляються виключно в автосалони) брелок використовувався без змін від базової моделі. Не змінювався брелок і в «економічній» комплектації A93 ECO, зате в A63 ECO оновився.

Надалі ринку вийшла «повноцінна» А-серія четвертого покоління. Ці сигналізації відрізнялися початковою інтеграцією CAN-модуля у всіх комплектаціях та формою брелока – дизайнери повернулися до часів сигналізації Dialog Flex.

Поруч із виходом четвертого покоління сигналізацій Starline маркетологи компанії виділили окрему лінійку сигналізацій для позашляховиків, назвавши її D-серией. Жодних реальних відмінностей у конструкції, крім нового прямокутного брелка, сигналізації «позашляхової» серії зі звичайними не мали. У продаж брелоки сигналізації Starline D64 і D94 йшли у двох кольорах: синій та червоній. При цьому, на відміну від А61 4х4 і А91 4х4, четверта кнопка брелока у них функціональна, самі брелоки зовні абсолютно ідентичні.

У серії B збереглися «помилки» брелоки, дисплей у них також не змінювався.

Серія E після оновлення (моделі Е60.1, Е90.1, Е61.1, Е91.1, Е63, Е93) не змінювала конструкцію брелока. Оновлено брелок був тільки в п’ятому поколінні (Starline Е95, Е65). Екран змінив орієнтацію на вертикальну, графіка на ньому була уніфікована з інтерфейсом мобільного додатка Starline:

Серія А п’ятого покоління отримала той самий екран.

Starline серії D легко впізнаються по прямокутному червоному корпусу. Оновлений інверсний дисплей “переїхав” і сюди.

І, нарешті, ринку вийшли сигналізації шостого покоління. Серія В і нова серія X, що додалася до неї, впізнавані по знайомому раніше в B-серії «обмилку», а орієнтація дисплея знову стала горизонтальною, але інверсне забарвлення збереглося від сигналізацій п’ятого покоління. Замість рідкокристалічного екрану тепер використовується OLED.

Starline А66 та А96 знову отримали скошений корпус брелока, але екран у них тепер новий, до того ж кольоровий.

У Е-серії відмовилися від вертикальної орієнтації екрану, та й він сам виглядає тепер набагато простіше та дешевше, ніж у п’ятому поколінні. Це не дивно – тепер сама Е-серія позиціонується як дешевша, тоді як у п’ятому поколінні була однією з «наворочених».

Як визначити модель автосигналізації по брелоку Starline

Купуючи машину з рук, Ви зазвичай отримуєте вже встановлену сигналізацію. Однак супровідні папери при цьому губляться, а незнання господарем точної моделі далеко не рідкість. Тому, якщо Вам надалі доведеться зіткнутися з необхідністю зміни налаштувань сигналізації, потрібно спочатку розібратися, як дізнатися модель автосигналізації Starline на вигляд брелока. З огляду на ширину модельного ряду (з усіма моделями попередніх поколінь) це не так просто.

З часом Starline почали використовувати дедалі більшу уніфікацію. Якщо у сигналізацій Twage можна було розрізнити по брелоку навіть сигналізації однієї серії, то тепер відрізнити ту ж А94 від А92 на вигляд брелка не вийде. адже це не просто різні, а абсолютно різні сигналізації.

Пощастить, якщо на брелоку збережеться заводська наклейка – у її шифрі побачите найменування моделі сигналізації, цей код дублює той, що наноситься на коробку і центральний блок. Наприклад, на брелоку Е90 вказаний код на кшталт:

Якщо наклейка затерта, то розрізнити моделі з однаковими брелоками можна за іншими елементами комплектації. Тут найнадійніший спосіб. це спробувати увійти з основного брелока в меню налаштування датчика удару, як ми вже писали раніше. Так як до четвертого покоління використовувався зовнішній датчик, що налаштовується викруткою, на сигналізації А92 у Вас увійти в меню не вийде. Якщо ж меню стане доступним – то у Вас в руках брелок від А94.

Ще дещо корисне для Вас:

Визначення марки супровідної документації на автомобіль

Можна звернутися до дилерського центру, де укладався договір про купівлю-продаж. Швидше за все, у фахівців залишилася інформація про додаткове обладнання транспортного засобу, у тому числі й про охоронний комплекс.

Как привязать брелок к сигнализации Starline

За допомогою інтернет-сервісів

Визначити модель автосигналізації Starline за брелоком можна за допомогою таких інтернет-сервісів:

 • На офіційному сайті Starline розміщено інтернет-каталог як існуючих моделей сигналізації, так і зразків, знятих із виробництва. Кожен охоронний комплекс, представлений на ресурсі, має зображення брелока управління. Користувач має можливість візуально порівняти свій пульт з картинками, розміщеними на сайті, та ідентифікувати модельний ряд та номер пристрою.
 • Крім офіційних джерел, можна скористатися ресурсом «Крадіжки. ні”. На ньому також розміщені зображення брелоків різних марок сигналізації, у тому числі Starline. Крім того, фахівцями цього сайту створено співтовариство. де автовласник має можливість викласти фото пульта та отримати коментарі від інших користувачів, які можуть знати відповідь.
 • Існує ще один варіант ідентифікації пристрою за допомогою пошукової системи Google за зображеннями. Слід сфотографувати брелок, бажано у високій якості, і завантажити картинку в пошук. Google знайде всі схожі зображення, під якими власник автомобіля зможе подивитися назву моделі та встановити, до якої серії вона належить.

Пошук по фотографії брелока в Google покроково здійснюється так:

Модельний ряд D

Пульти охоронної системи Starline D-моделі (D64, D94) виготовляються спеціально для автомобілів класу «J» (кросовер, позашляховик), тому на дисплеї брелока зображено машину саме цього типу.

 • корпус блоку управління має строгу прямокутну форму з тонкою чорною рамкою навколо дисплея та випускається у двох кольорах: червоному та синьому;
 • серія 94 проводиться з автозапуском ДВЗ (двигуна внутрішнього згоряння), на відміну від 64;
 • D94 має інший набір піктограм у нижній частині екрана, наприклад, відсутня іконка беззвучного режиму, замість неї символ у вигляді термометра.

На даний момент виробник продовжує постачати моделі серії D, розробляючи нові модифікації зовнішнього вигляду.

Зображення пультів протиугінного комплексу Starline D-серії:

Модельний ряд А

Брелоки протиугінної системи Starline А-моделі (Twage A4, А6, А8, А9) можна описати так:

 • Для цих пультів характерна наявність зовнішньої антени, що знаходиться з лівого боку пристрою. Вона має довжину 2 сантиметри і захищена чорним пластиковим ковпачком, що є знімним.
 • Starline A4 виділяється серед інших за рахунок великого зображення автомобіля, на лобовому склі якого вміщено напис «BRAKE».
 • А9 і А8 відрізняються від А6 зеленим відтінком нижніх іконок на дисплеї та різним набором піктограм у лівій частині екрану.

Подібні моделі зняті з виробництва та зустрічаються на транспортних засобах двотисячного та більш раннього року випуску.

Вид брелоків протиугінної системи модельного ряду Twage A4, А6, А8, А9 представлені на

 • мають подібність до пристроїв В-моделі, але, на відміну від них, повністю русифіковані;
 • антена, як і в поколінні Twage, є зовнішньою, але вже повністю злита з корпусом брелока;
 • у серії А61 значки в нижній частині дисплея відрізняються від А91 і виконані у більш мінімалістичному стилі.

На фото продемонстровані брелоки моделей А61 та А91:

 • пристрої мають форму паралелепіпеда і виконані в синьо-чорному кольорі з обрамленням екрану, що повторює контури корпусу;
 • кнопки управління мають однакове сіре забарвлення;
 • у моделі А94 іконки на дисплеї зелені, а А64 — блакитні.

Зовнішній вигляд брелоків моделей А64 та А94 представлені на

Зовнішній вигляд старих та нових моделей брелоків А63/93

Як ідентифікувати модель з маркування?

Визначити марку та модель сигналізації можна за маркуванням, яке розташовується на задній кришці брелока управління. Для цього необхідно перевернути пристрій та знайти на ньому наклейку зі штрих-кодом. Під ним знаходиться рядок, який починається з ідентифікаційного номера екземпляра охоронної системи, що складається з 8 символів (наприклад, ID: NJQ578LO). Потім після пропуску прописана модель сигналізації, як правило, що складається з 1 літери та 1-2 цифр. Таким же чином можна визначити вид охоронного комплексу і запасним брелоком.

Розташування інформації про модель сигналізації Starline

дізнатися, модель, сигнал, starline, брелок

Не завжди наклейка з маркуванням зберігається у незмінному вигляді: якщо пульт експлуатувався неакуратно, вона може стертися або загубитися зовсім. У такій ситуації існує ще один спосіб дізнатися модель сигналізації Starline по брелоку: можна розібрати пристрій. Нерідко назва охоронної системи дублюється на корпусі пульта зсередини. Також має сенс перевіряти наявність інформації про серію брелока під кришкою, що закриває елемент живлення.

Визначаємо модель автосигналізації Starline по брелоку

Впізнати конкретний тип охоронного комплексу Starline можна, візуально порівнявши основний пульт із зображеннями брелоків цієї марки. Крім того, існують інші перевірені способи дізнатися модель сигналізації Starline по брелоку, наприклад, його маркування або за допомогою інтернет-сервісів.

Як ідентифікувати модель з маркування?

Характерні особливості лінійок Starline

Ідентифікація моделі за вбудованими функціями

Визначення марки супровідної документації на автомобіль

Характерні особливості лінійок Starline

Характерні відмінності блоків сигналізації Starline без зворотного зв’язку або з нею:

 • унікальна форма брелока;
 • колір корпусу;
 • тип орієнтації екрана;
 • кількість та місце розташування кнопок управління;
 • піктограми на дисплеї пульта та їх призначення;
 • тип антени (зовнішня чи вбудована).

Как узнать модель сигнализации.

дізнатися, модель, сигнал, starline, брелок

Ідентифікація моделі за вбудованими функціями

Визначити по брелоку, яка встановлена ​​сигналізація марки Starline, можна за функціями, що відображаються на дисплеї пристрою у вигляді піктограм. Наприклад, опція автозапуску ДВС є тільки у моделей з цифрою «9», а сигналізації А6/А9 і А91 не мають можливості працювати з КАН-модулем.

Автовласник, який знає всі функції пульта управління, легко зможе визначити модель охоронного комплексу Starline за таблицею:

Функція А6, А9 А61 А64 А91 А94 А93 В64 В94 D64 Е60 Е90
Діалоговий код є є є є є є є є є є є
Шок-сенсор є є є є є є є є є є є
Датчик нахилу є є є є є є є є є є є
Сенсор температури всередині салону є є є є є є є є є є є
Автоматичний запуск двигуна ні ні ні є є є ні є ні ні є
Турботаймер є є є є є є є є є є є
CAN-інтерфейс ні ні є ні є є є є є є є
Модульна архітектура ні ні є ні є є є є є є є
Гнучкі сервісні канали ні ні є ні є є є є є є є
Безшумна робота блоку (відключення звукових оповіщень) ні ні є ні є є є є є є є
Контроль каналу зв’язку ні ні є ні є є є є є є є

Огляд брелока сигналізації Starline та керування його кнопками представлений каналом «REALAUT0».