Що робити, якщо не заводиться Hyundai Solaris

Цей ресурс розрахований, виходячи з умов проходження регулярного обслуговування агрегату, експлуатації авто в умовах поїздок на середні відстані в умовах помірної температури. Час Solaris не заводиться з першого разу стартера значно зменшується. Ця категорія відмов є найбільш імовірною причиною, через яку двигун не заводиться.

Почему Kia Rio / Hyundai Solaris плохо заводится на горячую или на холодную

Щоб усунути цю проблему, необхідно знати схему розташування запобіжників, вміти їх перевіряти і правильно замінювати. Дуже часто причиною відмови запуску є підгоряння контактів, роз’ємів, електричних з’єднань, клем.

На цей випадок дуже корисно у складі бортового ремкомплекту мати мультиметр. Двигуни Hyundai Accent мають складну електронну систему керування з численними датчиками та виконавчими пристроями. Відмова одного з електронних пристроїв може призвести до проблем із запуском силового агрегату.

Необхідно мати уявлення про місця розташування основних датчиків та пристроїв для моделі двигуна, встановленого на Акценті, знати, яким чином можна продіагностувати автомобіль. У процесі експлуатації автомобіля зношується поршнева група, зменшується компресія.

Такий процес прискорюють використання неякісного палива, мастильних матеріалів, невчасна заміна паливних та повітряних фільтрів. Є заходи, які дозволяють запустити двигун, що «підгуляв». Автомобілі Hyundai мають досить хистку систему іммобілайзера. Їх очищення і наступне встановлення на місце, як правило, Solaris не заводиться з першого разу мотору завестися, але через деякий час проблема могла повторитися.

Після доливання якісно бензину відзначається перетворення авто на краще, що тільки підтверджує те, що неякісне паливо безпосередньо впливає на можливість завести машину.

Двигуни автомобілів Hyundai Solaris, випущених до року, за своєю конструкцією дуже схожі. Причиною неможливості завести мотор можуть бути відмови трьох різних датчиків, а також порушення в електромережі та поломка клапана продування адсорбера. Як перевірити всі ці елементи, розглянуто.

Ми маємо на увазі, що колінвал обертається, тобто стартер крутить, і Solaris може не заводитися з однієї з шести причин. Нижче перераховано їх. Ключ нехай перебуває у положенні LOCK. Знімаємо пластикову кришку, акуратно витягуємо одну з котушок, встановлюємо запасну свічку.

Далі корпус свічки притискаємо до “маси”. Помічник нехай увімкне стартер, але не більше ніж на 5 секунд. Навіть якщо іскра є, то може бути пробита ізоляція. Допустимо, пластик біля свічки має вкраплення — «черв’ячки», «точки»… Отже, треба просто замінити модуль котушки.

Якщо на автомобілі Hyundai Solaris не заводиться двигун, скидати тиск треба так: вимикають запалення, чекають години. Інших методів. Дізнатись про справність системи живлення можна тільки після скидання Solaris не заводиться з першого разу.

Нею Solaris не заводиться з першого разу бути забитий паливний фільтр, погано працюючий насос, і навіть лід у паливній магістралі. На жаль, рампа двигуна не містить діагностичних клапанів. Це виконано для всіх авто із сімейства Hyundai Solaris.

З несправним ДПКВ двигун не стартує. А ось із термометром надходять простіше: його відключають, і до штекеру приєднують інший датчик. Далі включають стартер, і двигун на Солярисі заводиться.

Не заводиться Hyundai Solaris: причини, як виправити

У цьому випадку допоможе звичайне технічне обслуговування вузла. З іншого боку, причина може ховатися в поломці плунжерної пари, що фактично призводить до капітального ремонту елемента. Найпоширеніша причина появи проблеми. застосування палива низької якості. Власники Hyundai, напевно, помічали, що свічки швидко покриваються нагаром. Звичайно, їх можна почистити та поставити на місце. Але це лише тимчасове вирішення проблеми, тому паливо доведеться міняти.

READ  Авто на метані плюси і мінуси

Якщо стартер починає крутитися, а машина не «оживає», це може відбуватися по Solaris, не заводиться з першого разу, викладеним вище.

Якщо іскра відсутня і встановлено, що це наслідок несправності проводки, її необхідно замінити. Всю проводку міняти необов’язково — достатньо лише дроту із пошкодженнями. Якщо при діагностиці виявлено, що тиск у рампі нижче за норму, потрібно перевірити паливний фільтр. Якщо він засмічений, його змінюють. Причина може бути в насосі.

Якщо він несправний, його слід замінити. Заміні підлягають взагалі всі зламані датчики — це стосується термометра. При виявленні несправності клапана адсорбера можна спробувати прочистити. Можливо, він засмічився Solaris не заводиться з першого разу пилом, який у нього потрапив із самого адсорбера.

Hyundai Solaris сьогодні завів насилу. стартер крутить, машина не схоплює, хвилин п’ять так стояв. Доїхав від міста до роботи, заглушив, почав заводити знову така фігня. Потім заводячи натиснув на газільку і вона завелася. Потім заводячи натиснув на газільку і вона завелася. Через деякий час знову спробував завести. вийшло аналогічним способом. і далі заводилася без натискання педалі газу. Підкажіть, куди дивитися? я ось думаю може паливний фільтр змінювати час. Пробігом раніше була така проблема, але заводилася вже зі спроби. ОД каже коли зовсім зламається, тоді приїжджай. без явної поломки до неї не полезем. Свічки я міняв, не допомогло.

Подивіться сам стартер — мабуть, у ньому стерлися щітки. Можливо несправний сам стартер — тоді він клацатиме. Нічого, крім заміни, тут порекомендувати. За відсутності клацань перевіряємо і при необхідності замінюємо запобіжник стартера або реле, що втягує.

hyundai, solaris, заводить, першого

Solaris Hyundai не заводиться причини: детально розглядаємо

Більшість описаних поломок можна усунути власними силами. У «запущених» випадках без ґрунтовного ремонту не обійтися, але, на щастя, Hyundai Solaris не можна назвати складним з погляду конструкції автомобілем. Ще один елемент, який вплине на запуск двигуна стає датчик температури форсунки, що управляє. Вихід з ладу даного електронного елемента стане причиною кута впорскування, що змінилося.

Щоб виправити поломку, варто замінити датчик. Як і для бензинових моторів Соляристак і для дизельного силового агрегату – несправність блоку керування двигуном порушує роботу всіх систем. Нижче перераховано їх. Ключ нехай знаходиться у положенні LOCK.

Знімаємо пластикову кришку, акуратно витягаємо одну з котушок, встановлюємо запасну свічку. Далі корпус свічки Solaris не заводиться з першого разу до маси. Помічник нехай увімкне стартер, але не більше ніж на 5 секунд.

Навіть якщо іскра є, то може бути пробита ізоляція. Допустимо, пластик біля свічки має вкраплення — «черв’ячки», «точки»… Отже, треба просто замінити модуль котушки. Якщо на автомобілі Hyundai Solaris не заводиться двигун, скидати тиск треба так: вимикають запалення, чекають години. Інших методів. Дізнатися про справність системи живлення можна лише після скидання тиску. Нею може бути забитий паливний фільтр, погано працюючий насос, і навіть лід у паливній магістралі.

На жаль, рампа двигуна не містить діагностичних клапанів. Це виконано для всіх автомобілів із сімейства Hyundai Solaris. З несправним ДПКВ двигун не стартує. А ось з термометром надходять простіше: його Solaris не заводиться з першого разу, і до штекера приєднують інший датчик. Далі включають стартер, і двигун на Солярисі заводиться. Solaris не заводиться з першого разу АКБ. При несправності вузла, який ми щойно перевіряли, двигун на Солярисі не можна завести в принципі.

Можливо, двигуну просто не вистачає повітря?

Кожен власник Hyundai Solaris стикався із ситуацією, коли машина переставала заводитися. Причин такого явища може бути багато, і ця стаття розгляне можливі проблеми, а також підкаже, як їх вирішити. УВАГА! Знайдено зовсім простий спосіб скоротити витрати пального! Не вірите? Автомеханік із літнім стажем теж не вірив, доки не спробував. А тепер він заощаджує на бензині 35 рублів на рік! Читати далі”. Трохи про машину. Hyundai Solaris вважається бюджетним автомобілем, експлуатація якого можлива на території Росії.

Насамперед треба було перевірити чистоту повітряного фільтра. Ми не тестуємо датчик детонації, лямбда-зонди та ДПДЗ. До речі, при несправності останнього вузла двигун добре заводиться. Просто треба натискати на газ.

Іноді трапляється таке, що двигун не заводиться через відмову датчиків. Зазвичай для екстреного усунення поломки, що виникла, можна скористатися порадою щодо зміни місць двох пристроїв, якщо обидва справні.

READ  Погано заводиться ВАЗ 2110 інжектор 8 причина

Однак якщо в якомусь датчику виникла поломка, завести автомобіль не вийде. Серед причин, що спричиняють несправність роботи пристрою, зазначають:. Несправність датчика в цьому списку вважається основною причиною Solaris не заводиться з першого разу. У цьому випадку необхідно якнайшвидше замінити даний елемент. Діагностику можна провести самостійно при моторі, що працює на холостому ходу.

Однак замінити елемент своїми руками не вийде, у зв’язку з чим доведеться таки відвідати в сервісний центр. Hyundai Accent є надійним корейським автомобілем.

Він випускається у багатьох країнах. До року він проводився у Таганрозі. Відгуки власників загалом позитивні. Деякі автовласники відзначають проблеми із запуском двигуна автомобіля, особливо в холодну пору року. Розберемо причини відмови запуску, як можна усунути несправність. На більшості авто встановлені АКБ із пристойним терміном експлуатації.

Їх ємність та пусковий струм з часом зменшуються.

Тому під час запуску двигуна вони можуть забезпечити достатню компресію в циліндрах, щоб двигун стабільно заводився. В умовах негативної температури навколишнього середовища густина електроліту знижується, тому після зимової стоянки завести автомобіль більш проблематично. Стартер Hyundai Accent має середній ресурс близько 10 років експлуатації.

Hyundai Solaris не заводиться, стартер не крутить. причини, що робити

Solaris не заводиться з першого разу Вимикаємо АКБ. Знаходимо клапан, знімаємо патрубок, що підводить, відключаємо роз’єм. Далі потрібно вийняти вузол назовні.

Кожній дії відповідає одне фото. Можна знову підключити клапан до штекеру та підключити АКБ. При спробі завести двигун клапан клацатиме, і він повинен пропускати повітря від «тонкого» патрубка до «товстого». При несправності вузла, який ми щойно перевіряли, двигун на Солярисі не можна завести в принципі. Можливо, двигуну просто не вистачає повітря? Насамперед треба було перевірити чистоту повітряного фільтра.

Hyundai Solaris стартер крутить, але не схоплює

Hyundai Solaris не бачить ключ 2

Була в мене подібна історія на попередній машині, і навіть спеці-електрички, які шукали несправність, два дні здалися.

Звертався до дилерського центру, але причини не знайшли (зрадливо заводилася). Екстер’єр Трансмісія Відгуки про Hyundai…

На жаль, рампа двигуна не містить діагностичних клапанів. В результаті сигналка зараз нічого не блокує, принаймні, не повинна. тільки кричить.

Поки машина на вулиці не заводиться, після чого машину ставлять в ангар. відігрітися, і машина Solaris Hyundai не заводиться причини заводитися. За 4 звернення щоразу машина стояла біля ОД від трьох до 10 днів, так нічого і не знайшли. При обертанні коленвала, а це означає те, що стартер крутить, автомобіль нездатний завестися з деяких причин, вивчення яких допоможе надалі уникнути подібної неприємності в дорозі.

Після установки через 1 або 2 місяці згоріло радіо реле блокування на бензонасосі точно не пам’ятаю, стояло в ланцюгу живлення.

Машинку привезли евакуатором до ОД. Реле знайшли та вирізали, ланцюг відновили, звернувся до установника сигналки із претензією. Мені запропонували поставити нове реле, відмовився.

Історія була влітку і до зими проблем не було. В результаті сигналка зараз нічого не блокує, принаймні, не повинна. тільки кричить.

Навігація за записами

При зниженому значенні знадобиться з’ясувати причину, якою може бути засмічений паливний фільтр, зламаний насос, а можливо навіть утворення льоду в паливній магістралі.

Особливістю рампи двигуна Hyundai Solaris є відсутність на ній діагностичних клапанів.

Обстеження датчиків Необхідно перевірити термометр і 2 датчики: На датчиках можна лише відновити підключення, причому при несправності ДПКВ двигун ніколи не стартує. За відсутності іскри на свічці роблять висновок про несправне проведення.

Если не заводится хёндай солярис у тебя возможно это

Навіть якщо іскра є, то може бути пробита ізоляція. Модуль із вкрапленнями. під заміну!

За відсутності харчування ЕБУ не працює кожна з котушок. Втім, цей варіант рідкісний. Перевірка тиску в рампі Якщо на автомобілі Hyundai Solaris не заводиться двигун, скидати тиск треба так: Дізнатися про справність системи живлення можна тільки після скидання тиску: Тиск має зрости до кПа.

машина заводиться не з першого разу

Чи варто проводити експеримент із акумулятором? Акамулятор не до чого, чого його мучити і себе?

Була в мене подібна історія на попередній машині, і навіть спеці-електрички, які шукали несправність, два дні здалися. Я потім сам знайшов ,справа була в головному реле Якщо іскра все ж таки є, то ізоляція може бути пробита, внаслідок чого буде потрібно заміна модуля котушки.

READ  Hyundai Solaris диски гальмівні які поставити

Крім того, харчування ЕБУ може бути відсутнім, внаслідок чого не працюватиме жодна з котушок, але подібні випадки вкрай рідкісні. Діагностика тиску в рампі При неможливості завести двигун машини, необхідно скинути тиск вимиканням запалення з наступним очікуванням в 3, год, після чого слід перевірити справність системи живлення: Знімається мінусова клема, а потім відкручуються гайки, що утримують.

Далі необхідно між рампою і шлангом закріпити манометр, причому обов’язково повинна дотримуватися герметичність з’єднань.

Приєднується АКБ, потім вмикається запалювання. Показник тиску має бути не менше кПа.

Hyundai Solaris не заводиться після морозів

Нею може бути забитий паливний фільтр, погано працюючий насос, і навіть лід у паливній магістралі. На жаль, рампа двигуна не містить діагностичних клапанів.

Самі перевіряємо клапан адсорбера

Вимикаємо АКБ. Знаходимо клапан, знімаємо патрубок, що підводить, відключаємо роз’єм. Далі потрібно вийняти вузол назовні. Кожній дії відповідає одне фото.

Можна знову підключити клапан до штекеру та підключити АКБ. При спробі завести двигун клапан клацатиме, і він повинен пропускати повітря від «тонкого» патрубка до «товстого».

Коли вузол клапана вимкнено, він не пропускає повітря в жодному напрямку. перевірте це.

При несправності вузла, який ми щойно перевіряли, двигун на Солярисі не можна завести в принципі.

Перевірка тиску в рампі

Якщо на автомобілі Hyundai Solaris не заводиться двигун, скидати тиск треба так: вимикають запалювання, чекають 3-4 години. Інших методів немає. Дізнатися про справність системи живлення можна лише після скидання тиску:

  • Відключають клему «мінус», відкручують дві гайки (див. фото);
  • Між шлангом і рампою встановлюють манометр – всі з’єднання мають бути герметичними;
  • Підключають АКБ, включають запалення (не стартер!). Тиск має зрости до 340 кПа.

Якщо значення виявилося нижчим, ніж 3,4 кгс/см2, треба шукати причину. Нею може бути забитий паливний фільтр, погано працюючий насос, і навіть лід у паливній магістралі.

На жаль, рампа двигуна не містить діагностичних клапанів. Це виконано для всіх авто із сімейства Hyundai Solaris.

Не заводиться Solaris стартер крутить, що робити?

Ключ нехай перебуває у положенні LOCK. Знімаємо пластикову кришку, акуратно витягуємо одну з котушок, встановлюємо запасну свічку.

Далі корпус свічки притискаємо до “маси”. Помічник нехай увімкне стартер, але не більше ніж на 5 секунд.

За відсутності іскри на свічці роблять висновок про несправне проведення.

Навіть якщо іскра є, то може бути пробита ізоляція. Допустимо, пластик біля свічки має вкраплення – «черв’ячки», «точки»… Значить, треба просто замінити модуль котушки.

За відсутності харчування ЕБУ не працює кожна з котушок. Втім, цей варіант є рідкісним.

Перевірка датчиків

Перевірятимемо три датчики: ДАТ, ДПКВ і термометр. З несправним ДПКВ двигун не стартує ніколи. За ідеєю, на ДАТ і ДПКВ можна лише відновити підключення.

А ось із термометром надходять простіше: його відключають, і до штекеру приєднують інший датчик. Далі включають стартер, і двигун на Солярисі заводиться.

Погрійте датчик у руках, і запуск буде успішним з великою ймовірністю.

Чому не заводиться Hyundai Solaris стартер крутить, але не схоплює: причини

Двигуни автомобілів Hyundai Solaris, випущені до 2017 року, за своєю конструкцією дуже схожі. Причиною неможливості завести мотор можуть бути відмови трьох різних датчиків, а також порушення в електромережі та поломка клапана продування адсорбера. Як перевірити ці елементи, розглянуто далі. Ми маємо на увазі, що колінвал обертається, тобто стартер крутить, і Solaris може не заводитися з однієї з шести причин. Нижче перераховані вони всі.

На відео наводиться приклад, як завести автомобіль у «-30».

Найчастіша причина не вдалих запусків двигуна

Можливо, двигуну просто не вистачає повітря? Насамперед треба було перевірити чистоту повітряного фільтра.

Ми не тестуємо датчик детонації, лямбда-зонди та ДПДЗ. До речі, при несправності останнього вузла двигун добре заводиться. Просто треба натискати на газ.