Honda Accord 7, де номер двигуна

Honda Accord CR7 Hybrid 2016-2020

Сьогодні ми маємо перегляд технологічної та динамічної Honda Accord CR7 (9 покоління, реставлювання версії). Раніше ми вже розібрали Honda Accord CR6 якомога більше, який був випущений з 2013 по 2016 рік, ви можете ознайомитись себе.

Honda зробив досить великомасштабні зміни в CR7 і досить ретельно працювали як над зовнішнім виглядом, так і над технічною частиною, яка, безумовно, виграла. Від 0 до 100 км. Автомобіль тепер прийнятий на 7.2 секунди на 2.0л моторі. Honda йде на крок попереду своїх найближчих конкурентів і цей седан можна визнати найшвидшим у своєму класі (найближчі конкуренти. Це сай, корона і т.д.).

Honda Accord VII з пробігом: повільні АКПП та масложер моторів

Accord сьомого покоління вийшов дуже цікавим автомобілем: по-європейськи зручним та по-хондовськи «драйверським». Правда, у першій частині огляду ми виявили, що йому не вистачає “легендарної” японської надійності (принаймні в електрику), але, можливо, принаймні, двигуни та коробки не розчарують нинішніх власників цих машин? Тепер ми дізнаємося.

Спосіб передавання

І спритність більшість акордів цього покоління переднього приводу. Також існують усі колесні диски (це правильні диски для японського ринку), але вони рідкісні навіть у своїй батьківщині. Однак не варто шкодувати про це: про особливості схеми подвійного насоса, я вже написав у відгуках “Servantt” CR-V, і згідно з угодою це добре працює. Як мінімум, автомобіль з такою системою втрачає частину керованості через неадекватну поведінку муфти в слизьких затяжних поворотах. А прохідність для досить низької та довгої машини потрібна не часто. Залишається лише одна перевага повного приводу – поїздки засніженими зимовими дорогами. Але і тут не все гладко: система схильна до пробуксовок через затримки в підключенні задньої осі і в результаті майже марна.

Якихось особливих слабких місць у машин з МКПП немає, але за деякими дрібницями слідкувати доведеться. Наприклад, опори силового агрегату служать часом менше сотні тисяч кілометрів, але навряд чи це пов’язано з їх якістю. Швидше, дається взнаки стиль експлуатації.

Після 150 тисяч пробігу потрібно поглядати на рівень олії та стан підшипників. Шумні коробки зустрічаються, але шум рідко доходить до дискомфортного рівня. Причиною його появи зазвичай стають неправильне масло, рідкісна його заміна чи зниження рівня. І, звичайно, любов водія до їзди на високій швидкості.

Після пари сотень тисяч кілометрів пробігу, знос синхронізатори другої третьої передачі починає поступово впливати на швидкість перемикання. Але з деякою удачею та гідною службою, ящики можуть пройти і три, і п’ятсот тисяч кілометрів пробігу.

П’ятишвидкісна коробка серії ARK5 / 7 трохи слабша, ніж шість-швидкість AST5, але ресурс, в основному, залежить від стилю експлуатації та технічного обслуговування, а не бренду агрегату.

Зчеплення скрізь є звичайним, з демпфером, а маховик твердий (не дворазовий). Правда, іноді носиться і навіть перегрівається, але це майже неминучий ризик для водія з претензіями до динаміки.

Автомати на Accord 7. тільки п’ятиступінчасті. Зазвичай – серії MCTA або близької до неї BAYA, MAYA та інших. Агрегати, безперечно, надійні, і при хорошому обслуговуванні та в спокійних руках до серйозного ремонту можуть переходити рубіж у 350-500 тисяч кілометрів. На жаль, гонщиків на Accord куди більше, ніж нормальних водіїв, і поломки коробок зустрічаються регулярно. Добре, що тут або підходить, або підходить як донори коробки з CR-V та іншими більш розслабленими автомобілями.

Обшивка зчеплення першої передачі традиційно пошкоджується з коханців, щоб вийти “Rustache” і перетягувати гоночні вентилятори, регулярно перевантажуючи коробку з гострими починатами з ковзанням. Поломки барабана третьої передачі. ще одна родова риса, і при покупці перевірка на відсутність пробуксовки є обов’язковою. Як правило, проблеми з барабаном починаються після запуску 150 тисяч і поступово прогресують, але коробка під невеликим тяговим вимикачем зазвичай. Слобська помітна тільки з “газом до підлоги”, і особливо. при русі в слайді. Електроніка може не видавати помилки, поки ковзання не буде явно і для водія.

Підшипники та соленоїди страждають переважно від пізньої заміни нафтових і надлишкових вантажів. Після того, як пара сотень тисяч бігу, підшипники, швидше за все, більше не в ідеальному стані, а пару поїздок зі швидкістю 160 може призвести до появи шуму. На цій стадії ремонт ще можливий, причому проблема усувається просто та швидко. Поки шум є тільки на ходу, не потрібно навіть знімати АКПП (хоч і бажано, для очищення), потрібно лише поміняти кришку за номером 21240-RCL-010 із вбудованим підшипником. На жаль, як правило, власники з ремонтом, а також пошкоджено випадок коробки та валів. Якщо ви приноситеся до появи фішок у маслі, він може закінчити основну пару та диференціальну, а автоматичний випадок передачі може буквально розбитись на частини.

Гідравлічний лікер зібрати бруд інтенсивно, в основному є суспензія лінійного тиску соленоїда. Після 250 тисяч бігу, майже всі ремонт ящиків повинні бути виконані з промиванням гідроблоку та заміни прокладки. При великих пробігах варто замінити всі гумові елементи коробки.

Якщо у машини не встановлений зовнішній фільтр 25430-PLR-003, то варто його поставити: він значно збільшує термін служби олії коробки, а його розпилювання при заміні олії дозволить вчасно помітити серйозні проблеми.

Інші несправності зустрічаються рідкісні, і ті, що є, нечасто призводять до повного випуску автоматичної передачі. Про те, чому бойова передача є більш надійною, ніж планетар, ми вже сказали.

На Honda Accord машини слов’яни не тільки досить надійна операція, а й дуже низька швидкість перемикання. Зазвичай машина з дволітровим двигуном та ручною передачею швидше в розгону до сотень, ніж третя потужна версія з 2,4 літровим двигуном та автоматичним.

Двигуни

Honda двигуни традиційно вважаються неймовірно надійними. І якщо по відношенню до серії, я цілком готовий погодитися з цим, то мотори серії K на Accord VII є просто надійними, але не більше.

На Accord 7 зустрічаються дволітрові K20A4 і K20A6, на Type-R і Euro-R стоїть K20A, а мотори 2,4 л бувають K24A або K24A3. Двигуни легко підтримують, у них є хороший ресурс, але є також недоліки. Вони дуже вимогливі до служби, і з цілком помірними пробігами починають споживати масло.

Ресурс випускного розподільного валу обмежений, а також вікові машини, це вимагає використання більш в’язких масел, а не звичайний SAE20. І поступове фарбування валу призводить до численних додаткових розбивок.

На

Крім того, існують регулярні скарги на шліфування, невеликий ресурс ланцюгів термінів та потокових клапанів фазового регулятора.

Ресурс каталізаторів є дуже маленьким, навіть без нафтового апетиту, а після сотень тисяч в умовах холодного сибірського зиму, він вже може почати пил. Аналогічний ефект виробляє старі та дефектні датчики лямбда або невдалий захист картера. Якщо каталізатор не замінити або не видалити відразу, сильно постраждає поршнева група: на «крутильному» моторі і без того високе навантаження, що призводить до сильного зношування кілець, поршнів і циліндрів, а при появі найменших кількостей абразива поршнева зношується моментально.

Цей двигун потребує постійного контролю. Масло необхідно регулярно змінюватися, а з інтервалом не більше 10 тисяч. Malious SAE20 масла на двигунах з пробігом понад 100-150 тисяч кілометрів краще змінені принаймні на SAE30 або SAE40, а любителі керувати. і на масло SAE50. Улюблений Honda велосипед про той факт, що в’язке масло вбиває двигунів. покласти м’яко, не вірно. Так, двигун призначений для малих масел, але він не може жити на них все своє життя, а більше в’язких масел не зашкодить йому. Вони просто потребують більш довгого розігріву і трохи більше палива.

На вікові машини, особливий контроль необхідний для витоків нафти. Нитки з кришкою пластмасового клапана. це дрібниці, але текти через вилки 12513P72003 більш серйозно і загрожує життю двигуна.

Потік через блоки I-VTEC можна буквально протягом десяти хвилин, щоб залишити двигун без нафти.

На

Якщо двигун вже був ізольований, то легко стискає труби колінчастого валу, а не тільки фронт, але і тил.

READ  Де знаходиться номер двигуна ЗМЗ 409

Обновляйте систему вентиляції, міняйте трубочки і клапан PCV, що розлазляться з часом, втулку в ГБЦ. Для скрученого двигуна з надлишком газів картера, це дуже важливо. Особлива увага приділяється клапан 36162-RRA-A01, але не забувайте про замку клапанів.

Гаджети покривають витоку циліндра кришка призводить до пошкодження підсвічування свічок, що не так небезпечно, але неприємно. Заміна прокладки може бути хорошою причиною для перевірки розподільних валків та статусу часу. В принципі, стан ланцюга може бути оцінений і через вікно натяжника на передній стінці блоку, але ще раз відкрити двигун не завадить. Невеликі раковини на кулачках валів – тривожний симптом: продукти зносу можуть створити неприємності масляному насосу та колінчастому валу, особливо у любителів покрутити холодний мотор. Перші закрадаються на розетку поштовху, потім споживання. Вони стоять зовсім небагато, тисячі 30 кожна, а “користь” в основному відновлюються дерева з хорошим пробігом.

Навіть у двигунах з мінімальним зносом, коли працює на 150-200 тисяч, споживання нафти зазвичай перевищує літр-два від заміни до заміни, а найбільш знущається, що легко перевищує 0,5 літра на тисячу кілометрів. І заміна кришок тут не відокремлена. Отже, при покупці старого Accord (і середнього розміру машини запущені до рестайлінг вибирається до 300 тис.), Подивіться, перш за все машина з японськими підрозділами контракту або нормально курка.

Двигун не переносить дешевих масел, фільтрів та надмірних інтервалів заміни, негайно збільшуючи масляний апетит і загрожує іншим неприємностям. Він, особливо вік, вимагає кваліфікованого та вдумливого сервісу. І не розраховуйте на дешеві контрактні підрозділи: двигуни серії до Японії дуже дорогі, а крім того, ви можете дістатися до двигуна, що вимагає від заміни дерев та часу в найближчому майбутньому.

Резюме

Серед японських автомобілів початку дворічної “сьомої” угоди. просто сховище, а також у своєму класі автомобіль виявився одним з найбільш просторих. Honda надійність у гарантійний період теж вражає, навіть лампочки можуть не перегорати перші роки три.

Але, на жаль, покладаючись на те, що 15-річний автомобіль буде “як новий”, дуже наївний. Так само, як переплати за те, щоб бути хорошим автомобілем у молодості. Але це те, як це відбувається з Accord. І лише один успішний вигляд і інтер’єр не можна пояснити. Все інше відрізняється, тут “продається легенда”. Якщо ви повністю зрозумієте, що цей автомобіль не є безперервним, але ви все ще любите це, то ніщо не робиться тут. Будьте жахливо. Правда, варто ретельно перевірити тіло, особливо в машинах за ціною 400-450 тис., А двигуни з коробкою вимагатиме довгого випробування їзди та хороший діагноз у службі.

Але, як ви вже зрозуміли, дорогі сюрпризи з акорду не такі можливо. Вони майже напевно будуть.

На вигляд цього автомобіля я відразу хочу продовжувати одну знамениту фразу “, перш ніж трава була зеленішою і небо синьою, а дерева вище” і “Японський” кулер. Сьома асоціація викликає ностальську ностальгію в японських седанах D-класу, які просто збуджують свідомість їх агресивного вигляду та твірених двигунів на початку та середині 2000-х років. Автомобіль в принципі з’явився дуже гарний час і негайно поповнив скарбницю седанів з спортивним смаком. Mitsubishi Galant і Mazda 6. У той же час він виділив більш спортивний вигляд і традиційно високий рівень конфігурації для Honda.

Honda Accord 8 2.4, номер двигуна K24Z3

Незважаючи на велику кількість пропозицій на вторинному ринку, знайдіть “живий” хорд, який зараз дуже складно. більшість власників стискали максимум їх у спробах довести перевагу на дорозі. Типовий стан середнього акорду може бути описаний наступним чином: дублікат пофарбованих елементів, 2-3 дублікатів ПТС, 200 тисяч кілометрів запуску, дешевих (відносно дорогих оригінальних) аналогових запчастин. І “дитячі” для нових автомобілів. Хвороба з смачним переднім бампером і нерівномірно через ці прогалини, вже давно втратили на тлі слідів навчального плану, після численних пригод. Але на форумах профілю можна легко дізнатись, що звернути увагу на покупку, і всі можливі поломки пофарбовані. І не бійтеся, якщо ви бачите, що обговорення розбиття цього автомобіля вже давно перетворилася на справжній головуар.

Honda Accord 8 2.4, номер двигуна K24Z3

Два модифікації були офіційно поставлені до Росії: 2.0 та 2.4 (найпопулярніша версія). До речі, останній двигун з незначними модифікаціями все ще використовується у багатьох моделях Honda, включаючи нові акорди. Пошук пристойного варіанту може розтягуватися протягом декількох місяців, а його

Honda Accord VII. музика з акцентом

Honda Accord Сьоме покоління вперше було введено в 2002 році. Нова угода позиціонується як сімейний автомобіль з спортивним персонажем. Автомобілі для європейських та японських ринків між собою мали мінімальну різницю. Американський “Акорд навпаки” значно відрізнявся від своїх попередників, як зовнішньо, так і технічно. У 2005 році Honda Accord 7 був рестальований, який трохи вплинув на зовнішній вигляд машини та обладнання: з’явився бортовий комп’ютер, рульове колесо з контрольними кнопками та т.D. і Т.Р. У 2007 році наступний восьмий покоління Honda Chord прийшов до Shift.

honda, accord, номер, двигуна
Honda Accord VII (2003. 2006 рік.)

Продовжуючи боротьбу з вібрацією подушок подушок.

Всім привіт. Я сюди з хлопцями (Олег і Тарас) Поразка вібрації на Accord 7. Ну, почав копати інформацію про подушки двигуна за згодою з 2003 по 2007 рік. І це вдалося накопичувати? Тепер я опишу тут на приводі. Все це почалося з вібрації на холоді, тобто хмуриться на вулиці і почав трястися. Знайомі, які ніколи не змінили подушки тупо ні. Що навіть на моєму старому розірваному струмку не було. Ну, коли я воював з коробкою, я знімав підрамник, і було вирішено змінити всі подушки в колі 6шт. були замовлені в одному офісі подушки. Передній вакуум (Емірати), задні (Емірати), праворуч (Емірати). І 3 подушки на коробку верхня та що під повітряним фільтром (європа), і 2 нижніх (теж Європа). Кожен був змінений, щоб покласти, і ви знаєте, як кажуть “, і все, здається, достатньо достатньо, і в будь-якому випадку, якийсь hnya”. Я залишив коробку все прохолодний, місяць кидається, а потім він почав холодно. Я приїжджаю до одного прекрасного ранку до паркування, я починаю розігрітись, я йду, і на перших світлофорах безперервно прокинувся, від струшування в салоні. Потім ніби зникла, машина прогрілася і я забив, Наступного ранку така ж фігня. Ну, прийшов засмучений таку річ додому, і потрапив в Інтернет, щоб спостерігати, хто робить що. Оскільки у мене були нові подушки, я думав, що причина в іншому. Почав шукати всі види форумів, що роблять люди. Я виявив, що хтось натягнутий миючий сопла, регулюючи клапани, очищення та вивчення дрошеля, замінюючи фільтр грубого очищення, замінюючи свічки, а котушки. Тоді я виявив, що людина змінила кільце на вихлопні, (ця річ дійсно дуже допомогла). Вібрації стали менше і гудич. Але результат не був перед заміною подушок. Ну, я думаю добре копати далі. Я почав описувати всі теми про роботу з вібрацією, з будь-якими призами, щоб зіткнутися з питанням Комо, не підходить такого роса. Відповів лише 2 людини. Це Олег і Тарас. Все від водіння, все з України. З Олегом вже знайомий особисто, з Тарасом тільки на телефоні, який я можу сказати обидва, у цьому питанні, у хорошому сенсі цього слова. Вони, мабуть,, ймовірно, вийдуть тільки)))), тому вони почали прийти на думку, що подушки не можуть бути оригінальними і підробкою? Здивування шляхом пошуку та розмов з різними обізнаними людьми в області запасних частин, як я і хлопчиків. Коротше кажучи, є кілька варіантів для Accord 7 2.0 (155Sil) і 2.4 (200syl) tip c та exkurative, ще є поворотник (вагон). На всіх цих версіях автомобілів, каталоги вибивають різні коди подушок. Я зміг знайти 6 варіантів для передніх подушок. Спочатку я думав, що вони все одно, але тоді Тарас кинув фотографії 50810-SDA-E01, і як це виявилося іншим.

Всі ці подушки схожі на те ж саме. На додаток до цього Honda 50810-SDA-E01, ця подушка має невеликі відмінності від першого 5x, в інтернет-описі не знайшли і прийшли до висновку з Taras, що це оновлена ​​подушка, яка встановлена ​​на 2007 рік. Тип виробника оновлено Jamb. Яка правда не зрозуміла). Які різні відмінності всередині ми ще не дізналися. Але існує думка мого, а не тільки шахта, всілякі селекціонерів, загрозливі, які займаються японцями, а люди продають запчастини. Що насправді подушки однакові. Але, швидше за все, вони знаходяться під різними ринками. Є ринок Європи, Америки та Емірати. Ну, всі знамениті піратські продукти. Ось тут різниця між ними? Виявляється, всі ці подушки мають різні масла всередині, для ринку еміратів, масло сухість, оскільки температура вища, і, швидше за все, масла спеціально розірвана до подушки, що подушки не так швидко вбиті. Ну, для Європи та Америки масло йде менш товстою. І як розрізняти ці подушки один від одного, якщо коли пірсинг код не написаний, де ця подушка для Еміратів або для Європи? Всі знають, що оригінальні запасні частини Honda йдуть або в коробці з червоним номером наклейки, або в білих матових пакетах. Але продукти, яку я купив нібито як оригінал, був або для Еміратів, так і лівак. Оскільки вони були в рожевих мішках з червоною наклейкою. Чому ви прийшли до цього висновку, ви запитаєте? Все дуже просто, я купив подушки, які вони були в моїх рожевих пакетах, фронт і назад, Тарас купив подушки, вони також були в рожевих пакетах. Олег подушки були ласкаві, як у коробках. Інший день Тарас закликає мене і каже, що у нього немає задньої подушки, я не можу відкрити і 20 тисяч. (Ми йдемо все сепат). Я побіг до машини, щоб перевірити свою задню подушку. Як перевірити сказано Тарас, він був настільки перевірений знайомий сто. Між ударом на подушці і кріплення подушки, він повинен спокійно піднятися пальцем, він взагалі не зашкодив, перевірка цього бізнесу виявив, що у мене однакові Bidda. Вирішив я зателефонувати Олегові і попросити його підскочити до мене я хочу дещо перевірити на його задній подушці чи є у нього цей зазор. І яке було моє здивування коли я подивився в нього там не те що палець влазить там рука пролізе. Ну і тут я зрозумів для себе, що ЗАПЧАСТИНИ В РОЖОВИХ ПАКЕТАХ або для ринку Еміратів, або добре зроблений лівак. Зараз ось по другому колу міняю подушки, передню задню і праву вже змінював. На правій подушці, яка у мене була в рожевому пакеті від вібрації, аж пильовик угору піднімався. Зараз на новій оригінальній, яка була в коробці, ситуація стала кращою, і пильовик вже не піднімається. Передню вакумну і задню замовив у чоловічка з Польщі (передня) з (Англії задня) в ідеальному стані. Завтра мінятиму. Ну а потім дивитимемося. що так як. Природно, що після заміни я скасую підписку на привід за зміною.

READ  Заміна гальмівних колодок з електричним ручником

P / s. Ось що я також помітив, що правою подушкою була оригінальна Cotoring я змінив її руки, ви можете рухатися, потім це було в рожевій сумці з руками, я не міг його перемістити.

Pp / s. Чому ще одне припущення, яке подушки з еміратами, вібрація зникає, коли автомобіль добре нагрівається.

Нижче я представить фотографію, щоб ознайомитись з кодом подушки (що це істота))))))

Де номер двигуна на Honda Accord 7 SK-NK.Ро

Однак виробник виробника повинен скласти списки відкинутих частин, через які інформація, кодована в номерах ідентифікації автомобілів, набуває особливого значення при покупці.

Створення замовлення на необхідну запасну частину, номер Honda Civic Engine, щоб забезпечити продавця як більш повну інформацію про ваш автомобіль. Це допоможе вам вибрати саме ті частини, які відповідають моделі вашого автомобіля. Успіх пошуку необхідних деталей у нашому магазині пов’язаний з існуванням широкого спектру запасних частин, що поставляються нами від виробників з різних частин світу.

Політика нашого магазину заснована на ретельній перевірці номера Honda Civic двигуна, проданого нашими запасними частинами та їх дотриманням найвищих стандартів. Всі товари, що продають наші продукти, мають оригінальне походження. У ході капітального ремонту двигуна рекомендується зробити ревізію насоса охолоджуючої рідини, ременя гідропідсилювача керма, подушок, радіатора та у разі потреби замінити.

Ви також повинні переконатися, що система охолодження щільно.

Коли придбання договірного двигуна виправдана, як правило, капітальний ремонт дозволяє розширити ресурс Honda Civic Engine. Але буває, що двигун дуже носив, не перший раз похований.

Honda Civic :: Ідентифікаційні номери :: Honda Civic

Ви повинні змінити занадто багато деталей, крім того, правдоподібність, яка незабаром після наступного ремонту знову буде випущена в роботі. У цьому випадку блок живлення краще замінити. Звичайно, хто шукає, він завжди знайде, і можна замовити нові DVS, але це варто? Нам доведеться чекати довго чекати і викласти круглу суму. І дешеві не-оригінальні аналоги на автомобільних двигунах просто не є номером Honda Civic двигуна, для них є лише не оригінальні компоненти.

Власники Honda Civic часто приймають рішення про заміну зношеного двигуна до контракту, але Honda Civic Engine номер двигун з вітчизняним розбиранням ризикованим: відновлені двигуни надійні, якщо відновлення було проведено в заводських умовах, а в Росії тільки ремесла.

І вони не завжди мають достатньо кваліфікованих фахівців, а не кожен раз, коли використовуються нові оригінальні запасні частини. Потрібно бути уважним: придбання контрактного двигуна в компанії JapSap не може боятися шахрайства.

Всі частини доставляються в країну юридичною, проходять номер Honda Civic двигуна та перевірка попереднього продажу. Відкрутіть болт, ретельно, не спалювати себе, і злийте масло в контейнер. Відпустіть масляний фільтр за допомогою витяжки. Відкрутіть і видаліть масляний фільтр. У той же час, нагріваюча масла також буде працювати.

Тюнінг

Motors K Series надають своїм власникам тримати свою настройку, збільшити потужність установок. Як показує практика, стискайте 350-450 л. З. Від двигуна за 200 “коней” цілком можливо.

Однак така робота вимагає інтегрованого підходу:

  • заміна поршнів;
  • Проведення;
  • зрушення шарнірного обладнання;
  • Зміцнюючи вали, а також інші роботи.
    Такі операції вимагатиме значних інвестицій для придбання деталей та оновлення. Однак результат змусить вас забути про вартість. Мотор K24A, як зазначено за допомогою тюнінгових фахівців, є відмінним полігоном для таких робіт. Приклади успішної комбінації блоку K24A та головки циліндрів K20A. Ви також можете з цим пристроєм, ви можете провести обмін, переставити двигун на інший автомобіль, де двигун однієї серії був встановлений, наприклад, K24A1 змінюється до K24A3. Для цього вам потрібно буде рекламувати електронні “мізки”.

Honda Accord 7, де номер двигуна

Особливості двигуна блок циліндрів

З використанням алюмінієвого сплаву за допомогою технології GDC. Для збільшення жорсткості блоку циліндрів, нижня кришка підшипників корінних речовин тверда і прикріплена до блоку 24 болтів. Уперта понять встановлюються в 4 підтримці. Канали для охолодження в блоці циліндра виготовляються шляхом охолоджувача циркулює. Для змащення колінчастого валу, стрижнів, поршнів та постачання масла до масляних форсунок є горизонтальні канали, а перед блоком, один вертикальний канал для подачі масла в головку блоку циліндрів. Гравітація лиття (лиття під тиском).

Колінчастий вал сталевий, п’яти катання з восьми противаги (з блоком балансувальних валів) або чотири (без блоку балансувальних валів), встановлених на продовженні кишкових валів. Постачання масла до колінчастого валу здійснюється з блоку циліндрів. На носок колінчастого валу двигуна встановлена ​​передача механізму розподілу газу, привід масляного насоса та шківа приводу вкладень з вібраційним демпфером. На двигунах K24a, масляний насос передач призводить до блоку балансувальних валів.

З алюмінієвого сплаву. Механізм розподілу газу з двома камерами (DOHC). Привід здійснюється ланцюгом від колінчастого валу. У голові блоку є ліжко розподільних валів, яка також встановлює систему Rocker системи VTEC. Маса клапанних пружин, а також можливість резонансних коливань, зменшена завдяки використанню нових матеріалів. На моделях типу R встановлюються дві пружини на клапані. Для того, щоб усунути повороти розбитих вовків у хорошому, пружини мають право і ліву навігацію.

Голова головки циліндрів 1. Головка блоку циліндрів,

Зв’язування розподілених валів (Clock Rocker System VTEC),

Розподільний вал впускних клапанів, зібраних з системою зв’язування з змінними фазами розподілу газу (VTC),

Розповсюдження випускних клапанів

Голова головки циліндрів 1. Зовнішній весняний клапан, 2. Внутрішній клапанний пружина (застосований на моделях типу R)

На двигунах встановлено 2 розподільні ват. Один для приводу впускних клапанів, інший для приводу вихлопних клапанів.

Регулювання зазору в приводі клапана здійснюється шляхом регулювання гвинтів.

Розподільні вали керуються ланцюгом колінчастого валу.

На смертельних валах встановлюються налаштування датчиків розподільних пристроїв.

Розподільні пристрої мають 5 підтримують шиї. Змащувальні камери та шиї розподільних валів здійснюються за допомогою моторного масла, який спочатку подається через отвір у передній частині головки циліндра в блоці ядра-думок фазової дисперсії розподілу фази та висоти підйому клапана VTEC. потім з кам’яного блоку в масляних каналах, розташованих у другій підтримці шиї кожного розподільного валу.

READ  Де знаходиться салонний фільтр Kia RIO

Фази впускних клапанів розподілу газу автоматично регулюються за допомогою системи зміни фази розподілу газу (VTC).

Вхідний клапан Camshft Drive Gear (VTC),

Вихлопний клапан Courshft Drive Gear.

Мережа синхронного ланцюга та механізм розподілу газу приводу цього типу двигунів забезпечується ланцюговою передачею. Натягування ланцюгового ланцюга автоматично регулюється за допомогою напруги, що працює через тиск моторного масла. На додаток до напруги, встановленого верхнього та бічного ланцюга спокій. Щоб зменшити шум, коли схема ланцюга синхронізації зменшується, привідна глава.

Циркуляційна система охолодження рідини в двигуні

У цих двигунах система закритої рідини з примусовою охолоджувальною циркуляцією рідини. Привод насосного насоса проводиться приводним поясом вкладених вкладень. Термостат з байпасним клапаном розташований у надхолоджному соплі теплоносія і призначений для підтримки оптимальної температури в системі охолодження, запуск охолоджувальної рідини на невеликій або великій (через радіатор) охолоджувального кола.

Двигун використовує мастильну систему з повноплатним маслом та постачанням масла під тиском до основних рухомих частин та вузлів двигуна. Трохоїдний масляний насос. Всередині він знаходиться свинцеві та керовані ротори з внутрішнім залученням, що обертається в одному напрямку. Привід здійснюється ланцюгом від колінчастого валу. Масляний фільтр розташований нижче горизонтально. Для зменшення температури масла в систему мастила між блоком циліндрів та масляним фільтром встановлений маслоохолоджувач.

Моделі без блоку балансирних валів На двигун встановлено масляний насос, з’єднаний з маслоприймачем. Масляний насос керується ланцюжкою передачі від колінчастого валу, що забезпечує високу ефективність ефективності. Співвідношення діаметра провідної зірочки приводу масляного насоса та діаметра рабської зірочки масляного насосаного приводу 1: 1.62.

Нафтовий насос (моделі без блоку балансувальних валів) 1. масляний насос,

під керівництвом масляного насоса приводу,

Моделі з балансувальним валом, масляний насос підключений до блоку балансувальних валів і надається ланцюговою передачею від колінчастого валу. Балансувальні вали служать для збалансування сили інерції другого порядку. Блок збалансованого валів ведуть через лівий балансувальний вал від колінчастого валу. Співвідношення діаметра провідної зірочки масляного насосаного насоса та блоку балансувальних валів та діаметра рабської зірочки масляного насосаного приводу 1: 2. Балансувальні вали обертаються в протилежних сторонах. Балансувальні вали виготовлені зі сталі.

Нафтовий насос (моделі з балансувальним блоком валів). один. масляний насос,

Система вприскування палива на встановленій електронній системі керування PGM. Fi (запрограмоване введення палива) з послідовним, багатоточковим вприскуванням палива. Паливо подається до насоса через фільтр до кожного тиску інжектора, встановлений регулятор тиску палива. Для підвищення надійності системи вприскування палива, збереження місця та спрощення паливної системи, грубого та тонкого очищення паливних фільтрів, регулятор тиску палива, датчик. Індекс рівня палива розміщений у корпусі паливного насоса.

Паливна фільтрувальна грубі очищення.

Кількість ін’єкційної суміші, складу палива. Повітряна суміш, а також авансовий кут запалювання регулює блок керування залежно від показань різних датчиків. Склад палива. Повітряна суміш Блок керування регулюється на основі показань датчика кисню та датчика композиції суміші (якщо встановлено), встановлену перед каталітичним нейтралізатором.

Кількість введення палива над циклом розраховується за допомогою блоку керування в наступній послідовності: 1) прийнято рішення про необхідність введення палива. 2) Режим руху транспортного засобу визначається, для якого розраховується положення педалі акселератора (на основі сигналів датчика положення колінчастого валу, датчика позиції дроселя та датчик абсолютного тиску в приймальному колекторі) та сигнали датчиків швидкості Швидкість колінчастого валу. 3) Проведено попередній розрахунок кількості введеного палива, заснований на швидкості обертання колінчастого валу та показань абсолютного датчика тиску повітря на вході. Це дозволяє досягти найкращих параметрів економіки палива при русі в різних режимах. 4) блок керування неодноразово читає сигнали датчика положення дроселя, датчик температури повітря, датчик температури теплоносія, датчик атмосферного тиску, датчик кисню, датчик композиції суміші, напруга акумулятора, датчик відкриття системи переробки системи. На підставі свідчення цих датчиків, поправка здійснюється в попередньо розрахунковій кількості палива. 5) Видається сигнал про необхідну кількість введення палива. Для підвищення економічності та повноти згоряння палива використовуються форсунки з 8. 9 отворами для кращого розпилювання палива.

Електронна система керування (модель K20a типу R (Civic). Integra )).

індикатор системи PGM. FI, 2. замок запалювання, 3. головне реле (PGM. FI), 4. головне реле (PGM. FI), 5. блок системи контролю напруги живлення, 6. діагностичний роз’єм, 7. датчик складу суміші, 8. кисневий датчик після каталітичного нейтралізатора, 9. датчик абсолютного тиску у впускному колекторі, 10. датчик температури ОЖ, 11. датчик температури повітря на впуску, 12. датчик положення колінчастого валу, 13. Датчик детонації, 14. датчик положення розподільного валу випускних клапанів, 15. муфта системи зміни фаз газорозподілу (VTC), 16. Датчик положення про впускний клапан, 17. Система керування швидкістю холостого ходу 18. Дросельний випадок, 19. Інжектори, 20. Пульсуючий тиск палива, 21. Паливний фільтр, 22. Регулятор тиску палива, 23. Паливний насос, 24. Паливний бак, 25. Клапан, 26. Повітряний фільтр, 27. Вентиляційний системний клапан Картера, 28. Каталітичний нейтралізатор, 29. Акумулятор палива, 30. Електропневий клапанний Паровий паливо, 31. Клапан (2. Шасі), 32. Додатковий клапан подачі повітря для форсунок, 33. блок керування.

Система електронного керування (K20A, крім моделей типу R (Civic, Integra)).

індикатор системи PGM. FI, 2. замок запалювання, 3. головне реле (PGM. FI), 4. Головне реле (PGM. FI), 5. блок системи контролю напруги живлення, 6. Діагностичний роз’єм, 7. кисневий датчик, 8. Абсолютний датчик тиску у впускному колекторі, 9. датчик температури ОЖ, 10. датчик температури повітря на впуску, 11. датчик положення колінчастого валу, 12. датчик детонації, 13. датчик положення розподільного валу випускних клапанів, 14. муфта системи зміни фаз газорозподілу (VTC), 15. Датчик положення про впускний клапан, 16. клапан системи керування частотою обертання холостого ходу, 17. корпус дросельної заслінки, 18. форсунки, 19. демпфер пульсацій тиску палива, 20. паливний фільтр, 21. регулятор тиску палива, 22. паливний насос, 23. паливний бак, 24. клапан, 25. повітряний фільтр, 26. привід системи зміни геометрії впускного колектора, 27. електромагнітний клапан системи зміни геометрії впускного колектора, 28. клапан, 29. клапан системи примусової вентиляції картера, 30. каталітичний нейтралізатор, 31. акумулятор пари палива, 32. електропневмоклапан акумулятора парів палива, 33. Клапан (2. Шасі), 34. блок керування.

Циліндр, в якому суміш має відбутися на даний момент, і момент ін’єкції визначається датчиками положення колінчастого валу та розподільного валу, сигналами яких переходять до блоку керування. У блоці керування функція захисту від перевантаження забезпечується, якщо частота обертання колінчастого валу перевищує максимально дозволену, ін’єкцію палива автоматично зупиняється, внаслідок чого повороти падають.

Система діагностики 1. Електронний блок управління має вбудовану систему самодіагностики, яка за сигналами датчиків безперервно відстежує стан двигуна. Якщо виявляється несправність, ця система ідентифікує її та інформує драйвер за допомогою індикатора “Check Engine” (CE) на комбінації інструментів. При цьому в пам’ять електронного блоку управління записується відповідний діагностичний код стандарту ISO 15031-6 та коди виробника. 2. Щоб прочитати діагностичні коди, потрібно підключити сканер до роз’єму DLC. За допомогою сканера можна також видалити коди та рахувати дані Freeze Frame. Діагностичний роз’єм виконаний відповідно до стандарту SAE, випуск виконаний відповідно до стандарту ISO та підтримує обмін інформацією K-Line. 3. Під час запису великої частини кодів використовується двостадійний алгоритм. Це полягає в тому, що, коли проявляється несправність, його код тимчасово вводиться в пам’ять електронного блоку керування. Якщо однакова несправність фіксується під час другого зростання циклу, то в цьому випадку індикатор CE запалюється. Другий їздовий тест проводиться повторно в тому ж режимі (між першим і другим випробувальним їздовим циклом запалення має бути вимкнено). 4. При виявленні несправності умови її виникнення фіксуються в пам’яті блоку управління (Freeze Frame).

Система запалення Система запалення складається з блоку керування двигуном/силовим агрегатом та чотирьох котушок запалювання.

первинна обмотка, 2. вторинна обмотка.

Система впуску повітря Колектори розташовуються таким чином: впускний. спереду, з боку радіатора, випускний. ззаду, з боку перегородки моторного відсіку.

Система подачі додаткового повітря до форсунок

| Denial of responsibility | Contacts |RSS