Гріється котушка запалення газ 53

Безконтактна система запалення є конструктивним продовженням контактно-транзисторної системи запалювання. У цій системі запалення контактний переривник замінено на безконтактний датчик. Безконтактна система запалювання стандартно встановлюється на ряді моделей вітчизняних автомобілів, а також може встановлюватися самостійно замість контактної системи запалювання.

Застосування безконтактної системи запалення дозволяє підвищити потужність двигуна, знизити витрату палива та викиди шкідливих речовин за рахунок вищої напруги розряду (30000В) та відповідно більш якісного згоряння паливно-повітряної суміші.

Увага!Замок запалювання,котушка запалення

Додатковий опір СЕ107, що складається з двох послідовно з&єднаних опорів, встановлено поруч із котушкою. При пуску двигуна стартером один із опорів послідовного ланцюга автоматично замикається коротко, чим досягається збільшення напруги в момент пуску.

Чому горять котушки запалення?

гріється, котушка, запалення

Як перевірити комутатор ГАЗ. Простий спосіб.

Необхідно стежити за правильністю під&єднань проводів до затискачів додаткового опору:

Вага двигуна ГАЗ 53 варіюється і пов&язана з низкою факторів. Так, тягова установка із заповненим мастилом контуром важить більше. Часто, застосовуючи демонтаж, пристрій знімають спільно з коробкою передач, у цьому випадку до ваги коробки приплюсовується вага трансмісії. Враховуючи вище сказане, показник коливається в діапазоні 245-300 кг.

гріється, котушка, запалення
| Denial of responsibility | Contacts |RSS