Гальмівні диски Ford Focus 2

Table of Contents

Які диски можна поставити

Максимально допустимі параметри ширини, висоти профілю гуми, міліметри 215/40. При цьому слід зазначити, що багато залежить від індивідуальних налаштувань транспортного засобу. Виробником допускається установка коліс такого діаметра.

Перед початком експлуатації варто переконатися у відсутності торкання самого колеса підкрилка. В іншому випадку з’являться затирі, пластик буде пошкоджений.

Допускається встановлення дисків розміром 16 дюймів. Стандартні параметри:

Також важливо правильно підібрати гуму. Стандартний габарит покришок – 205/50 мм. Небажано використовувати ширину 215 і більше.

Оскільки колесо просто не буде поміщатися в арку. Наслідки дотиків будуть помітні неозброєним поглядом. Для дисків R16 вибір гуми порівняно невеликий.

Габаритні розміри покришок. 195/60 або 195/55. Важливо використовувати тільки відповідні параметри покришки. Інакше це загрожує не лише виникненням затирів.

Невідповідні диски, гума призводять до надмірно швидкого зношування ходової частини транспортного засобу, інших деталей. Тому бажано уникати надмірного навантаження.

Ford Focus Hatchback STOKSTYLE full 2WD 2007 року на DRIVE2

вітання! Настав час заміни гальмівних колодок. Вибір упав на ATE.Купив. Але мене бентежив зовнішній вигляд передніх гальмівних дисків. Він був весь у борозенах та ризиках Коротше, вирішив замінити і їх.Вибрав BREMBO. Диски вентильовані.

гальмівні, диск, ford, focus

Коротше, справа була так:1.Знімаємо переднє колесо.2.Головкою на 15 відвертаємо два болта кріплення напрямної колодок до поворотного кулака.

Тут добре видно знос диска. Але, повірте, насправді ще гірше((

При встановленні напрямної все зачищаємо.

Збираємо все назад.

Ну, і вирішив, що зима не за горами, взувся у зимову гуму.

За відчуттями. Гальмування м’яке та плавне. Водночас швидке. Тепер намагаюся частіше дивитися в дзеркало заднього виду при гальмуванні. Хіба мало.))Дякуємо за увагу!)))

На сьогоднішній день розрізняють два типи елементів:

Перший тип диска складається з двох пластин. Останні можуть мати пеорації та насічки. На відміну від вентильованих, другий тип є суцільною конструкцією. У деяких випадках він також забезпечується насічками.

Сама пеорація може бути як наскрізною, так і просто заглибленою. У першому випадку отвір ефективно відводить тепло та продукти вигоряння (фрикційний матеріал колодок). Однак є у такої конструкції суттєва нестача низька міцність. При інтенсивній експлуатації диск просто тріскається.

Що стосується другого типу з поглибленою пеорацією, вона більш надійна, тому що отвір просвердлено не наскрізь, а лише частково. За ефективністю подібні вироби практично не поступаються своїм аналогам. За такі гальмівні диски Ford Focus 2 скаже сам спасибі, даруючи повний Comfort від водіння.

Конструкція

Дані елементи можуть бути цільною та складовою конструкцією. У першому випадку диск буде відлито та оброблено з однієї частини металу. Другий тип є якоюсь солянкою, в яку входить чавунне кільце, болти і алюмінієва маточина. Останнім часом замість чавуну використовують леговану сталь. Як не дивно, але такий тип відрізняється малою вагою та більшою надійністю. За рахунок застосування алюмінієвого сплаву краще відводиться тепло. А це, своєю чергою, позитивно впливає на ресурс диску. Щодо обслуговування, досить просто поміняти алюмінієвий диск решта конструкція в зборі залишається недоторканою. Цілісні ж елементи змінюються повністю.

Гальмівні колодки Форд Фокус 2. Топ-10 найкращих виробників

Пеоровані гальмівні диски Ford Focus 2.2,3 278 Zimmerman Sport (250.1352.52)

Гальмівний диск є однією з найбільш відповідальних деталей у конструкції будь-якого автомобіля. Від його справності залежить безпека руху. У сьогоднішній статті ми розглянемо, які гальмівні диски (Ford Focus 2-го покоління в тому числі) існують, як визначити знос і на що звернути увагу при покупці нових елементів.

Що впливає на ресурс?

На це впливає одразу кілька факторів. По-перше, умови експлуатації транспортного засобу. Наприклад, при частих поїздках у дощ (у регіонах, як Ленінградська область) диск може запросто деформуватися внаслідок наїзду чергову калюжу.

Також на знос впливає температура повітря. Елемент зазнає серйозних теплових навантажень, тому часті коливання (звуження-розширення металу) йому дуже шкідливі. Внаслідок таких перепадів сильно зношується диск гальмівний. Ford Focus 2 тому не виняток. Окрім цього, на ресурс впливають технічні параметри. Мається на увазі потужність двигуна, діаметр коліс та висота профілю, а також споряджена маса самого автомобіля. Практика показує, що на автомобілях з об’ємом двигуна 2 і більше літри ресурс елементів значно нижчий, ніж у півторалітрових аналогів. Пов’язано це не лише з великою вагою силового агрегату, а й із людським фактором. При однаковому натисканні на педаль газу ці машини набирають різну швидкість. І чим вона вища, тим сильніше доводиться гальмувати. Звідси і передчасне зношування та заміна гальмівних дисків. Ford Focus 2 має широку гаму двигунів, і це потрібно завжди враховувати. Велика потужність – не тільки безпека при обгоні, але й підвищений знос «витратників». Втім, найголовніший фактор, що впливає на зношування. стиль водіння. При агресивній манері їзди можна швидко знищити не лише передні, а й задні гальмівні диски.

Ford Focus 2-го покоління забезпечується елементами, розрахованими на ресурс у 200 тисяч кілометрів. Однак при «шумахерській» їзді цю цифру можна ділити на 3.

Симптоми

Як визначити, що необхідна заміна гальмівних дисків? Ford Focus 2, як і інші автомобілі європейського ринку, має наступні симптоми зносу:

  • Блокування, заклинювання гальм при натисканні на педаль.
  • Наявність сторонніх звуків. Найчастіше це скрегіт.
  • Вібрація в кермо при гальмуванні.

Однак не завжди за цими ознаками можна визначити несправність. Найбільш точно відповісти на питання про те, чи потрібна заміна задніх гальмівних дисків Ford Focus 2, допоможе візуальна діагностика. Для більш точних результатів слід скористатися штангенциркулем або мікрометром, вимірявши залишкову товщину металу.

Щоб краще бачити його стан, рекомендується демонтувати колесо, піддомкративши одну із частин автомобіля. Ознаками несправності є різні деформації металу. Це може бути «короблення» диска, задираки, хвилястості, тріщини. Їх слід перевіряти не лише із зовнішньої, а й із внутрішньої сторони. Для зручності поверніть кермо у крайнє положення.

Як вибрати? Матеріал

Отже, якщо гальмівні диски на Ford Focus 2 (рестайлінг проводився чи ні, не має значення) мають вищеописані деформації, вони терміново підлягають заміні. Насамперед при покупці слід звернути увагу на матеріал, оскільки елемент постійно піддається тепловим навантаженням.

Диски повинні мати максимальну термостійкість. Раніше на багатьох автомобілях як матеріал використовувався чавун. Однак зараз виробники застосовують високолеговані сплави на основі магнію, кобальту, ванадію та нікелю. Також існують керамічні елементи. Їхня відмінна риса – стійкість до навантажень і висока міцність. Однак використовуються такі тільки на гоночних болідах, оскільки їхня вартість порівнянна з ціною нового авто. На бюджетні автомобілі не ставляться керамічні та карбонові гальмівні диски. “Ford Focus” 2 не виняток.

Типи конструкцій

На сьогоднішній день розрізняють два типи елементів:

Перший тип диска складається з двох пластин. Останні можуть мати пеорації та насічки. На відміну від вентильованих, другий тип є суцільною конструкцією. У деяких випадках він також забезпечується насічками.

Сама пеорація може бути як наскрізною, так і просто заглибленою. У першому випадку отвір ефективно відводить тепло та продукти вигоряння (фрикційний матеріал колодок). Однак є у такої конструкції суттєвий недолік – низька міцність. При інтенсивній експлуатації диск просто тріскається.

Що стосується другого типу з поглибленою пеорацією, вона більш надійна, тому що отвір просвердлено не наскрізь, а лише частково. За ефективністю подібні вироби практично не поступаються своїм аналогам. За такі гальмівні диски Ford Focus 2 скаже сам спасибі, даруючи повний Comfort від водіння.

READ  Заміна рідини ГУР Ford Focus 2 рестайлінг

Конструкція

Дані елементи можуть бути цільною та складовою конструкцією. У першому випадку диск буде відлито та оброблено з однієї частини металу. Другий тип являє собою якусь «солянку», в яку входить чавунне кільце, болти та алюмінієва маточина.

Останнім часом замість чавуну використовують леговану сталь. Як не дивно, але такий тип відрізняється малою вагою та більшою надійністю. За рахунок застосування алюмінієвого сплаву краще відводиться тепло. А це, своєю чергою, позитивно впливає на ресурс диску. Що стосується обслуговування, досить просто поміняти алюмінієвий диск. решта конструкцій у зборі залишається недоторканою. Цілісні ж елементи змінюються повністю.

Чи варто переплачувати за пеорацію?

Багато автомобілістів стверджують, що невентильовані диски. це минуле століття. Частково це так. Але знову ж таки, варто відштовхуватися виходячи від маси та потужності автомобіля. Якщо це малолітражний Focus 1,4, який використовується в щадному, овочевому режимі, не обов’язково встановлювати пеоровані диски гальмівні.

Ford Focus 2 модифікації RS оснащується потужним 2,5-літровим мотором. Тому при заміні дисків на такому автомобілі однозначно слід купувати пеоровані елементи. Така машина вже «у стоку» розрахована на агресивну їзду, тому підбір дисків вимагає особливої ​​уваги.

Таким чином, відштовхуватися слід від потужності та стилю їзди. Зносостійкість і надійність диска безпосередньо залежать від інтенсивності навантажень, що покладаються на нього. Як розумна альтернатива можна вибрати слотовані аналоги. Їх конструкція передбачає нанесення невеликих вигнутих насічок, що йдуть від центру маточини. Такі диски придатні для помірно-агресивної їзди.

Вентильовані диски гальмівні

Ford Focus 2-го покоління може забезпечуватися і такими елементами. Вони, на відміну аналогів, мають кілька типів вентиляційних каналів. Від їх кількості, глибини та способу нанесення істотно залежить ціна виробу. На моделях бюджетного класу використовуються прямі канали. Такі елементи придатні для напівспортивної манери їзди. Для різких та частих зупинок вони непридатні – швидко перегріваються.

Радіальні

Це дорожчий варіант вентильованих дисків. Тут вентиляційні насічки закручені від центру маточини до задньої частини автомобіля. Завдяки такій конструкції канали забезпечують ефективне розкручування повітря, що підвищує рівень охолодження диска. Радіальні елементи відмінно підходять для різких та частих зупинок, не викликаючи при цьому перегрів та деформацію.

Як відрізнити підробку?

Часто нам пропонують купити товар за дуже привабливою ціною. Іноді це справді знижка від магазину, але найчастіше – банальний обман покупця. Під брендовою назвою ви купите відвертий «китай». Купуючи нові диски гальмівні (Ford Focus 2 в тому числі), потрібно уважно поставитися до вибору.

Візуально можна відрізнити спосіб обробки диска. Якщо це пеорований варіант, його робоча поверхня має бути покрита маленькими канавками. При виробництві такі елементи виливають у велику форму, а потім точать на верстаті. Підробка ж відлита повністю з форми, без подальшої обробки. При такому способі виробництва суттєво знижується надійність елемента. Ризик виникнення тріщин та інших деформацій зростає в рази.

Наступний фактор – це товщина. Якщо порівняти цей показник у оригіналу та підробки, то в останній він набагато менший. Несумлінні виробники часто заощаджують на матеріалах. Їх не зупиняє навіть те, що такий диск небезпечно експлуатувати. Головна мета – отримати максимальний прибуток за мінімальних вкладень, продаючи відвертий мотлох за доступною ціною.

Зверніть увагу на перебирання всередині диска. На якісних елементах вони плавно вливаються у стінки. Така конструкція робить диск стійким до зносу та температурних перепадів. На підробці переборки вливаються без плавного переходу. Ну і останній фактор – це вага. Так, існують полегшені диски. Вважається, що чим легший цей елемент, тим краще. Але якщо взяти старий диск і порівняти його вагу з новим, він не повинен бути легшим за зношений. Це відверта підробка. Неоригінальні диски на 20-30 відсотків легші за оригінальні (про що говорить і товщина). Купувати їх, навіть за привабливою ціною, вкрай небезпечно.

Поради

Отже, ви вибрали та встановили нові диски гальмівні. Ford Focus 2 потім повинен пройти обкатку. У цей час не можна робити різких маневрів та гальмування. Притирання елемента становить близько 200-300 кілометрів. Далі елемент використовується у звичайному режимі навантажень. Фахівці рекомендують міняти диски разом з колодками, навіть якщо їх знос мінімальний. Бажано, щоб вони були одним брендом. Також не забувайте прокачувати гальма перед виїздом. Саму рідину слід міняти раз на 2 роки, тому що вона сильно вбирає в себе вологу.

Як вибрати? Матеріал

Отже, якщо гальмівні диски на Ford Focus 2 (рестайлінг проводився чи ні, не має значення) мають вищеописані деформації, вони терміново підлягають заміні. Насамперед при покупці слід звернути увагу на матеріал, оскільки елемент постійно піддається тепловим навантаженням.

Диски повинні мати максимальну термостійкість. Раніше на багатьох автомобілях як матеріал використовувався чавун. Однак зараз виробники застосовують високолеговані сплави на основі магнію, кобальту, ванадію та нікелю. Також існують керамічні елементи.

Їхня відмінна риса – стійкість до навантажень і висока міцність. Однак використовуються такі тільки на гоночних болідах, оскільки їхня вартість порівнянна з ціною нового авто. На бюджетні автомобілі не ставляться керамічні та карбонові гальмівні диски. “Ford Focus” 2 не виняток.

Виконання робіт

Фото Артикул Найменування Артикул оригіналу Наявність Ціна (.)
250.1352.52 Диск гальмівний Ford Focus-2,3 278 мм Zimmerman пеорований Sport / 4890 за шт.

Передні гальмівні диски на Ford Focus-2 та Ford Focus-3 двох видів. Із зовнішнім діаметром 278 мм та 300 мм. Диски меншого розміру встановлюються на переважну більшість других Фокусів та на Ford Focus-3 з двигунами.0-1.6 літри. Диски більшого діаметра на добре оснащені другі Фокуси з дволітровими моторами та штатними колісними дисками R17. Гальмівні диски Ford Focus-3 із двигунами більше 2.0 завжди мають діаметр 300 мм.

Серед власників автомобілів Ford Focus, які віддають перевагу активному режиму їзди, особливою популярністю користуються гальмівні диски, які здатні задовольнити їхню підвищену вимогливість до гальм.

Наш магазин пропонує тільки найнадійніші та якісні запчастини для наших покупців. Ви можете вибрати у нас як оригінальні гальмівні диски для Ford Focus 2, так і диски від виробників, які добре зарекомендували себе на світовому ринку. Купуючи в нашому магазині дискові гальма, Ви будете впевнені в їх якості та надійності, а головне своєї безпеки на дорозі.

Оригінальні диски

Які розміри дисків на Ford Focus 2 підійдуть? Тепер подивимося, які найпопулярніші оригінальні моделі на цей автомобіль можна купити сьогодні у магазинах.

Alcasta M14

Ні для кого не секрет, що більшість литих дисків на російському ринку мають азіатське походження. Ну і що? За дизайном вони часом не поступаються європейським моделям, і що найприємніше – майже вдвічі дешевше.

Alcasta M34

Неймовірно красива модель з дев’ятьма роздвоєними спицями та графітовим покриттям. Випускається в 15-18 радіусах та різними варіантами фарбування.

Alutec Ikenu

П’ятипроменева зірка – один із найпопулярніших дизайнів, у тому числі і для Ford Focus-2. Модель від німецького виробника Alutec з покриттям полірований графіт в 17-ти дюймовому розмірі, цілком підходить для того, щоб зробити рестайлінг.

FORD FD105 Replika

Симпатична п’ятипелюсткова модель з насичено-сріблястим покриттям. Такі диски підійдуть для FORD будь-якого кольору. Replika. італійський бренд, але виробництво знаходиться на Тайвані, звідки лиття і надходить в нашу країну.

Гальмівні диски Форд Фокус 2. Топ-10 найкращих виробників

Replica FD12

Добре продається модель на Ford Focus, яка зустрічається в тих чи інших варіаціях у багатьох виробників. Варіанти покриття можуть бути різні: білі сільвер, чорні, графіт, матові, поліровані. завжди можна вибрати, що подобається.

Replica FD22

Варіант для тих, хто любить багатоспицеві моделі. Виробником пропонуються покриття різних видів. Який вибрати, вирішувати вам. Дизайн дуже цікавий і добре виглядає в 17 радіусі і більше. Навіть коли машина стоїть на місці, створює ілюзію руху.

Дещо заощадити можна, придбавши не лиття, а сталеве штампування. Якщо обійтися без форс-мажорів на дорозі, то ці диски будуть служити довго.

Сталевий диск

Їхнім недоліком є ​​відсутність естетичного ефекту. Його можна компенсувати шляхом встановлення декоративних ковпаків, але їх зовнішній вигляд, звичайно, незрівнянний з дизайном легкосплавних дисків.

Ковпак маскує непривабливий залізний диск

На ринку представлено безліч аналогів. Найкраще рішення – Brembo, TRW. Як і у випадку з передніми дисками. При можливості потрібно придбати саме оригінальні диски.

READ  Заміна радіатора грубки Volkswagen Passat б5
НайменуванняАртикул
Ate 24.0125-0117.1 Від 2.1 тис.
Brembo 08.A029.20 Від 1 тис.
TRW DF4372 Від 1 тис.
Miles K000443 Від 0.6 тис.
Otto Zimmermann 250.1352.52 Від 1 тис.

FORD називають світовим гігантом з виробництва легкових автомобілів та комплектуючих до них. Однією із загальновідомих моделей є Focus 2. Випуск FORD Focus 2 розпочався у 2004 році. На даний момент Ford Focus 2 випускається в кузовах хетчбек, універсал, седан та кабріолет. Автомобілі випускалися як з безіновими – AODA, HXDA, SYDA, SIDA, SHDA, HWDA, HYDA та ASDB, так і з дизельними – KKDB, G6DB, G8DC, GPDA, G6DA, G6DD, HHDB, G8DB, MTDA, G8DD двигунами.

У нашому магазині автозапчастин Ви можете придбати задні гальмівні диски FORD Focus 2 з двигунами об’ємом 1.4, 1.6, 1.8, 2.0 та 2.5 літрів. В наявності є товари наступних виробників: ТРВ (TRW), Bosch (Bosch), АБЕ (ABE), АТЕ (ATE), а також ФЕБІ БІЛЬШТАЙН (FEBI BILSTEIN).

Наші фахівці можуть підібрати нові диски гальмівні передні для Ford Focus 2 трьома способами: за вин-кодом, за оригінальним номером запчастини, за каталогом. Щоб купити гальмівні диски Ford Focus 2, Вам достатньо самостійно оформити замовлення в Кошику або в Чаті на сайті. Ви маєте можливість зателефонувати за будь-яким номером телефону, який знаходиться на нашому сайті. Гарантія на гальмівні диски на Ford Focus 2 поширюється на 6 місяців/20 000 км. Ми маємо доставку переднього гальмівного диска на Ford Focus 2 кур’єром по Києву, вартість — 50 грн. За попередньою домовленістю можливе самовивезення з офісу за адресою. Київ, вулиця Новомостицька, 25. Україною в міста: Маріуполь, Івано-Франківськ, Чернігів, Тернопіль, Львів, замовлення відправляються Новою поштою.

Також зверніть увагу на запчастини до Fiat Tipo, Hyundai Elantra, BMW E39, можливо вони Вас зацікавлять.

Автогідра

Якщо оригінальні гальмівні диски, встановлені із заводу на ваш Ford Focus, вже зносилися або виявилися пошкодженими внаслідок неправильної експлуатації (перегрів, корозія, механічні пошкодження)

Пошкодження гальмівних дисків, на жаль, трапляються під час ДТП, а також пошкодити гальмівні диски на Ford Focus можна навіть унаслідок запізнілої заміни гальмівних колодок.

Ідеальною заміною зношених або пошкоджених дисків Ford Focus буде заміна на оригінальні диски, єдиний недолік, оригінальних гальмівних дисків, їх вартість.

Оскільки вартість оригінальних дисків від Ford висока. Можна піти трохи іншим шляхом і купити гальмівні диски не гірше за якість, але за більш доступною ціною.

Найчастіше купуючи автомобіль, форт Focus з пробігом понад 60-80 тисяч км, доводиться проводити заміну гальмівних дисків на нові у найближчій перспективі (якщо їх вже не змінили до речі).

Чому гальмівні диски на Ford Focus можуть швидко зноситися?

Справа, в тому, що крім нерівномірності зношування, на стан гальмівних дисків ще й впливають такі фактори, як корозія.е. навіть місце зберігання автомобіля має значення у цьому випадку.

Як поміняти гальмівні диски, колодки. Які марки поставити? Заміна гальм Форд.

Якщо оригінальні гальмівні диски на вашому Ford Focus вимагають заміни, не рекомендую робити «проточку» дисків, оскільки проблема з дисками проточкою диска не вирішується, метод неправильний.

Гальмівний диск має певну допустиму товщину, після того, як ця товщина стає меншою, гальмівне зусилля дуже слабке і автомобіль не здатний зупинятися належним чином. Проточуючи диск найчастіше майстри навіть не переживають з приводу надмірної проточки диска та його зносу.

Дуже і дуже часто, після проточки, через кілька місяців диск знову починає давати биття, яке від гальмівних супортів буде передаватися на кермо, аж до аварійних ситуацій при гальмуванні. Всьому провина проточка, оскільки при такій процедурі знімається досить пристойний шар металу, знову ж таки перегрів і не рівномірність виконання процедури.

Гальмівні колодки Ford

Власникам автомобілів Ford Focus, Mondeo, Фьюжен, Fiesta, С-Макс, Ес-Макс, Гелексі та інших автомобілів часто при заміні гальмівних колодок доводиться задаватися питанням: які колодки вибрати?

Компанія Ford через свою дилерську мережу пропонує два варіанти гальмівних колодок – Comfort (comfort) та економі (economy). У чому відмінність характеристик цих колодок і як вони впливають на характер гальмування?

Гальмівні колодки Comfort дорожчі, іноді їх називають стандартні, мають певний склад фрикційних накладок, що забезпечує м’яке гальмування та менший знос гальмівного диска. На новому автомобілі спочатку встановлено саме ці колодки.

Гальмівні колодки економі жорсткіші, тому сильніше зношують гальмівний диск, скриплять і створюють підвищений шум при гальмуванні.

Якщо порівнювати зовні, то вони мало чим відрізняються. Товщина фрикційних накладок у них однакова. Єдина відмінність: гальмівні колодки Comfort на вигляд більш блискучі. Про склад фрикціонів можна лише здогадуватися. Що стосується пробігу, то за логікою пробіг на колодках Comfort має бути меншим, але насправді він майже не відрізняється.

Таким чином, колодки Comfort є кращими, особливо якщо це перша заміна і гальмівні диски не сильно зношені. Все-таки для людей, що люблять свій автомобіль і дбають про нього, різниця в ціні не повинна бути перешкодою. У той же час гальмівні колодки економі не повинні представлятися при цьому якимись другорядними.

І ті й інші – оригінальні гальмівні колодки Ford і однаково можуть бути використані для планової заміни.

Таблиця підбору гальмівних колодок

Для вибору колодок, що застосовуються на вашому автомобілі, пропонуємо скористатися наступною таблицею. Дізнатись ціну та купити гальмівні колодки у нашому магазині ви зможете, перейшовши за відповідним посиланням.

Ford Focus 2 гальмівний диск – Гальмівні диски для Ford Focus 2

Гальмівний диск є однією з найбільш відповідальних деталей у конструкції будь-якого автомобіля. Від його справності залежить безпека руху. У сьогоднішній статті ми розглянемо, які гальмівні диски (Ford Focus 2-го покоління в тому числі) існують, як визначити знос і на що звернути увагу при покупці нових елементів.

Що впливає на ресурс?

На це впливає одразу кілька факторів. По-перше, умови експлуатації транспортного засобу. Наприклад, при частих поїздках у дощ (у регіонах, як Ленінградська область) диск може запросто деформуватися внаслідок наїзду чергову калюжу. Також на знос впливає температура повітря. Елемент зазнає серйозних теплових навантажень, тому часті коливання (звуження-розширення металу) йому дуже шкідливі. Внаслідок таких перепадів сильно зношується диск гальмівний. Ford Focus 2 тому не виняток. Окрім цього, на ресурс впливають технічні параметри. Мається на увазі потужність двигуна, діаметр коліс та висота профілю, а також споряджена маса самого автомобіля. Практика показує, що на автомобілях з об’ємом двигуна 2 і більше літри ресурс елементів значно нижчий, ніж у півторалітрових аналогів. Пов’язано це не лише з великою вагою силового агрегату, а й із людським фактором. При однаковому натисканні на педаль газу ці машини набирають різну швидкість. І чим вона вища, тим сильніше доводиться гальмувати. Звідси і передчасне зношування та заміна гальмівних дисків. Ford Focus 2 має широку гаму двигунів, і це потрібно завжди враховувати. Велика потужність – не тільки безпека при обгоні, але й підвищений знос «витратників». Втім, найголовніший фактор, що впливає на зношування. стиль водіння. При агресивній манері їзди можна швидко знищити не лише передні, а й задні гальмівні диски.

Ford Focus 2-го покоління забезпечується елементами, розрахованими на ресурс у 200 тисяч кілометрів. Однак при «шумахерській» їзді цю цифру можна ділити на 3.

Симптоми

Як визначити, що необхідна заміна гальмівних дисків? Ford Focus 2, як і інші автомобілі європейського ринку, має наступні симптоми зносу:

  • Блокування, заклинювання гальм при натисканні на педаль.
  • Наявність сторонніх звуків. Найчастіше це скрегіт.
  • Вібрація в кермо при гальмуванні.

Однак не завжди за цими ознаками можна визначити несправність. Найбільш точно відповісти на питання про те, чи потрібна заміна задніх гальмівних дисків Ford Focus 2, допоможе візуальна діагностика. Для більш точних результатів слід скористатися штангенциркулем або мікрометром, вимірявши залишкову товщину металу. Щоб краще бачити його стан, рекомендується демонтувати колесо, піддомкративши одну із частин автомобіля. Ознаками несправності є різні деформації металу. Це може бути «короблення» диска, задираки, хвилястості, тріщини. Їх слід перевіряти не лише із зовнішньої, а й із внутрішньої сторони. Для зручності поверніть кермо у крайнє положення.

Як вибрати? Матеріал

Отже, якщо гальмівні диски на Ford Focus 2 (рестайлінг проводився чи ні, не має значення) мають вищеописані деформації, вони терміново підлягають заміні. Насамперед при покупці слід звернути увагу на матеріал, оскільки елемент постійно піддається тепловим навантаженням. Диски повинні мати максимальну термостійкість. Раніше на багатьох автомобілях як матеріал використовувався чавун. Однак зараз виробники застосовують високолеговані сплави на основі магнію, кобальту, ванадію та нікелю. Також існують керамічні елементи. Їхня відмінна риса – стійкість до навантажень і висока міцність. Однак використовуються такі тільки на гоночних болідах, оскільки їхня вартість порівнянна з ціною нового авто. На бюджетні автомобілі не ставляться керамічні та карбонові гальмівні диски. “Ford Focus” 2 не виняток.

READ  Як замінити ручку задніх дверей на Kalina

Типи конструкцій

На сьогоднішній день розрізняють два типи елементів:

Перший тип диска складається з двох пластин. Останні можуть мати пеорації та насічки. На відміну від вентильованих, другий тип є суцільною конструкцією. У деяких випадках він також забезпечується насічками.

Сама пеорація може бути як наскрізною, так і просто заглибленою. У першому випадку отвір ефективно відводить тепло та продукти вигоряння (фрикційний матеріал колодок). Однак є у такої конструкції суттєвий недолік – низька міцність. При інтенсивній експлуатації диск просто тріскається.

Що стосується другого типу з поглибленою пеорацією, вона більш надійна, тому що отвір просвердлено не наскрізь, а лише частково. За ефективністю подібні вироби практично не поступаються своїм аналогам. За такі гальмівні диски Ford Focus 2 скаже сам спасибі, даруючи повний Comfort від водіння.

Конструкція

Дані елементи можуть бути цільною та складовою конструкцією. У першому випадку диск буде відлито та оброблено з однієї частини металу. Другий тип являє собою якусь «солянку», в яку входить чавунне кільце, болти та алюмінієва маточина. Останнім часом замість чавуну використовують леговану сталь. Як не дивно, але такий тип відрізняється малою вагою та більшою надійністю. За рахунок застосування алюмінієвого сплаву краще відводиться тепло. А це, своєю чергою, позитивно впливає на ресурс диску. Що стосується обслуговування, досить просто поміняти алюмінієвий диск. решта конструкцій у зборі залишається недоторканою. Цілісні ж елементи змінюються повністю.

Чи варто переплачувати за пеорацію?

Багато автомобілістів стверджують, що невентильовані диски. це минуле століття. Частково це так. Але знову ж таки, варто відштовхуватися виходячи від маси та потужності автомобіля. Якщо це малолітражний Focus 1,4, який використовується в щадному, овочевому режимі, не обов’язково встановлювати пеоровані диски гальмівні.

Ford Focus 2 модифікації RS оснащується потужним 2,5-літровим мотором. Тому при заміні дисків на такому автомобілі однозначно слід купувати пеоровані елементи. Така машина вже «у стоку» розрахована на агресивну їзду, тому підбір дисків вимагає особливої ​​уваги. Таким чином, відштовхуватися слід від потужності та стилю їзди. Зносостійкість і надійність диска безпосередньо залежать від інтенсивності навантажень, що покладаються на нього. Як розумна альтернатива можна вибрати слотовані аналоги. Їх конструкція передбачає нанесення невеликих вигнутих насічок, що йдуть від центру маточини. Такі диски придатні для помірно-агресивної їзди.

Вентильовані диски гальмівні

Ford Focus 2-го покоління може забезпечуватися і такими елементами. Вони, на відміну аналогів, мають кілька типів вентиляційних каналів. Від їх кількості, глибини та способу нанесення істотно залежить ціна виробу. На моделях бюджетного класу використовуються прямі канали. Такі елементи придатні для напівспортивної манери їзди. Для різких та частих зупинок вони непридатні – швидко перегріваються.

Радіальні

Це дорожчий варіант вентильованих дисків. Тут вентиляційні насічки закручені від центру маточини до задньої частини автомобіля. Завдяки такій конструкції канали забезпечують ефективне розкручування повітря, що підвищує рівень охолодження диска. Радіальні елементи відмінно підходять для різких та частих зупинок, не викликаючи при цьому перегрів та деформацію.

Як відрізнити підробку?

Часто нам пропонують купити товар за дуже привабливою ціною. Іноді це справді знижка від магазину, але найчастіше – банальний обман покупця. Під брендовою назвою ви купите відвертий «китай». Купуючи нові диски гальмівні (Ford Focus 2 в тому числі), потрібно уважно поставитися до вибору.

Візуально можна відрізнити спосіб обробки диска. Якщо це пеорований варіант, його робоча поверхня має бути покрита маленькими канавками. При виробництві такі елементи виливають у велику форму, а потім точать на верстаті. Підробка ж відлита повністю з форми, без подальшої обробки. При такому способі виробництва суттєво знижується надійність елемента. Ризик виникнення тріщин та інших деформацій зростає в рази.

Наступний фактор – це товщина. Якщо порівняти цей показник у оригіналу та підробки, то в останній він набагато менший. Несумлінні виробники часто заощаджують на матеріалах. Їх не зупиняє навіть те, що такий диск небезпечно експлуатувати. Головна мета – отримати максимальний прибуток за мінімальних вкладень, продаючи відвертий мотлох за доступною ціною. Зверніть увагу на перебирання всередині диска. На якісних елементах вони плавно вливаються у стінки. Така конструкція робить диск стійким до зносу та температурних перепадів. На підробці переборки вливаються без плавного переходу. Ну і останній фактор – це вага. Так, існують полегшені диски. Вважається, що чим легший цей елемент, тим краще. Але якщо взяти старий диск і порівняти його вагу з новим, він не повинен бути легшим за зношений. Це відверта підробка. Неоригінальні диски на 20-30 відсотків легші за оригінальні (про що говорить і товщина). Купувати їх, навіть за привабливою ціною, вкрай небезпечно.

Поради

Отже, ви вибрали та встановили нові диски гальмівні. Ford Focus 2 потім повинен пройти обкатку. У цей час не можна робити різких маневрів та гальмування. Притирання елемента становить близько 200-300 кілометрів. Далі елемент використовується у звичайному режимі навантажень. Фахівці рекомендують міняти диски разом з колодками, навіть якщо їх знос мінімальний. Бажано, щоб вони були одним брендом. Також не забувайте прокачувати гальма перед виїздом. Саму рідину слід міняти раз на 2 роки, тому що вона сильно вбирає в себе вологу.

Що впливає на ресурс?

На це впливає одразу кілька факторів. По-перше, умови експлуатації транспортного засобу. Наприклад, при частих поїздках у дощ (у регіонах, як Ленінградська область) диск може запросто деформуватися внаслідок наїзду чергову калюжу.

Ford Focus 2-го покоління забезпечується елементами, розрахованими на ресурс у 200 тисяч кілометрів. Однак при шумахерській їзді цю цифру можна ділити на 3.

Ford Focus 2 які гальмівні диски вибрати

Якщо оригінальні гальмівні диски, встановлені із заводу на ваш Ford Focus, вже зносилися або виявилися пошкодженими внаслідок неправильної експлуатації (перегрів, корозія, механічні пошкодження)

Пошкодження гальмівних дисків, на жаль, трапляються під час ДТП, а також пошкодити гальмівні диски на Ford Focus можна навіть унаслідок запізнілої заміни гальмівних колодок.

Ідеальною заміною зношених або пошкоджених дисків Ford Focus буде заміна на оригінальні диски, єдиний недолік, оригінальних гальмівних дисків, їх вартість.

Оскільки вартість оригінальних дисків від Ford висока. Можна піти трохи іншим шляхом і купити гальмівні диски не гірше за якість, але за більш доступною ціною.

Найчастіше купуючи автомобіль, форт Focus з пробігом понад 60-80 тисяч км, доводиться проводити заміну гальмівних дисків на нові у найближчій перспективі (якщо їх вже не змінили до речі).

Чому гальмівні диски на Ford Focus можуть швидко зноситися?

Справа, в тому, що крім нерівномірності зношування, на стан гальмівних дисків ще й впливають такі фактори, як корозія.е. навіть місце зберігання автомобіля має значення у цьому випадку.

Якщо оригінальні гальмівні диски на вашому Ford Focus вимагають заміни, не рекомендую робити «проточку» дисків, оскільки проблема з дисками проточкою диска не вирішується, метод неправильний.

Гальмівний диск має певну допустиму товщину, після того, як ця товщина стає меншою, гальмівне зусилля дуже слабке і автомобіль не здатний зупинятися належним чином. Проточуючи диск найчастіше майстри навіть не переживають з приводу надмірної проточки диска та його зносу.

Дуже і дуже часто, після проточки, через кілька місяців диск знову починає давати биття, яке від гальмівних супортів буде передаватися на кермо, аж до аварійних ситуацій при гальмуванні. Всьому провина проточка, оскільки при такій процедурі знімається досить пристойний шар металу, знову ж таки перегрів і не рівномірність виконання процедури.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS