Габарити Ford Focus 3 які лампочки

Table of Contents

Як поміняти лампу заднього ходу Focus 3

Для цього знадобиться зняти додатковий блок фари на дверцятах багажника. Зрозуміло, треба відкрити багажник, потім викрутити гвинти і відвернути край покриття, щоб дістатися до пластикових чорним фіксаторам. Такі ж кріплять основний блок фари.

Викрутивши фіксатори, можна зняти фару і отримати доступ до лампи. Змінюється вона так само, як і інші: повернути роз’єм проти годинникової, дістати лампу, від’єднати стару і приєднати нову лампочку, після чого установка в зворотній послідовності. Номер лампи заднього ходу. # 921.

габарити, ford, focus

Задня фара (основна) Ford Focus 3 із зворотного боку.

Повернути на 1/4 обороту проти годинникової стрілки.

Витягнути лампу, від’єднати стару і приєднати до гнізда живлення нову лампу. Номер лампи є в описі.

Білі штирі-фіксатори повинні увійти в пази.

Закрутити чорні пластикові гвинти в багажнику.

Додатковий блок на дверцятах багажника. Його треба зняти для заміни лампи заднього ходу.

Для цього буде потрібно відвернути покриття.

Викрутити пластикові гвинти, які утримують фару.

Повернути роз’єм лампи заднього ходу на 1/4 проти годинникової.

Приєднати нову лампу до гнізда. Номер лампи в описі.

Своєчасна заміна ламп габаритів Ford Focus 3 і ближнього світла. запорука безпеки руху на дорозі

Задні і передні фари є складовими пристроями системи попереджувальної світлової сигналізації. Мають вони кілька режимів функціонування. Подача габаритного сигналу призначається для позначення машини на дорозі під час руху або стоянок на проїжджій частині в темну пору доби. Це безпосередньо пов’язано з системою забезпечення безпеки водія, пасажирів та інших учасників руху. У разі втрати працездатності ламп, пересування вночі забороняється через скрутного виявлення транспортного засобу іншими учасниками руху.

Як поміняти лампу поворотника Focus 3

На знятої фарі, зі зворотного боку, повернути на чверть обороту проти годинникової стрілки чорний роз’єм живлення і витягнути лампу з фари. Потім від’єднати стару лампу і під’єднати нову. Номер лампи поворотника на ФФ3. 3757A або 3757AK. Далі встановити лампу з роз’ємом зворотному в фару і повернути на чверть за годинниковою.

Після цього основний блок фари можна встановити назад. Лампа заднього ходу знаходиться в додатковому блоці на дверцятах багажника.

Заміна лампочки габариту Ford Focus 3: попередня діагностика

Технічні роботи такого характеру рекомендується здійснювати в умовах авторизованих сервісних центрів із залученням профільних фахівців. Для того різання даних маніпуляцій використовується спеціалізоване обладнання та прилади, що дають можливість здійснювати якісні діагностичні операції.

Початком маніпуляцій з виявлення ймовірних поломок служить пророблення зовнішнього стану фари з метою виявлення фізичних вад корпусу фари, її тьмяності, наявності конденсованої вологи і стану ущільнюючих матеріалів. Дані фактори призводять до виходу з ладу ламп габаритів.

Далі робляться перевірочні операції по з’ясуванню наявності можливих поривів проводів харчування із застосуванням спеціалізованого електронного обладнання. Для цього висновки приладу з’єднують з з’єднувальним штекером подачі живлення до лампи габаритного ліхтаря. В результаті цих дій виконується визначення обривів, замикань, опорів проводів і можливих втрат напруги, що управляє. За допомогою електронного мультиметра сервісні електронщики здійснюють перевірку технічних характеристик лампи і порівняння результатів вимірів з номінальними параметрами. Також відбувається перевірка маркування лампи і відповідність її вимогам виробника. У разі неправильного підбору лампи габаритного ліхтаря якість світлового сигналу не буде відповідати технічним нормам. При наявності недоліків технічного стану елементів освітлення, він замінюється оригінальним новим компонентом.

Виникнення відмов функціонування габаритів, вказує на можливу присутність проблем в роботі пристрою їх включення. Для їх виявлення ймовірних недоліків майстри-діагности використовують спеціалізовані електронні прилади. В процесі цього проводиться перевірка керуючого реле і блоку ручного вмикання освітлення водієм. З цією метою виконується розбирання даних пристроїв. По завершенню діагностичних заходів фахівці складають відомість виявлених неполадок з додатком рекомендацій щодо виправлення технічних проблем.

Потім профільні майстри проводять тестування справної роботи блоку запобіжників. При некоректному стані запобіжних елементів, функціонування системи світлової сигналізації автомобіля Ford Focus 3 буде відбуватися зі збоями і порушеннями.

Після закінчення цих дій техніки-електронники виробляють комплексну діагностику електронного центру управління системами машини. Це досягається шляхом задіяння профільного комп’ютерного пристрою, що займає спеціальним програмним забезпеченням. Для здійснення даних операцій здійснюється кабельне сполучення приладу і ЕБУ транспортного засобу Ford Focus 3 за допомогою передбаченого спеціального роз’єму. Потім проводиться аналіз функціональних параметрів розділів електронної системи контролю, що відповідають за керування освітленням та попереджувальною сигналізацією. У разі виявлення системних помилок проводиться їх усунення.

Ford Focus 3: заміна лампи габариту

Процедури подібного роду рекомендується проробляти з допомогою кваліфікованих механіків-електриків спеціалізованих сервісних підприємств, що мають хороший рівень матеріально-технічного оснащення.

Для здійснення технологічних заходів по заміні ламп габаритів передбачається попереднє видалення неробочого компонента. Ці маніпуляції фахівці проводять в багажному відділенні машини Ford Focus 3. Усередині багажника є частини обшивального матеріалу, що захищають внутрішні корпусу ліхтарів від пошкоджень та несанкціонованого доступу. Техніки виробляють демонтаж обшивального матеріалу і віддають фіксують гвинти захисної кришки з її подальшим зняттям. Далі долаються зусилля засувок, і витягується зовнішній пластиковий елемент фари. Потім від’єднується кабель живлення, і вилучається елемент габаритного сигналу з подальшою його заміною.

Передні габаритні вогні піддаються заміні за аналогічною процедурою. Роботи ведуться в підкапотному просторі. Внутрішня частина фари закрита спеціальною пластиковою кришкою, закріпленою фіксують засувками. Після її видалення відкривається доступ до лампи, далі проводиться її видалення і постановка нового елемента.

У числі інших робіт може бути проведена перевірка справності і, при виявленні необхідності, заміна ближнього світла Focus Ford 3.

пристрій габаритів

За допомогою даних освітлювальних елементів відбувається інформування інших автовласників про розміри машини Ford Focus 3.

Складається ліхтар з таких комплектуючих елементів:

 • композитна зовнішня частина;
 • внутрішній пластиковий каркас з посадочними отворами;
 • порт підключення електричного живлення;
 • функціональна лампа;
 • дроти живлення зі спеціальними штекерами;
 • реле управління.
READ  Заміна щіток генератора Ford Focus 3

Габаритні лампочки Ford Focus 3. Лампи Ford Focus 3. тип, потужність, зовнішній вигляд

пристрій габаритів

За допомогою даних освітлювальних елементів відбувається інформування інших автовласників про розміри машини Ford Focus 3.

Складається ліхтар з таких комплектуючих елементів:

 • композитна зовнішня частина;
 • внутрішній пластиковий каркас з посадочними отворами;
 • порт підключення електричного живлення;
 • функціональна лампа;
 • дроти живлення зі спеціальними штекерами;
 • реле управління.

Принцип робочого процесу

Габаритне освітлення є важливою системою автомобіля, що впливає на показники безпеки пересування. Рухатися в темну пору доби забороняється правилами дорожнього руху з міркувань безпеки і виключення можливих аварійних ситуацій. Включення і відключення габаритів виконується водієм за допомогою спеціального перемикача. У нічний час таке освітлення дозволяє повідомити інших учасників руху про присутність транспортного засобу на дорозі.

Під час вимушеної зупинки на узбіччі або збоку проїжджої частини, габаритні вогні дозволяють забезпечити видимість наявності автомобіля Ford Focus 3 на проїжджій частині або її узбіччі. Це забезпечує виключення аварійних ситуацій.

При потребі включення габаритних ліхтарів, водій впливає на спеціальний перемикач. Далі реле подає живлення до лампи за допомогою проводового сполучення, і відбувається підсвічування відповідного відсіку фари. Комплектуючі елементи фар потребують періодичного обслуговування для підвищення їх робочого ресурсу.

Лампи застосовуються на Ford Focus 3

Задумка виробників Ford Focus 3 була така універсальна машина світу. Випускаючи нову модель, Focus кидав виклик Golf класу, і необхідно визнати у їх це вийшло. 1-ий Focus з’явився в Росії в кінці 90-х років, і через одинадцять років, він став найбільш продаваною іномаркою в нашій країні.

Створюють Ford в містечку Всеволожську, і створюють їх в необмеженій кількості. Focus 3. це 1-ий Focus з 3-х, який робиться однаково в різних країнах без будь-яких змін. Як ми знаємо, і 1-ий Focus, і 2-ий відрізняється від того, що продають в Росії і в Америці. Це були різні авто, вони відрізнялися зовні, і відмінності були в комплектаціях. Тільки Focus 3 усюди повністю одноманітний, що зовні, що внутрішньо. Оснащувався 3-ий Focus різними моторами. Базисний движок був 1.6 потужністю 105 кінських сил. Був і ще один мотор об’ємом 1.6, але його потужність вже була 125 кінських сил. 3-ий движок був дволітровий атмосферний 100 п’ятдесяти сильний мотор. І на рейтинговій версії був новий движок 1.5 EcoBoost потужністю 150 кінських сил. На жаль, препядствия стуку холодного двигуна 1.6 на Ford Focus 2 перебігли у спадок і третього Фокусу. Коробок передач було дві. це механічна 5-ступінчаста і механізована 6-ступінчаста коробка.

Також 3-ий Focus оснащувався ксеноновим світлом, що було неодмінно НЕ малим плюсом, адже світло відповідає за безпеку. Але навіть з галогеновими лампами світло у Фокуса був дуже не поганий. Ми розглянемо найбільш поширений галогенове світло і допомогу в заміні ламп.

Заміна лампочки габариту Ford Focus 3: попередня діагностика

Початком маніпуляцій з виявлення можливих поломок служить пророблення зовнішнього стану фари з метою виявлення фізичних вад корпусу фари, її тьмяності, наявності конденсованої води і стану ущільнюючих матеріалів. Дані причини призводять до виходу з ладу ламп габаритів.

Далі робляться перевірочні операції по з’ясуванню наявності ймовірних поривів проводів харчування із застосуванням спец електричного обладнання. Для цього висновки пристрої з’єднують з з’єднувальним штекером подачі живлення до лампи габаритного ліхтаря. В результаті цих дій проводиться визначення обривів, замикань, опорів проводів і можливих втрат напруги, що управляє. За допомогою електричного мультиметра сервісні електронщики проводять перевірку технічних характеристик лампи і зіставлення результатів вимірів з номінальними параметрами. Також відбувається перевірка маркування лампи і відповідність її вимогам виробника. У разі неправильного підбору лампи габаритного ліхтаря якість світлового сигналу не буде відповідати технічним нормам. При наявності недоліків технічного стану частин освітлення, він замінюється незвичайним новим компонентом.

Поява відмов функціонування габаритів, показує на ймовірне присутність проблем в роботі пристрою їх включення. Для їх виявлення можливих недоліків майстри-діагности вживають спец електричні прилади. В процесі цього робиться перевірка керуючого реле і блоку ручного вмикання освітлення водієм. З цією метою проводиться розбирання даних пристроїв. По закінченню дослідних заходів фахівці складають відомість виявлених проблем з додатком рад щодо виправлення технічних проблем.

Потім профільні майстри проводять тестування справної роботи блоку запобіжників. При некоректному стані запобіжних елементів, функціонування системи світлової сигналізації автомобіля Ford Focus 3 буде відбуватися зі збоями і порушеннями.

Після закінчення цих дій техніки-електронники виробляють комплексну діагностику електронного центру управління системами машини. Це досягається шляхом задіяння профільного комп’ютерного пристрою, що займає спеціальним програмним забезпеченням. Для здійснення даних операцій здійснюється кабельне сполучення приладу і ЕБУ транспортного засобу Ford Focus 3 за допомогою передбаченого спеціального роз’єму. Потім проводиться аналіз функціональних параметрів розділів електронної системи контролю, що відповідають за керування освітленням та попереджувальною сигналізацією. У разі виявлення системних помилок проводиться їх усунення.

Заміна лампочки габаритів Ford Focus 3: передумови

Ознаки можливих поломок зустрічаються такі:

 • працюють не всі вогні ліхтаря;
 • світіння габаритів володіє недостатньою яскравістю і видимістю;
 • спад технічних параметрів показників освітлення;
 • при перемиканні тумблера світлових сигналів, не відбувається їх функціонування;
 • присутність конденсату в подфарном просторі і помутніння зовнішньої кришки;
 • наявність нехарактерних періодичних мерехтінь або відключень ламп.
 • відсутність планово-попереджувальних сервісних оглядів;
 • є технічні недоліки регулює реле;
 • наявність можливих обривів електричного кола;
 • втрата працездатності відповідних запобіжників;
 • знос або несправний стан переключающего пристосування;
 • попадання вологи в з’єднання штекера харчування і лампи;
 • виникнення замикання проводів харчування;
 • збої блоку управління освітленням машини Ford Focus 3.

Як замінити лампочку ближнього світла на авто «Ford Focus 3»

Головна оптика на Ford Focus 3 являє собою блок-фари, з встановленими в них лампами дальнього і ближнього світла, поворотними і габаритними вогнями. Процедура заміни лампи досить проста і не вимагає особливих знань і умінь, хоча для того щоб замінити лампу ближнього світла ФФ3, знадобиться зняти фару з автомобіля.

Роботи по заміні потрібно виконувати в наступному порядку:

 • відкрити капот і, зафіксувавши його, від’єднати клему акумулятора;
 • за допомогою плоскої викрутки, зірочки або шестикутника відповідного розміру, відкрутити два гвинти кріплення фари;
 • акуратно потягнути корпус на себе, і вивести нижню частину оптики з посадкового місця;
 • від’єднати клему з проводами електроживлення, подальші роботи зі знятою фарою можна проводити в будь-якому зручному місці;
 • з тильного боку блок-фари зняти гумову кришку корпусу, розташовану за лампою ближнього світла;
 • через що відкрився люк вийняти лампу з патроном з отвору відбивача, для чого необхідно натиснути на затиск засувки і, злегка похитуючи патрон, стягнути його з направляючих;
 • від’єднати лампу від патрона;
 • вставити нову лампу в патрон і провести збірку в зворотній послідовності, можна для спрощення процедури спочатку вставити одну тільки лампу в отвір відбивача і надіти на неї патрон до клацання засувки.
READ  Заміна лобового скла на газелі

Заміна лампи ближнього світла «Ford Focus 3»

Ford Focus Hatchback

Ось так світять лампи МАЯК, різницю можна ще порівняти з протитуманними фарами

Вид з салону автомобіля. зліва стоїть ще рідна лампа Philips а справа стоїть лампа Маяк На снігу Маяк ще хоч якось світить, але ось на мокрому асфальті просто жах

До речі, я поміняв заодно і лампи в габаритах, але тут теж не обійшлося без пригод)))) Спочатку купив дуже класні діодні лампочки, довго їх шукав і в підсумку знайшов, ось вони:

АЛЕ вони не влізли в штатне місце фари, як виявилося ці лампочки набагато більше штатних скелець)))

Ось це вже правильні світлодіодні лампи і світять вони на 5

Замена лампы (габариты) на Ford Focus 3

Ось так світять одні діоди, я задоволений на всі 100%

Хлопці підкажіть хто які ставив лампи? Буду дуже вдячний в радах! Тому що ксенон я поки не хочу ставити, повторюю ПОКИ не хочу ставити))))

Автомобільні лампи для Ford Focus 3

Ford Focus 3. автомобіль, який змінює реальність Вперше Ford Focus 3 був представлений широкій публіці 11 січня 2011 року на Детройтському автошоу. Третє покоління стало по-справжньому глобальним, так як замінило і європейську версію Ford Focus 2, і північноамериканську. Автомобіль отримав доопрацьовану платформу другого покоління c удосконаленими елементами задньою підвіски «Control Blade». Крім цього, Ford Focus 3 отримав нові двигуни сімейства EcoBoost SCTi і шестиступінчасту коробку передач PowerShift фірми Getrag з двома «сухими» зчепленнями. Зухвалий динамічний дизайн нового Ford Фокусу доводить, що цей автомобіль завжди залишається сучасним і молодим. Виразний оформлення салону і інноваційний дизайн кузова покликані завоювати серця мільйонів автолюбителів. Ford Focus 3 має цілий ряд нових технологічних рішень, раніше ніколи не застосовуються в автомобілебудуванні. Численні засоби зв’язку, розваги, а також захисту роблять цей автомобіль безпечним і комфортинм для водія і пасажирів. Серед матеріалів, представлених на сайті, ви знайдете технічні характеристики Ford Focus 3, різні фотографії зовнішнього вигляду та інтер’єру (до речі якість фото дозволяє ставити їх на робочий стіл комп’ютера), комплектації автомобіля і ціни. Крім того, ми підібрали найбільш цікаві на наш погляд тест-драйви машини. А на додаток буде дуже цікаво подивитися краш тест Ford Focus 3, виконаний за європейськими стандартами EuroNCAP.

Серія: Виберіть серію автомобіля Focus 3 (FORD) 1.0 EcoBoost 74kW built 02.2012 with bi-xenonFocus 3 (FORD) 1.0 EcoBoost 74kW built 02.2012 with halogen headlampFocus 3 (FORD) 1.0 EcoBoost 74kW built 02.2012 with xenon headlightsFocus 3 (FORD) 1.0 EcoBoost 92kW built 02.2012 with bi-xenonFocus 3 (FORD) 1.0 EcoBoost 92kW built 02.2012 with halogen headlampFocus 3 (FORD) 1.0 EcoBoost 92kW built 02.2012 with xenon headlightsFocus 3 (FORD) 1.5 EcoBoost 134kW built 09.2014 with bi-xenonFocus 3 (FORD) 1.5 EcoBoost 134kW built 09.2014 with halogen headlampFocus 3 (FORD) 1.5 EcoBoost 110kW built 09.2014 with bi-xenonFocus 3 (FORD) 1.5 EcoBoost 110kW built 09.2014 with halogen headlampFocus 3 (FORD) 1.5 TDCi 70kW built 09.2014 with bi-xenonFocus 3 (FORD) 1.5 TDCi 70kW built 09.2014 with halogen headlampFocus 3 (FORD) 1.5 TDCi 88kW built 09.2014 with bi-xenonFocus 3 (FORD) 1.5 TDCi 88kW built 09.2014 with halogen headlampFocus 3 (FORD) 1.5 TDCi ECOnetic 77kW built 09.2014 with bi-xenonFocus 3 (F ORD) 1.5 TDCi ECOnetic 77kW built 09.2014 with halogen headlampFocus 3 (FORD) 1.6 96kW built 10.2013 with bi-xenonFocus 3 (FORD) 1.6 96kW built 10.2013 with halogen headlampFocus 3 (FORD) 1.6 96kW built 10.2013 with xenon headlightsFocus 3 (FORD) 1.6 134kW built 03.2011 with bi-xenonFocus 3 (FORD) 1.6 134kW built 03.2011 with halogen headlampFocus 3 (FORD) 1.6 134kW built 03.2011 with xenon headlightsFocus 3 (FORD) 1.6 EcoBoost 134kW built 04.2011 with bi-xenonFocus 3 (FORD) 1.6 EcoBoost 134kW built 04.2011 with halogen headlampFocus 3 (FORD) 1.6 EcoBoost 134kW built 04.2011 with xenon headlightsFocus 3 (FORD) 1.6 EcoBoost 110kW built 04.2011 with bi-xenonFocus 3 (FORD) 1.6 EcoBoost 110kW built 04.2011 with halogen headlampFocus 3 (FORD) 1.6 EcoBoost 110kW built 04.2011 with xenon headlightsFocus 3 (FORD) 1.6 Flex 99kW built 10.2013 with bi-xenonFocus 3 (FORD) 1.6 Flex 99kW built 10.2013 with halogen headlampFocus 3 (FORD) 1.6 Flex 99kW built 10.2013 with xenon headlightsFocus 3 (FORD) 1.6 Flexifuel 88kW built 04.2011 with bi-xenonFocus 3 (FORD) 1.6 Flexifuel 88kW built 04.2011 with halogen headlampFocus 3 (FORD) 1.6 Flexifuel 88kW built 04.2011 with xenon headlightsFocus 3 (FORD) 1.6 Flexifuel 92kW built 03.2011 with bi-xenonFocus 3 (FORD) 1.6 Flexifuel 92kW built 03.2011 with halogen headlampFocus 3 (FORD) 1.6 Flexifuel 92kW built 03.2011 with xenon headlightsFocus 3 (FORD) 1.6 Flexifuel 110kW built 07.2013 with bi-xenonFocus 3 (FORD) 1.6 Flexifuel 110kW built 07.2013 with halogen headlampFocus 3 (FORD) 1.6 Flexifuel 110kW built 07.2013 with xenon headlightsFocus 3 (FORD) 1.6 LPG 86kW built 02.2012 with bi-xenonFocus 3 (FORD) 1.6 LPG 86kW built 02.2012 with halogen headlampFocus 3 (FORD) 1.6 LPG 86kW built 02.2012 with xenon headlightsFocus 3 (FORD) 1.6 LPG 88kW built 02.2012 with bi-xenonFocus 3 (FORD) 1.6 LPG 88kW built 02.2012 with halogen headlampFocus 3 (FORD) 1.6 LPG 88kW built 02.2012 with xenon headlightsFocus 3 (FORD) 1.6 TDCI 85kW built 04.2011 with bi-x enonFocus 3 (FORD) 1.6 TDCI 85kW built 04.2011 with halogen headlampFocus 3 (FORD) 1.6 TDCI 85kW built 04.2011 with xenon headlightsFocus 3 (FORD) 1.6 TDCI 70kW built 04.2011 with bi-xenonFocus 3 (FORD) 1.6 TDCI 70kW built 04.2011 with halogen headlampFocus 3 (FORD) 1.6 TDCI 70kW built 04.2011 with xenon headlightsFocus 3 (FORD) 1.6 TDCi ECOnetic 77kW built 05.2012 with bi-xenonFocus 3 (FORD) 1.6 TDCi ECOnetic 77kW built 05.2012 with halogen headlampFocus 3 (FORD) 1.6 TDCi ECOnetic 77kW built 05.2012 with xenon headlightsFocus 3 (FORD) 1.6 Ti 88kW built 02.2012 with bi-xenonFocus 3 (FORD) 1.6 Ti 88kW built 02.2012 with halogen headlampFocus 3 (FORD) 1.6 Ti 88kW built 02.2012 with xenon headlightsFocus 3 (FORD) 1.6 Ti 63kW built 08.2011 with bi.xenonFocus 3 (FORD) 1.6 Ti 63kW built 08.2011 with halogen headlampFocus 3 (FORD) 1.6 Ti 63kW built 08.2011 with xenon headlightsFocus 3 (FORD) 1.6 Ti 77kW built 04.2011 with bi-xenonFocus 3 (FORD) 1.6 Ti 77kW built 04.2011 with halogen headlampF ocus 3 (FORD) 1.6 Ti 77kW built 04.2011 with xenon headlightsFocus 3 (FORD) 1.6 Ti 92kW built 04.2011 with bi-xenon Focus 3 (FORD) 1.6 Ti 92kW built 04.2011 with halogen headlampFocus 3 (FORD) 1.6 Ti 92kW built 04.2011 with xenon headlightsFocus 3 (FORD) 2.0 110kW built 10.2013 with bi-xenonFocus 3 (FORD) 2.0 110kW built 10.2013 with halogen headlampFocus 3 (FORD) 2.0 110kW built 10.2013 with xenon headlightsFocus 3 (FORD) 2.0 129kW built 10.2013 with bi-xenonFocus 3 (FORD ) 2.0 129kW built 10.2013 with halogen headlampFocus 3 (FORD) 2.0 129kW built 10.2013 with xenon headlightsFocus 3 (FORD) 2.0 119kW built 09.2011 with bi-xenonFocus 3 (FORD) 2.0 119kW built 09.2011 with halogen headlampFocus 3 (FORD) 2.0 119kW built 09.2011 with xenon headlightsFocus 3 (FORD) 2.0 Direct Flex 131kW built 10.2013 with bi-xenonFocus 3 (FORD) 2.0 Direct Flex 131kW built 10.2013 with halogen headlampFocus 3 (FORD) 2.0 Direct Flex 131kW built 10.2013 with xenon headlightsFocus 3 (FORD) 2.0 Flex 119kW built 04.2011 with bi-xenonFocus 3 (FORD) 2.0 Flex 119kW built 04.2011 with halogen headlampFocus 3 (FORD) 2.0 Flex 119kW built 04.2011 with xenon headlightsFocus 3 (FORD) 2.0 GDi 125kW built 08.2011 with bi-xenonFocus 3 (FORD) 2.0 GDi 125kW built 08.2011 with halogen headlampFocus 3 (FORD) 2.0 GDi 125kW built 08.2011 with xenon headlightsFocus 3 (FORD) 2.0 ST 186kW built 09.2013 with bi-xenonFocus 3 (FORD) 2.0 ST 186kW built 09.2013 with halogen headlampFocus 3 (FORD) 2.0 ST 186kW built 09.2013 with xenon headlightsFocus 3 (FORD) 2.0 ST 188kW built 09.2011 with bi-xenonFocus 3 (FORD) 2.0 ST 188kW built 09.2011 with halogen headlampFocus 3 (FORD) 2.0 ST 188kW built 09.2011 with xenon headlightsFocus 3 (FORD) 2.0 ST 184kW built 07.2012 with bi-xenonFocus 3 (FORD) 2.0 ST 184kW built 07.2012 with halogen headlampFocus 3 (FORD) 2.0 ST 184kW built 07.2012 with xenon headlightsFocus 3 (FORD) 2.0 TDCI 120kW built 04.2011 with bi-xenonFocus 3 (FORD) 2.0 TDCI 120kW built 04.2011 with halogen headlamp Focus 3 (FORD) 2.0 TDCI 120kW built 04.2011 with xenon headlightsFocus 3 (FORD) 2.0 TDCI 100kW built 04.2011 with bi-xenonFocus 3 (FORD) 2.0 TDCI 100kW built 04.2011 with halogen headlampFocus 3 (FORD) 2.0 TDCI 100kW built 04.2011 with xenon headlightsFocus 3 (FORD) 2.0 TDCI 103kW built 04.2011 with bi-xenonFocus 3 (FORD) 2.0 TDCI 103kW built 04.2011 with halogen headlampFocus 3 (FORD) 2.0 TDCI 103kW built 04.2011 with xenon headlightsFocus 3 (FORD) 2.0 TDCI 85kW built 04.2011 with bi-xenonFocus 3 (FORD) 2.0 TDCI 85kW built 04.2011 with halogen headlampFocus 3 (FORD) 2.0 TDCI 85kW built 04.2011 with xenon headlightsFocus 3 (FORD) 2.0 TDCi 110kW built 11.2014 with bi-xenonFocus 3 (FORD) 2.0 TDCi 110kW built 11.2014 with halogen headlampFocus 3 (FORD) 2.0 TDCi 136kW built 11.2014 with bi-xenonFocus 3 (FORD) 2.0 TDCi 136kW built 11.2014 with halogen headlampFocus 3 (FORD) Electric 45kW built 06.2013 with bi-xenonFocus 3 (FORD) Electric 45kW built 06.2013 with halogen headlampFocus 3 (FORD ) Electric 45kW built 06.2013 with xenon headlightsFocus 3 (FORD) electric 107kW built 07.2013 with bi-xenonFocus 3 (FORD) electric 107kW built 07.2013 with halogen headlampFocus 3 (FORD) electric 107kW built 07.2013 with xenon headlightsFocus 3 (FORD) electric 92kW built 08.2011 with bi-xenonFocus 3 (FORD) electric 92kW built 08.2011 with halogen headlampFocus 3 (FORD) electric 92kW built 08.2011 with xenon headlights

READ  Маса ЕБУ ВАЗ 2110 де знаходиться

Заміна лампи ближнього світла

 • Спочатку потрібно відкрутити болти кріплення (саморізи). Як тільки ви відкрутили саморізи, то фару можна буде просто витягти. Головне не втратити ці саморізи. Складайте їх в одне місце.

Цей етап може зайняти якийсь час і потрібно буде трошки повозитися, щоб не зламати засувку. Знаходимо посадочне місце, знімаємо кришку і отщелкивали засувку. Запам’ятайте як стояла ця клема.

Далі вставляємо нову лампочку H7 і замикається клему. Головне тут не чіпати лампочку за скло, тому що ви залишите жирні місця і в цьому місці вона буде сильніше нагріватися.

Всі дії повинні проходити без зусиль і перевіряйте працездатність лампи до установки самої фари.

Заміна лампи ближнього світла на Ford Focus 3

Ford Focus III Поліпшення світла фар, установка Bi-Led лінз гнучкі DRL

Ford Focus III Поліпшення світла фар, установка Bi-Led лінз гнучкі DRL відео огляд робіт. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Підкажіть як можна сколхозіть щоб їх поставити ?

Висвітлюють норм, які не перегорають як тут пишуть, рік вже користуюся.

Є один перехідник! Дуже схожий на реальний перехідник Фото скину трохи пізніше

ru.aliexpress.com/item/2-=2114.13010608.0.0.TlX3p1 ставити ось через такі перехідники, тільки мені радіатори довелося мало підпилювати, ставляться в штатні місця без гемора. Важливим елементом паливної системи Ford Focus 3 є фільтр, що забезпечує чистоту пального. Установка двоцвітних led ламп в установка світлодіодних led ламп на заз. Каталог автомобільних ламп на FORD FOCUS 3. Ford Focus 3 розпродаж світлодіодних ламп. Брав ось такі ru.aliexpress.com/item/20b6-4b20-afa6-eb47eb532f45

Мне нравиться! Щось середнє між ксеноном галагенкамі

ru.aliexpress.com/item/2-=2114.13010608.0.0.TlX3p1 ставити ось через такі перехідники, тільки мені радіатори довелося трохи підпилювати, ставляться в штатні місця без гемора. Багато замислювалися про застосування світлодіодних ламп на Ford Focus 2. Установка не. Брав ось такі ru.aliexpress.com/item/20b6-4b20-afa6-eb47eb532f45

Взяв такі ж лампи і перехідники, підпиляв радіатори, але перехідники впираються в радіатор, необхідно пиляти їх теж. Установка світлодіодних ламп h7 philips x-treme. Правда тоді вони не замикатися. Може ти ще як то їх допрацював? Якщо легко поясни, завчасно дякую.

Как поменять лампочки Форд Фокус 3

ru.aliexpress.com/item/2-=2114.13010608.0.0.TlX3p1 ставити ось через такі перехідники, тільки мені радіатори довелося мало підпилювати, ставляться в штатні місця без гемора. Лампочки застосовувані в таблиця застосовуваних ламп в Ford Focus 3. Цоколі ламп Ford Focus 3. FORD. Ford Focus 2. На практиці, і будь ласка напишіть який цоколь у ламп ближнього світла ff2. Лампа стоп-сигналу. Брав ось такі ru.aliexpress.com/item/20b6-4b20-afa6-eb47eb532f45

Можна знову посилання на перехідники? А то ця що то не розкривається!

Як поміняти лампу стопа на Focus 3

Знявши фару, треба повернути на 1/4 обороту (проти годинникової стрілки) коричневий роз’єм живлення лампи стопа-сигналу і витягнути її з фари. Потім від’єднати стару лампу і під’єднати нову, після чого вставити роз’єм з лампочкою в фару і зафіксувати їх обігом на 1/4 за годинниковою.

Установка Світлодіодних Ламп Ford Focus 3

Ford Focus Hatchback III [victim] Діодні лампи в ближнє світло FORD Focus 3. (питання)

Гарного всім денька.Очень довго нічого не писав, але багато делал.Ітак, почнемо. Головна »» ремонт Ford Focus 3 3. Зніміть ремінь приводу так як розрахований. Заміна фільтра Ford, заміна фільтрів Ford Focus 3 відео фільтра на Ford Transit. В черговий раз згоріла лампа ближнього світла (Philips ColorVision). Вирішив задурити і поставити діоди в ближнє світло (світять, на кшталт, відмінно і ресурс великий), але при візуальному огляді діодних ламп наявних на ринку, могли подумати! Звідси питання (ті, хто міняв лампи, знають), як їх закріпити в фарі? І взагалі, чи можливо їх закріпити без колгоспу? Радіатор у них здоровий.

p.s. Лампи Philips ColorVision не беріть! Гівно повне! Ніякого ефекту від кольору немає, світять жовтим, згоряють через 3-4 місяці, коштують дорого.

Номер лампи стоп-сигналу Ford Focus 3

Для стопа ФФ3 підходить лампа з номером 3157 або 3157K. Такі лампи виробляють Sylvania, GE, Philips і Wagner.

Подивіться цікаве відео на цю тему:

| Denial of responsibility | Contacts |RSS