Ford Fusion заміна паливного фільтра

Table of Contents

Як замінити паливний фільтр Ford Fusion (Ford Fusion). Відео інструкція

На обслуговуванні у нас сьогодні автомобіль Ford Fusion, з двигуном 1.6i бензин, на якому необхідно замінити паливний фільтр. Покажемо як це правильно і швидко зробити своїми руками.

Фільтр розташований біля бензобака. Перед його заміною рекомендується ретельно очистити місця з’єднань, можна поприскувати з пульверизатора і начисто витерти ганчіркою, щоб ніякий бруд не потрапив у бензин. Міняти його рекомендується на оглядовій ямі або витягу, але можна обійтися і домкратом, правда буде не зовсім зручно.

Відкидаємо його з власників, трохи опускаємо вниз для зручності:

Жодних інструментів не потрібно, відкручуємо його кріплення за допомогою сили рук і витягуємо. Новий фільтр у нас фірми FILTRON, номер у каталозі запчастин PS 8654. Паливо в системі знаходиться під тиском, будьте готові до того що поллється бензин, поставте заздалегідь якусь тару, переконайтеся, що навколо немає вогнищ полум’я, не загашених сигарет і т.п.д.

Встановити його потрібно правильно, на корпусі та на наклейці є стрілка напряму подачі палива.

При встановленні вона повинна бути у бік двигуна, від колеса. Вставляємо до характерного клацання, як з одного, так і з іншого боку, ставимо його на посадкове місце. Робота закінчена, запустіть двигун і переконайтеся, що немає жодних потік бензину навколо.

Відео заміна паливного фільтра у Ford Fusion:

Резервне відео як замінити паливний фільтр у Ford Fusion:

Як замінити паливний фільтр Ford Fusion (Ford Fusion). Відео інструкція

Бензонасос перегрівається, спрацьовує захист не на всіх автомобілях. Двигун не запускається. Мінімально допустимий тиск у паливній рампі не набирається, суміш збіднена, її заміна паливного фільтра Ford Fusion неможлива. Крім перерахованих вище існують окремі випадки, які застосовні тільки до певних моделей автомобілів Ford Fusion.

Оцінка стану фільтра грубої очистки проводиться у разі потреби. При плановому технічному обслуговуванні змінюють лише фільтр тонкого очищення. Періодичність заміни фільтрів прописується у сервісній книжці.

Однак слід мати на увазі, що: При цьому не варто чекати навіть перших ознак зносу елементів. Фільтрам необхідно приділити особливу увагу, якщо є підозра на заправку паливом низької якості. У цьому випадку слід обов’язково відвідати авторизований сервісний центр для прочищення та заміни елементів, а також зливу поганого бензину або дизельного палива залежно від типу двигуна.

Це дозволить уникнути серйозних проблем, починаючи від пошкодження кріпильних елементів до розгерметизації паливної магістралі. До того ж, в умовах вулиці, або навіть власного гаража, роботи із заміни не заміна паливного фільтра Ford Fusion можливі — може знадобитися спеціальний інструмент чи підйомник.

На ряді автомобілів, щоб дістатися до нього, потрібно зняти кардан і зняти бензобак, а це кілька годин роботи, часто удвох.

А ось Ford Fusion у цьому питанні простий як п’ять копійок: Кріпиться на двох пластикових засувках. Слід пам’ятати, що на них постійно летить заміна паливного фільтра Ford Fusion упереміш із сіллю, тому перед демонтажем потрібно пройтися очищувач і взагалі бути особливо ніжним. згодом пластик стає крихким.

Ось навіщо, ну навіщо було настільки незручним, настільки важкодоступним робити місце посади фільтра?

Заміна паливного насоса Ford Fusion 2002-2012

Якщо падає потужність двигуна, виник підвищений шум або періодично чути підвивання під час роботи паливного насоса, то, швидше за все, паливний насос вийшов з ладу.

Попередньо перевірте тиск у системі подачі палива в наступному порядку.

Перевірте справність регулятора тиску палива (див. «Перевірка та заміна регулятора тиску палива»).

Якщо тиск у системі менше 250 кПа (2,5 кгс/см 2 ), замініть паливний фільтр (см. «Заміна паливного фільтра»).

Якщо і в цьому випадку тиск не зростає, паливний насос необхідно замінити, так як у насоса конструкція, що важко розбирається, і його елементи окремо в запасні частини не поставляються.

Вам потрібно: викрутка з плоским лезом, ємність для зливу палива з модуля паливного насоса.

Знизьте тиск у системі живлення (див. “Зниження тиску в системі живлення”).

Від’єднайте дріт від клеми «мінус» акумуляторної батареї.

Відверніть притискне кільце модуля паливного насоса, встановивши рукоятки пасатижів, як показано на фото

Акуратно вийміть модуль паливного насоса та злийте з нього паливо у заздалегідь підготовлену ємність.

ford, fusion, паливного, фільтра

Обов’язково замініть прокладку, якщо вона надірвана або сильно обтиснута.

Від’єднайте колодку від клеми на кришці корпусу модуля паливного насоса.

Стисніть кінці фіксатора та зніміть датчик рівня палива.

Відіжміть викруткою фіксатори на корпусі модуля паливного насоса

…і роз’єднайте корпус модуля паливного насоса.

Уважно огляньте фільтр на відсутність механічного пошкодження та забруднення, при необхідності промийте або замініть фільтр паливоприймача.

Від’єднайте колодку джгута дротів від паливного насоса.

Розіжміть хомут кріплення шланга до патрубка паливного насоса та зніміть паливний насос.

Хомут кріплення шланга одноразового використання, при збиранні замініть його новим.

Зберіть та встановіть модуль паливного насоса в порядку, зворотному зняття.

Для полегшення встановлення притискного кільця нанесіть на його внутрішній бік трохи силіконового мастила.

ford, fusion, паливного, фільтра

Слідкуйте за тим, щоб при установці модуля збіглися мітки на паливному баку, притискному кільці та на корпусі модуля паливного насоса.

READ  Ford Focus як увімкнути ближнє світло

Заміна паливного фільтра Ford Focus своїми руками

Від стану фільтрів (масляний, повітряний, а також паливний) насправді багато залежить. Олійний. проводить очищення олії, повітряний. стежить за чистотою повітря, необхідного для утворення паливно-повітряної суміші, ну а паливний фільтр бореться за якість та чистоту палива, з яким у нашій країні, на жаль, не всі Слава Богу.

У своїй черговій статті хочу поділитися досвідом заміни паливного фільтра Ford Focus. Заміна паливного фільтра згідно з технічною документацією повинна проводитися приблизно після 30 000 км пробігу, проте враховуючи вищеописані особливості нашого палива, я, як і більшість розуміючих автомобілістів, роблю заміну паливного фільтра приблизно через 15-20 тисяч. Для того щоб замінити паливний фільтр Ford Focus вам не знадобиться багато часу і якогось спецінтструмента, на все вам потрібно — 10-20 хвилин і кілька звичайнісіньких ключів.

Сайт знавців автомобіля Ford Fusion

Заміна паливного фільтра

Фільтр знаходиться під дном машини, прямо перед паливним баком.

Потрібна яма чи підйомник. Ну, можна і обійтися домкратом піднявши ліву сторону. Потім треба скинути тиск палива у системі.

 • Зняти мінусову клему АКБ (попередньо переконатися, що є код магнітоли)
 • Висмикнути запобіжник паливного насоса F15. Повернути на місце мінусову клему.
 • Завести двигун і дати попрацювати до повного вироблення палива в системі.
 • Бензин у рампі скінчиться. Їдемо далі.

Пересуваємось під машину. Знайти фільтр, на трубках, що підходять до нього, натиснути кнопочки і зняти. (Щоб щоб полегшити натискання кнопочок, можна попередньо вичистити бруд сірником, зубочисткою тощо.п.). Потім вийняти фільтр із фіксаторів. Натискати потрібно досить сильно. Не намагайтеся висмикнути фільтр зі шлангів, тільки зіпсуйте з’єднання і буде підтікати. Зазвичай призводить до пожежі.

 • Встановити новий фільтр, зафіксувати трубки та фіксатори. Не переплутати напрямок руху бензину у фільтрі! На ньому нанесено спеціальну стрілку.
 • Встановити запобіжник паливного насоса. Включити запалення та почекати поки насос створить у паливній магістралі тиск.
 • Завести двигун, оглянути під машиною та переконатися, що ніде у паливній магістралі немає витоків.

Якщо придбано т.н. сумісний фільтр, то він може виявитися з короткими штуцерами може банально не вистачити довжини трубочок. Там все дуже сильно натяг зроблено. Цей момент слід враховувати при покупці неоригіналу.

Заміна паливного фільтра Ford Fusion

За відповідними рекомендаціями заводу-виробника елемент паливного фільтра підлягає заміні після кожних 20000 км пробігу. Але, як показує практика, експлуатаційні умови автомобілів у Росії значно скорочують рекомендований інтервал заміни паливного фільтра. Як правило, паливний фільтруючий елемент прийнято замінювати за проходженням 10-15000 км пробігу.

Ford Fusion. Заміна паливного фільтра.

При виявленні нестабільної поведінки автомобіля, наприклад, за наявності ривків під час руху на високих швидкостях, а після і на знижених буде очевидною ознакою, що вказує на засмічення паливного фільтруючого елемента.

Роботи, пов’язані із заміною паливного фільтра необхідно виконати на оглядовій канаві або на підйомнику.до паливного фільтра розташовується перед паливним баком прямо під днищем автомобіля. Але можна не займатися пошуками естакади, а підняти задню ліву частину автомобіля Ford Fusion за допомогою звичайного домкрата. Якщо бути точніше, то фільтр розміщений під заднім пасажирським сидінням з лівого боку, коли дивитися знизу.

Операція щодо його заміни досить проста і не вимагатиме від вас наявності різних спеціальних інструментів. Цілком буде достатньо чистої ганчірки та порожньої пластикової тари. Корпус фільтра закріплений на днищі кузова на дві клямки. Усі шланги, які підходять до фільтра, так само зафіксовані засувками.

Як знизити робочий тиск у системі паливної подачі?

Увага! У системі живлення паливо міститься під дуже високим тиском, отже, дотримуйтесь заходів безпеки. Заборонено здійснювати ослаблення паливопровідних з’єднань, у той час як двигун перебуває в режимі роботи або відразу після його закінчення. Щоб приступити до ремонтних робіт, спочатку понизьте тиск у системі паливної подачі. Для цього виконайте такі дії:

 • Вимикайте запалення та витягуйте із замка ключ.
 • Відкрийте автомобільний капот та зафіксуйте його упором.
 • Від’єднайте провід негативної клеми від акумулятора.
 • Далі, відкрийте ящик рукавички. Стисніть стінки ящика пальцями та виведіть два обмежувачі ходу, розташовані з двох сторін. Бардачок опустіть вниз.
 • За ним розташовуватиметься монтажний блок запобіжників. Витягніть із нього запобіжник, який відповідає за роботу паливного насоса, його маркування — F15. При необхідності, розташування реле та запобіжників можна уточнити на схемі, нанесеній на задню сторону ящика рукавички.
 • Приєднайте мінусовий провід назад до акумуляторної клеми, запустіть двигун та залиште його попрацювати до моменту, коли залишки палива повністю виробляються з паливної рампи. Дочекайтесь, поки двигун затихне.
 • Вимикайте запалення, тепер можна приступати до роз’єднання паливопроводів.

Заміна паливного фільтра автомобіля Ford Fusion

Місце, де розташовується паливний фільтр автомобіля Ford Fusion зазвичай сильно схильне до забруднень, тому слід дотриматися всіх застережень, щоб виключити попадання частинок піску або пилу в патрубок, що відводить. Такий недогляд може призвести до засмічення розпилювачів інжектора. Крім іншого, в фільтрі, що знімається, так само можуть бути дрібні частинки сторонніх включень або картону, що обсипався.

 • Зніміть патрубок, що йде від клапана зворотного на паливній рампі до впускного колектора, і подайте розрідження на нього ротом, так ви остаточно скинете тиск, хоча дій описаних вище буде цілком достатньо. Одягніть на місце патрубок.
 • Від’єднайте від паливної рампи вхідний патрубок.
 • Відклацніть патрубки, але фільтр знімати не поспішайте, спочатку ретельно очистіть місця його кріплення від бруду, що налип.
 • Зніміть старий фільтруючий елемент, натиснувши на відповідні клямки, розташовані з двох сторін фільтра, навпроти один одного. Крім того засувки затискаються одночасно.
 • Замініть фільтр на новий. При установці нового фільтруючого елемента простежте, щоб напрямок руху палива співпав зі стрілкою, розміщеною на його металевому корпусі. Наконечники, що йдуть від паливних шлангів, приєднуються до паливного фільтра вздовж руху штуцерів і до моменту поки не зафіксуються фіксатори.
 • Підставте чисту ємність під вхідний патрубок і прокручуючи стартер злийте близько 0,3 літра бензину з системи, повторіть процедуру і одягніть патрубок на місце.
 • Встановіть на місце, знятий раніше, запобіжник, який відповідає за роботу паливного насоса.
 • Увімкніть запалення та зачекайте кілька хвилин, це потрібно, щоб насос створив необхідний робочий тиск у паливній магістралі.
 • Запустіть двигун автомобіля та огляньте місце під машиною, де розташовується фільтр. Переконайтеся, що немає витоків палива.
READ  Як зняти задній бампер Audi 100 с4

Увага!

Після завершення робіт із встановлення елемента паливного фільтра необхідно перевірити на працюючому двигуні герметичність з’єднання фільтра та трубопроводів на предмет витоку. При виявленні підтікання необхідно повторити операцію з під’єднання паливопроводів, поки їх фіксація не стане надійною. У разі неможливості усунути витік таким способом, слід замінити гумові кільця ущільнюючі наконечники трубопроводів або повністю в зборі трубопроводи.

Як знизити робочий тиск у системі паливної подачі?

Увага! У системі живлення паливо міститься під дуже високим тиском, отже, дотримуйтесь заходів безпеки. Заборонено здійснювати ослаблення паливопровідних з’єднань, у той час як двигун перебуває в режимі роботи або відразу після його закінчення. Щоб приступити до ремонтних робіт, спочатку понизьте тиск у системі паливної подачі. Для цього виконайте такі дії:

 • Вимикайте запалення та витягуйте із замка ключ.
 • Відкрийте автомобільний капот та зафіксуйте його упором.
 • Від’єднайте провід негативної клеми від акумулятора.
 • Далі, відкрийте ящик рукавички. Стисніть стінки ящика пальцями та виведіть два обмежувачі ходу, розташовані з двох сторін. Бардачок опустіть вниз.
 • За ним розташовуватиметься монтажний блок запобіжників. Витягніть із нього запобіжник, який відповідає за роботу паливного насоса, його маркування – F15. При необхідності, розташування реле та запобіжників можна уточнити на схемі, нанесеній на задню сторону ящика рукавички.
 • Приєднайте мінусовий провід назад до акумуляторної клеми, запустіть двигун та залиште його попрацювати до моменту, коли залишки палива повністю виробляються з паливної рампи. Дочекайтесь, поки двигун затихне.
 • Вимикайте запалення, тепер можна приступати до роз’єднання паливопроводів.

Який масляний фільтр краще?

Для FORD Fusion / Fusion Plus 1.4 MANN рекомендує наступні фільтри: C 2244,W 7008. Детальні характеристики цих фільтрів ви можете переглянути в нашому каталозі.

Інтервали заміни від 7 до 15 тисяч кілометрів, але не більше 12 місяців. Фільтр олії на FORD Fusion / Fusion Plus 1.4 замінюється разом з олією.

Який масляний фільтр ставити на FORD Fusion / Fusion Plus 1.4, давайте разом відповімо на це питання. Для початку відзначимо, що на Ford Fusion / Fusion Plus 1.4, як і на будь-якій іншій машині масляний фільтр виконує дуже важливе завдання очищення олії. Масляні фільтри змінюють разом з моторним маслом, а значить термін його служби дуже невеликий, всього близько 10 000 км. Масляний фільтр вирівнює склад олії і не дає стороннім сторонам перебувати в маслі Вашого FORD Fusion / Fusion Plus 1.4. Найефективнішими та найкращими фільтрами є фільтри компанії MANN, які вже зарекомендували себе на ринку. Нижче наведено список масляних фільтрів, які підходять для FORD Fusion / Fusion Plus 1.4. На ринку існує величезна кількість пропозицій від різних фірм, тому логічно, що у автовласників виникає питання, який власне фільтр ставити і який буде краще для FORD Fusion.4. Ми зупинили свій вибір на компанії MANN, тому що саме ця компанія пропонує найбільший асортимент та робить свої фільтри з високоякісних матеріалів.

Короткі характеристики MANN W 7008

 • Застосування: Спеціальна техніка/Легкові автомобілі
 • . запасні частини та матеріали: 950.

  Ford Fusion Фьюжік 1.6 16V 2007 року на DRIVE2

  На тижні виникла ось така проблемка із Фью. При запуску двигуна він глухий постійно. Прогрітий чи не прогрітий був двигун. Вирішив змінити паливний фільтр. Заздалегідь вибачте деякі фото не мої)))) Це зайняло всього 15 хвилин мого часу. Насамперед я зняв клему мінуса з акумулятора. Потім витяг запобіжник паливного насоса F 15. Висмикнув паливний фільтр, заздалегідь почистивши кнопочки зубочисткою. Запустив двигун, щоб він залишки бензину виробив. Зняв фільтр і від туди потік сірий бензин. Моє припущення таке, що паливний фільтр давно не змінювався і бензин у нас в країні не дуже якісний. Поставив новий фільтр, його потрібно ставити до клацання кнопок. Повернув замість запобіжник на насос. Поставив новий і все заробив як годиться. Тільки лишилося перевірити його на застиглому двигуні. Всім удачі на дорогах))))

  Все що нам знадобиться і ще ключ на 10)))

  Це старий, новий оригінал такий же) Ось номер паливного фільтра 2S61-9155-AB, може знадобитися комусь то)))

  Заміна фільтрів Ford

  Компанія здійснює повернення та обмін цього товару відповідно до вимог законодавства.

  Терміни повернення

  Повернення можливе протягом 14 днів після отримання (для товарів належної якості).

  Зворотня доставка товарів здійснюється за домовленістю.

  Гарантійні терміни на товар з дня реалізації:. на нові запчастини. 14 днів (на товар належної якості). на Б/У запчастини:. двигуна. від 30 до 180 днів. КПП, АКПП, РКПП. від 7 до 30 днів. електроніка. від 7 до 10 днів. інші запчастини. 7 днів Повернення проводиться виключно у гарантійний термін у таких випадках:. товар не відповідний вашому запиту товар, який несправний або має явні дефекти з яких-небудь причин, деталь не підходить на авто. наявність на запчастини (агрегаті, деталі) міток або маркування Ford Service. відсутність зовнішніх пошкоджень та дефектів. первісний стан агрегату (не розбирався) При дотриманні вищеперелічених умов, гарантується безкоштовний обмін деталі або повернення коштів. В інших випадках:. товар поверненню та обміну не підлягає! Або, на Ваш розсуд:. повернення запчастини. 20% від вартості повернення електроніки. 30% від вартості.

  Компанія Ford Сервіс здійснює послугу заміна фільтрів повітряних, масляних, паливних та салону Ford Київ.

  На які автомобілі? Всі популярні легкові автомобілі Ford після 2000 року випуску.

  Які фільтри ми готові замінити та які послуги готові надати?

  • Заміна фільтру повітря Ford Київ
  • Заміна фільтра салону Ford (кондиціонера) у бардачку Київ
  • Заміна фільтра салону FORD (кондиціонера) педальний вузол Київ
  • Заміна фільтра дизельного палива Ford Київ
  • Заміна фільтра паливного у баку Ford Київ
  • Заміна фільтра паливного підвісного FORD Київ

  Як довго відбуватиметься заміна гальмівної рідини? Відповідь: від 30 до 60 хвилин.

  Як записатися на заміну фільтрів Ford? Відповідь: по телефону вказаному на сайті або залишити заявку, натиснувши кнопку Написати.

  Основні причини заміни фільтрів на Ford Сервіс:

  Ви витрачаєте всього від 30 до 60 хвилин часу

  Вам професійно замінять необхідні фільтри для Ford

  Ви отримуєте повний пакет документів із детальним списком робіт

  Комфортабельна кімната відпочинку кава та чай Free WI-FI

  Додатково, на місці зможемо зробити діагностику авто

  Ви зможете купити на місці запасні частини нові та бу у Києві, якщо крім заміни масла та фільтрів вам ще щось потрібно.

  Ford Сервіс гарантує високу якість сервісних послуг та особливу увагу до вашого улюбленого автомобіля Ford.

  Заміна фільтру Ford, досить широке поняття. Ми зібрали основний спектр послуг, який стосується саме цієї послуги, яку надає СТО Ford Service:

  Заміна паливного фільтра Ford Fusion

  Невже не можна було зробити це з боку пасажирів без відкручування педалі газу? Таке відчуття, що тут попрацювали наші інженери Гаразд.

  Взявся міняти. міняй. Для початку скинув клему мінус і витягнув блок проводів з акселератора. Озброївшись ось такою викруткою на 10 Модна викрутка Три кріплення і знята колодка і зняв педаль Потім відкрутив єдиний саморіз і витяг панель з паз Відкритий вид Опа! А це що? Мабуть, у попереднього господаря нерви були слабші, ніж у мене, і ось підсумок — зламане кріплення. Правда до ремонту підійшли творчо, пристосувавши таку ось заглушку, яка, по правді сказати, заміна паливного фільтра Ford Fusion тримається Пластмасові кріплення. це навіки!

  Потім відкрутив кришку, яка кріпиться на 4-ох євро саморізах.

  Як замінити паливний фільтр Ford Fusion (Ford Fusion). Відео інструкція

  Щоб дістати далекий, довелося проявити кмітливість. Новий вид інструменту Отже, фільтр видобуто і, щедро обсипаючи пилом покриття салону, витягнутий на світ. Скільки сміття! Його, мабуть, не міняли з часів Хрестових походів.

  А може ганяли в ралі рейди… я не знаю, але він був забруднений. Тому я, не шкодуючи, відкинув його вбік, не розуміючи, як я поспішив Новий фільтр просто виблискував на сонці своїми вугільними боками.

  Фільтри масляний, паливний, повітряний, салонний, варіатора, АКПП для Ford Fusion

  Якщо товар є в наявності, то можна забрати в магазині.

  Заміна паливного фільтру Ford Fusion 1.6i

  Якщо на замовлення, то доставка протягом 1-4 днів. Уточнюйте подробиці за телефонами 8 (4832) 323-501, 8 (4832) 323-502 або по зворотному зв’язку

  Якщо товар є в наявності, то можна забрати в магазині.

  Якщо на замовлення, то доставка протягом 1-4 днів. Уточнюйте подробиці за телефонами 8 (4832) 323-501, 8 (4832) 323-502 або по зворотному зв’язку

  ford, fusion, паливного, фільтра

  Якщо товар є в наявності, то можна забрати в магазині.

  Якщо на замовлення, то доставка протягом 1-4 днів. Уточнюйте подробиці за телефонами 8 (4832) 323-501, 8 (4832) 323-502 або по зворотному зв’язку

  Якщо товар є в наявності, то можна забрати в магазині.

  Якщо на замовлення, то доставка протягом 1-4 днів. Уточнюйте подробиці за телефонами 8 (4832) 323-501, 8 (4832) 323-502 або по зворотному зв’язку

  Якщо товар є в наявності, то можна забрати в магазині.

  Якщо на замовлення, то доставка протягом 1-4 днів. Уточнюйте подробиці за телефонами 8 (4832) 323-501, 8 (4832) 323-502 або по зворотному зв’язку

  Якщо товар є в наявності, то можна забрати в магазині.

  Якщо на замовлення, то доставка протягом 1-4 днів. Уточнюйте подробиці за телефонами 8 (4832) 323-501, 8 (4832) 323-502 або по зворотному зв’язку

  Якщо товар є в наявності, то можна забрати в магазині.

  Якщо на замовлення, то доставка протягом 1-4 днів. Уточнюйте подробиці за телефонами 8 (4832) 323-501, 8 (4832) 323-502 або по зворотному зв’язку

  Якщо товар є в наявності, то можна забрати в магазині.

  Якщо на замовлення, то доставка протягом 1-4 днів. Уточнюйте подробиці за телефонами 8 (4832) 323-501, 8 (4832) 323-502 або по зворотному зв’язку

  Заміна паливного фільтра на Ford Fusion

  Якщо товар є в наявності, то можна забрати в магазині.

  Якщо на замовлення, то доставка протягом 1-4 днів. Уточнюйте подробиці за телефонами 8 (4832) 323-501, 8 (4832) 323-502 або по зворотному зв’язку

  Якщо товар є в наявності, то можна забрати в магазині.

  Якщо на замовлення, то доставка протягом 1-4 днів. Уточнюйте подробиці за телефонами 8 (4832) 323-501, 8 (4832) 323-502 або по зворотному зв’язку

  Якщо товар є в наявності, то можна забрати в магазині.

  Якщо на замовлення, то доставка протягом 1-4 днів. Уточнюйте подробиці за телефонами 8 (4832) 323-501, 8 (4832) 323-502 або по зворотному зв’язку

  Якщо товар є в наявності, то можна забрати в магазині.

  Якщо на замовлення, то доставка протягом 1-4 днів. Уточнюйте подробиці за телефонами 8 (4832) 323-501, 8 (4832) 323-502 або по зворотному зв’язку

  Якщо нехтувати своєчасною заміною автомобільних фільтрів, це може обернутися незапланованим ремонтом.

  Як замінити паливний фільтр на Ford Fusion

  alt=Заміна масла, паливного фільтра та повітряного фільтра Ford Kuga /

  alt=Заміна свічок запалення та паливного фільтра Ford Escape /

  alt=Заміна масляного фільтра Ford EcoSport /

  alt=Заміна паливного фільтра Ford EcoSport /

  alt=Заміна бензонасосу Ford C-MAX /

  alt=Заміна паливного фільтра Ford Transit /

  alt=Заміна паливних форсунок Ford Sierra /

  alt=Кріплення паливних трубок до дна автомобіля Ford Sierra /

  alt=Заміна паливного фільтра Ford Mondeo /

  alt=Зняття паливного бака та насоса Ford Fusion /

  alt=Заміна бензонасоса Ford Focus /

| Denial of responsibility | Contacts |RSS