Ford Focus заміна салонного фільтра своїми руками

Який фільтр салону вибрати

У продажу є фільтри двох типів: вугільні і звичайні. Звичайний фільтр бореться тільки з пилом. Вугільний крім пилу бореться ще й з летючими токсичними речовинами (вони поглинаються активованим вугіллям). Щільність вугільного фільтра набагато вище, так що служить він довше. Але і вартість в два рази вище. В результаті багато автолюбителів вважають за краще встановлювати звичайні салонні фільтри і регулярно їх міняти. І справа тут не тільки у вартості. Іноді влітку в машині з вугільним фільтром починають потіти вікна. Це відбувається тому, що фільтр дуже щільний і вентилятор не завжди справляється з навантаженням. Так що якщо і ставити в салон вугільний фільтр, то доцільніше це робити взимку.

Коли необхідна заміна на Ford Focus 2

В інструкції з експлуатації автомобіля зазначено, що заміна салонного фільтра повинна проводитися через кожні 20 тис. Км пробігу. Однак співробітники вітчизняних сервісних центрів рекомендують робити це раніше. через кожні 15 тис. Км пробігу. Існує кілька симптомів несправного салонного фільтра.

 • Робота як кондиціонера, так й грубки в машині стала нестабільною. Після їх включення повітря в салон майже не надходить.
 • Після включення вентиляції в салоні з’являється різкий неприємний запах.
 • На внутрішній стороні лобового скла дуже швидко з’являються краплі конденсату.

Все це говорить про те, що салонний фільтр виробив свій ресурс і потребує заміни.

Міняємо салонний фільтр на Ford Focus 2 своїми руками

Сьогодні мова піде про проблеми, яку автолюбитель цілком може вирішити самостійно. Поговоримо про заміну салонного фільтра в автомобілі Ford Focus 2. З невідомої причини деякі автовласники вважають, що поміняти цей фільтр в стані тільки кваліфіковані співробітники сервісного центру. У цій статті ми постараємося наочно продемонструвати читачеві, що це не так.

Замена салонного фильтра форд фокус 2

Де знаходиться і які функції салонного фільтра

У салоні автомобіля поступово накопичуються різні шкідливі речовини: окис азоту, формальдегід, чадний газ, ароматичні вуглеводні і багато іншого. Ще в кабіні накопичується пил. Призначення салонного фільтра полягає в тому, щоб знизити концентрацію шкідливих речовин в салоні до прийнятних норм. Він ефективно поглинає як шкідливі речовини, так і пил. Але, зрозуміло, ресурс його роботи обмежений. Щоб дістатися до салонного фільтра, слід відкрити кабіну з боку водія і поглянути на педаль газу. Поруч з нею знаходиться невелика кришка. Під нею і знаходиться салонний фільтр.

READ  Kia RIO як зняти колектор

алгоритм

ford, focus, фільтра, своїми

Ці гайки необхідно відкрутити
Педаль знімається, відсувається в сторону.

Педаль газу відкручу і відсунута
На кришці салонного фільтра є 3 самореза. Вони откручиваются за допомогою торцевої головки на 7.

ФОРД ФОКУС 3: ЗАМЕНА ФИЛЬТРА САЛОНА ЗА 3 (ТРИ!) МИНУТЫ!

Ці 3 самореза необхідно відкрутити

 • Відкривається доступ до салонному фільтру. Він акуратно витягується з штатного місця.
 • На його місце встановлюється новий фільтр, після чого проводиться зворотна збірка.
 • Демонтаж і заміна

  Очисне пристосування знаходиться над педаллю газу, від якої треба від’єднати штекер, приклавши зусилля до фіксатора і смикнувши роз’єм вгору. Відкручуються кріпильні гайки, розташовані знизу і зверху і мають форму шпильок. Від’єднуються самонарізні гвинти, які утримують кришку очисного елемента прямокутної форми, і отримуємо доступ до фільтру кліматичного обладнання Ford Focus 2.

  Увага! Компонент напевно буде покритий пилом і брудом, виділяючись на загальному тлі вугільно чорним кольором.

  Витягнути деталь вкрай проблематично, оскільки вона впирається в педальне гальмівне з’єднання Ford Focus, чіпляючись за шпильки. Необхідно скласти вдвічі елемент, щоб витягти його з посадкового гнізда.

  Процедура заміни полягає в установці нового елемента, згинати в кілька разів. Необхідно бути гранично акуратним, щоб не порвати виріб педальними шпильками Ford Focus 2.

  Наслідки експлуатації машини із забрудненою салонної фільтраційної системою

  Установка нового компонента на Ford Focus рекомендується виробником не рідше ніж 20 000 км пробігу, але в містах виріб зношується через 6 000-10 000 км. Якщо не здійснювати моніторинг ситуації, то відбудеться десорбція, що виражається в різкому викиді отруйних речовин в автомобільний салон. Коли очисний ресурс вугілля закінчиться, і він не зможе вбирати викиди двигуна Ford Focus, відбудеться природне очищення.

  Завдяки природній хімічній вугільної реакції, яка відбувається миттєво, водій ризикує відчути різкий неприємний запах. Повного очищення в результаті викиду не відбудеться і незабаром, неприємна пригода повториться знову. Датчиків, контролюючих ступінь забрудненості в Ford Focus 2 немає, тому водієві потрібно регулярно проходити технічне обслуговування і виконувати профілактичні огляди.

  Заміна салонного фільтра за 20 хв на Ford Focus 2

  заміна салонного фільтра на Ford Focus 2

  READ  Де знаходиться запобіжник прикурювача Ford Focus 3

  Як замінити фільтр і не знімати педаль газу?

  Як оновити на “Ford Focus 2″ салонний фільтр? Заміна проводиться без зняття педалі газу. Для цього слід “озброїтися” ключем 7/10 (накидного плану), підстилкою і ліхтариком. Педаль газу кріпиться на трьох гайках. Приклавши трохи зусиль, ви можете дістати до гайок кріплення на кришці фільтра. У такому положенні буде важко крутити ключ, але “мистецтво” вимагає жертв. Що б полегшити задачу, необхідно відкрутити саморізи. Потім знімаємо кришку і легко виймаємо салонний фільтр “Ford Focus 2”. Новий фільтр поставити на місце не так вже й просто. Найголовніше постарайтеся стиснути його сильніше і заштовхати в призначене місце. Після цього новий салонний фільтр для “Ford Focus 2” готовий. Фільтр салону, як зрозуміло з назви, очищає повітря, що потрапляє з системи кондиціонування і вентиляції. Якщо порівняти з іншими машинами, то ремонт “Ford Focus 2”. досить складний, трудомісткий і не зовсім простий процес. Однак автомобіль має свої плюси, а саме те, що салонний фільтр для “Ford Focus 2″ коштує зовсім не дорого і є практичною і універсальної деталлю. Його легко знайти в будь-якому автомобільному супермаркеті.

  Як полегшити процес установки кришки фільтра?

  Можна вдатися до імпровізації. Спробуйте взагалі не закручувати верхній саморіз. Обмежтеся всього двома нижніми. Потім акуратно ставите педаль газу на своє законне місце. Скільки часу при заміні вимагає на “Ford Focus 2″ салонний фільтр? Заміна цієї деталі займе приблизно хвилин сорок. Можна сказати, що витрати. на копійки, а ось повітря в салоні став набагато свіже і якісніше. Ремонт “Ford Focus 2″. справа трудомістка, але результат буде чудовим, так як свіжість в салоні завжди приємна і водієві, і пасажирам.

  Як поміняти салонний фільтр Ford Focus 2

  У цьому відео я вирішив показати один з методів заміни салонного фільтра на фокусі 2, а так само як зазвичай поки.

  • Знімаємо педаль акселератора, відкрутивши 3 гайки на 10. Коли блок педалі виявиться у вас в руках, Ford радить не знімати з нього ще раз колодку з проводами, а тільки відсунути педаль в сторону, щоб вона не заважала. Як відомо, повітряний фільтр Ford Focus 2 служить для фільтрації та очищення повітряного потоку від зовнішніх забруднень і вихлопних газів, що надходить у двигун автомобіля. Це пов’язано з обмеженим ресурсом роз’єму, який, як наказано Фордом, розрахований на 10 операцій від’єднання-приєднання.
  • Викрутити 3 шурупа головкою на 7, зняти кришку і витягнути сам фільтр.
  • Увіткнути новий фільтр, звернувши увагу на його положення. При самостійній заміні сайлентблоков переднього важеля на Ford Focus 2, в гаражних умовах, не маючи установки преса, якщо у вас не буде під рукою молотка з зубилом і болгарки з лещатами. 2 на Ford Focus 2. На торці фільтра намальовані стрілки, що позначають правильний напрямок руху повітря через нього. Фільтр потрібно розташувати таким чином, щоб стрілки були орієнтовані в салон. Для зручності приміщення нового фільтра на місце його можна стиснути гармошкою.
  • У зворотному порядку поставити на місце кришку відсіку і педаль акселератора.
  READ  Заміна салонного фільтра Astra j

  необхідний інструмент

  Для демонтажу і монтажу своїми руками потрібно:

  • дві ключ-головки з внутрішнім шестигранником. на 7 і 10. Ключ на 10 вам знадобиться при відкручування педалі газу;
  • гнучкий подовжувач для ключа;
  • тріскачка або або електричний інструмент для відкручування болтів і гайок;
  • новий салонний фільтр FILTRON K1150A або оригінальний вугільний для Ford Focus 2. 1354953;
  • ліхтар.

  Інструменти

  Виконується завдання з використанням простих інструментів:

  • тріскачка;
  • торцеві головки. 8, 10;
  • гратчасті подовжувачі;
  • кардан під тріскачку і гнучкий подовжувач.

  Міняємо Салонний Фільтр На Ford Focus 2

  Підміна салонного і повітряного фільтра на Ford Focus 2

  Фільтри рекомендується поміняти на кожному технічному обслуговуванні. Глухне Ford Focus 3 на холостих обертах, в пробках, на. Ви шукали реле стартера Ford Focus 2 де знаходиться? Подивіться докладний відео і почитайте корисну інформацію по цій темі тут! Погано спрацьовує кнопка стеклопод’емника на Ford Focus 3. 2 відповіді який розмір болта. Якщо ж ви експлуатуєте автомобіль в умовах підвищеної забрудненості повітря, то терміни заміни рекоменудется зменшити, в уникненні раннього засмічення фільтрів. Рестайлінг Ford Focus 2. Паливний фільтр Ford Focus призначений для очищення бензину в баку, паливний фільтр. Що салонний фільтр в моделі відео «міняємо фільтр салону. Мітки: цоколі ламп на автомобілі Ford Focus 1, 2, 3, 2 рестайлінг. Який тоді дальній? 1. 1. Брудний повітряний фільтр буде погано пропускати повітря, що може позначитися втратою потужності двигуна. Заміну проводив на Ford Focus 2, датчик швидкості, або датчик швидкості обертання валу КПП. Що стосується салонного фільтра, то брудний фільтр так само посилює циркуляцію повітря в салоні і збирає на собі хвороботворні організми, які в свою чергу можуть викликати неприємний запах в салоні і навіть захворювання дихальних шляхів.

  | Denial of responsibility | Contacts |RSS