Ford Focus які колодки краще поставити

Table of Contents

оригінальні артикули

А ось м’які комфортні FORD фірмові колодки з артикулами 1683374 (задні) і 1712024 (передні) не завжди виправдовують ціну під 3 тисячі рублів. Вони досить хорошої якості, рідко скриплять і зношуються гідно. Проте діапазон робочих температур у них надзвичайно вузький, на прогрітих до 100-150 градусів гальмах вони працюють непогано, але на гірському серпантині, де диск може розігріватися до 300-400 градусів, гальмівні якості накладок помітно губляться. Хоча, для спокійних міських умов вони цілком підходять.

Спортивні колодки для агресивної їзди

ford, focus, колодка, краще, поставити

Наприклад, для любителів агресивного стилю їзди відмінно підійшли б корейські колодки Hankook Frixa S1E101. Вони можуть витримувати високі температури, оскільки виконані за технологією S1, по якій випускають колодки для спортивних автомобілів і випробовувалися вони на гоночних треках. У їх складі використані новітні синтетичні компоненти, а демократична продиктована величезним потенціалом шинного гіганта Hankook і його технологічними напрацюваннями.

Вибираємо які передні гальмівні колодки краще на Ford Focus 2

Ставитися до заміни гальмівних колодок, як до надзвичайної ситуації не варто. Це простий расходник, який змінюється кожні 10-20 тисяч км в залежності від їх якості і стилю їзди. Разом з тим, вибір колодок досить відповідальний момент, оскільки від них залежить безпека. адже в автомобілі цінне не тільки те, як швидко він розженеться, а й те, як швидко він зможе зупинитися. Які краще гальмівні колодки на Ford Focus 2 і як не помилитися з вибором, подумаємо сьогодні разом.

типи колодок

Властивості колодок залежать від складу фрикційної накладки, а вони бувають декількох типів:

 • Колодки напівметалеві. Дуже довговічні колодки, які складаються з металевого порошку, порошку міді, графіту і суміші неорганічних наповнювачів. Можуть сильно шуміти при гальмуванні і не люблять низьких температур.
 • Колодка органічна. Зношуються досить швидко, зате працюють практично безшумно. Можуть утворювати багато пилу. Складаються зі скляних, гумових, кевларових і вуглецевих волокон, а зв’язує компонентом, як правило, виступає високотемпературна смола.
 • Нізкометалліческіе колодки. По суті, технологія їх виготовлення не відрізняється від органічних, але з 10-30-відсотковою часткою сталевого або мідного порошку. Можуть створювати багато пилу і більш гучні у використанні.
 • Керамічні колодки. Найдорожчі і прогресивні. Працюють тихо, практично не зношують гальмівний диск. Виконано з керамічних волокон з невеликою часткою кольорових металів.

Від Ford Focus 3

1 712 024 (Comfort). артикул від третього Фокуса. Вони підходять і деякі власники воліють такі колодки.

Види гальмівних колодок на Ford Focus 2

Будь-яка гальмівна колодка складається з металевої пластини, на якій зафіксована фрикційна накладка.

Колодка встановлюється в гальмівний супорт, а він в свою чергу намагається мінімізувати проміжок часу від моменту натискання педалі до блокування колодками гальмівного диска. Незалежно від бренду, гальмівні колодки Фокуса повинні забезпечувати відмінний коефіцієнт тертя, витримувати високі температури, що не фарбували і, звичайно, мати тривалий ресурс.

Ідеальних колодок не буває. Якщо якась модель працює дуже тихо і м’яко, то вона швидко стирається. Якщо ресурс у колодки високий, то вона може скрипіти і жорстко осаджувати гальмівний диск, зношувати його, тому кожному водієві необхідно знайти компроміс.

Brembo

Такі спортивні керамічні колодки, як Brembo P 24 061 з ціною під 3 тисячі чи має сенс встановлювати на штатний Focus. Справа в тому, що робочий діапазон температур таких колодок зміщений в сторону нагріву. Це означає, що нормально вони починають працювати тільки після прогріву до 100-200 градусів, зате вони без проблем витримують і 700, і 900 градусів. Це означає, що в місті такі колодки просто марні. вони будуть шуміти, неефективно працювати на холодну і зношувати гальмівний диск.

аналоги

Ще одні хороші і недорогі м’які «міські» колодки Ate 13.0460-7193.2 (передні), Ate 13.0460-7195.2 (задні). Середній термін служби при спокійному режимі експлуатації. від 17 до 20 тисяч, що дуже непогано для свого цінового діапазону. При цьому верхній температурний діапазон, як не дивно, у них досить високий, не менше 400 градусів.

Вибираємо які передні гальмівні колодки краще на Ford Focus 2

У них був кращий результат при мінімальній і максимальній швидкості. Дослідження залежності ефективності гальмування колодок Ferodo від температури пари тертя показало найвищу ефективність гальмування під сем діапазоні температур.

Після двох циклів нагріву в режимі гірського серпантину залежність коефіцієнта тертя від температури колодок Ferodo змінилася в кращу сторону.

По-перше, вони зберегли лідерство по ефективності. По-друге, крива залежності стала більш похилою. Якщо на холодну коефіцієнт тертя дорівнює 0,44, то в максимумі він досягає 0, На початку тесту гірським серпантином колодки Ferodo показали колодки гальмівні передні Ford Focus 2 в групі лідерів.

При цьому вже з шостого колодки гальмівні передні Ford Focus 2 колодки Ferodo стали лідером тесту по ефективності і зберігали цю позицію до 14 циклу. З цього моменту колодки Ferodo займають лідируючу позицію в тесті і не поступаються її нікому.

Згідно з інформацією виробника, фрикційний склад є спільною розробкою корейських і німецьких виробників. Заявлений виробником ресурс. 35 тис.

Випробування на залежність ефективності гальмування від тиску в гальмівній системі колодки Hagen пройшли за нижньою межею групи. Після двох циклів випробувань гірським серпантином динаміка залежності коефіцієнта тертя від тиску не змінилася.

При цьому результати ефективності колодок Hagen стали середніми по групі.

Дослідження залежності коефіцієнта тертя передніх колодок Hagen від швидкості гальмування показало разючу стабільність. Коефіцієнт тертя не змінювався при зміни швидкості: Це безсумнівний плюс даних колодок, незважаючи на те, що за абсолютним значенням це далеко не кращий результат. Після випробувань гірським серпантином поведінку колодок Hagen залишилося практично таким же стабільним, але вже в діапазоні 0,43-0, При цьому вони піднялися на шосте місце в групі на низькій швидкості і на п’яте. на високій.

Підсумки дослідження залежності ефективності гальмування колодок Hagen від температури пари тертя не були такими стабільними.

Загальне значення коефіцієнта тертя було в районі 78 місця. Після проходження двох циклів FADE картина змінюється: Тест гірським серпантином колодки Hagen почали в колодки гальмівні передні Ford Focus 2 відстаючих при значенні 0, На другому циклі колодки гальмівні передні Ford Focus 2 серпантину колодки Hagen вели себе практично так само, як і в першому.

READ  Заміна задніх колодок Tiguan з електронним ручником

За зносостійкості передні гальмівні колодки Hagen стали одними з найкращих в тесті. 0,29 мм, і при цьому встановлено, що вони не зношують гальмівний диск.

Історія компанії починається з м На даний момент продукція даної групи включає в себе гальмівні накладки, колодки, барабани, колодки гальмівні передні Ford Focus 2, скоби, циліндри, шланги, гальмівну рідину.

Гальмівні колодки на Ford Focus 2

Компанія гарантує бездоганне функціонування своїх деталей протягом пробігу 15 миль. За випробуванню на залежність ефективності гальмування від тиску в гальмівній системі колодки Mintex виявилися в середині групи. Почавши ближче до лідерів при мінімальному тиску і значенні коефіцієнта тертя 0,55, вони потім наблизилися до групи аутсайдерів через те, що ефективність колодки гальмівні передні Ford Focus 2 роботи знижувалася до 0,4.

Після проведення двох циклів випробувань гірським серпантином динаміка залежності коефіцієнта тертя від тиску змінилася. Вона стабілізувалася в районі 0,4, лише незначно коливаючись в діапазоні 0,39-0, Колодки гальмівні передні Ford Focus 2 залежності коефіцієнта тертя передніх колодок Mintex від швидкості гальмування показало непогану стабільність.

Після випробувань гірським серпантином поведінку колодок Mintex стало ще більш стабільним. Тепер значення коефіцієнта тертя трималося в межах 0,4-0,41 у ​​всьому діапазоні швидкостей. Після двох циклів FADE картина змінюється не сильно: При цьому утворюється досить стабільний ділянку в межах. градусів, де коефіцієнт тертя змінюється незначно. Тестування в режимі гірського серпантину колодки Mintex почали в середині групи зі значення коефіцієнта тертя 0, На четвертому циклі гальмування температура колодок підвищилася до градусів і вони практично вийшли на максимум ефективності.

Далі падіння ефективності прискорилося, і на 25 циклі вона впала до 0,4, опинившись в нижній частині групи. На другому циклі гірського серпантину колодки Mintex проявили себе зовсім. По-перше, у них знизилася ефективність при низькій температурі до 0,3, але при цьому максимальне значення при зростанні температури виявилося тим же. 0, по-друге, виник другий максимум ефективності, який припадає на колодки гальмівні передні Ford Focus 2 цикл гальмування, при температурі колодок градусів.

І якщо на 12 циклі гальмування ефективність виявилася мінімальною в групі, то її подальше зростання вивів колодки Mintex знову в середину групи. Знос колодок Mintex був середнім і склав 0,36 за весь цикл тестів при мінімальному зносі гальмівного диска.

Компанія спеціалізується на виробництві компонентів гальмівної системи колодки, диски, барабани, супорти, шланги, циліндри, датчики і поставляє свою продукцію як на конвеєри, так і на вторинний ринок. В колодки гальмівні передні Ford Focus 2 час торгова марка входить в концерн Hella. Почали випробування на залежність ефективності гальмування від тиску в гальмівній системі колодки Pagid досить жваво, продемонструвавши на старті один з кращих результатів 0,56 при низькому тиску.

Замена задних тормозных колодок на форд фокус 2.

Після проведення двох циклів випробувань гірським серпантином динаміка залежності коефіцієнта тертя Pagid від тиску кардинально змінилася. Дослідження залежності коефіцієнта від швидкості гальмування тертя передніх колодок Pagid показало їх непогану стабільність. Які краще гальмівні колодки на Ford Focus 2 і як не помилитися з вибором, подумаємо сьогодні.

Види гальмівних колодок на Ford Focus 2 Нова та колодки гальмівні передні Ford Focus 2 колодки! Будь-яка гальмівна колодка складається з металевої пластини, на якій зафіксована фрикційна накладка.

Колодка встановлюється в гальмівний супорт, а він в свою чергу намагається мінімізувати проміжок часу від моменту натискання педалі до блокування колодками гальмівного диска. Незалежно від бренду, гальмівні колодки Фокуса повинні забезпечувати відмінний коефіцієнт тертя, витримувати високі температури, що не фарбували і, звичайно, мати тривалий ресурс.

Ідеальних колодок не буває. Якщо якась модель працює дуже тихо і м’яко, то вона швидко стирається. Якщо ресурс у колодки високий, то вона може скрипіти і жорстко осаджувати гальмівний диск, зношувати його, тому кожному водієві необхідно знайти компроміс. Типи колодок Властивості колодок залежать від складу фрикційної накладки, а вони бувають декількох типів: Колодки напівметалеві.

Дуже довговічні колодки, які складаються з металевого порошку, порошку міді, графіту і суміші неорганічних наповнювачів. Можуть сильно шуміти при гальмуванні і не люблять низьких температур. Колодка органічна. Зношуються досить швидко, зате працюють практично безшумно.

Які колодки поставити замість оригіналу?. Ford Focus 2

Почали випробування колодки Ferodo із середнім результатом по групі 0,47, а закінчили з кращим. 0, Дослідження залежності коефіцієнта тертя передніх колодок Ferodo від швидкості гальмування показало беззастережне лідерство.

Які колодки поставити замість оригіналу?

Разом з тим, існує думка, що різниця в якості між цими двома видами не настільки істотна, у всякому разі, колодки гальмівні передні Ford Focus 2 коштує тих грошей, які за них просять. І краще взяти гальмівні колодки від інших виробників.

А ось передні гальмівні колодки і відрізняються і формами слегкаі розмірами шірінойі каталожними номерами аналогів. Можуть утворювати багато пилу. Складаються зі скляних, гумових, кевларових і вуглецевих волокон, а зв’язує компонентом, як правило, виступає високотемпературна смола. Нізкометалліческіе колодки. По суті, технологія їх виготовлення не відрізняється від органічних, але з відсотковою часткою сталевого або мідного порошку.

Можуть створювати багато пилу і більш гучні у використанні. Керамічні колодки. Найдорожчі і прогресивні.

колодки гальмівні передні Ford Focus 2 Працюють тихо, практично не зношують гальмівний диск. Перед в нормі, АЛЕ ось зад повна хрень. Мало того, що скриплять, так в останні спекотні дні після 30 хвилинних покатушек в жорсткому режимі, після чергового гальмування довелося зупинятися, в зв’язку з клубами диму з під задніх коліс.

Довбали колодки перегрілися, смерділи і диміли як ніби їх кремували! При цьому перед відчував себе досить комфортно!!

Ford Focus 2 2005-2008 років (до рестайлінгу)

Седан / Універсал. передні дискові, задні також дискові за винятком автомобілів з бензиновим двигуном 1.6 (115 к.с.). Для автомобілів з дизельними моторами дискові колодки встановлювалися спереду і ззаду.

Хетчбек. встановлювалися переважно дискові гальмівні механізми. Виняток становить модель з дизельним двигуном 2.0 і АКПП. там ззаду були встановлені барабанні колодки.

Кабріолет. тільки дискові гальма.

Найточніший спосіб визначити які гальмівні механізми використовуються в конкретному авто. зняти заднє колесо і подивитися. На картинках нижче показані відмінності задніх дискових і барабанних гальм.

Які краще гальмівні колодки на Ford Focus 2

Ставитися до заміни гальмівних колодок, як до надзвичайної ситуації не варто. Це простий расходник, який змінюється кожні 10-20 тисяч км в залежності від їх якості і стилю їзди. Разом з тим, вибір колодок досить відповідальний момент, оскільки від них залежить безпека, адже в автомобілі цінне не тільки те, як швидко він розженеться, а й те, як швидко він зможе зупинитися. Які краще гальмівні колодки на Ford Focus 2 і як не помилитися з вибором, подумаємо сьогодні разом.

типи колодок

Властивості колодок залежать від складу фрикційної накладки, а вони бувають декількох типів:

 • Колодки напівметалеві. Дуже довговічні колодки, які складаються з металевого порошку, порошку міді, графіту і суміші неорганічних наповнювачів. Можуть сильно шуміти при гальмуванні і не люблять низьких температур.
 • Колодка органічна. Зношуються досить швидко, зате працюють практично безшумно. Можуть утворювати багато пилу. Складаються зі скляних, гумових, кевларових і вуглецевих волокон, а зв’язує компонентом, як правило, виступає високотемпературна смола.
 • Нізкометалліческіе колодки. По суті, технологія їх виготовлення не відрізняється від органічних, але з 10-30-відсотковою часткою сталевого або мідного порошку. Можуть створювати багато пилу і більш гучні у використанні.
 • Керамічні колодки. Найдорожчі і прогресивні. Працюють тихо, практично не зношують гальмівний диск. Виконано з керамічних волокон з невеликою часткою кольорових металів.
READ  Ford Focus 2 не крутить стартер причини

аналоги

Гальмівні колодки 13.0460-7193.2Ещё одні хороші і недорогі м’які «міські» колодки Ate 13.0460-7193.2 (передні), Ate 13.0460-7195.2 (задні). Середній термін служби при спокійному режимі експлуатації. від 17 до 20 тисяч, що дуже непогано для свого цінового діапазону. При цьому верхній температурний діапазон, як не дивно, у них досить високий, не менше 400 градусів.

Ці колодки ставлять і на третій Focus. Крім цих моделей публіка любить:

 • Zimmermann 237224,
 • 1336501 OZ 301,
 • TRW GDB1583DTE (жорстким),
 • Kortex KT1583STD (одні з найдешевших на ринку, 800 рублів комплект),
 • Girling 6119382.
 • Motorcraft GA5016.

Підбирайте колодки правильно і міцних всім гальм!

Точно можна сказати, що на Ford Focus 2 встановлювалися передні дискові гальма, а ззаду могли бути як барабанні, так і дискові механізми. Щоб сказати точніше, треба дивитися на дату виходу авто (рестайл / дорестайл), двигун, а також кузов.

Brembo

Такі спортивні керамічні колодки, як Brembo P 24 061 з ціною під 3 тисячі чи має сенс встановлювати на штатний Focus. Справа в тому, що робочий діапазон температур таких колодок зміщений в сторону нагріву. Це означає, що нормально вони починають працювати тільки після прогріву до 100-200 градусів, зате вони без проблем витримують і 700, і 900 градусів. Це означає, що в місті такі колодки просто марні. вони будуть шуміти, неефективно працювати на холодну і зношувати гальмівний диск.

Спортивні колодки для агресивної їзди

Наприклад, для любителів агресивного стилю їзди відмінно підійшли б корейські колодки Hankook Frixa S1E101. Вони можуть витримувати високі температури, оскільки виконані за технологією S1, по якій випускають колодки для спортивних автомобілів і випробовувалися вони на гоночних треках. У їх складі використані новітні синтетичні компоненти, а демократична продиктована величезним потенціалом шинного гіганта Hankook і його технологічними напрацюваннями.

Ford Focus 2 2008-2011 років (після рестайлінгу)

Седан. автомобілі з бензиновими двигунами 1.4 і 1.6 мали передні дискові, а задні барабанні колодки, в той час як авто з моторами 1.8 і 2.0. тільки дискові. На машинах з дизельними двигунами 1.6 і 2.0 стоять тільки дискові гальмівні колодки, але якщо під капотом мотор 1.8, то ззаду встановлені барабанні механізми.

Хетчбек. тут повсюдно зустрічається поєднання «передні дискові. задні барабанні колодки». Виняток становлять автомобілі з бензиновими двигунами 2.0 і дизельним 1.6 (109 к.с.), там тільки дискові гальма.

Універсал. ситуація майже така сама, що й на седані, але з невеликими винятками. Авто з бензиновими двигунами 1.4, 1.6 і 1.8 переважно мали передні дискові, а задні барабанні колодки, але на 1.6 (100 к.с.) з АКПП були тільки дискові гальма. Як і на авто з бензиновими двигунами 2.0. Що ж стосується варіантів з дизельними моторами, то тут все просто. 1.6 і 2.0 йшли тільки з дисковими гальмівними колодками, а 1.8. дискові плюс барабанні.

Кабріолет. тільки дискові гальма.

Які гальмівні колодки ставити на Ford Focus 2

Оригінальні гальмівні колодки Ford Focus 2 бувають двох видів «Comfort» і «економ». Через складу фрикційних накладок, колодки типу “Comfort” м’якше і більш щадні для гальмівного диска, до того ж вони менше скриплять. У свою чергу, гальмівні колодки типу «економ» більше скриплять і швидше зношують гальмівний диск. Різниця в цих гальмівних колодок знайшло своє відображення і в ціні, яка в середньому в два рази вище / нижче. з якого боку подивитися.

Із заводу встановлюються колодки типу “Comfort”.

Разом з тим, існує думка, що різниця в якості між цими двома видами не настільки істотна, у всякому разі, не варто тих грошей, які за них просять. І краще взяти гальмівні колодки від інших виробників. Аналоги, до слова, не мають поділу на «Comfort» і «економ», одні і ті ж артикули пропонуються в якості замінників цих типів оригінальних колодок.

Как заменить задний тормозные колодки Ford Focus II. #АлексейЗахаров. #Авторемонт. Авто. ремонт

А ось передні гальмівні колодки 1321517 та 1368558 відрізняються і формами (злегка), і розмірами (шириною), і каталожними номерами аналогів. Передні гальмівні колодки 1321517 зустрічаються набагато частіше, а 1368558 стали встановлювати на деякі авто після 04.10.2005 року, зокрема на Ford Focus ST.

Передні гальмівні колодки Ford Focus 2
З розмірами. довжина: 155.1 мм.; ширина: 62,4 мм.; товщина: 18.1 мм.
Виробник Каталоговий номер Ціна, руб.)
Ford 1321517 (Comfort) 1566093 (економ) 3000 2071
TRW GDB1583
Ate
Brembo P24061
З розмірами. довжина: 155.1 мм; ширина: 72,9 мм; товщина: 18.8 мм.
Ford
Ate
NiBK PN0352
Brembo P24057

Схожа ситуація і з задніми дисковими гальмівними колодками для Ford Focus 2. Найчастіше встановлювалися колодки 1360254, але після 12. 01.

2009 рік став з’являються гальмівні колодки 1756395, істотно відрізняються формою і розмірами. Вони встановлювалися на Focus 2 в кузові хетчбек, а також на різні Ford Mondeo четвертого покоління і деякі інші моделі.

Задні дискові гальмівні колодки Ford Focus 2 Задні барабанні гальмівні колодки Ford Focus 2
З розмірами. довжина: 123.2 мм; ширина: 51.9 мм; товщина: 16.7 мм.
Ford 1360254 (Comfort) 1809259 (економ) 3050 2110
Ate
Brembo P59042
Sangsin SP2091
З розмірами. довжина: 95.2 мм; ширина: 43.2 мм; товщина: 16.0 мм.
Ford
Ate
Brembo P24075
TRW GDB1732
З розмірами. діаметр: 228,6 мм.; ширина: 42,0 мм.
Ford 1385735 (Comfort) 1689600 (економ) 4030 3705
NiBK FN51001
Ferodo FSB687
Pilenga BSP8690

Інструкція по самостійній заміні колодок

Отже, перш за все слід послабити колісні гайки і піддомкратити автомобіль, потім знімаємо колесо.

Тепер піддягаємо викруткою і витягуємо з пазів металеву скобу.

Далі для зручності зняття скоби супорта з колодками необхідно втиснути поршень в циліндр. Робиться це дуже просто. Між колодкою і поршнем вставляється викрутка і поршень вдавлюється на скільки це можливо.

Тепер необхідно відкрутити два болта кріплення скоби супорта. Вони заховані під заглушками. Як показано на фото знімаємо заглушки і за допомогою шестигранника відкручуємо обидва болта.

 • Знімаємо акуратно скобу зі старими колодками, виймаємо напрямні і виробляємо заміну колодок на нові.
 • Перед тим, як встановлювати нові колодки, слід змастити направляючі спеціальним мастилом для супортів, а так же почистити скобу від іржі і бруду якщо такі є.
 • Після змащення і чищення встановлюємо нові колодки в скобу і виробляємо збірку в зворотній послідовності.
 • Перед установкою колеса перевіряємо, чи всі ми встановили, обов’язково подивіться встановлена ​​скоба супорта.
 • Перед першою поїздкою необхідно кілька разів натиснути на педаль гальма, щоб поршень встав в своє робоче положення.

Випробування і результати

У першому випробуванні при постійній температурі (1000С) і швидкості початку гальмування (100 км / ч) змінюють тиск в гальмівному приводі (20-40-50-60-80 кг / см2). Цим випробуванням імітують режими одиничного гальмування від слабкого до екстреного зі швидкості 100 км / год до повної зупинки автомобіля. вимірюється уповільнення.

READ  Як включити кондиціонер на Opel Astra h

Как поменять тормозные диски, колодки. Какие марки поставить? Замена тормозов Форд.

У другому. при постійному тиску в приводі (50 кг / см2) і температурі (1000С) змінюють швидкість початку гальмування (40-60-80-100-120-140 км / ч). Випробування імітує режими одиничного гальмування при різних початкових швидкостях гальмування. вимірюється уповільнення.

При третьому випробуванні при постійному тиску (50 кг / см2) і початкової швидкості гальмування (100 км / ч) змінюють температуру колодки 50-100-150-200-250-300-3500С.

(Оскільки автомобілі Ford Focus II оснащені високоефективними гальмівними механізмами, в умовах стендових випробувань неможливо досягти більш високих температур.

) Мета випробування. оцінка ефективності гальмування при різній температурі колодки. вимірюється уповільнення.

При четвертому випробуванні імітують рух автомобіля по гірському серпантину. випробування FADE. 2 періоди по 25 циклів гальмування з параметрами: початкова швидкість 100 км / год, кінцева швидкість гальмування 50 км / год, тиск 50 кг / см2, час циклу 45 сек. Заміряються уповільнення і температура колодки.

Що стосується п’ятого, шостого та сьомого випробувань, то вони аналогічні першим трьом. Мета випробувань. прогнозування стабільності робочих характеристик протягом усього терміну служби.

 • Гальмівну ефективність визначає сукупність ефективності окремих гальмувань, ефективності повторних гальмувань (FADE) і відновлення.
 • Зносостійкість. швидше за експлуатаційно-фінансовий показник, який свідчить про те, як часто доведеться міняти деталі гальмівних механізмів.
 • Міцність клейового шару на відповідність вимогам діючих в нашій країні правилам перевірялася методом визначення опору зсуву накладки щодо колодки.
 • 1.Визначення зносостійкості колодок і диска. проводилася оцінка абсолютного (і питомої, якщо необхідно) зносу колодок і диска. Виміри проводилися мікрометрів в встановлених нормативами місцях виробів.

Думка експертів про випробовуваних зразках

 • 1.За експертну грошову оцінку всі представлені на випробування колодки забезпечують автомобілю ефективність гальмування, визначену вимогами відповідних правил;
 • 2.Наілучшей ефективністю гальмування (коефіцієнтом тертя) мають колодки FERODO і у них же найгірша зносостійкість.
 • 3.Наілучшая зносостійкість у колодок HAGEN.
 • 4.Наіболее агресивні по відношенню до гальмівного диску колодки BREMBO.

Зазвичай статті про випробування закінчуються визначенням місця, яке кожен із зразків зайняв в розглянутому тесті. Але в даному випадку до висновків, зроблених фахівцями, просто нема чого додати. Варто звернути увагу на “кучність” результатів тесту.

Розкид настільки малий, а кількість замірів, навпаки, так невелика, що, чи не грішачи проти статистичних законів, визначити місце кожного зразка в групі не представляється можливим.

Це говорить про дуже високу якість колодок преміум-сегмента і показує, що в перевазі якогось одного з брендів над іншими великого сенсу немає.

Заміна гальмівних колодок Ford Focus. Скільки ходить оригінал? Азбука Ford

Прийшов час першої заміни гальмівних колодок на Ford Focus 3 Пробіг становить 33000 км.

тест перший

Перший тест. на відрив. дозволив побачити, як поведе себе колодка при екстремальних навантаженнях (наприклад, аварійна ситуація). Перевірялося, наскільки міцно з’єднання фрикційної накладки і металевого підстави-підошви колодки.

На накладку впливали потужним домкратом, поки не стався відрив її від підстави.

За нормативами для легкових машин типу Ford Focus II діапазон міцності зчеплення накладки і підошви гальмівних передніх колодок має нижню межу 2,5 МПа. це дає гарантію, що колодка не розвалиться при різкому і інтенсивному гальмуванні.

Сюрпризів цей тест не приніс, що не дивно. всі тестовані гальмівні колодки поставляються в Росію офіційно і обов’язково проходять сертифікацію, а значить, відповідають нормативам.

Більше того. колодки всіх п’яти брендів норми перевищили, причому з хорошим запасом.

Колодки з Кореї Hankook Frixa S1E101 мають запас, перевищує норматив в 1,6 рази, колодки Ford. в 1,8 рази, а колодки Pagid і TRW перекрили нормативи міцності в два рази.

Ford Focus 2 2008-2011 років (після рестайлінгу)

Седан. автомобілі з бензиновими двигунами 1.4 і 1.6 мали передні дискові, а задні барабанні колодки, в той час як авто з моторами 1.8 і 2.0. тільки дискові. На машинах з дизельними двигунами 1.6 і 2.0 стоять тільки дискові гальмівні колодки, але якщо під капотом мотор 1.8, то ззаду встановлені барабанні механізми.

Хетчбек. тут повсюдно зустрічається поєднання «передні дискові. задні барабанні колодки». Виняток становлять автомобілі з бензиновими двигунами 2.0 і дизельним 1.6 (109 к.с.), там тільки дискові гальма.

Універсал. ситуація майже така сама, що й на седані, але з невеликими винятками. Авто з бензиновими двигунами 1.4, 1.6 і 1.8 переважно мали передні дискові, а задні барабанні колодки, але на 1.6 (100 к.с.

) З АКПП були тільки дискові гальма. Як і на авто з бензиновими двигунами 2.0. Що ж стосується варіантів з дизельними моторами, то тут все просто. 1.6 і 2.0 йшли тільки з дисковими гальмівними колодками, а 1.

Кабріолет. тільки дискові гальма.

Які Гальмівні Колодки На Ford Focus 2

Диски гальмівні «Ford Focus 2»: які вибрати?

Диск гальма є однією з найбільш відповідальних деталей в конструкції будь-якого автомобіля. Від його справності залежить безпека руху. У нинішній статті ми розглянемо, які диски гальм ( «Ford Focus» 2-го покоління в тому числі) є, як знайти знос і на що звернути увагу при покупці нових частин.

Що впливає на ресурс?

На це впливає відразу кілька причин. По-1-х, умови експлуатації транспортних засобів. Наприклад, при частих поїздках в дощик (в таких регіонах, як Ленінградська область) диск може просто деформуватися внаслідок наїзду на ще одну калюжу. Також на знос впливає температура повітря.

Елемент відчуває суворі термічні навантаження, тому часті коливання (звуження-розширення металу) йому дуже шкідливі. Внаслідок таких перепадів дуже зношується диск гальмівний фронтальний. «Ford Focus» 2 тому не виключення. Крім цього, на ресурс впливають технічні характеристики.

Мається на увазі потужність мотора, діаметр коліс і висота профілю, також оснащена маса самого автомобіля. Практика показує, що на автомобілях з об’ємом двигуна 2 і більше літра ресурс частин істотно нижче, ніж у півторалітрових аналогів. Зняття і установка заднього сидіння на автомобілі Ford Focus 2.

Пов’язано це не тільки з великою вагою агрегату, та й з людському фактором. При подібному натисканні на педаль акселератора ці машини набирають різну швидкість. І чим вона вище, тим сильніше доводиться гальмувати. 4х4 КЧР Niva на 35 колесах як замінити задні гальмівні колодки і трос ручника. Звідси і ранній знос і заміна гальмівних дисків.

«Ford Focus» 2 має широку гаму двигунів, і це потрібно завжди враховувати. У кого є досвід які колодки на другий Focus досвід які колодки на другий Ford. Ходить. Велика потужність. не тільки безпеку при обгоні, але і підвищений знос «расходников». Втім, найголовніший фактор, що впливає на знос. стиль водіння.

При агресивній манері їзди можна швидко знищити не тільки передні, але і задні гальмівні диски.

«Ford Focus» 2-го покоління забезпечується елементами, розрахованими на ресурс в 200 тисяч кілометрів. Однак при «шумахерской» їзді цю цифру запросто можна ділити на 3.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS