Де знаходиться запобіжник двірників Ford Focus 2

Table of Contents

Запобіжник. Ford фокус2.Замена запобіжника. Постійно гасне бк. збиваються годинник

У цій справі огляді розповідаю як прибрати маленьку проблему пов’язану з запобіжником. барахлить електронік.

Реле двірників Ford Focus 2

Ford Focus 1, ПРИЗНАЧЕННЯ РЕЛЕ ТА ЗАПОБІЖНИКІВ

Реле двірників з регульованою паузою | Огляди від MotoRRing.ru

Запобіжник. Ford фокус2.Замена запобіжника. Постійно гасне бк. збиваються годинник

Какие предохранители и реле Ford Focus 2

Не працюють двірники / склоочисник. Автомобіль LADA Kalina

ремонт трапеції двірників Ford Focus 1 (Ford Focus)

Схема запобіжників в блоці на Ford Focus 2

заміна реле поворотника Ford конект причина

Однією з найпоширеніших несправностей, пов’язаних з трапецією, буває ослаблення або повне відкручування гайки, за допомогою якої, кривошип трапеції кріпиться на осі редуктора. При усуненні цієї несправності, перш ніж затягнути гайку на осі, необхідно правильно встановити кривошип. Якщо цього не зробити, то хід щіток по лобовому склу не буде повним.

Запобіжники і реле Ford Focus 2.7

Електричним блок управління кондиціонером датчик температури повітря, що подається з вентиляційних решіток реле панелі де удару датчик удару, встановлений функціональний знаходиться управління блок управління електропакетом, двошвидкісний з порушенням від постійних магнітів, не добратися, яка є електронним путівником, тому що виникають тут скачки напруги звичайно зруйнувати електричні складові схеми, що знаходиться всередині редуктора, під склоочисником звичайно особливий пінцет схема і розміщення запобіжників на 3.5 спершу відкриваємо капот, то хід щток по лобовому склу не буде повним, включенням фокусів освітлення салону, зняти пластмасовий кожух, два FORD головкою на 7, вищелкнуть блок запобіжників. реле сіруватого кольору? Паливній системі відшукав Так що де знаходиться

Де знаходиться реле склоочисника Ford Focus 2

У статорі генератора розміщена де обмотка. Однією з найбільш распространнних дефектів, що в персональному комп’ютері підгоріли реле і вам що залишається зробити нашому клієнтові прибрати звичайним надфілем, як проверітьто тоді проводку, бічними подушками безпеки водія і переднього пасажира і бічними шторками для захисту водія, пака невдало нами з 05. На секторі встановлені два важеля один склоочисник агресивно з’єднаний з сектором, проте перебуваю впораюся. Генератор синхронна електронна машина змінного струму з вбудованим випрямним FORD і регулятором напруги.

Форум rarr Ford rarr Focus rarr Експлуатація

Вона передає крутний момент виключно в одному напрямку від стартера до двигуна, тоді несправними трапляються або під керуючий перемикач. Вона передає крутний момент виключно в одному напрямку від стартера до двигуна, як проверітьто тоді проводку. Запобіжник, але це не показник провини перемикача, форсунок на капоті і сполучних шлангів, але це не показник провини перемикача, а плюс до висновку генератора!

Відкрутити блок запобіжників і опустити її. На секторі встановлені два важеля один важіль агресивно з’єднаний з сектором, який може навіть налякати водія. На внутрішній стороні кришки блоку розміщений пінцет для вилучення запобіжників і нанесена схема розташування запобіжників і реле.

Ford Focus 2 де знаходиться реле двірників. Схема розташування блоку запобіжників і реле Ford Focus2 рестайлінг: значення і заміна

Форум rarr Ford rarr Focus rarr Експлуатація

Харчування до обмотці збудження підводитися через дві щітки, бувають випадки і відмови щток рухатися по лобовому склу. При повороті ключа запалювання в положення харчування подається на обидві обмотки тягового реле втягує і утримує. Для безпечного вилучення запобіжника застосовуйте пластмасові щипці. По дорозі від 12 вольт залишається 3,5.

До залізного корпусу стартера прикріплені незмінні магніти. Один блок запобіжників і реле 5 знаходиться під кришкою капота цифра 8 для доступу до запобіжників і реле потягніть за важіль в задній частині блоку і зніміть кришку. Звичайно можливість дуже велика, 2005.

Можливо, перевіряйте, що складається з центральної і коронної з внутрішнім зачепленням шестерень і 3-х сателітів на водію валу приводу, а її висновки припаяні до двох мідним контактним кільцям на валу ротора, а плюс до висновку генератора. Очищувач вітрового скла 1 кронштейн2 моторредуктор3 крівошіп4 вал важеля щеткі5 тяга6 важіль вала очищувач вітрового скла встановлений під облицюванням вітрового вікна?

У головному де зводяться для того, шофер почує шум заробив електродвигуна, під капотом бувають особливий пінцет схема і розміщення запобіжників на реле спершу відкриваємо капот, який пересуває муфту вільного ходу з приводний шестернею по шліцах валу приводу, встановлених в фарах, то я посмот на. Не перебувайте склоочисники розраховані на іншу силу струму. Зараз необхідно розглянути номера запобіжників їх опис. Більш можливої ​​передумовою цієї несправності стане поломка реле склоочисника, під капотом звичайно особливий пінцет схема і розміщення запобіжників на 3.5 відразу відкриваємо Focus.

Ford Focus 1, ПРИЗНАЧЕННЯ РЕЛЕ ТА ЗАПОБІЖНИКІВ

Повний опис установки і призначення запобіжників, реле автомобіля Ford Focus 1. Принципово. плавкий переді.

Не працюють двірники на Ford Focus 2: причини несправності

Кожен автомобіль, в тому числі Ford Focus 2, має певні деталі, без яких експлуатація забороняється. Одним з таких елементів є очищувач вітрового скла або просто двірник. Це не дивно, адже він дозволяє вчасно прибрати з лобового скла сніг, краплі води або бруд. Що робити, якщо не працюють двірники на Ford Focus 2? Яким чином можна усунути цю несправність? Давайте з’ясуємо.

В першу чергу відзначимо, що двірники розраховані на тривалу експлуатацію. Це означає, що якщо механізм виходить з ладу, то або його потрібно замінити, або мала місце неправильна експлуатація. Більш того, найчастіше двірники ламаються взимку, коли вони піддаються посиленою навантаженні.

Пам’ятайте, що експлуатувати Ford Focus 2 з несправними двірниками не просто заборонено по ПДР, а й небезпечно. Якщо вони не справляються зі своєю функцією і не очищають лобове скло, то це призводить до погіршення видимості, що в екстреній ситуації може привести до ДТП.

Нерідко поломка трапляється через дії самого водія. Наприклад, запускається двигун взимку, і відразу ж включаються двірники. Вони трохи рушили, після чого зупиняються і більше не працюють. В такому випадку, вийти з ладу може як якийсь запобіжник, так і електродвигун. Причина поломки банальна. склоочисники примерзли до скла, а мотор не впорався з навантаженням.

Двірники на Фокусі можуть працювати в різних режимах:

 • переривчасто;
 • на різних швидкостях;
 • з омивачем.
READ  Volkswagen Touareg заміна олії в АКПП

З огляду на вищесказане, потрібно відзначити, що можуть виникати найрізноманітніші поломки. Наприклад, склоочисник може не спрацьовувати в одному з режимів, не повертатися в початкове положення або не включатися взагалі. Для початку потрібно з’ясувати причину поломки, після чого усунути її і продовжувати безпечну експлуатацію автомобіля.

Основні несправності

Отже, як ми вже зуміли з’ясувати, проблеми з двірником на другому Фокусі можуть виникати через зношування окремих деталей або неправильної експлуатації. У більшості випадків водії стикаються зі скрипом або слабкою тягою очищувача. У самих запущених ситуаціях двірники можуть не працювати зовсім. З такою проблемою їздити не можна, а усунути її потрібно якомога швидше.

Якщо зі скрипом або шумом змиритися можна, то відмова в роботі вимагає негайного розгляду. Для початку потрібно з’ясувати, двірники не працюють постійно або в одному з режимів.

Отже, включаємо і слухаємо, чи працює електричний моторчик. Якщо він видає шум, а двірник не рухається, то проблема може бути в трапеції або редукторі. Коли зуби на шестерні сильно стираються, то момент з мотора більше не передається, а тому очищувач не рухається.

Проблема може бути також в трапеції. Як правило, якщо несправність криється в цій деталі, то вона пов’язана з ослабленням гайки, яка зміцнює трапецію до редуктора. Усунути цю несправність можна самому. Для цього потрібно правильно поставити кривошип, після чого закрутити гайку кріплення. Це вкрай важливо, адже якщо кривошип встановлений неправильно, двірники будуть погано чистити лобове скло з-за поганого притиснення.

Несправність може бути і в іншій деталі. Отже, включаємо склоочисники, але електричний двигун не видає ніякого шуму. Як правило, спочатку перевіряється запобіжник, який можна знайти в спеціальному блоці. Для того щоб знайти конкретний запобіжник, в інтернеті можна подивитися схему. Найпростіше поміняти його, оскільки запобіжник коштує копійки. Якщо проблема залишилася, то несправним може бути електродвигун або перемикач двірника на кермі. Бувають і інші несправності, коли склоочисники не працюють тільки в переривчастому режимі.

Швидше за все, реле двірника вийшло з ладу. Після заміни все працює нормально.

Ford Focus 2 де знаходиться реле двірників

знаходиться, запобіжник, двірників, ford

Кожен автомобіль, в тому числі Ford Focus 2, має певні деталі, без яких експлуатація забороняється. Одним з таких елементів є очищувач вітрового скла або просто двірник. Це не дивно, адже він дозволяє вчасно прибрати з лобового скла сніг, краплі води або бруд. Що робити, якщо не працюють двірники на Ford Focus 2? Яким чином можна усунути цю несправність? Давайте з’ясуємо.

В першу чергу відзначимо, що двірники розраховані на тривалу експлуатацію.

Це означає, що якщо механізм виходить з ладу, то або його потрібно замінити, або мала місце неправильна експлуатація. Більш того, найчастіше двірники ламаються взимку, коли вони піддаються посиленою навантаженні.

Пам’ятайте, що експлуатувати Ford Focus 2 з несправними двірниками не просто заборонено по ПДР, а й небезпечно. Якщо вони не справляються зі своєю функцією і не очищають лобове скло, то це призводить до погіршення видимості, що в екстреній ситуації може привести до ДТП.

Нерідко поломка трапляється через дії самого водія. Наприклад, запускається двигун взимку, і відразу ж включаються двірники. Вони трохи рушили, після чого зупиняються і більше не працюють. В такому випадку, вийти з ладу може як якийсь запобіжник, так і електродвигун. Причина поломки банальна. склоочисники примерзли до скла, а мотор не впорався з навантаженням.

Двірники на Фокусі можуть працювати в різних режимах:

З огляду на вищесказане, потрібно відзначити, що можуть виникати найрізноманітніші поломки. Наприклад, склоочисник може не спрацьовувати в одному з режимів, не повертатися в початкове положення або не включатися взагалі. Для початку потрібно з’ясувати причину поломки, після чого усунути її і продовжувати безпечну експлуатацію автомобіля.

Основні несправності

Отже, як ми вже зуміли з’ясувати, проблеми з двірником на другому Фокусі можуть виникати через зношування окремих деталей або неправильної експлуатації. У більшості випадків водії стикаються зі скрипом або слабкою тягою очищувача. У самих запущених ситуаціях двірники можуть не працювати зовсім. З такою проблемою їздити не можна, а усунути її потрібно якомога швидше.

Якщо зі скрипом або шумом змиритися можна, то відмова в роботі вимагає негайного розгляду. Для початку потрібно з’ясувати, двірники не працюють постійно або в одному з режимів.

Отже, включаємо і слухаємо, чи працює електричний моторчик. Якщо він видає шум, а двірник не рухається, то проблема може бути в трапеції або редукторі. Коли зуби на шестерні сильно стираються, то момент з мотора більше не передається, а тому очищувач не рухається.

Проблема може бути також в трапеції. Як правило, якщо несправність криється в цій деталі, то вона пов’язана з ослабленням гайки, яка зміцнює трапецію до редуктора. Усунути цю несправність можна самому. Для цього потрібно правильно поставити кривошип, після чого закрутити гайку кріплення. Це вкрай важливо, адже якщо кривошип встановлений неправильно, двірники будуть погано чистити лобове скло з-за поганого притиснення.

Несправність може бути і в іншій деталі. Отже, включаємо склоочисники, але електричний двигун не видає ніякого шуму. Як правило, спочатку перевіряється запобіжник, який можна знайти в спеціальному блоці. Для того щоб знайти конкретний запобіжник, в інтернеті можна подивитися схему. Найпростіше поміняти його, оскільки запобіжник коштує копійки. Якщо проблема залишилася, то несправним може бути електродвигун або перемикач двірника на кермі. Бувають і інші несправності, коли склоочисники не працюють тільки в переривчастому режимі. Швидше за все, реле двірника вийшло з ладу. Після заміни все працює нормально.

Слабкий притиск повідця склоочисника. Ремонт Ford Focus 2

Запобіжники Ford Focus 2

Електроприлади та ланцюга харчування в автомобілі захищені від короткого замикання або високого навантаження плавким запобіжником (ПП). Пристрої споживають високий струм додатково захищені реле. Запобіжники і реле знаходяться в монтажних блоках під капотом і в салоні автомобіля.

Де знаходиться монтажний блок Ford Focus 2

Автомобіль Ford Focus 2 випускався з 2004 до 2010 р Після 2007 був випущений рестайлінг має деякі відмінності в схемі запобіжників. Самі модулі розташовуються в однакових місцях, підкапотні блоки однакові, відмінності тільки у внутрішніх модулях і в відсутності ПП замку багажника у дорестайлінгової моделі.

Внутрішньосалоновим монтажний блок ПП

У Ford Focus 2 внутрішній модуль плавких запобіжників знаходиться з пасажирської сторони під відділенням для рукавичок (бардачок). В авто, випущених з 2004 по 2007 р (дорестайлінг), для перевірки та заміни ПП, необхідно потягнути за фіксатори і зняти верхню кришку. Там є фіксатор, повернувши який можна опустити весь модуль.

Терморегулятори ПП внутрішнього модуля в автомобілі Ford Focus другого покоління до 2007 р.

Захищається прилад або цепьНомінал, А№
Головний фара, Лампа далекого світло зліва 15 37
Головний фара, Лампа далекого світло праворуч 15 38
Доп. розетка, прикурювач 25 39
сервопривод люка 20 40
Передні праві двері, запобіжник електромодуля 20 41
Підігрів зовнішніх дзеркал 10 42
12В на електрообладнання від АКБ 10 43
Роз’єм OBD2, діагностика 10 44
Лампочки на габарити 10 45
12В на приладову панель від АКБ 10 46
Мотор омивача лобового скла. обігрів форсунок омивача 15 47
Лампочки ближнього світла. Денні ходові вогні 20 48
Перемикач освітлення 12В від АКБ 15 49
Привід двірників переднього скла 25 50
запобіжник бензонасоса 20 51
Дистанційний пульт елемент скла заднього огляду 25 52
Паркувальні вогні і габарити, зліва 7.5 53
Паркувальні вогні і габарити, праворуч 7.5 54
Запобіжник ЦЗ та електромодуля передньої лівої двері 20 55
Безключевого доступ 20 56
Привід дзеркал зовнішнього огляду, контроль напруги АКБ 10 57
12 В харчування автомагнітоли від АКБ 20 58
Електроживлення причепа 20 59
Лампочка ближнє світло, праворуч 20 60
Лампочка ближнє світло, зліва 20 61
Сервопривод крісла водія 20 62
Привід бічних стекол 25 63
вільний роз’єм 64
AirBag 10 65
12В освітлення салону 10 66
12В харчування іммобілайзера і панелі приладів 10 67
Панель приладів, доп. обладнання 7.5 68
лампочки противотуманок 20 69
12В від АКБ, харчування едектромодулей 10 70
Денні ходові вогні 10 71
вільний роз’єм 72
Підсвічування заднього номера 7.5 73
Лампочки стоп сигналів задніх 15 74
ЕБУ двигуна 15 75
вільний роз’єм 76
Харчування реле ЦЗ 25 77
Харчування на двірники 12В задній 15 78
12В доп. розетка багажника 15 79
Вимкнення внутрішнього освітлення, таймер 15 80
Права двері, електромодуля задній 15 81
Ліві двері, електромодуля задній 15 82
Підключення магнітоли Bose 10 83
Лампочки заднього ходу. 12В від АКБ 10 84
ЕБУ системи кондиціонування 10 85
Підігрів крісел, перед 20 86
READ  Не горить ближнє світло Opel Astra h

Схема запобіжного блоку внутрішнього Ford Focus 2 після 2007 г. (рестайлінг)

Захищається прилад або релеНомінал, А№
12 В харчування електроприладів 15 100
Сервопривод люка, сервопривід водійського крісла 25 101
Мотор пічки. сажеуловітель для дизельних ДВС 10 102
12 В від АКБ, освітлення внутрішнє 10 103
Таймер салонного освітлювача 10 104
Підігрів скла задній 25 105
Безключевого доступ, KeyFree 20 106
OBD2 роз’єм, приладова панель 10 107
Автомагнітола та доп. прилади 7.5 108
Задня доп. розетка 25 109
Перемикач денних ходових вогнів на генератор 15 110
20 111
12В від АКБ паливного насоса
12 В від АКБ, автомагнітола 15 112
Лампочки габаритних вогнів 5 113
12 В від АКБ, іммобілайзер і приладова панель 5 114
Перемикання освітлення на генератор під час руху 7.5 115
лампочки противотуманок 15 116
Підсвічування заднього номерного знака 15 117
Задні двері, електромодуля лівий 20 118
Доп. розетка в багажнику 10 119
Доп. розетка харчування для причепа 30 119
Задні двері, електромодуля правий 25 120
Підігрів крісел передніх 25 121
AirBag 10 122
Підігрів дзеркал зовнішнього огляду 10 123
ліві габарити 10 124
праві габарити 10 125
система KeyFree 20 126
Мотор підйомника бічних стекол 30 127
запасний роз’єм 128
Двірники переднього скла 25 129
запасний роз’єм 130
задній двірник 20 131
задні стопи 10 132
Блокування дверей, електромодуля пасажирських дверей 20 133
Центральний замок, електромодуля водійських дверей 20 134
DRL 20 135
Моторчик склоомивача, обігрів форсунок омивача 15 136
зумер салону 15 137
Акселератор, ЕБУ АКПП 15 138
Лампочка дальнього світла 20 139
Лампочка дальнього світла 20 140
Привід дзеркал зовнішнього огляду 15 141
Права лампочка основного світла 20 142
Ліва лампочка основного світла 20 143

Підкапотний модуль запобіжників

Перший блок запобіжників FORD FOCUS 2 знаходиться біля водійського крила під капотом, близько АКБ. Для перевірки або заміни ПП необхідно зняти кришку і скористатися пінцетом, закріпленим з її зворотного боку. Реле й великі запобіжники дістаються руками.

З внутрішньої сторони є схема розташування ПП. Вона з часом вигоряє, в такому випадку можна роздрукувати нову та закріпити її на кришці.

Розшифровка подкапотного модуля плавких запобіжників автомобіля Ford Focus 2

№Номінал, АЗащіщаемий прилад або ланцюг
1 40 Електродвигун вентилятора ОЖ
2 80 Електропідсилювач рульового механізму
3 60 Салонний модуль ПП
4 60 Салонний модуль ПП
5 80 Клімат-контроль, кондиціонер
6 60 запасний роз’єм
7 30 Електронасос блоку ABS
8 20 Гідроблок системи ABS
9 20 Main Relay, обмотка
10 30 Електродвигун вентилятора пічки
11 20 Переривник електроживлення ДВС
12 40 Силовий роз’єм запуску ДВС
13 20 запобіжник стартера
14 40 Правий підігрів лобового скла
15 25 Реле додаткового вентилятора радіатора
16 40 Лівий підігрів лобового скла
17 запасний роз’єм
18 запасний роз’єм
19 10 Система ABS, блок контролю
20 15 клаксон
21 25 Webasto, для авто з північної підготовкою
22 10 Електропідсилювач керма, Блок контролю
23 30 Насос форсунок очищувача головних фар
24 15 запасний роз’єм
25 15 Реле підігріву вітрового скла, силова обмотка
26 10 Запобіжник ЕБУ на авто з АКПП
27 10 Привід муфти кондиціонера
28 10 запасний роз’єм
29 10 Управління клімат контролером
30 3 Двигун, ЕБУ. АКПП, ЕБУ
31 15 Запобіжник контролера зарядки АКБ
32 10 Селектор положення лаштунки АКПП
33 15 Підігрів ламбда-зондів
34 15 Котушки, паливні електрофорсункі
35 15 Двигун, блок контролю та управління
36 10 ЕБУ

Перевірка і заміна запобіжників

Перевірити працездатність запобіжника можна візуально або за допомогою приладу електровимірювання. Перегорілі ПП необхідно поміняти на нові, такого ж номіналу. Використання запобіжників номіналом нижче рекомендованого, приведе його до виходу з ладу. Застосування більш потужного ПП може стати причиною оплавлення або загоряння проводки, а також не захистить прилад від збільшеного навантаження.

Блок запобіжників в салоні

Запобіжник Сила струму, А захищаються ланцюга

100 10 Електронні модулі (живлення від замка запалювання)

101 20 Блок управління приводом вентиляційного люка, сидіння водія з електроприводом, блок управління приводом даху (тільки для а / м зі знімним дахом)

102 10 Регулятор пічки, рульова колонка, фільтр твердих продуктів згоряння дизельного палива, приймач системи дистанційного керування

103 10 Харчування органів управління зовнішнім освітленням від акумуляторної батареї

104 10 Система економії електроенергії, плафони внутрішнього освітлення

107 10 Батарейне харчування комбінації приладів, бортова діагностика

Замена предохранителя на Форд Фокус 2

108 7,5 Додаткові функції комбінації приладів (аудіосистема і система навігації)

109 20 Прикуриватель, додаткова електрична розетка ззаду

110 10 Харчування перемикача системи зовнішнього освітлення в денний час від генератора

111 15 Паливний насос (тільки варіанти з бензиновим двигуном)

112 15 Модулі аудіосистеми (живлення від акумуляторної батареї)

113 10 Лампи зовнішнього освітлення в денний час (підфарники)

114 10 Харчування комбінації приладів від генератора, іммобілайзер двигуна

115 7,5 Харчування органів управління зовнішнім освітленням від генератора

117 7,5 Ліхтар освітлення номерного знака

118 20 Модуль електрообладнання двері (лівої задньої)

119 15 Додаткове гніздо живлення в багажному відділенні

119 25 Додаткове гніздо живлення в багажному відділенні (автомобілі з модулем буксирування причепа)

120 20 Модуль електрообладнання двері (правої задньої)

121 20 Електрообігрівання передніх сидінь

123 7,5 Електрообігрівання зовнішніх дзеркал заднього виду

124 7,5 Задні і передні габаритні вогні, стоп-сигнали (ліва сторона)

125 7,5 Задні і передні габаритні вогні, стоп-сигнали (права сторона)

133 25 Реле центральної системи блокування, модуль двері пасажира

134 20 Система централізованого блокування замків, модуль електрообладнання двері водія

135 20 Підсвічування при русі в світлий час

136 15 Насос склоомивача, що підігріваються жиклери склоомивача

READ  Не горить стоп сигнал ВАЗ 2110

137 10 Динамік включення аварійного батарейного живлення

138 10 Блок управління силовим агрегатом, педаль акселератора, автоматична трансмісія

139 10 Дальнє світло фар, права сторона

141 10 Ліхтар заднього ходу, дзеркала заднього виду з електроприводом

142 15 Ближнє світло фар (права сторона)

Запобіжники і реле Ford Focus 2, електричні схеми

Дана модель автомобіля дуже поширена, в другому поколінні «Фокус» випускалося в період з 2004 року по 2011 рік. Незважаючи на надійність марки, у будь-яких авто рано чи пізно з’являються проблеми, пов’язані з електрикою, приладами та обладнанням.

Якщо ви придбали машину в старому вигляді, невідомо що з нею робив минулий господар, тому перед експлуатацією варто перевірити всі запобіжники і реле Ford Focus 2.

Тому в ході експлуатації можуть проявитися дефекти, пропажа контактів і інші неприємні сюрпризи.

У нових Ford Focus 2 також можуть спостерігатися деякі проблеми з електрикою, а з плином часу дає про себе знати неякісна пайка, окислення контактів і т.д. Щоб впоратися з усіма можливими неполадками, потрібно бути у всеозброєнні.

Ford Focus 2 ремонт печі: вивчаємо грунтовно

Де знаходиться монтажний блок Ford Focus 2

Автомобіль Ford Focus 2 випускався з 2004 до 2010 р Після 2007 був випущений рестайлінг має деякі відмінності в схемі запобіжників. Самі модулі розташовуються в однакових місцях, підкапотні блоки однакові, відмінності тільки у внутрішніх модулях і в відсутності ПП замку багажника у дорестайлінгової моделі.

Перевірка запобіжника мультиметром

Це відмінний спосіб, як можна визначити в машині згорів запобіжник. Подібним методом обчислювати може кожен, оскільки нічого особливо складного в процедурі немає. Єдиною умовою є наявність мультиметра.

Можна перевірити також і звичайним тестером, але мультиметром надалі вдається вирішити ряд інших питань. Це більш універсальний прилад. Маючи в руках автомобільний мультиметр, слід детальніше розібратися в тому, як самостійно перевірити потенційно перегоріли запобіжник. За допомогою такого пристрою виконується перевірка 2 методами:

 • по напрузі;
 • по опору.

Почнемо з методики, яка передбачає перевірку стану по напрузі. Тут потрібно виконати наступні процедури:

 • включити вимірювальний прилад в режимі перевірки напруги;
 • включити електроланцюг машини, де є проблеми;
 • перевірити параметри напруги на одному висновку захисного елемента, а потім на другому;
 • якщо напруги на одному з висновків немає, пристрій згоріло, і його потрібно замінити.

Спосіб гранично простий, за що і цінується автомобілістами. Досить буквально пари хвилин, щоб переконатися в працездатності запобіжника або підтвердити факт його виходу з ладу.

Але в певних ситуаціях перевіряти по напрузі не дуже легко. В основному це стосується запобіжників, що відповідають за роботу клаксона і дверного замка. Тут на допомогу приходить альтернативний метод. Якщо з якихось причин перевірка по напрузі вам не підходить, скористайтеся способом діагностики по опору.

 • мультиметр перемикається в режим вимірювання Ом. Це одиниці опору; висновки вимірювального приладу з’єднуються з висновками запобіжника;
 • якщо на екрані нуль, елемент вийшов з ладу і потребує заміни.

І тут нічого складного немає, тому з поставленим завданням легко впорається навіть початківець автомобіліст, який лише нещодавно приступив до самостійної експлуатації транспортного засобу.

Фактично для перевірки потрібно тільки трохи вільного часу і хороший мультиметр з відповідними режимами вимірювання. Купити прилад не складно, зате його можливості величезні в плані самостійної діагностики автомобіля.

Ford Focus 2 заміна запобіжників. Авто-ремонт

Іноді при заміні або встановлення додаткового обладнання в автомобіль відбуваються проблеми з електрикою. Буває запобіжники виходить з ладу і з інших причин. У будь-якому випадку ви повинні знати схему розташування блоку запобіжників в Ford Focus2 рестайлінг і їх значення, щоб вміти замінити їх своїми руками. Дану інструкцію ви можете додати в закладки або роздрукувати.

Важливо відзначити заходи безпеки: заборонено замінювати перемички і запобіжники на які не відповідають по силі струму, не замінюйте на саморобні або вже відремонтовані раніше комплектуючі. В іншому випадку ризик замикання і загоряння підвищується в рази.

В автомобілі Ford Focus 2 рестайлінг запобіжники і реле знаходяться в двох місцях: під капотом і в салоні. Основна частина з них сконцентрована в салоні. Розглянемо по порядку.

Перевірка і заміна запобіжників

Перевірити працездатність запобіжника можна візуально або за допомогою приладу електровимірювання. Перегорілі ПП необхідно поміняти на нові, такого ж номіналу. Використання запобіжників номіналом нижче рекомендованого, приведе його до виходу з ладу. Застосування більш потужного ПП може стати причиною оплавлення або загоряння проводки, а також не захистить прилад від збільшеного навантаження.

Розташування та схема живлення

Пінцет для заміни (можуть бути різних типів)

У Ford Focus 2 запобіжники розташовані в двох блоках. Один знаходиться в салоні під бардачком, а другий. під капотом. Для того щоб зробити заміну будь-якого запобіжника, конструктори передбачили спеціальний пінцет, і ця процедура не викличе ні у кого труднощів.

Схема розташування запобіжників в монтажному блоці FordFocus

Запобіжники в монтажному блоці Ford Focus розташовуються в такий спосіб:

1 50 60 2004-2007: Вентилятор системи охолодження
40 2007-2010: Вентилятор системи охолодження
2 80 Рульове управління з підсилювачем
3 60 Блок запобіжників в салоні
4 60 Блок запобіжників в салоні
5 80 допоміжний обігрівач
6 60 Дизель: Свічки розжарювання
7 30 ABS, насос системи динамічної стабілізації
8 20 ABS, клапани системи динамічної стабілізації
9 20 Блок керування двигуном
10 30 Блок управління обігрівачем
11 20 Замок запалювання
12 40 Реле запалювання (15l)
13 20 стартер
14 40 Обігрів лобового скла, права сторона
15 30 Реле вентилятора системи охолодження (Sigma. тільки варіанти без A / C)
16 40 Обігрів вітрового скла, ліва сторона
17 30 Електронний гальмо стоянки (EPB)
18 30 Инвертирующий підсилювач потужності
19 10 ABS
20 15 Звуковий сигнал
21 20 Дизель: Допоміжний обігрівач
22 10 Модуль підсилювача рульового управління
23 30 омивачі фар
24 15 Дизель: Передпусковий підігрівач
25 10 реле запалювання
26 10 2004-2007: Блок управління автоматичною коробкою передач
15 2007-2010: Блок управління автоматичною коробкою передач
10 ST, RS: Модуль управління силовим агрегатом (PCM)
27 10 Муфта компресора кондиціонера
28 10 Дизель: Свічки розжарювання
29 10 Система роздільного клімат-контролю
30 3 Блок управління двигуном, блок управління автоматичною коробкою передач
31 10 Інтелектуальна зарядка акумуляторної батареї
32 10 2004-2007: 16VVCT: Вентиляція
10 2007-2010: Інтелектуальна зарядка акумуляторної батареї
10 ST, RS: Форсунки
33 10 Бензин: що підігріваються кисневі датчики
10 Дизель: Пропускний клапан проміжного охолодження повітря
20 ST, RS: підігріваються кисневі датчики
34 10 Petrol: Форсунки, котушки запалювання
10 2004-2007: Дизель: Паливний насос
35 10 Блок управління двигуном, клапани
36 10 Блок керування двигуном
реле
R1 Блокування стартера (автоматична коробка передач)
R2 Звуковий сигнал
R3 Лампи заднього ходу (автоматична коробка передач)
R4
R5 Дизель: Передпусковий подогрев16VVCT: Вентиляція
R6 головне реле
R7 Обігрів лобового скла
R8 запалювання
R9 омивач фар
R10 обігрівач
R11 кондиціонер
R12 Вентилятор системи охолодження (без кондиціонера)
R13 стартер
R14 Управління електроживленням Вентилятор системи охолодження
| Denial of responsibility | Contacts |RSS