Де знаходитись паливний фільтр на Datsun on-Do

Дякую їм величезне! Воронін Микола Іванович. Двері водія були зім’яті. З таким дефектом про поїздку за кордон куди я і їхав можна забути.

Де знаходиться і коли міняти паливний фільтр

Так протягом розгляду ДТП, співробітник автосервісу по телефону отримавши фото пошкоджень по Вайберу консультував мене з оцінки пошкодження винуватець ДТП не мав ОСАЦВ, а після закінчення розгляду та отримання компенсації рекомендованої співробітником СТО, з чим погодився винуватець я поїхав до автоцентру.

За 40 хвилин хлопці привели двері, практично, в початковий стан, з мінімальними, як це можливо, було слідами ДТП. Моя поїздка відбулася, чим велика заслуга працівників СТО.

знаходиться, салонний, фільтр, datsun, on-do

Я дуже вдячний працівникам цього автосервісу, і бажаю їм здоров’я та подальшого процвітання. Дякую за виконану Вами роботу! Звернувся до сервісу з фарбуванням бампера. Робота була виконана якісно, ​​та вчасно. Окреме спасибі Іллі за поради та рекомендації. Звернувся до автоцентру “Буржуй” для проведення технічного обслуговування за регламентом.

Робота проведена вчасно та якісно. Ціна є прийнятною, обслуговування на дуже високому рівні. Дали необхідні рекомендації щодо подальшої експлуатації.

Обидва рази уважним ставленням та результатом перекривали негативні враження від ДТП. Тепер лагодитиму в них машину родичів. Так тримати. Михайло Парфьонов.

Звернувся в цей сервіс для жерстяних та фарбувальних робіт у перший. Хочу подякувати Циганкову Євгену та Груздєву Іллю за грамотний підхід та професіоналізм у вашій справі. Машину зробили добре, я задоволений. Усім міцне здоров’я. Рекомендую всім цей сервіс. Обслуговуюсь у даному сервісі не перший рік.

Заміна паливного фільтра своїми руками

Сажевий фільтр. Цей тип фільтра відноситься лише до дизельних автомобілів Datsun Datsun. Він сприяє видаленню сажі з відпрацьованих газів, що виділяються в атмосферу. Салонний фільтр. Даний фільтр очищує повітря, яке надходить через систему опалення або кондиціювання.

За його допомогою видаляються дрібні частинки, запахи, у тому числі вихлопні гази від інших автомобілів. Повітря стає чистим і безпечним. Для тих, хто дбає про своє здоров’я міняти його рекомендуємо через кожні 10 тисяч км. Паливний фільтр. Він проводить вторинну очистку палива від твердих частинок. Встановлюють його після грубої сітки бензонасоса, яка унеможливлює попадання іржі, сміття в паливну систему та двигун. Періодичність заміни паливного фільтра: через кожні тисячі кілометрів пробігу.

Наші фахівці якісно та швидко виконувати необхідні роботи, а вартість послуги є прийнятною для кожного. Володимир, вул. Ново-Ямська Скарги та пропозиції. Замовити дзвінок.

Datsun on-D0 как часто надо менять салонный фильтр?

Запис на сервіс. Я шукаю заміну фільтра або ремонту підвіски. Головна Datsun Технічне обслуговування Технічне обслуговування за регламентом Заміна фільтрів.

Якісний ремонт офіційного дилера Bosch Service. Запишіться на ремонт. Натискаючи на кнопку, ви приймаєте Положення та Згоду на обробку персональних даних. Заміна фільтрів Datsun Datsun Заміна фільтрів входить до переліку робіт із щорічного технічного обслуговування будь-якого автомобіля. Які фільтри є в автомобілі Datsun і коли їх потрібно міняти? Роботу з вашим авто роблять лише професіонали своєї справи. Вказати додаткову інформацію.

READ  Датчик охолоджуючої рідини Accent де знаходиться

Марка автомобіля. Вартість послуг. Технічне обслуговування за регламентом. Діагностика за регламентом. Як вас звати. Найкращі побажання працівникам сервісу. Мого чоловіка, який несподівано для себе став учасником ДТП у чужому місті.

Працівники сервісу “Буржуй” дуже допомогли, якісно та швидко вирішивши проблему. Результат перевершив очікування.

Заміна паливного фільтра на Datsun ціни

Заміна фільтрів входить до переліку робіт із щорічного технічного обслуговування будь-якого автомобіля. Всі види автомобільних фільтрів виконують одну і ту ж функцію: очищають повітря або рідину в залежності від типу фільтра.

Масляний фільтр. Цей фільтр здійснює очищення олії від дрібних частинок та сажі, які утворюються в результаті роботи двигуна.

Як правило, роблять заміну масляного фільтра одночасно із заміною моторного масла. Міняти фільтр потрібно щонайменше 1 раз на рік. Вартість послуги невисока, та й часу багато не забере. Повітряний фільтр. Очищає повітря від пилу, що подається в ДВЗ з навколишнього середовища.

Його заміну потрібно проводити через кожні тисячі кілометрів пробігу.

Заміна фільтрів Datsun (Datsun)

Усі фахівці високого класу. Ремонт автомобіля роблять у найкоротші терміни. Офіціали роблять гроші. Буржуй-робить автомобілі. Окреме дякую майстру Андрію Пенькову за індивідуальний підхід. Зростання та успіхів у вашій нелегкій роботі! З найкращими побажаннями Ваш постійний клієнт!

Відмінна робота. Фарби капот на сонаті потрапили в колір ідеально. Проблему усунули зайвих швидкогрошей не взяли хоча ремонт такий специфічний і можна було наговорити багато зайвого щоб вийшло дорожче. Спасибі хлопці так тримати. Робили кузовний ремонт авто після серйозної аварії. Чи мене двері, багато рихтування та фарбування. Люди відпрацювали професійно і до того ж недорого, загальний цінник реально здивував.

Авто забрав точно вчасно. Жодних видимих ​​косяків без приладів. Не битий не фарбований взагалі. Ремонтував автомобіль узимку року. Був бічний фронтальний удар. Якістю ремонту задоволений, подушки заправили, двигун та всі системи відновили. Дякуємо менеджеру Євгену курирував 2 місяці відновлення авто. Сергій Курзанов. Вже протягом 5 років проводжу ремонт та.

Підготовка до заміни та необхідні інструменти

Перш ніж переходити безпосередньо в заміні салонного фільтра Datsun on-Do, потрібно підготуватися до цієї процедури.

По-перше, машину потрібно надійно зафіксувати дома. Для цього потрібно використовувати не тільки гальмо стоянки, але і стопори, встановлені під колеса.

По-друге, потрібно зібрати необхідні інструменти. Список включає:

 • хрестову викрутку;
 • ганчір’я;
 • невелику коробку для відкручених болтів (щоб вони не загубилися).

По-третє, потрібно знати, де розташовується деталь, що замінюється. У Datsun on-Do, на відміну від більшості машин, салонний фільтр розташовується не під бардачком, а під капотом прямо перед лобовим склом.

Замена салонного фильтра DATSUN

Заміна салонного фільтра на Datsun on-Do

Детальну інформацію про ремонт та техобслуговування вашого автомобіля ви знайдете в електронних книгах та звичайних друкованих виданнях.

Відсутність чи поломка салонного фільтра в будь-якому автомобілі, включаючи японський бюджетний седан Datsun on-Do, ніяк не позначиться на його ходових якостях. Проте комфортабельність у разі сильно постраждає. Неочищене повітря, особливо за несприятливих умов довкілля, катастрофічно позначиться на стані здоров’я і водія, і пасажирів. Тому елемент салону, що фільтрує, можна віднести до необхідних деталей в автомобілі. Про те, як провести процедуру заміни салонного фільтра на Datsun on-Do.

Терміни заміни салонного фільтра та як його вибрати

Перше питання. наскільки часто потрібно проводити на заміну салонного фільтра на Datsun on DO?

Відповідна цифра вказується в інструкції до експлуатації автомобіля та становить 15 тисяч кілометрів пробігу або 1 раз на рік. Але цей показник є оптимальним лише для випадків, коли машина використовується в відносно щадних умовах і для поїздок на невеликі відстані. За більш активної експлуатації та несприятливих умов навколишнього середовища, показники зменшуються в 1,5-2 рази, до 8-10 тисяч кілометрів пробігу або 1 раз на півроку.

Datsun on-DO (2015): Замена салонного фильтра

READ  Заміна прокладки ГБЦ Priora 16 клапанів

Але, незважаючи на наведені вище цифри, рекомендується періодично проводити огляд фільтруючого елемента салону на Datsun on-Do. Залежно від рівня забруднення можна визначити, чи потрібно міняти деталь, чи ні.

Також на необхідність встановлення нового фільтруючого елемента вкажуть такі фактори:

 • поява в салоні дивного та неприємного запаху, що не має відношення до навколишнього середовища;
 • швидке запотівання скла (найнебезпечніший момент, зважаючи на погіршення огляду для водія);
 • погіршення роботи системи клімат-контролю (вентиляція/обігрів салону).

Вибираючи новий елемент салону, що фільтрує, важливо враховувати його сумісність з місцем установки в автомобілі. Краще купувати стандартну деталь, розраховану на модель on-Do під номером 272775PA0D. За відсутності такого, можна встановити салонний фільтр із LADA Granta. Datsun on-Do робився на базі даної машини і на них багато запчастин, включаючи фільтруючий елемент салону, взаємозамінні.

Процес заміни салонного фільтра

Тепер можна переходити до опису покрокової інструкції заміни салонного фільтра на Datsun.

Перший етап. розбір конструкції:

 • Відкрити капот.
 • Хрестовою викруткою викрутити чотири гвинти, що утримують кришку корпусу.
 • Зняти кришку корпусу фільтруючого елемента.
 • Демонтувати старий фільтр.
 • Протерти корпус знятої деталі від пилу, використовуючи вологу тканину або серветку.

Другий етап. встановлення нової запчастини та складання конструкції:

 • На місце знятого зношеного фільтра салону встановлюється новий.
 • Кришка корпусу повертається на місце.
 • Чотири кріпильні гвинти вкручуються на місця.

Головне при складанні системи, що фільтрує. переконатися, що гумовий ущільнювач фільтра повністю притиснутий кришкою, і зазорів немає. Інакше повітря потрапляє в камеру згоряння повз фільтр. Це, у свою чергу, призведе до забруднення повітря вже в салоні.

В ідеалі після завершення процедури краще включити піч або кондиціонер. Якщо відсутні сторонні шуми, і повітря чисте, що надходить, — все зроблено правильно і салонний фільтр виконує свої функції.

Магазини автолітератури:

Електронні книги у форматі PDF

Салонний фільтр Datsun on-DO

Для очищення повітря, що надходить усередину машини, у конструкції автомобіля Datsun on DO передбачено салонний фільтр. У процесі експлуатації розхідник забивається пилом та сміттям, тому йому потрібна періодична заміна.

Якщо своєчасно не буде здійснено встановлення нового фільтра, то зменшення його пропускної спроможності позначиться на ефективності роботи печі та вентиляції салону. Поміняти розхідник своїми руками не складе значних труднощів, а при виникненні проблем завжди можна переглянути відповідне тематичне відео.

Періодичність заміни

Періодичність заміни фільтра Datsun on DO не має жорстких термінів. Пов’язано це з тим, що розхідник має ресурс, який сильно залежить від зовнішніх факторів. Процес забивання фільтра очищення салонного повітря прискорюється, якщо:

 • маршрут, яким часто проїжджає транспортний засіб, пролягає біля заводів зі шкідливими викидами;
 • автомобіль часто з’їжджає на грунтовку або пилову дорогу;
 • у повітрі, де відбувається використання транспортного засобу, є велика кількість піску або іншого дрібнодисперсного пилу;
 • шлях проїзду машини пролягає через місцевість із рясним цвітінням рослин;
 • автомобіль часто потрапляє у пробки або повільно рухається у щільному міському потоці.

Визначити необхідність заміни салонного фільтра можна за нижченаведеними симптомами:

 • візуальний огляд розхідника показав його сильну запиленість;
 • піч працює малоефективно;
 • в салон надходить неприємний запах;
 • періодично пітніють стекла автомобіля.

Розташування фільтра очищення салонного повітря

Салонний фільтр Datsun on DO знаходиться в підкапотному просторі. Він прихований від автовласника за жабо та пластиковою накладкою. Операція із заміни фільтра очищення салонного повітря виконується у моторному відсіку.

Каталожний номер та ціна салонного фільтра на Datsun on-Do

Оригінальний салонний фільтр Datsun on DO має артикул 272775PA0D. Оригінальний салонний фільтр Datsun йде в упаковці, на якій вказано Nissan. При цьому на самому розхіднику можна знайти артикул 1118-8122010-08. Це салонний фільтр від автомобілів LADA Kalina/Granta.

Окрім салонних фільтрів від автомобілів LADA Kalina/Granta для Datsun on DO підходять розхідники від інших виробників. Багато аналогів мають гарну якість при збереженні привабливої ​​ціни. У таблиці нижче наведено найкращі аналоги рідного салонного фільтра Datsun on-Do.

READ  Де знаходиться реле бензонасоса на Kalina
ФірмаАртикульний номерПриблизна вартість, рубль
Bosch 1987432230 490-610
A-gressor 03AC0098 130-225
Mann-Filter CU26004 480-530
Shafer SA933 240-290
SAT ST11188122010 220-270
Champion CCF0419 390-550
Lynxauto LAC1906 280-325
WIX WP2000 440-520
AL-KO MS6405 185-270
AG AG5011 240-280
TSN 9723 120-185
Pilenga FAP1118 130-170
Альфа-Фільтр AF5011 295-310
Patron PF2265 180-250

Опис заміни салонного фільтра на Datsun on-Do

Для того, щоб успішно замінити фільтр очищення салонного повітря на Datsun on DO своїми руками, рекомендується дотримуватися інструкції, яка представлена ​​нижче.

 • Відкрутити кріплення жабо.
 • Очистити забруднення під жабо.
 • Відкрутити кріплення пластикової накладки, яка закриває салонний фільтр.
 • Трохи прогнувши панель, витягнути пластикову накладку.
 • Очистити старий фільтр від великого сміття, наприклад, листя.
 • Натиснути на клямки, що розташовані по сторонах салонного фільтра.
 • Вилучити старий салонний фільтр.
 • Очистити посадкове місце від пилу та сміття.
 • Встановити новий фільтр очищення салонного повітря на Datsun on-Do. При цьому клямки повинні надійно зафіксувати розхідник.
 • Проконтролювати відсутність щілин навколо фільтруючого елемента. Через зазори можливий підсмоктування нефільтрованого повітря.

Артикул та вартість салонного фільтра на Volvo ХС90

На автомобілях Volvo XC90 до 2014 року застосовувалися паперові салонні фільтри, артикул яких 30630752. Їх найкращі аналоги представлені нижче.

Фірма виробник Номер за каталогом Орієнтовна вартість, рубль
Mann-Filter CU2855 670-750
Sofima S3091C 480-550
Meyle 5123190000 440-500
Knecht-Mahle LA54 780-890
Bosch 1987432064 680-730

На Volvo ХС90 до 2014 року випуску також застосовується салонний фільтр із активованим вугіллям. Він має каталожний номер 30630754. Найкращі аналоги фільтра наведені у таблиці нижче.

Фірма виробник Номер за каталогом Орієнтовна вартість, рубль
Mann-Filter CU2855 670-750
Sofima S3091C 480-550
Meyle 5123190000 440-500
Knecht-Mahle LA54 780-890
Bosch 1987432064 680-730

Починаючи з 2014 року на автомобілі Volvo ХС90 виконується встановлення оригінального паперового салонного фільтра з артикульним номером 31407747. Його аналоги, що добре зарекомендували себе, представлені в таблиці нижче.

ФірмаАртикульний номерПриблизна вартість, рубль
Knecht-Mahle LAK54 950-1300
Bosch 1987432464 920-1200
Denso DCF343K 1400–1700
Fram CFA9396 720-1000
Hengst E1916LC01 800-1100

Салонний фільтр з активованим вугіллям на Volvo ХС90 має каталожний номер 31407748. Найкращі аналоги оригіналу підібрані в таблиці нижче.

Список компанійАртикульний номерОрієнтовна ціна, рубль
Mann-Filter CU34003 1050-1300
Tecneco CK34003 510-580
Hengst E4936LI 1000-1300
Blue Print ADF122524 500-550

На праворульних Volvo ХС90 використовується оригінальний фільтр очищення салонного повітря з артикулом 30630753. З хорошими аналогами фірмового фільтра можна ознайомитись у таблиці нижче.

Оригінальний вугільний фільтр для Volvo ХС90 з правим кермом має артикул 30676419. У таблиці нижче представлені оптимальні аналоги.

знаходиться, салонний, фільтр, datsun, on-do
ВиробникАртикульний номерЦіна, рубль
Tecneco CK34003C 590-650
WIX WP2153 950-1300
Corteco 49363445 1200-1500
Mann-Filter CUK34003 1400–1700
Blue Print ADF122525 1100-1500

Розташування салонного фільтра

Салонний фільтр Volvo ХС90 знаходиться за панеллю захисту колін переднього пасажира. Він розташований під бардачком. Фільтр розміщений на місці з’єднання моторного щита та підлоги. Витратник поміщений у спеціальний корпус.

Салонний фільтр Volvo XC90

Для очищення повітря, що надходить зовні до салону Volvo ХС90, у конструкції машини передбачено фільтр. Його пропускна здатність з часом падає, тому розхіднику потрібна періодична заміна.

знаходиться, салонний, фільтр, datsun, on-do

Поміняти салонний фільтр не надто складно своїми руками, а при виникненні проблем можна звернутися до відповідного відео.

Опис заміни салонного фільтра на Volvo ХС90

Для заміни салонного фільтра на Volvo ХС90 необхідно слідувати інструкції, яка представлена ​​нижче.

 • Відкрутити кріплення пластикової панелі захисту колін переднього пасажира.
 • Відігнути пластикову панель.
 • Потягнути за пластикову панель на себе.
 • Очистити панель від пилу та забруднень.
 • Відкрутити 4 саморізи, які фіксують кришку корпусу фільтра.
 • Вилучити старий фільтр.
 • Прикрутити кришку.
 • Встановити пластикову панель, потрапивши у вушко.
 • Прикрутити панель.