Де знаходиться салонний фільтр

Datsun on-Do. Керівництво. частина 17

годинникова стрілка. Щоб зменшити швидкість вентилятора, поверніть регулятор проти годинникової стрілки.

Поверніть ручку регулятора температури

Змінити бажану температуру повітря, виникаючі зовнішні решітки на панелі керування та нижнім захопленими отворами.

Перемикач режимів розподілу повітря

подачі повітря в салон, як описано нижче.

Повітря надходить у салон через центральну вентиляційні решітки IBOOR.

Повітря надходить у салон через центральні та бокові вентиляційні грати, а також через нижні вентиляційні отвори.

Повітря надходить в основному через нижні вентиляційні отвори.

Повітря надходить у салон через грати обдуваветрового скла та нижні вентиляційні отвори.

Повітряні потоки, головним чином через лобове скло.

Перемикач режимів розподілу повітря

встановити в проміжне положення (між згаданими символами) для більш точного розподілу повітря.

Перемикач рециркуляції повітря

Переведіть перемикач рециркуляції повітря

сажирський салон надходило зовнішнє повітря. Використовуйте положення

опалення, вентиляції та кондиціювання повітря (для деяких варіантів виконання автомобіля).

Встановіть перемикач рециркуляції повітря в положення

ситуаціях, як: Рух по пиловій ґрунтовій дорозі, сильна задимленість навколишнього повітря, необхідність максимального охолодження повітря (для деяких варіантів виконання автомобіля).

Якщо скло запотіло, увімкніть кондиціонер (для деяких варіантів виконання автомобіля).

Кнопка включення кондиціонера (для деяких варіантів виконання автомобіля)

Натисніть кнопку A/C, щоб увімкнути або вимкнути кондиціонер. Коли кондиціонер увімкнено, світловий індикатор A/C горить.

Правильне використання систем опалення та вен-

тиляції відповідно до наведених нижче рекомендацій забезпечує швидке видалення льоду і конденсату зі скла і тим самим сприяє підвищенню безпеки дорожнього руху.

Пам’ятайте, що швидке очищення стекол і найбільш ефективне-

ефективне опалення салону можливі тільки повністю прогрітому двигуні.

Кондиціонер (для деяких версій автомобільного транспортного засобу) та системи опалення можуть бути з’єднані лише за кермом двигуна. Вентилятор буде працювати навіть при непрацюючому двигуні при включеному запалюванні.

Функція кондиціонування повітря працює тільки припрацюючому двигуні та увімкненому вентиляторі. (Для деяких варіантів виконання автомобіля)

Datsun on-Do: заміна салонного фільтра

салонний, фільтр

Відсутність або поломка салонного фільтра в будь-якому автомобілі, включаючи японський бюджетний седан Datsun on-Do, ніяк не позначиться на його ходових якостях. Проте комфортабельність у цьому випадку дуже постраждає. Неочищене повітря, особливо за несприятливих умов довкілля, катастрофічно позначиться на стані здоров’я і водія, і пасажирів. Тому фільтруючий елемент салону можна віднести до необхідних деталей в автомобілі. Про те, як провести процедуру заміни салонного фільтра на Datsun on-Do.

Заміна мастила салонний фільтр

вітання. Підготовляємо машину до зими. Насамперед було вирішено змінити салонний фільтр, т.до. якщо взимку машина не зможе дихати, то все потітиме, коротше треба подбати заздалегідь, поки дубак не гримнув. Купив такий салонний фільтр, писали люди, що підходить.

Підходить, та не зовсім. Про це нижче.Виймаємо старий фільтр. Для цього відкручуємо жабо з пасажирського боку та два гвинти пластикового кожуха, який ховає фільтр.

Ось так виглядає фільтр на 6935 км пробігу. Тепер головне. регулярний фільтр розташований у пластиковій рамі, який вставляється в регулярне місце і чіпляється на засувках по краях. Паперовий, який я купив, менший за рамку і в штатному місці люфтит, і в рамку не встає. Обрізав приблизно 1 см з торця і вставив у рамку, сидить чудово, жодних отворів немає.

Далі вирішив змінити масло. Взяв знову Лукойл 5w-40 sn, масло мені подобається. Купив у Юльмарт на акції 990, фільтр 205 RE, фільтр кабіни 195 REE.

Заводська я змінив 2700 км, на минулому Luke Hound 4200. Вирішив знову оновити, t.до. Хтось в Інтернеті сказав, що в той час, як двигун є новим, краще годувати його свіжим маслом для першої тисячі, довше, і це буде краще їздити.Злив рівно стільки, скільки заливав. 3 літри, рівень 2/3 max, нічого не пригоряє. Ось так воно виглядало. Зовні чорне, але в струмені прозоре, ще тисячі 4 відорало б спокійно.

READ  Де знаходиться паливний фільтр на Hyundai Solaris

Ну, загальні враження. на даний момент він повернувся понад 7 тисяч , це вже не страшно перетворити двигун на обігрів до 4-4.5 тисяч, доповідачі достатньо, особливо якщо один йти. Один раз крутнув до 5 тисяч, сподобалося, але більше не буду, запасу потужності завжди вистачає 🙂

Заміна салонного фільтра Datsun on DO своїми руками

Не люблю я рециркуляцію. І з Windows Window, я не йду, як бруд летить багато, і більше, ніж колись оси пролетів і потрапив у мене, не дуже приємно. Не повіриш, але вугільні фільтри у кілька разів знижують запахи. Так часто потрібно міняти і Datsun Mi-DO салонний фільтр дорожчий, кому. Що за радість їздити на рециркуляцію? Подобається знаходитися у просторі з нестачею кисню, вдихати свої та пасажирів “перегари”? Ця функція для короткочасного вимушеного використання залежить від ситуації.

З кондиціонером, що їдьте задоволення від комфортних умов. Я не розумію тих, хто вважає, що це краще і корисніше йти з відкритими отворами. У фільтрі салону, коли водіння його пилу пропускна здатність зменшується повітрям, пил не починає пропускати пил.

Користувачі починають Datsun Mi-DO салонний фільтр пил на елементах салону та в дефлекторах повітроводів. У цьому починають звинувачувати забитий фільтр, або його відсутність. Фільтр стоїть і він тут не до чого.

З якоїсь причини люди не люблять, що головне джерело пилу в салоні взуття, що несе вуличний бруд та пил, який успішно бере участь у повітряному русі, по дорозі по кабіні. Не можу стверджувати, але припускаю, що при рециркуляції повітря, що забирається в салоні, не проходить через Datsun Mi-DO салонний фільтр, а паркан йде над пасажирським килимком, відповідно так Datsun Mi-DO салонний фільтр і потрапляє в повітропроводи.

Хтось тут частіше консультує, щоб використовувати переробку, і тому боротися з пилом, який, на мій погляд, марна заняття, яка, крім затухання окулярів без кондиціонера, включає пил з килимів у циклі. Користуюся рециркуляцією коли стою на світлофорі або в пробці за дизельним авто, або старим і димним бензиновим авто.

Перейти до вмісту розділу. Сторінки 1 2 Далі до Датун Мі-П. А. Салон фільтрувати відповідь, ви повинні увійти або зареєструватися. RSS-повідомлення від 1 до 25 з теми: Фільтр фільтра фільтра “Datsun Mi-do” у Datsun буде встановлений фільтр кабіни? Старий Учасник Неактивний Повідомлень: 18 Спасибо : 0. Re: Салонний фільтр Datsun DO На Granta він наприклад є, ось тут, тобто міняти його треба зовні авто, а не з салону як в основному робиться хоча в деяких модифікаціях дешевих можуть фільтр і не поставити із заводу, але місце під самостійну установку точно має.

Але власник автомобіля обов’язково повинен знати деякі нюанси, правила та рекомендації, виконуючи роботу з власними руками. Насамперед автомобіліст зобов’язаний знати про періодичність заміни салонного фільтра на Datsun on-DO. Тут відштовхуються одночасно від трьох ключових факторів:. Якщо відштовхуватися від рекомендацій автовиробника, то орієнтовний термін служби штатного фільтра, що встановлюється із заводу, становить 15 тисяч кілометрів.

Це середньостатистичний показник, що використовується практично всіма автокомпаніями при складанні посібників з експлуатації Datsun. При досить рідкісній експлуатації Datsun on-DO, Datsun Mi-DO салонний фільтр він багато часу проводить на стоянці або в гаражі, чекати проходження вказаних 15 тисяч кілометрів не варто. У цій ситуації відштовхуються від календарного терміну служби.

Фільтр потрібно міняти не рідше 1 разу на рік або не рідше за кожні 15 тисяч кілометрів пробігу, залежно від ситуації. Але в наших умовах експлуатації, де доводиться часто проїжджати запиленими дорогами, виїжджати на легке бездоріжжя, пересуватися на великій швидкості, тоді Datsun Mi-DO салонний фільтр вказані виробником терміни слід скорочувати приблизно в 1,5 або 2 рази.

READ  Яку олію заливати у ВАЗ 2107 карбюратор

Тобто при активній експлуатації машини, яка проїжджає великі відстані, заміну виконують кожні тисячі кілометрів. Якщо ж відштовхуватись від календаря, тоді кожні 6 місяців.

Заміна фільтра салону в Datsun Mi-do

Перед плановим ТО вирішив замінити салонний фільтр та почистити кондиціонер. З кондиціонером зроблена поки що тільки половина роботи через те, що підвів постачальник очищувача, тому про нього окремо і пізніше.

“Фірмові” вугільні салоні фільтрів для Datsun, на жаль, не роблять, тому гудвіл AG919CFC вугільний фільтр був упорядкований у elexes

,Так для нас. Також повинні йти в ідею вугілля (я не перевірив себе) великий фільтр GB9831C та TSN976. Наступного разу я візьму деякі з них, я спробую.

Розміри по довжині та ширині (260х160 мм) відповідають штатному посадковому місцю.Щоб забезпечити доступ до нього, потрібно зняти праву щодо водія накладку жабо, тобто ось цю пластикову штуку між кришкою капота та лобовим склом:

Для цього необхідно відкрутити п’ять шурупів за допомогою головки-зірочки torx t20, у мене для таких речей є спецнабір:

Порада: Для того, щоб не заважати склоочиснику, увімкніть масу, запустіть одну щітку і зупинити його в середині.Потім відкриваємо кришку капота і відкручуємо ще два, що ховаються під ним (на фото вже викручені):

.Тепер з’явився зручний доступ до кришки салонного фільтра, яка тримається на двох саморізах:

У мене правий у кадр не потрапив, але він чудово видно.Зсуваємо кришку вправо від себе під накладку, що залишилася, жабо (саме зрушуємо, а не виймаємо. Якщо витягнете, то назад вставляти буде ще складніше) і бачимо забиті в смерть всякою погань всього за рік фільтр салону:

Тримається фільтр на двох засувках ліворуч і праворуч. Досить несильного натискання на них і фільтр легко виймається з посадкового місця разом з усім лавом.Чого там тільки немає

а машині ж лише рік. Ось таке у нас чисте та свіже повітря 🙂

З іншого боку фільтр чистий. тримає добре

.Зазначу, що зроблений фільтр добре: пластиковий корпус. розумне рішення, що суттєво спрощує заміну. Але чому б не зробити те ж вугілля? Адже BIG їх випускає!

Під фільтром видно порожнину та крильчатку вентилятора. Дрібний пил туди все ж таки потрапив:

Можливо, пройшла між корпусом фільтра та посадковим місцем — ущільнювача там немає жодного. Перед встановленням нового фільтра протираємо все від пилу:

і покласти новий фільтр. на корпусі є шутер, який з боку вставити. Гудвіл поклав піну піна вниз!

Новий фільтр GOODWILL AG919CFC входив ідеально, за винятком того, що він не має пластикового корпусу (але є піна ущільнення навколо периметру. це не буде смоктати пил) і бокові стінки трохи вище. Тому необхідно було скоротити засувки в місцях і для надійності, щоб покласти на стяжки, які покладені в попередньо зроблені отвори в кінцях фільтра:

Ми збираємо все у зворотному порядку і насолоджуємось чистим повітрям.

Пост написав довше, ніж змінено фільтр, тому я раджу всім змінити себе, а не платити за такий сміття до офіційного. Якщо ви покласти звичайний, зовсім близько 10 хвилин. Більш того, це, швидше за все, буде змінено частіше, ніж один раз на рік, або 10 тисяч бігу.

Заміна паливного фільтра на автомобілі Datsun у Рівному. Datsun on DO паливний фільтр

Автосалони пропонують придбати комплектуючі за ціною від однієї одиниці. Самостійно купити повітрофільтр можна за. Відсутність або поломка салонного фільтра в будь-якому автомобілі, включаючи японський бюджетний седан, не позначиться на його ходових якостях. Проте комфортабельність у цьому випадку дуже постраждає. Неочищене повітря, особливо за несприятливих умов довкілля, катастрофічно позначиться на стані здоров’я і водія, і пасажирів.

READ  Котушка запалювання Priora 16 клапанів яка краще

Тому фільтруючий елемент салону можна віднести до необхідних деталей в автомобілі.

Про те, як провести процедуру заміни салонного фільтра на Datsun on-Do. Перше питання. як часто потрібно виконувати Datsun на зміну фільтра кабіни?

Відповідна цифра вказується в інструкції до експлуатації автомобіля та становить 15 тисяч кілометрів пробігу або 1 раз на рік. Але фільтр кабіни на індикаторі Datsun на DO оптимальний лише для випадків, коли машина використовується у відносно розріджених умовах та для подорожей для коротких відстаней. З більш активними операціями та несприятливими умовами навколишнього середовища, показники зменшуються в 1, фільтр кабіни на Datsun on-do, до тисяч пробілів або 1 раз за шість місяців.

Але, незважаючи на наведені вище цифри, рекомендується періодично проводити огляд фільтруючого елемента салону на Datsun on-Do. Залежно від рівня забруднення, ви можете визначити, чи потрібно змінити елемент, або. Також на необхідність встановлення нового фільтруючого елемента вкажуть такі фактори:. Вибираючи новий елемент салону, що фільтрує, важливо враховувати його сумісність з місцем установки в автомобілі.

За відсутності такого, ви можете встановити фільтр кабіни з Lada Granta. Datsun on-do зробив на підставі цієї машини та на них багато частин, включаючи фільтрувальний елемент кабіни, є взаємозамінними. Перед тим, як рухатися безпосередньо при заміні фільтра кабіни в Datsun, вам потрібно підготуватися до цієї процедури. По-перше, машину потрібно надійно зафіксувати на місці.

Оплата через WebMoney

Після вибору платежу за допомогою WebMoney, платіжна система розпочнеться, де ви хочете вибрати спосіб оплати для банківської картки або WebMoney Wallet.

Якщо у вас вже є WebMoney Wallet, то вам потрібно йти до нього і зробити платіж.

Якщо у вас немає WebMoney Wallet, і ви хочете заплатити по-іншому, вам потрібно вибрати будь-які способи, які пропонують та оплачують WebMoney

Datsun on-do (2015): Заміна фільтра кабіни

Після визначення платежів та підтвердження платежу, товар буде виплачено.

Відкрийте капот і відкрутіть п’ять гвинтів під Torx T20. Розташування гвинтів зазначено нижче.

Після відкручування гвинтів знімаємо декоративну накладку.

Відкрутіть два гвинти, що тримають корпус, під яким встановлено фільтр кабіни. Гвинти під хрестову викрутку.

Виймаємо кожух. Пластик досить гнучкий, тому виймається не важко.

Конструкція не дуже вдала і у фільтр потрапляє велике сміття.

Задамо фільтра засувку вправо і вліво, в той же час, і взяти фільтр.

Засувки потрібно відводити від корпусу фільтра.

За фільтром відразу встановлено мотор пічки.

Встановіть новий фільтр. Перевіряємо, щоб він сидів у клямках.

Заводимо кожух і фіксуємо двома гвинтами.

Заводимо відразу низ кожуха, потім верх. Пластик добре згинається, тому не бійтеся зламати.

Заводимо на місце декоративну накладку та закріплюємо п’ятьма гвинтами.

Як бачите для виконання заміни гараж не потрібен. Роботу можна провести на парковці або біля будинку.

Datsun on-DO (2015): Заміна салонного фільтра

Також не буде необхідно виконувати досвід обслуговування автомобілів та потребує мінімуму інструментів. З часом ви будете йти близько десяти хвилин.

За допомогою викрутки відкручуємо ще два нижні болти кріплення планки та акуратно витягуємо її з посадкового місця.

Викруткою відкручуємо два саморізи та витягуємо пластиковий кожух. Перед видимим фільтром салону.

Виймаємо старий фільтр, очищаємо корпус від пилу та бруду та встановлюємо новий фільтруючий елемент. Виробляємо складання у зворотній послідовності.

Інструкція підготовлена ​​спеціально для сайту http://1remontauto.Ро.

Share the post Заміна салонного фільтра Datsun on DO та Mi DO

| Denial of responsibility | Contacts |RSS