Де знаходиться салон фільтр Volkswagen Polo

Заміна салону Фільтр Volkswagen Polo V

Відсутність склянки в прохолодній погоді, запах цвілі, незрозуміло, де пил з’являється на панелі приладів. всі ці особливості, що вказують на необхідність термінової заміни салону фільтра на Volkswagen Polo V Sedan. Ця стаття скаже, як це зробити за допомогою автомобілів 2009-2014 та 2015-2020 роками випуску та як я можу замінити динамік.

знаходиться, салон, фільтр, volkswagen, polo

Очищення повітря, що надходить до кабіни, забезпечується папером або вугільним фільтром. Елемент розташований під кадром, лівої ноги пасажира. Сама процедура заміни займає 5-10 хвилин і не вимагає спеціальних навичок.

Заміна фільтра салону на Volkswagen Polo

Ключову роль у забезпеченні чистоти повітря, що надходить в салон вашого Volkswagen Polo, відіграє салонний повітряний фільтр. Це сто, яка повинна витримати бар’єр до несприятливих і навіть у місцях агресивного міського середовища. Не секрет, що чистота повітря в наших містах дуже далека від ідеалу. Спеціалісти оцінюють його у п’яти основних показниках, кожен з яких має умовний “червоний пекло”. “надзвичайно допустима концентрація”. MPC. Отже, це дуже MPC у великих містах нашої країни майже завжди перевищує норму, а також на жвавих міських автомагістралях, він може перевищувати норму в десятки разів.

Врахуйте, що за все своє життя ви перекачуєтеся через свої легені до 250 мільйонів літрів повітря. І з чистоти цього повітря значною мірою залежить тривалість життя. Майже всі власники автомобілів з обережністю належать до стану повітряного фільтра двигуна, однак двигун є лише залізом, але те, що в повітрі кабіни вашого автомобіля проходить через ваше легке та легкі пасажири протягом 3-4 годин a день. Багато власників автомобілів їздять набагато довше. Так що чистота повітря в салоні безпосередньо відбивається на вашому здоров’ї, вона особливо критично впливає на осіб, схильних до хронічних захворювань та алергічних реакцій.

Фільтр салону вашого Volkswagen Polo повинен бути зроблений, оскільки він забруднений. Термін служби може відрізнятися залежно від екологічної ситуації.

Щоб перевірити стан кабіни-фільтра вашого автомобіля, необов’язково перейдіть до ста. Перевірка та заміна може бути здійснена у внутрішніх умовах.

READ  Як відкрити багажник без ключа Volkswagen

Відповідно до регулювання послуг, заміна фільтрувального елемента в кабіні повинна виробляти кожні 15 000 км запуску. Однак, як показує практика, вже на пробігу 8-10 тис. Км влітку, фільтр кабіни забивається і починає пропускати повітря до салону. Отже, ми рекомендуємо змінювати фільтр у кабіні кожні 7-10 тис. Км.

Заміна фільтра Salon Polo (2018 рік. 2021)

З заводу встановлювався оригінальний фільтр VAG 6R0 820367. Його вартість на даний момент складає від 750. Крім оригінального фільтра, пропонується великий вибір фільтрів аналогів. Якщо ви часто міняєте фільтр можна обходитись дешевшими хорошої якості аналогами.

 • AMD AMDFC741 від 190
 • AMD AMDFC741C від 400 вугільний
 • BIG Filter GB9973 від 300
 • Bosch 1 987 435 002 від 550
 • Delphi TSP0325339 від 480
 • Filtron K 1079 від 350
 • Fortech FS121 від 250
 • FRAM CF-9323 від 550

Вище вказані далеко не всі аналоги, а лише найпопулярніші. При покупці фільтра слід уточнювати у продавця, чи підходить цей аналог до вашого автомобіля.

Де знаходиться запобіжник прикурювача Polo седан.

Вибір фільтра салону VW Polo Sedan

Якщо ви впевнені, що настав час робити заміну ФС, ваше перше завдання – вибрати відповідний фільтр. Її рішення буде набагато спрощеним, якщо ви знаєте, що взагалі є салон, який їх пристрій та принцип роботи. В даний час найпоширеніші типи фільтрувальних елементів:

 • одношарові, що забезпечують захист від великих забруднювачів, видимих ​​неозброєним оком (тополиний пух, комахи, пилок рослин, листя);
 • Двошаровий, що містить додатковий шар для очищення тонкої повітря від невидимих ​​мікрочастинок (пилу, вихлопних газів, мікроскопічних каучукових штук з захисника, сажі);
 • Тришаровий, в якому додатковий шар активованого вуглецю забезпечує захист від проникнення летких речовин (джерела неприємних запахів) та патогенну мікрофлору (бактерії, мікроби, гриб).

Оригінальні продукти (Каталог No.VAG 6R0820367) добре справляються з їх завданням, але вони коштують досить дорогим, приблизно 700, коли часта заміна може помітно вплинути на бюджет власника автомобіля. Крім того, це звичайні засоби проти пилу без вугілля. Є також вугільні колеги (№VAG 6R0820367), але вони не встановлені та вартістю більше.

Загалом німецькі конструктори постаралися суттєво полегшити техобслуговування автомобіля його власникам, тому фільтр салону Polo Седан (і вугільний, і звичайний) має уніфіковані розміри та конструкцію, що дозволяє використовувати продукцію від багатьох незалежних виробників. Ми приносимо короткий список найвідоміших фільтрів, сумісних із фільтрами:

 • Ваг (каталог R0820367 / 6R0819653);
 • Filtron (каталог 79 / k1313);
 • Манн (каталог № CU26010 / CUK26010);
 • Валео (каталог 15737/708685).
READ  Скільки фреону в Peugeot 307

Тут спочатку вказується код звичайного виробу, а через косу межу – вугільного варіанта.

Не погані відгуки та фільтри з Bosch (каталог 987432057), Corteco (каталог 0001783), Delphi (Каталог № MTSP0325339), Lynx (Каталог No.PF2041), TSN (каталог 784).

В автомобілі Volkswagen Polo Седан 2011 салонний фільтр знаходиться перед пасажирським сидінням поряд із водієм. У наступних моделях 2012, 2013, 2014 та 2015 роками його розташування не змінилося. У рестанціальних моделях 2016, 2017, 2018 та 2019 років він стоїть у тому ж місці.

Фільтр можна побачити на нижній стороні панелі навпроти переднього пасажирського сидіння на лівій стороні. Він закритий кришкою на спеціальних затискачах.

Змінити фільтр кабіни Volkswagen Polo Sedan

Амортизація різних вузлів автомобіля. звичайне явище для механічних засобів руху. Одним з найбільш поширених елементів, що піддаються заміні в кабіні будь-якого пасажирського транспорту, є фільтр кабіни. Виняток не знаменитий німецький седан Volkswagen Polo.

Багато автовласників, які купили «німця», часто нехтують роботою із заміни пристрою. І даремно: чим більше бруд накопичується на фільтрі, тим вище ризик лову певної інфекції. вихлопні гази, пил та шкідливі мікроорганізми починають проникати всередину.

Експерти рекомендують змінювати пристрій один раз на два роки або кожні 30 тисяч. Км. Намови заміни впливають умови, в яких працює автомобіль. Якщо вікна занадто часто купуються, пил постійно лежить на інформаційній панелі, або є неприємні запахи, це означає, що фільтр кабіни засмічений, і настав час змінити його.

Перш ніж купувати нову копію, необхідно ретельно вивчити характеристики суб’єкта. Фільтри салону поділяються на кілька категорій:

Заміна фільтра Polo Salon (2018. 2021)

 • Одношаровий, призначений для видалення великих частинок, таких як комахи, пилок і сажа.
 • Двошаровий, здатний очищувач дрібних частинок від вихлопних газів і пилу.
 • Тришарові призначені для видалення та великих і дрібних частинок.
 • Комбінований може очистити інтер’єр автомобіля з частинок різних розмірів, а також від мікроорганізмів.

Очищувач салону в Volkswagen Polo Sedan ви можете пройти через коробку для рукавичок з місця пасажира.

  Під кам’яним відсіком є ​​кришка фільтра кабіни, утримується двома замками.

Якщо заміна повинна бути терміново реалізована, і немає жодної нової частини, ви можете просто чистити існуючий фільтр. Для цього, замочити пристрій у миючий засіб, ретельно промийте і сухий. Але все-таки рекомендується придбати свіжий фільтр, оскільки він буде менш поглинається брудом і працювати краще, ніж зношений зразок.

READ  Де знаходиться реле стартера Chevrolet Lacetti

Очищувач кабіни є важливою деталізацією Volkswagen Polo Sedan, який вимагає старанного догляду, як здоров’я автомобіля, водій та його пасажирів залежить від нього.

Змініть фільтр салону на Volkswagen Polo Sedan (статті)

Більшість власників Volkswagen Polo вважають за краще виконувати роботу малого автосервісу самостійно. Цей підхід економить гроші. Зокрема, незалежна заміна фільтра не спричинить труднощів навіть від новачків.

Який фільтр каюту вибирає

Слід пам’ятати, що правильно вибраний фільтр. ключ до здоров’я є не тільки водій, а й його пасажирами. Тому вибір СФ повинен наближатися до відповідальності, з урахуванням погодних умов і питності повітря.

Є чотири типи фільтрів з різними ступенями очищення повітря:

 • Одношаровий. Забезпечує захист від великих видимих ​​частинок, комах, пилку, сажі;
 • двошаровий. Фільтрує повітря від дрібних частинок, а також пилу, вихлопних газів;
 • Тришаровий. Очищає повітря з усіх типів частинок і мікроорганізмів;
 • об’єднаний. Забезпечує посилений захист від усіх типів бруду, пилу, мікробів.

Виробник рекомендується використовувати оригінальний фільтр салону VAG 6R0820367 або 6Q0819653b за середньою ціною 800. Допускається використання аналогів, таких як: MANN-фільтр CU26010. Filtron K1313 за ціною 180, AMD AMD.FC714C. 250, TSN 9.7.880. Bosch 1987435002. 350, Невський фільтр NF6429. 130.

Який салонний фільтр вибрати

Слід пам’ятати, що правильно обраний фільтр — запорука здоров’я не лише водія, а й його пасажирів. Тому до вибору СФ слід підходити відповідально, враховуючи погодні умови та запиленість повітря.

У продажу є чотири види фільтрів з різними ступенями очищення повітря:

 • одношаровий. Забезпечує захист від великих видимих ​​частинок, комах, пилку, сажі;
 • двошаровий. Фільтрує повітря від дрібних частинок, а також пилу, вихлопних газів;
 • тришаровий. Очищає повітря від усіх видів частинок та мікроорганізмів;
 • комбінований. Забезпечує посилений захист від усіх видів бруду, пилу, мікробів.

Виробником рекомендується використовувати оригінальний фільтр салону VAG 6R0820367 або 6Q0819653B за середньою ціною 800. Допускається застосування аналогів, таких як: MANN-FILTER CU26010. Filtron K1313 за ціною 180, Amd AMD.FC714C. 250, TSN 9.7.880. Bosch 1987435002. 350, Невський фільтр NF6429. 130.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS