Де знаходиться звуковий сигнал на газелі

Минулої весни перестав працювати сигнал, причиною виявився контакт на кнопці, що підгорів. Купив прикольний сигнал “Дудка”:

Почистив контакт на кнопці і щоб він не пригорав підключив сигнал через реле:

Радість була не довгою і з настанням холодів він ставав все тихіше і тихіше поки не замовк (чути, як проходить повітря, а звуку немає). Нині трохи потеплішало і гудок знову гуде. У вівторок на Алмазі купив запасний (зимовий) сигнал за 370 руб.

Відповідно до законів РФ мають опис російською мовою:

У себе в металобрухті знайшов ось таку залізяку

Прикрутив до неї кріплення та просвердлив 2 отвори для кріплення:

Приготував дроти на масу:

Просвердлив лонжерон і нарізав різьблення М6 використовував шуруповерт:

Поради для автомобілістів

На автомобілях ГАЗель встановлюється пара двох тональних сигналів (22.3721 та 221.3721), кожен з яких приводить у дію електромагнітна вібраційна система. Для того, щоб сигнал почав працювати, на його клеми необхідно подати напругу в 12 вольт з силою струму близько 15 ампер. Включення сигналів здійснюється під кермовим перемикачем, але не безпосередньо, а через реле (903747 або 1133747). Ось тільки на Газелях перших випусків в електричному ланцюзі звукового сигналу реле не було.

До несправностей звукового сигналу можна віднести: відсутність звуку необхідної тональності чи його звучання стає хрипким. У першому випадку пошук несправності починають із перевірки запобіжника. На ГАЗель Бізнес запобіжник (20А) і реле звукового сигналу стоять в тому самому монтажному блоці, що знаходиться на передній панелі в кабіні автомобіля. Якщо із запобіжником все гаразд, то методом заміни на свідомо справне перевіряємо роботу реле звукового сигналу.

Якщо звуковий сигнал і з реле відмовляється працювати, тоді доведеться перевірити стан самих звукових сигналів шляхом подачі напруги безпосередньо з клем акумуляторної батареї. Правда добратися до того місця, де вони стоять, треба сказати клопітне, тому деякі водії Газелей експлуатують свій автомобіль не користуючись звуковим сигналом.

Враховуючи те, що звукові сигнали розташовані нижче лонжерону рами, на них під час руху в негоду потрапляє бруд та вода. У зв’язку з чим починається корозія не тільки зовнішньої, а й внутрішньої частини звукового сигналу, що призводить до залипання контактів, внаслідок чого перестає переміщатися шток, на якому закріплена мембрана, за допомогою якої з’являється звук відповідної тональності.

Причиною відмови звукового сигналу можуть стати проводи. Якщо вони замикають на масу, то горітиме запобіжник, але можливий і варіант із розірваною жилою дроту. Щоб виявити, чи це так, необхідно продзвонити провід, що йде від звукового сигналу до реле. Але, необхідно врахувати, що на частини автомобілів ГАЗель від реле звукового сигналу відходить один провід, а десь у джгуті проводів він роздвоюється і до штекерів звукових сигналів вони підходять у джгутах проводів, що йдуть на фари, як по правій, так і по лівій стороні моторного відсіку. Часто саме це місце розпаювання проводів стає причиною несправності.

READ  Заміна котушки запалювання Kalina 8 кл

Балада про гангрену

Чому ми не займаємось ремонтом вітчизняних автомобілів? Відповідь це питання можна дати по-різному. Але основна причина — це невдячна праця, яка в кінцевому підсумку призводить до загального послаблення нервової системи, сивого волосся і складання словника ненормативної лексики, який буде товстішим вдвічі, ніж словник Ожегова. Як підтвердження моїх слів, опишу один дуже цікавий процес, яким мені видалося позайматися протягом минулого тижня.

Отже, привезли до нас ГАЗель 33021, на яку вже давно був встановлений двигун від 155 Крауна. Потрібно було видерти з проводки весь колгосп, яким уже встиг придбати автомобіль і відновити ланцюги, що не працюють. Для повного розуміння картини, необхідно відзначити, що в машині залишилася частина проводки штатної, тобто Газелевської, та й моторна проводка. японська з невеликими впровадженнями, які були неминучі при свапі. Тобто в нас є російська частина і японська. У принципі, на цьому можна закінчити статтю, як би все зрозуміло, але не настільки

Як працює реле паливного насосу?

Управління паливним насосом за допомогою реле відбувається так: вставлений в замок ключ повертається, таким чином включається запалювання; після цього насос палива працює приблизно дві-три секунди. Цього вистачає для того, щоб виник тиск у паливній рампі.

как подключить сигнал через реле

Де знаходиться реле бензонасоса на газелі?

Реле запуску паливного насоса знаходиться у блоці реле, розташованому у правій задній частині моторного відсіку. Він використовується для керування роботою електронного паливного насоса.

Для чого потрібно реле паливного насосу?

Реле бензонасоса являє собою пристрій, який забезпечує подачу та припинення електроживлення на бензонасос за командою ЕБУ. Пристрій повністю відповідає за керування паливним насосом, а також виконує окремі додаткові функції, що залежить від конкретної марки та оснащення автомобіля.

Де знаходиться реле звукового сигналу на газелі?

Розташований ліворуч під кришкою панелі приладів. Для доступу до запобіжників відіжміть фіксатор та зніміть кришку блоку.

Де знаходиться реле двірників на газелі?

Жодного сієретного розташування реле склоочисника на «Бізнесі» немає. Воно, як і в більшості автомобілів, розташоване в блоці запобіжників. Це така крупненька чорна коробочка, розташована нагорі блоку, на якій наресований значок омивача (Лобове скло і вода, що бризкає на нього).

Де знаходиться реле включення вентилятора на газелі?

Він знаходиться у монтажному блоці під капотом автомобіля ГАЗель. Якщо запобіжник перегорів, то доведеться шукати коротке замикання в цьому електричному ланцюзі.

Де знаходяться запобіжники на газелі?

Блок запобіжників нового зразка газ 3302 (ГАЗель 3302) та ГАЗель 2705 (Газ 2705). Розташований ліворуч під кришкою панелі приладів. Для доступу до запобіжників відіжміть фіксатор та зніміть кришку блоку.

Запобіжники та реле ГАЗель бізнес 4216

Розглянуто автомобілі ГАЗель Бізнес з двигунами УМЗ 4216.

Блок запобіжників та реле знаходиться в салоні з лівого боку.

Для доступу до запобіжників потрібно зняти кришку. підчепивши її пальцем знизу.

схема розташування запобіжників та реле в блоці ГАЗель Бізнес.

Лампа габаритного світла у лівому блок-фарі, лампа габаритного світла у лівому задньому ліхтарі, сигналізатор увімкнення габаритного світла, лампи освітлення номерного знака

Лампа габаритного світла у правій блок-фарі, лампа габаритного світла у правому задньому ліхтарі, лампа освітлення речового ящика, лампи підсвічування вимикачів, розетки та прикурювача

Лампа ближнього світла лівої блок-фари, сигналізатор увімкнення ближнього світла

Лампа ближнього світла правої блок-фари

READ  Подвійний вихлоп на Priora своїми руками

Лампа дальнього світла лівої блок-фари, сигналізатор увімкнення дальнього світла.

меСТЬ 5.ПРЕДох-тели ГАЗели 3302 без надписей. старая торпеда

Лампа далекого світла правої блок-фари

Лампи протитуманного світла у задніх ліхтарях

Реле покажчиків повороту в режимі вказівки поворотів

Реле покажчиків повороту в режимі аварійної сигналізації

Датчик положення педалі гальма в режимі увімкнення сигналів гальмування

Лампи протитуманних фар (опція)

Комбінація приладів, датчик швидкості, вимикач світла заднього ходу, кран обігрівача, обмотка реле насоса обігрівача

Блок керування ABS

Електродвигун та реле очищувача вітрового скла та правий підрульовий перемикач

Блок управління освітленням (крім габаритного світла та регулювання підсвічування панелі приладів)

Блок управління опаленням та вентиляцією, перемикач вентилятора додаткового обігрівача

знаходиться, реле, сигнал, газелі

Електродвигун та електронний регулятор частоти обертання вентилятора обігрівача, реле насоса обігрівача

Електродвигуни склопідйомників (опція)

Реле звукового сигналу, прикурювач, розетка

Підкапотна лампа, плафони освітлення салону (кабіни), плафон освітлення підніжки

Головний пристрій звуковідтворення

Колодка діагностики, реле обігріву зовнішніх дзеркал заднього виду, електроприводи зовнішніх дзеркал заднього виду (опція)

Блок керування двигуном, котушка запалювання

Обмотка та контакти головного реле

Реле паливного насосу

Блок керування двигуном

Позначення реле.

К1. Реле склоочисника

К2. Реле плафона двері

К3. Реле протитуманних фар

К4. Реле обігріву дзеркал

К5. Реле ближнього світла

К6. Реле насоса обігрівача

К7. Реле звукового сигналу

К8. Реле далекого світла

Силові запобіжники ГАЗель бізнес.

знаходяться на кронштейні кріплення акумулятора.

F1 (90А) — Силовий ланцюг генератора (з’єднання генератора з акумуляторною батареєю), контакти реле стартера, вимикач запалювання, запобіжники F9, F10, F18, F21–F24, F26–F28

F2 (25А). Блок управління ABS

F3 (40А). Блок управління ABS

F4 (90А) — Контакти реле ближнього та далекого світла, блок керування освітленням

запасні запобіжники розташовані у кришці блоку.

Під капотом на щитку передка закріплено три реле системи керування двигуном.

1 – реле паливного насоса;

2 – реле муфти вентилятора;

3 – головне реле

Реле стартера ГАЗель бізнес.

Додаткове реле стартера закріплено на передньому щитку, поруч із вакуумним підсилювачем

Електросхеми ГАЗель Бізнес.

Схема з’єднань джгута проводів системи керування двигуном

1 – клапан продування адсорбера; 2 – датчик положення дросельної заслінки; 3 – датчик температури охолоджувальної рідини; 4 – муфта вентилятора; 5 – регулятор холостого ходу; 6 – клема D генератора; 7 – датчик сигналізатора аварійного тиску олії; 8 – котушка запалювання; 9 – свічки запалювання; 10 – датчик абсолютного тиску та температури повітря на впуску; 11 – датчик фаз; 12. датчик положення колінчастого валу; 13. колодка з’єднання зі джгутом проводів керуючого датчика концентрації кисню; 14. керуючий датчик концентрації кисню; 15 – датчик нерівної дороги; 16 – датчик детонації; 17. колодка з’єднання зі джгутом проводів форсунок; 18 – форсунки; 19 – реле муфти вентилятора; 20 – головне реле; 21 – реле паливного насоса; 22, 23, 24 – колодки з’єднання з переднім джгутом проводів; 25. колодка з’єднання зі джгутом проводів діагностичного датчика концентрації кисню; 26 – діагностичний датчик концентрації кисню; 27 – електронний блок керування двигуном (контролер) МІКАС М10.3

Схема з’єднань переднього джгута проводів.

меСТЬ не работает звуковой сигнал- как подключить его с выносной кнопки /нет звукового сигнала

1 – блок-фара права; 2 – стартер; 3 – акумуляторна батарея; 4 – блок запобіжників у моторному відсіку; 5 – генератор; 6 – блок-фара ліва; 7 – очисник вітрового скла; 8. колодка з’єднання зі джгутом проводів очищувача вітрового скла; 9 – підкапотна лампа; 10, 16 – звуковий сигнал; 11 – омивач вітрового скла; 12, 14. колодки з’єднання зі джгутом проводів антиблокувальної системи гальм; 13 – датчик рівня гальмівної рідини; 15 – реле стартера; 17 – кран обігрівача; 18. колодка з’єднання зі джгутом проводів крана обігрівача; 19 – насос додаткового обігрівача; 20, 21, 22. колодки з’єднання зі джгутом проводів системи управління двигуном; 23, 24 – колодки з’єднання із заднім джгутом проводів; 25, 26. колодки з’єднання зі джгутом проводів панелі приладів; 27 – колодка з’єднання (не використовується)

READ  Як правильно вибрати диски для автомобіля

Схема з’єднань джгута проводів панелі приладів

знаходиться, реле, сигнал, газелі

1, 2 – колодки з’єднання (не використовуються); 3, 4 – колодки з’єднання з переднім джгутом проводів; 5 – перемикач вентилятора додаткового обігрівача; 6 – правий підрульовий перемикач; 7 – вимикач звукового сигналу; 8 – спіральний кабель; 9 – реле поворотів; 10. лівий підрульовий перемикач; 11. колодка з’єднання зі джгутом проводів вимикача запалювання; 12 – вимикач запалювання; 13 – колодка з’єднання з нижнім правим динаміком; 14 – колодка з’єднання з правим підрульовим перемикачем; 15. колодка з’єднання зі джгутом проводів «маси»; 16 – колодка з’єднання з лівим нижнім динаміком 17 – праве зовнішнє дзеркало заднього виду; 18 – колодка з’єднання зі джгутом проводів правих передніх дверей; 19. колодка з’єднання зі джгутом проводів зовнішнього дзеркала заднього виду; 20. колодка з’єднання з верхнім джгутом проводів салону; 21, 22 – колодки з’єднання з верхніми динаміками; 23. плафон освітлення підніжки; 24. колодка з’єднання з нижнім джгутом проводів салону; 25. вентилятор додаткового обігрівача; 26. додатковий резистор (0,85 Ом, 35 ​​Вт); 27 – вимикач світла заднього ходу; 28 – датчик швидкості; 29. вимикач сигналізатора включення гальма стоянки; 30. колодка з’єднання зі джгутом проводів лівих дверей; 31. колодка з’єднання зі джгутом проводів зовнішнього дзеркала заднього виду; 32. ліве зовнішнє дзеркало заднього виду; 33 – правий плафон освітлення салону; 34 – передній плафон освітлення салону; 35, 36. ліві плафони освітлення салону; 37 – монтажний блок запобіжників та реле в салоні; 38 – реле обігріву дзеркал; 39 – реле ближнього світла; 40 – реле далекого світла; 41 – реле звукового сигналу; 42 – реле насоса обігрівача; 43. реле склоочисника; 45 – запобіжники; 46 – блок керування освітленням; 47 – блок управління системою опалення та вентиляції; 48 – комбінація приладів; 49. мікромото-редуктор (ММР) приводу заслінок обдування стекол та зони ніг; 50. ММР приводу заслінок дефлекторів панелі приладів; 51. ММР приводу центральної заслінки; 52. ММР приводу заслінок рециркуляції; 53 – розетка; 54. прикурювач; 55 – вентилятор обігрівача; 56 – електронний регулятор частоти обертання вентилятора обігрівача; 57 – плафон освітлення речового ящика; 58 – вимикач плафона освітлення речового ящика; 59 – вимикач освітлення салону; 60 – датчик положення педалі гальма та вимикач сигналів гальмування; 61, 62 – колодки підключення до головного пристрою звуковідтворення; 63 – колодка з’єднання (не використовується); 64 – колодка з’єднання з подовжувачем; 65 – колодка з’єднання з вентилятором обігрівача

Схема з’єднань заднього джгута проводів

1, 2 – колодка з’єднання з переднім джгутом дротів; 3 – паливний модуль; 4 – колодка з’єднання зі джгутом проводів заднього правого ліхтаря; 5 – колодка з’єднання зі джгутом проводів заднього лівого ліхтаря; 6 – задній правий ліхтар; 7 – задній лівий ліхтар; 8 – ліхтарі освітлення номерного знака