Де знаходиться паливний фільтр на Hyundai Solaris

Коли міняти фільтр

Вперше потрібно звернути увагу на елемент, що очищає паливо, при пробігу автомобілем 30 000 кілометрів або за два роки експлуатації. Знадобиться діагностика. Її суть полягає у вимірюванні тиску в паливній рампі за допомогою спеціального приладу.

Якщо вчасно не здійснити заміну, то наступною серйозною проблемою стане вихід з ладу паливного насоса. Це може статися в самий невідповідний момент. Потрібної деталі під рукою може не виявитися.

Якщо тиск у паливній системі не відповідає номінальному, однією з причин цього може бути засмічений паливний фільтр. У такому разі рекомендовано заміну паливного фільтра Hyundai Solaris без будь-якого розбирання та обслуговування.

Оригінал

Орієнтовні ціни на фільтри для автомобіля Hyundai Solaris порадують своїми демократичними цінами. Номер оригінального паливного фільтра – 3191125000. Середня вартість 1200р. Офіційних аналогів немає, але можна підібрати за зразком.

Процес заміни

При проведенні процедури заміни фільтруючого елемента в автомобілі Hyundai Creta вам необхідно озброїтися: пасатижами, хрестовою та плоскою викруткою, тюбиком з герметиком та головкою на 12.

знаходиться, паливний, фільтр, hyundai

Процедура заміни паливного фільтра:

 • Для вилучення заднього ряду сидінь потрібно викрутити головкою на 12 два кріпильні болти.
 • Після цього зняти пластиковий захисний кожух. Варто пам’ятати, що вона закріплена на герметиці, тому щоб уникнути її деформації, підтягніть її викруткою.
 • Тепер перед вами «відкрився» лючок на чотирьох шурупах.
 • Тепер потрібно знизити тиск у системі. Щоб це зробити, запустіть двигун і від’єднайте фіксатор від роз’єму живлення паливного насоса. Протерши або пропилососивши від бруду та піску кришку сміливо відстиковуємо паливопровідні шланги.
 • На початку, зніміть обидва шланги подачі палива, для цього вам знадобляться пасатижі. Затисніть ними фіксуючі клямки та зніміть шланг. Пам’ятайте, що з нього швидше за все виллється бензин, що залишився в системі.
 • Відкрутіть елементи кріплення паливного насоса.
 • Після цього, зніміть кільце і гранично акуратно витягніть сам фільтр із корпусу.
 • Постарайтеся не пролити паливо, що залишилося у фільтрі, і не забудьте зафіксувати положення поплавця, що визначає рівень палива.
 • Взявши плоску викрутку, підчепіть металеві затискачі і зніміть обидві трубки, після чого витягніть два роз’єми.
 • Обережно відвівши убік пластикову клямку, звільніть напрямні. Даний крок допоможе дістати їх разом із кришкою.
 • Витягнути елемент, що фільтрує, разом з насосом зі склянки можна тільки притримуючи пластикові засувки.
 • Від’єднайте кабель від мінусового каналу. Вставте викрутку між клямкою моторчика і кільцем фільтра, тим самим ви зможете від’єднати його.
 • Після зроблених кроків залишилося витягти металевий клапан.
 • Потім зніміть ущільнювальні кільця зі старого фільтра, перевірте їх цілісність і встановіть клапан на новий фільтр.
 • Щоб зняти пластикову деталь, доведеться послабити клямки, наступним кроком встановлюємо ущільнювальні кільця на новий фільтр. На цьому етапі можна приступити до процесу збирання.
 • Для початку встановіть назад на фільтр моторчик і підчепіть обидва паливні шланги металевими фіксаторами.
 • Після установки моторчика встановіть фільтр назад у корпус, він туди увійде лише у єдино-вірному положенні.
 • Встановлюємо лючок з напрямними, закручуємо болти кріплення і підключаємо на місце колонку живлення.
 • Тепер насос повністю зібраний, і його можна помістити у паливний бак. Промажте контур краю захисної кришки герметиком і поставте її на місце. Вибір виробу

Аналоги

Можливий список аналогів:

Виробник Артикул Ціна у рублях
Невський фільтр NF-2116 150
SCT ST 393 300
Japan Cars B30513PR 300
Stellox 21-00517-SX 300
Koreastar KFFH-004 300
Nipparts J1330508 300
Zekkert KF-5312 400
Meyle 37-14 323 0003 400
Finwhale PF716 500
Blue Print ADG02327 600
Jakoparts J1330508 600
Filtron PP876/4 800
MANN-FILTER WK 55/1 1000
WIX WF8359 1000
Fiaam FT6053 1200

Вибір деталі

Паливний фільтр. одна з тих деталей автомобілів, яка має досить багато аналогів, і знайти простий. Так, у Hyundai Solaris існує ціла низка аналогів оригінальної деталі.

72-6-

Головкою «на 12» з подовжувачем відвертаємо болт заднього кріплення подушки заднього сидіння.

72-6-

Доступ до болта через зазор між подушкою та спинкою заднього сидіння.

Заміна паливного фільтра Hyundai Solaris

Систематичне обслуговування автомобіля є обов’язковим. Виробником розроблено спеціальний регламент діагностики (заміни) основних елементів. Пункти технологічної карти орієнтовані на пробіг чи термін експлуатації автомобіля.

Більшість операцій, зазначених у ній, можна зробити самостійно. Це стосується й такої процедури, як заміна паливного фільтра у Солярисі. Велике значення має використання якісного палива, що має відповідати Європейському Паливному Стандарту EN228. У разі невідповідності слід застосовувати спеціальні присадки, рекомендовані компанією Hyundai.

Коли міняти фільтр

Вперше потрібно звернути увагу на елемент, що очищає паливо, при пробігу автомобілем 30 000 кілометрів або за два роки експлуатації. Знадобиться діагностика. Її суть полягає у вимірюванні тиску в паливній рампі за допомогою спеціального приладу.

Якщо вчасно не здійснити заміну, то наступною серйозною проблемою стане вихід з ладу паливного насоса. Це може статися в самий невідповідний момент. Потрібної деталі під рукою може не виявитися.

Якщо тиск у паливній системі не відповідає номінальному, однією з причин цього може бути засмічений паливний фільтр. У такому разі рекомендовано заміну паливного фільтра Hyundai Solaris без будь-якого розбирання та обслуговування.

Процес заміни паливного фільтра

Якщо у вас достатньо досвіду, процедуру можна виконати в гаражних умовах із застосуванням елементарного інструменту. Перш ніж приступити, слід дізнатися, де знаходиться паливний фільтр Hyundai Solaris. Місце розташування модуля – усередині паливного бака. Для того, щоб приступити до демонтажу, необхідно придбати оригінальну запасну деталь згідно з каталожним номером.

Після цього можна приступати до зняття та розбирання, але спочатку необхідно витягти фільтр з паливного бака.

 • Демонтуйте задній диван, потягнувши його на себе. Попередньо відкрутіть торцевим ключем гайку на 12, що знаходиться між спинкою та тильною стороною сидіння.
 • Пластиковий захист, що знаходиться по лівій стороні на днищі авто, закріплений спеціальним герметиком. Для її демонтажу потрібно делікатно розігріти будівельним феном область зіткнення, яка проходить по периметру. Обробіть поверхню спеціальним спреєм, оскільки між баком та зовнішньою частиною кузова завжди накопичується велика кількість пилу. Потрібно запобігти попаданню бруду всередину бака.
 • Відкрутивши три болти, демонтуйте кільце, що утримує модуль паливного фільтра.
 • Від’єднайте електричний роз’єм.
 • Від’єднайте два паливопроводи.
 • Підготуйте ємність для бензину, в яку можна буде помістити паливний модуль. Злийте залишки палива та зручно розташуйтеся у світлому місці. Для того, щоб розібрати паливний фільтр, знадобиться єдиний інструмент – плоска викрутка.
 • Від’єднайте паливопроводи, що йдуть з кришки до фільтруючого елемента, витягнувши утримуючі металеві скоби.
 • Підтягніть пластикові засувки, що утримують два металеві штирі.
 • Довжини проводів достатньо, щоб після цього від’єднати електричний роз’єм від бензонасоса, розташований усередині паливного модуля.
 • Відігніть три пластикові язички і роз’єднайте вузол, в якому розташований бензонасос і фільтр. Перед тим, як поміняти паливний фільтр на Солярисі, уважно вивчіть нову деталь. Порівнявши її зі старим вузлом, ви інтуїтивно зрозумієте, які елементи та в якій послідовності необхідно демонтувати зі старого та встановити на новий.
 • Зсередини розсуньте два пластикові язички і витягніть бензонасос.
 • За допомогою плоскої викрутки демонтуйте фільтр грубої очистки, стягнувши його з осі, на якій він закріплений. Важливо не втратити гумові ущільнювачі. Залиште їх на старих деталях, а при складанні кожен встановлюйте на новий фільтр і лише потім монтуйте вузол.
 • Складання почніть з установки нового фільтра грубого очищення, що йде в комплекті нового фільтра.
 • Встановіть у новий фільтр паливний насос, заклавши його на пластикові клямки.
 • Перенесіть усі деталі зі старого фільтра на новий.

Розробниками передбачено розбирання та встановлення нового фільтра та паливного насоса. Тому всі елементи кріпляться на клямках. Під час демонтажу (установки) дійте делікатно. Особливу увагу приділіть установці паливних трубок та ущільнювальних гумок для запобігання втраті тиску в паливній рампі.

Монтаж паливного модуля в бак автомобіля зробіть у зворотній послідовності, при цьому не переплутайте паливопроводи подачі та обороти подачі пального.

Не поспішайте запускати двигун. Проверніть кілька разів ключ у замку запалювання, заповнивши обсяг паливного модуля. За звуком можна визначити, чи він заповнився бензином. Після того, як звук став монотонним, можна заводити авто.

Не допускайте нестабільної роботи паливного насоса, змінюйте його за перших ознак несправності або при пробігу 60 тисяч кілометрів (після 3-х років експлуатації авто). Час, коли міняти паливний фільтр може бути втрачено, тоді буде потрібно заміна дорожчої деталі – паливного насоса.

Якщо матеріал був для вас цікавим або корисним, опублікуйте його на своїй сторінці в соціальній мережі:

Самостійна діагностика

Процес діагностики не складний, передбачає проведення таких дій:

 • Заглушіть двигун, відкрийте капот.
 • Огляньте паливний контур, переконайтеся у відсутності пошкоджень.
 • Перевірте справність запобіжника (7) монтажного блоку. Він розташований у моторному відсіку, за акумуляторною батареєю.
 • Помістіть транспортний засіб над оглядовою ямою, перевірте герметичність контуру, виключіть витік палива.

Додатково перевірте фактичний рівень палива у паливному баку автомобіля.

Паливний фільтр Hyundai Solaris

Починаючи з 2001 року переважна більшість закордонних автомобілів оснащуються внутрішнім паливним фільтром грубого очищення (далі. ТФ). Зовнішні фільтри вже не практикують як обов’язкове штатне обладнання.

Одночасно таке нововведення і добре, і погано, оскільки знижується якість абсорбції палива, збільшується частота проведення технічного огляду машини.

ТФ очищає пальне від різних домішок, сміття, конденсату. Забруднене паливо згоряє не в повному обсязі, що сприяє утворенню нагару.

Систематична експлуатація автомобіля з неякісним пальним призводить до збільшення часу на розгін, підвищення витрати бензину, нестабільну роботу силового агрегату.

Де знаходиться ТФ: центром каналу під заднім сидінням пасажира. Доступ для профілактики із салону машини, попередньо демонтуйте діагностичний люк.

При необхідності самотужки замінити ТФ зовсім не складно, наявність спеціальних навичок не потрібна. Якщо не практикуєте самостійні ремонти, зверніться за допомогою до фахівців сервісних центрів.

Паливний фільтр Hyundai Solaris: де знаходиться, ціна, оригінали, аналоги, артикули

Виробник рекомендує оновлювати ТФ через 60 000 км. кожне четверте ТО. Інтервал підлягає коригуванню у бік скорочення, якщо автомобіль систематично заправляють неякісним пальним.

Технічні параметри ТФ: зовнішній діаметр 80.0 мм, внутрішній діаметр 62.0 мм, довжина 59 мм.

Серійний номер / артикул Ціна в рублях
31112-1R000 оригінальний фільтр, який стоїть за замовчуванням на серійних моделях Від 900. 950
H70WK13 LF-993M Від 850
WK 8019 FS11004 Від 850
30H11 ADG02404 Від 850
PP979/2 30-H0-011 Від 850
N1330330 PF3907 Від 850
J1330515 LF-993M Від 850
FC-H11S FS11004 Від 850
N1330330 PF3907 Від 850
H70WK13 WK 8019 Від 850
30H11 FS11004 Від 850
вартість уточніть у менеджера на момент покупки

Заміна паливного фільтра на Hyundai Solaris

 • ТФ для заміни;
 • викрутка;
 • ключ на “12”;
 • ганчір’я.

Покроковий посібник із заміни:

 • Поміщаємо транспортний засіб над оглядовою ямою.
 • Глушимо мотор, вимикаємо запалювання.
 • Відкриваємо капот.
 • Знімаємо силові клеми з акумуляторної батареї.
 • Відчиняємо задні двері. Підтягуємо фіксатори, виймаємо заднє сидіння.
 • Ключем на «12» викручуємо гайки діагностичного люка.
 • Від’єднуємо колодки з проводами від модуля бензонасосу.
 • Запускаємо двигун, даємо йому попрацювати на неодружених оборотах до тих пір, поки не затихне.
 • Вимикаємо запалювання.
 • Виймаємо модуль бензонасоса із порожнини паливного бака. Для зручності проведення робіт необхідно, щоб рівень пального не перевищував середину.
 • Знімаємо гумове кільце ущільнювача.
 • Відкидаємо нижню частину модуля, виймаємо фільтр грубої очистки.
 • Проводимо дефектування рухомих елементів, замінюємо новими при виявленні недоліків, пошкоджень.
 • Встановлюємо новий очисний елемент.
 • Збираємо деталі та механізми у зворотній послідовності.

Заміна паливного фільтра Hyundai Solaris своїми руками завершена. Наступна профілактика через 15 000 км.