Де знаходиться номер двигуна на акцент

Де знаходиться номер двигуна автомобілем Hyundai Accent

Необхідність перевірки номера двигуна

Свою увагу слід звернути на те, що при постановці автомашини на облік номер двигуна вказується в обов’язковому порядку. Якщо під час експлуатації транспортного засобу виникла потреба в заміні двигуна, то потрібно зберегти чек про його покупку, або будь-який інший документ, що посвідчує. Після заміни двигуна, необхідно звернутися до дорожньої інспекції, щоб зафіксувати зміни до ПТС (паспорт транспортного засобу). Номер кузова Hyundai Accent служить для ідентифікації автомобіля, так само, як і двигуна. Відповідно, діючий та приписаний у паспорті транспортного засобу двигун повинні бути ідентичні один одному.

За весь час російської кар’єри Hyundai Accent пропонувався виключно бензиновий 1,5-літровий двигун (102 л. з.) із чотирма клапанами на циліндр. Зате в парі з ним могла працювати як механічна 5-ступінчаста коробка, так і 4-діапазонна автоматична.

Модель і номер двигуна можна дізнатися кількома способами:

  • у графі 6 паспорта автомобіля (ПТС);
  • на лицьовому боці реєстраційного свідоцтва, що видається автовласнику після постановки транспортного засобу на облік у Державтоінспекції.

Інформаційна табличка

Код також знаходиться на заводській інформаційній пластині, яка розташована на правій середній стійці блоку під замком дверей. Інформаційна табличка. це ідентифікація інформації про машину. Табличка містить таку інформацію щодо автомобіля:

  • назва заводу виробника та його символи;
  • реєстраційний номер;
  • ВІН код транспортного засобу;
  • максимально допустима вага із причепом;
  • максимально допустима вага без причепа;
  • про навантаження допустиме на передню вісь;
  • про навантаження допустиме на задню вісь.
READ  Ознаки несправності регулятора тиску палива ВАЗ 2110

Електродвигун очисника не працює, запобіжник захисту ланцюга в монтажному блоці справний

Електродвигун очисника не працює, запобіжник захисту ланцюга в монтажному блоці справний
Причина несправності Методи усунення
Пошкоджено дроти, окислено або нещільно одягнено їх наконечники Вирізати поради, замініть несправні дроти
Несправність підрульового перемикача Замініть несправний перемикач очисника
Зависли щітки електродвигуна, сильно забруднений або підгорів колектор Усуньте зависання щіток, зачистіть колектор або замініть мотор-редуктор
Обрив в обмотці якоря електродвигуна Замініть мотор-редуктор
Неправильне додаткове реле Замініть реле

Ще один спосіб, подивитися номер на табличці або шильдику, розташованому в підкапотному просторі та в районі середньої стійки кузова з лівого боку по ходу руху машини. Ця проблема зашифрована. авто, тип та обсяг двигуна, ідентифікаційний номер, колір, заводський код та тип передачі.

Номер кузова та двигуна на ВАЗ Priora 16 клапанів: інжектор VIN-код розташувався на приклепаній табличці біля правої склянки. Номер двигуна можна знайти над картером диска зчеплення. Щоб розглянути його, потрібно зняти пластиковий захист силової установки та кожух повітряного фільтра.

знаходиться, номер, двигуна, акцент
Hyundai Accent MC
Виробник Hyundai Motor Company
Роки виробництва 2006-2010
Інші позначення Verna (в Росії), Accent, Dodge Attitude
Двигун
READ  Заміна передніх гальмівних колодок VAZ 2106

Номер двигуна виштампований на блоці циліндрів, як вказано на малюнку. Табличка із зазначенням рекомендованого тиску повітря в шинах розташована на зовнішній панелі центральної стійки з боку водія.

Hyundai Accent Ідентифікаційні номери автомобіля

Процес безперервного вдосконалення продукції є відмінною рисою будь-якого потокового виробництва. У той же час, за винятком випадків великих конструктивних змін моделей, що перевозяться з конвеєра, результати процесу модифікації в посібнику з експлуатації не покриваються. Проте заводом-виробником оформляються номерні списки запчастин, що випускаються, через що особливе значення при купівлі останніх набуває інформація, закодована в ідентифікаційних номерах автомобіля. Роблячи замовлення на потрібну запасну деталь, намагайтеся надати продавцю якомога повнішу інформацію про свій автомобіль. Обов’язково повідомляйте назву моделі, рік випуску, а також номери кузова та силового агрегату.

Схема розміщення ідентифікаційних та інформаційних ярликів (на одній із центральних дверних стійок може бути додатково закріплена шильда з інформацією щодо тиску накачування шин)

Головний ідентифікаційний номер автомобіля (VIN) Головний ідентифікаційний номер автомобіля (VIN) вибивається на металевих пластинах (шильдах), одна з яких закріплена на панелі приладів під вітровим склом з боку водія автомобіля, а друга. на задній переборці рухового відсіку з пасажирського боку (див. ілюстрацію вище). VIN також заноситься до ПТС та реєстраційного свідоцтва транспортного засобу. У номері зашифрована інформація про дату та місце виробництва автомобіля, рік випуску моделі та тип кузова. Нижче наведено приклад розшифровки даних, що містяться в VIN:

VIN: ] J F 1 S F 6 1 5 X X G 7 0 0 0 0 1 [

Шильда з номером моделі автомобіля кріпиться у верхній частині бризковика лівого крила транспортного засобу.

READ  Honda Accord 7, де номер двигуна

Сертифікаційний лейбл виробника Сертифікаційний лейбл заводу-виробника кріпиться до передньої стійки водійських дверей і містить інформацію про місце/час випуску автомобіля, номінальну масу брутто транспортного засобу (GVWR) та текст сертифікаційної угоди.

знаходиться, номер, двигуна, акцент

На американських моделях із заднього боку водійських дверей кріпиться шильда зі штрих-кодом, що містить основні сертифікаційні дані.

З нижнього боку капота закріплені ярлики з інформацією щодо систем зниження токсичності відпрацьованих газів та докладною схемою прокладання вакуумних шлангів.

Ідентифікаційний (серійний) номер двигуна нанесений на майданчик, проточений у верхньому лівому куті задньої стінки силового агрегату, на стику двигуна з куполом трансмісії. Тип двигуна може бути визначений також за цифрою, що стоїть на шостій позиції VIN (так, двигуну 2.5 л відповідає цифра 6).

Ідентифікаційний номер трансмісії вибивається на поверхні бані трансмісії в районі стику його з двигуном.

Наведені нижче основні компоненти автомобіля заводської комплектації забезпечені спеціальною протиугінною шильдою (ТР) (альтернативно на деяких елементах може бути вибитий VIN).

Місця нанесення протиугінного маркування на двигуні та трансмісії

Де знаходиться номер двигуна на автомобілі Hyundai Accent

Місця кріплення протиугінних ідентифікаційних шильд на кузовних елементах

знаходиться, номер, двигуна, акцент
| Denial of responsibility | Contacts |RSS