Можливі труднощі

Труднощі у підборі будь-якої запчастини становлять пірати та їх продукція. Втім, якщо придивитися, то оригінал відрізнити нескладно. Слід звернути увагу на:

Також потрібно дивитися на знижки – якщо продавець називає зовсім маленьку ціну, це має насторожити.

знаходиться, фільтр, салон, volkswagen

Все про заміну салонного фільтра Volkswagen Polo

Міняти салонний фільтр Volkswagen Polo розпоряджено кожні 30 тисяч кілометрів або раз на двадцять чотири місяці. Так диктує інструкція європейського автоконцерну. Проте російська дійсність вносить свої корективи. Підбір нового внутрішньосалонного фільтра та періодичність його заміни – не дрібниця.

І це при їзді звичайними асфальтованими міськими дорогами.

Заміна салонного фільтра на Polo

Про те, що на VW Polo час міняти фільтр салону, говорить ряд ознак:

 • задушливий сморід від фур та автобусів, особливо дизелів;
 • запиленість дверей та панелі приладів;
 • послаблення рециркуляції повітря;
 • постійне запотівання скла.

Це очевидні причини. Але навіть якщо вони не настільки виражені, терпіти та відтягувати процес заміни не варто. Адже крім неприємних запахів і пилу, є ще шкідливі мікроорганізми, що вражають легені та бронхи, що утруднюють дихання.

Як замінити

Заміна салонного фільтра Volkswagen Polo відбувається за таким принципом:

 • Спочатку дістають старий фільтр. Це досить просто, але незручно: доведеться стати на коліна і заглянути вниз, щоб побачити кришку власника.
 • Два рухомі утримувачі зрушують. Тепер кришку можна зняти.
 • Фільтр обережно тягнуть униз, щоб зняти.

Залишилося замінити його на нове, почистивши картридж зсередини.

Оригінал чи аналог

Отже, вже зрозуміло, що заміна фільтра на седані Polo стане в копієчку, адже міняти його доведеться часто. Оригінал фільтра для Volkswagen Polo. VAG 6R0820367. коштує понад тисячу рублів. Але є багато бюджетніших аналогів, які не поступаються за якістю оригіналу:

Фірма Артикул Орієнтовна вартість, руб.
Bosch 1987432357 600
Knecht LA120 600
Mann CUK2545 750
HENGST FILTER E961LC 450
FILTRON K1079A, 200
Sat ST-6R0820367 200
Amiwa 20-01-049 250
FILTRON (пиловий) K1313 150
Miles, AFW1294 200

Підбираючи аналог, слід орієнтуватися на розміри оригіналу – а це 255 х 224 х 35 мм. Багато аналогів відрізняються, важливо, щоб розбіжність була некритичною — не перевищувала півсантиметра.

В іншому випадку, пил осідатиме на радіаторі опалення і далі. на легких тих, хто знаходиться в салоні.

Де знаходиться салонний фільтр

У всіх комплектаціях Volkswagen Polo салонний фільтр (вугільного, пилового або комбінованого типу) розташований у підніжжі пасажира, що сидить попереду, під кришкою, яка і виступає найбільше. Її при демонтажі знімають, а сам фільтр стягують донизу.

Відповіді на запитання

Найчастіше на тему салонного фільтра ставлять питання: чи є сенс замінювати його вугільним.?

Відповідь: вугільний справді робить повітря всередині салону чистішим – гару, запаху від дизельних моторів не відчувається зовсім – але міняти його доведеться частіше. У будь-якому випадку, сильно заощадити тут не вийде.

Отже, заміна фільтра на Volkswagen Polo. справа нескладна, під силу навіть новачкові. До вибору нового фільтра слід поставитися уважно та стежити за ціною та якістю. Високий ризик придбати ерзац.

Заміна салонного фільтра на Volkswagen Polo

Ключову роль у забезпеченні чистоти повітря, що надходить в салон вашого Volkswagen Polo, відіграє салонний повітряний фільтр. Саме сто має стояти бар’єром перед несприятливим і навіть місцями агресивним міським середовищем. Ні для кого не секрет, що чистота повітря в наших містах дуже далека від ідеальної. Фахівці оцінюють її за п’ятьма основними показниками, кожен з яких має умовну «червону межу» — «гранично допустиму концентрацію» — ГДК. Так от, ця ГДК у великих містах нашої країни практично завжди перевищує норму, а на жвавих міських магістралях вона може перевищувати норму в десятки разів.

READ  Паливний фільтр тонкого очищення Ford Focus 2

Врахуйте, що за все своє життя ви перекачуєтесь через свої легені до 250 мільйонів літрів повітря. І від чистоти цього повітря багато в чому залежить тривалість життя. Практично всі автовласники з увагою ставляться до стану повітряного фільтра двигуна, проте, мотор – це лише залізо, а ось те, що знаходиться в повітрі салону вашого автомобіля проходить через ваші легкі та легкі ваших пасажирів по 3-4 години на день. Багато автовласників знаходяться за кермом набагато довше. Так що чистота повітря в салоні безпосередньо відбивається на вашому здоров’ї, вона особливо критично впливає на осіб, схильних до хронічних захворювань та алергічних реакцій.

салонного фільтра вашого Volkswagen Polo необхідно проводити в міру його забруднення. Термін його служби може змінюватись в залежності від екологічної обстановки.

Щоб перевірити стан салонного фільтра вашого автомобіля, необов’язково їхати на СТО. Перевірку та заміну можна провести і в побутових умовах.

Покрокова інструкція щодо заміни салонного фільтра на Volkswagen Polo

Так виглядає новий салонний фільтр для моделі Volkswagen Polo. Його основою є змінний паперовий елемент, що фільтрує. Саме він затримує весь бруд та пил наших доріг.

При нормативі експлуатації салонного фільтра у Volkswagen Polo, встановленим виробником у 30 тисяч кілометрів та два роки експлуатації, необхідність заміни може виникнути і раніше.

Блок салонного фільтра Volkswagen Polo розташований під панеллю приладів, праворуч, трохи вище облицювальної панелі підлогового тунелю. Його відсік закритий кришкою.

Ви можете замінити салонний фільтр без спеціального інструменту.

Для заміни салонного фільтра перемістіть фіксатор кришки, розташований попереду – до упору в заднє положення.

А ось задній фіксатор необхідно навпаки – зрушити вперед до упору. Після цього ви отримаєте можливість зняти кришку блоку фільтра.

Запам’ятайте або запишіть положення змінного блоку, витягніть змінний елемент, що фільтрує, протріть посадкове місце.

У зворотному порядку встановіть новий елемент фільтра. Уважно стежте за правильністю його позиціонування.

Заміна салонного фільтра на Volkswagen Polo седан

Завдяки салонному фільтру повітря в салоні автомобіля залишається чистим. Але нерідко до нього ставляться дуже прохолодно і не замінюють вчасно. Це призводить до критичного засмічення, через що у повітря всередині салону можуть потрапити небезпечні бактерії та мікроорганізми, здатні викликати тяжкі захворювання. Характерні ознаки: погіршення роботи клімат-контролю та пічки. запотівання скла. Заміна салонного фільтра Polo повинна проводитися вчасно, щоб не доводити до неприємних наслідків.

Типи фільтрів та їх особливості

Вирішивши вибрати новий фільтр, автовласник-початківець може зіткнутися з певними складнощами. Існує кілька різновидів цих виробів, що відрізняються пристроєм та особливостями роботи.

Найпоширеніші види салонних фільтрів:

 • Одношарові. захищають від смітинок та інших забруднювачів, на кшталт тополиного пуху, дрібних комах, листя та пилку, що летить.
 • Двошарові. містять ще один шар для кращого очищення, що дозволяє їм фільтрувати мікрочастинки дорожнього пилу найдрібніші фракції вихлопних газів, сажі або мікроскопічних шматків гуми.
 • Тришарові. є вугільний шар, який служить перепоною для неприємних запахів, а також хвороботворної мікрофлори, на кшталт грибків.

Найкраще себе проявляють саме вугільні фільтри, оскільки вони прибирають будь-які неприємні запахи і не пропускають жодних бактерій. Втрата ефекту починає проявлятися вже через 2500-3000 км. Вугільні фільтри швидко виходять з ладу, тому іноді має сенс користуватися звичайними, якщо немає можливості періодично купувати заміну згідно з «розкладом».

Оригінальний фільтр Polo (VAG 6R0820367) коштує близько 700 рублів, є ще вугільний варіант, але ціна на нього вище. Через це деякі автомобілісти вважають за краще користуватися аналогами від інших виробників.

 • Посуньте фіксуючі скоби ближче до центру.
 • Потягніть за край кришки та витягніть заглушку.
 • Після цього буде видно і сам фільтр. Його також потрібно потягнути вниз, щоб витягнути.

Якщо на ньому накопичилося багато бруду, то доведеться зробити чистку від пилу. Коли фільтр не змінюється тривалий час, то забруднення треба прибирати обов’язково, інакше новий фільтр прослужить недовго.

 • Після збирання, а також зняття старого фільтра залишається поставити новий, встановити кришку та фіксатори. Стрілки мають бути спрямовані у бік випарника, а саме вліво.
READ  Як поміняти салонний фільтр на Renault Duster

Згідно з рекомендаціями, салонний фільтр найкраще змінювати перед кожним другим ТО, але насправді може знадобитися це робити частіше. Вугільні фільтри “видихаються” досить швидко. Поки фільтр працює, вікна менше потіють і обігрівач працює краще, проте з часом ситуація буде погіршуватися і в цей момент і потрібно зробити заміну.

Артикули салонних фільтрів

На щастя, уніфікація уможливила встановлення фільтрів від інших виробників. Тут можна виділити:

Артикул Ціна, руб.)
VAG 6R0820367 620
VAG 6R0819653 (вугільний) 700
Аналоги
Filtron K1313 200
Goodwill AG 367 CF 270
Patron PF2260 275

Регламент

За регламентом салонний фільтр змінюється кожні 30 тис. км. або один раз на два роки.

Ситуація на сучасних дорогах така, що в автовласника навряд чи вдасться міняти фільтр згідно з рекомендаціями виробників, оскільки забруднюється він набагато раніше, ніж встановлений термін. Постійно їздити в сервіс. поганий варіант, мало кому потрібні додаткові витрати, коли заміна фільтра салону на Polo відбувається за пару хвилин, якщо знати, як це робиться.

Швидкість забруднення фільтра залежить від виду виробу. Кожні дві заміни рекомендується проводити бактеріальне чищення у місці установки. Це не дозволить розмножуватися хвороботворним організмам та покращить чистоту повітря всередині салону.

Заміна салонного фільтра Volkswagen Polo Седан

Заміна фільтра салону автомобіля Volkswagen Polo седан здійснюється при кожному проходженні ТО. Але якщо виникла необхідність його термінової заміни, викликана слабким потоком повітря з дефлекторів або потраплянням до салону сторонніх запахів, його можна змінити будь-коли.

Часу це займе не більше 5 хвилин та й інструменти ніякі не знадобляться. Можна заздалегідь підготувати вологу губку або ганчірку для видалення пилу та бруду з корпусу фільтра.

У наведеній нижче таблиці наведено моделі фільтруючих елементів для Polo Седан із зазначенням виробників фільтрів та їх номерів.

VAG 6R0820367
VAG 6R0819653
Bosch 1987432057
CLEAN FILTERS NC2047
Champion CCF0320
CORTECO 80001783
CLEAN NC2047
DELPHI TSP0325339
FILTRON K1079
FILTRON K1313
FORTECH FS121C
FRAM CF9323
HENGST E961LI
JP GROUP 1128100900
JS ASAKASHI AC9403
KNECHT LA809
KS 50014580
LYNX LAC1006
MANN CU26010
MANN CUK26010
MECAFILTER ELR7076
MFILTER K9069C
PATRON PF2041
PURFLUX AH191
RAUMERK A04N007229
TOPRAN 109044755
TSN 9784
VALEO 715737
VALEO 708685
VIKA 19118

Самостійна заміна салонного фільтра на Volkswagen Polo: інструкція, фото відео

Фільтр розташований у салоні автомобіля під бардачком з боку переднього пасажирського сидіння.

Заміна салонного фільтра Volkswagen Polo седан

Заглянувши під бардачок, ми побачимо кришку фільтра з двома клямками.

Для того, щоб кришка відкрилася, їх потрібно зрушити до центру.

Виймаємо фільтруючий елемент. Відкладаємо його убік. Ганчіркою або губкою протираємо від пилу внутрішню поверхню корпусу фільтра та його кришку.

Встановлюємо новий фільтр, дотримуючись напряму руху повітря, вказаного стрілками на його бічній частині.

Все, новий фільтр готовий до роботи! Тепер можна перевірити його роботу, увімкнувши вентилятор та опалення.

Якщо ви не проходите планове ТО, не забувайте міняти салонний фільтр разом з іншими розхідниками після 10-15 тис. пробігу.

Якщо у вас залишилися питання щодо заміни салонного фільтруючого елемента, перегляньте це відео

Особливості вибору

Перш ніж замінити фільтр на Polo, необхідно правильно вибрати новий. По суті, зараз на ринку існує лише два основні види подібних виробів. Йдеться про синтетичні фільтри на полімерній основі, а також про вугільні фільтри, в основі яких лежить папір. У першому випадку ми можемо говорити про те, що синтетичний фільтр здатний прослужити набагато довше, ніж аналоги, а його очищення буде максимально простим. Справа в тому, що подібний фільтр можна продути або навіть промити під проточною водою. Такі дії практично не можна здійснити у випадку з вугільними фільтрами, тому що вони стануть непридатними, відразу ж після попадання на них вологи.

Єдине, що можна зробити, так це продути їх за допомогою компресора або пилососа.

Також важливо помітити, що незаперечною перевагою вугільного фільтра стане його здатність вбирати запахи. Це особливо актуально для місць, де є дуже велике зосередження автомобілів, зокрема для мегаполісів.

READ  Де знаходиться датчик швидкості на Kia Spectra

Також, потрібно пам’ятати, що виробник автомобіля Volkswagen Polo рекомендує міняти салонний фільтр кожні тридцять тисяч кілометрів пробігу або кожні два роки, залежно від того, що настане раніше. У випадку зі складними експлуатаційними умовами, ці значення дорівнюватимуть семи тисячам кілометрів пробігу або півроку експлуатації. Якщо ж після закінчення цього періоду фільтр ще залишається придатним, то можна продовжити час його використання до п’ятнадцяти тисяч кілометрів пробігу або одного року експлуатації.

Важливі зауваження.

Під час встановлення салонного фільтра, стежте за тим, щоб точно потрапити в кришки, що направляють полозья. Якщо фільтр буде трохи зміщений, то повітря всмоктуватиметься повз нього, що практично рівноцінно повному виходу з ладу даного витратного матеріалу. Дізнатися про правильність установки можна як по візуальному огляду, так і по характерному шуму, який виникає під час роботи вентилятора.

Крім того, потрібно враховувати, що матеріал, з якого виготовлено фільтр, дуже м’який. Особливо це стосується моделей з вугільним наповнювачем та паперовою основою. Такий фільтр дуже легко пом’яти, а це досить часто відбувається під час встановлення його на своє місце. Так, за бажанням трохи підправити фільтр, на ньому може залишитися вм’ятина, яка і стане «слабким місцем». В результаті, кількість пилу в салоні стане набагато більшою, а шуми з вулиці стануть розбірливішими.

За оригінальний салонний фільтр у фірмовому сервісному центрі можуть попросити від 600 рублів, а послуги його заміни обійдуться ще в 500-1500 рублів. Що ж до самостійних робіт, основи яких ми щойно розглянули, то вам доведеться заплатити тільки за матеріали, за оригінальні моделі або ж на рівні 400 рублів за варіанти від сторонніх виробників.

Замена салонного и воздушного фильтра. VW Polo Sedan CFNA 46.900 км / Часть 1

Демонтаж салонного фільтра

Для того, щоб зняти старий фільтр салон, не потрібно проводити демонтаж всієї панелі приладів. Виробник передбачив можливість зняття лише ящика рукавички, за яким і знаходиться фільтр. Для цього, необхідно повністю відкрити передні праві двері, щоб нам було зручніше працювати з «бардачком».

Фольксваген Поло замена салонного фильтра.Смотреть описание!!!

Тепер потрібно зрушити передній фіксатор кришки ящика рукавички до упору назад. У той же час задній фіксатор відсувається вперед, також, до упору. Це дозволить нам зняти кришку. Якщо вона не подається, то потрібно перевірити правильність виконання попередніх дій, оскільки надто велике зусилля здатне зламати пластикові клямки.

В результаті ми отримуємо доступ до гнізда фільтра, звідки останній легко витягується. Головне, щоб під час вилучення фільтра ви запам’ятали його точне положення, щоб надалі можна було правильно встановити новий. Можете зробити позначку маркером або сфотографувати розташування фільтра.

Замена салонного фильтра Поло (2018. 2021)

Як тільки фільтр очищений або замінений, можна встановлювати його на своє місце. У випадках, коли відповідного салонного фільтра у продажу немає, можна скористатися універсальними моделями, які обрізаються відповідно до заданих для вашого автомобіля розмірів. Жодних істотних проблем в експлуатації такого фільтра виникнути не повинно. Таким чином, заміна фільтра салону Volkswagen Polo може бути виконана менш ніж за одну годину.

так виглядає брудний б.в. фільтр салону на Volkswagen Polo

Заміна фільтра салону на Volkswagen Polo

В умовах активної експлуатації автомобіля необхідно регулярно проводити перевірку салонного фільтра. Це потрібно робити для того, щоб забезпечити нормальну циркуляцію повітря з вулиці, в опалювальній системі машини, повітря, що кондиціонується і так далі. Стосується така процедура і автомобіля Volkswagen Polo, про який ми сьогодні й поговоримо.

Артикул запчастин

Знайти салонний фільтр можна за його індивідуальним номером. 6Q0820367B. Для неоригінальних моделей він буде іншим. це може бути TSN 9.7.147 або інший.