Заміна бензонасосу та перевірка тиску ВАЗ 2107.

Все, в принципі, не складно. Я знімав для зручності і порятунку від холоду бензобак і заносив його додому.

Далі ключем на 7 відкручуємо 8 гайок кріплення фланця бензонасоса до бензобака і виймаємо все хреноторію у зборі. Далі знімаємо фільтр 2 викрутками (прикладайте зусилля і сміливо відсмикуйте його, він сидить туго), потім знявши клямку моторчика виймаємо його. Найнапружніше це зняти трубку, з насоса її треба нагрівати. Я її просто обрізав.

Далі є важливий нюанс щодо заміни паливного насоса на новий. Потрібно подивитися номер і модель вашого насоса і шукати такий самий, або аналог яким його можна замінити. Це потрібно для стабільної роботи системи, а неправильний вибір насоса може призвести до неправильного тиску, підвищеної витрати і т.д. У мене був Bosch 0580454035 замінив його російським аналогом СОАТЭ 60.1139 ст. Оскол. Далі збираємо все назад, мочимо в окропі шланг 1-2 хвилини і швидко надягаємо на насос, вставляємо його в гніздо на кронштейні і надягаємо клямку і бажано поставити нову сітку фільтр ціна їй 25 р. Отримуємо готову конструкцію.

Дивимося, якщо прокладка між фланцем і баком в нормі залишаємо її (я купив нову і в результаті залишив стару вона була нормою). Засовуємо всю хреноторію в бензобак, прикручуємо 8 гайок і несемо встановлювати бак у машину. При встановленні бака є нюанс, там 2 залізні хомути коли будете ставити його на місце, притримуйте внутрішній хомут так як він легко вилітає з паза, і щоб його вставити на місце доведеться виймати бак. Далі при бажанні міряємо тиск у паливній рампі. Я купував звичайний вазовський паливний манометр. Тиск при працюючому двигуні з оберненим повинен бути від 2,3-2,5 очок, а при повороті ключа запалювання коли насос хитає перед пуском двигуна 2,8-3,0. Всім удачі і менше поломок)

Як поміняти Бензонасос На ВАЗ 2107 Інжектор

Із самого слова ясно, що цей пристрій призначений для закачування бензину. Втім у кожному механізмі насос є початком чого-небудь, він призначений для всмоктування та перекачування певної речовини з одного місця в інше. У цій ситуації насос качає бензин з бака автомобіля через трубопровід паливної бухгалтерської системи спочатку до фільтра, а потім вже в камеру згоряння. Закінчити працювати насос може, якщо, якщо в баку завершилося пальне і йому нема чого закачувати, або для якого призначена конструкція, коли він вийшов з ладу. Без цього механізму, автомобіль просто марний. Необхідно знати, як зробити ремонт цього важливого елемента, і аналогічно не забувати перевіряти його справність вчасно.

Для новенького, додатково треба сказати, що бензонасос рідко коли вам сподобаються встановлений у бензобаку.

Розташування цієї деталі залежить від:

 • Конструкції самого насосу;
 • Двигуна;
 • Паливної бухгалтерської системи;
 • Моделі автомобіля.

Тому є три місця, де потрібно знаходити місце установки бензонасоса.

READ  Чим пофарбувати глушник автомобіля щоб не іржавів

Для якого призначена конструкція якщо насос має механічну конструкцію, то він розташований зовні паливного бака, тоді тип насоса електронний, то він змонтований усередині бачка.

Необхідно окремо відзначити, що зустрічаються найбільш потужні бензонасоси з особливою конструкцією, які розташовуються під капотом, поблизу з двигуном, це не є рідкістю і, наприклад, в нашій російській машині ВАЗ 2107, бензонасос інжектор встановлений практично даному місці.

знаходиться, бензонасос, 2107, інжектор

Причин поломки інжекторного бензонасоса незначно. Враховуючи, що це досить надійна деталь, то виходить вона з ладу з двох причин, в яких винен саме сам водій. По-перше, паливний насос може поламатися якщо прохід, коли у вас засмічився паливний фільтр, під впливом яких створюється сильний тиск, який і виводить насос з ладу. При, поломка бензонасоса відбувається, коли водій легко забуває заправити автомобіль і їздить з напівпорожнім бачком, внаслідок чого у насоса відбувається холостий перебіг, що є тут смертельним.

Установка бензонасосу

Перед встановленням паливного модуля (бензонасоса з датчиком рівня палива) необхідно ретельно перевірити стан гумової прокладки, що забезпечує герметизацію з’єднання. При найменших підозрах її краще замінити. Варто вона дешево, а заново знімати/ставити бензонасос при появі витоку палива. трудомістке заняття.

При закручуванні восьми гайок кріплення паливного насоса потрібно бути обережним, щоб не зірвати різьблення.

Подальші операції виконуються у порядку, зворотному зняттю паливного насоса.

знаходиться, бензонасос, 2107, інжектор

Ваз 2107, реле бензонасоса, заводится и глохнет

Після встановлення паливного насоса та підключення до нього трубок та роз’єму живлення слід перевірити роботу системи. Для цього треба завести двигун і переконатися у герметичності з’єднань.

Перевірка бензонасосу ВАЗ 2107 (інжектор)

Паливний насос на інжекторних моделях ВАЗ часто перестає працювати через несправність ланцюга електроживлення. Якщо при включеному запалюванні не чути роботи бензонасоса, слід почати з простої перевірки проводки та насоса. У районі «Бардачка» знаходяться три реле на спеціальному кріпленні. Середнє відповідає за роботу бензонасосу.

Перевірку треба починати із запобіжника F3, який живить бензонасос. Якщо запобіжник справний, треба звернути увагу на реле, дроти та контакти електроживлення. Якщо ні – замініть запобіжник.

Щоб перевірити електроживлення бензонасоса, слід:

 • Зняти реле із кріплення.
 • Виміряти на реле бензонасоса наявність «плюсу» на товстому рожевому дроті (запалювання має бути включене).
 • Якщо «плюс» є, замкнути рожевий провід із сірим, що йде до паливного насоса (контакти реле «30» та «87»).

Якщо при замиканні сірого та рожевого проводів (за наявності «плюсу») бензонасос не працює, несправність або у проводці, що йде до нього, або в самому бензонасосі. Особливо часто виходять з ладу роз’єм живлення, розташовані в багажнику. З них і варто розпочати перевірку. Їх два. Перший має витягнуту форму та чорний колір, другий – білий, розташований на кришці паливного насоса. Другий можна перевірити лише знявши бензонасос (витягнувши його з бензобака). Також варто перевірити наявність «маси» на корпусі бензонасосу.

Якщо при замиканні сірого та рожевого проводів бензонасос вмикається, слід перевірити наявність живлення на 86 та 85 контактах реле. Також необхідно перевірити працездатність реле. Найпростіше це зробити, тимчасово встановивши наперед робоче реле.

знаходиться, бензонасос, 2107, інжектор

Якщо паливний насос шумить, але не качає, або не видає достатнього тиску, слід спробувати замінити фільтр грубої очистки.

Тиск, що створюється паливним насосом у магістралі, можна перевірити за допомогою звичайного манометра. Для цього необхідно закріпити маслобензостійкий шланг із внутрішнім діаметром 12 мм на манометрі за допомогою хомута та закріпити другий кінець шланга на рампі штуцера бензонасоса. Перед цим необхідно зняти пробку штуцера та викрутити золотник.

READ  Де знаходиться датчик швидкості на ВАЗ 2115

Такого в бензобаку ще не було

Тепер після демонтажу бензонасоса перед встановленням нового, потрібно спочатку перевірити його. Якщо пробіг вашого автомобіля ВАЗ 2107 становить понад 100 тисяч кілометрів, то перед встановленням, обов’язково перевірте мінімальний виступ штовхача. Так як від його положення безпосередньо залежить розміщення бензонасоса, а також правильний хід діафрагмового вузла бензонасоса. У цьому випадку, коли перебіг діафрагмового вузла порушений інакше його положення неправильне, то впорскування пального насосом різко знижується, в інших випадках може прорватися саме сама діафрагма. Змінити виступ штовхача на ВАЗ 2107 дуже просто, для цієї мети потрібно підібрати прокладки потрібної висоти, що встановлюються між проставкою та циліндрами.

Приступаємо до встановлення нового інжекторного бензонасосу на ВАЗ 2107:

 • Коли ви здійснюєте перевірку величини виступу, це потрібно робити з встановленої прокладкою враховуючи її товщину, говоримо про прокладці, встановлювана між проставкою і циліндрами. Тимчасово у проміжку вимірів можна встановити дві прокладки – між блоком циліндрів і проставкою, великий точності;
 • Правильно встановіть мінімальний виступ, повільно прокручуючи колінний вал. Притисніть проставку до циліндрів та поміряйте, як виступає штовхач. Його виступ може коливатися, на жаль, не більше ніж 1.3 мм, як ще його називають не менше ніж 0.8 мм;

Нижче був описаний один з можливих проблем пов’язаних з несправністю інжекторного бензонасоса ВАЗ 2107. Тепер, ознайомившись з цією інформацією, можна легко просто без зайвих труднощів знайти місця розташування бензонасоса у вашому автомобілі і в необхідності демонтувати його і правильно встановити вже новий.

Незрозуміла хрень знайдена. Заміна бензонасосу ВАЗ 2107

Наведене нижче управління допомагає правильно зняти бензонасос інжектор, а також допоможе вам в його ремонті. Що ж знадобиться, приступаємо до демонтажу бензонасосу ВАЗ 2107:

 • Спочатку, що б ви не лагодили, наведіть порядок на цьому місці. Маючи тому, що у ВАЗ 2107 паливний насос встановлений під капотом, потрібно прибрати поверхню мотора. Для цього вам протріть ганчіркою чи почистіть щіткою блок циліндрів, і навіть, зрозуміло, і сам насос. Часто, на цих поверхнях утворилося багато пилу, що спресувався з бензином і маслом. Використовуйте для чищення уайт-спірит як ще його називають щось схоже;
 • Заздалегідь знайдіть два болтика з діаметром 8 мм, які вам потрібні будуть як заглушок в кінцях шлангів, тому що, коли ви їх знімите, з їх отворів почне витікати пальне;
 • Тепер перед собою ви бачите два шланги, один де вхідний, а другий виходить. З боків вони закріплені хомутами, які необхідно послабити за допомогою викрутки або спеціально призначеного ключа для хомута. Потім зніміть хомути зі штуцерів і демонтуйте бензонасос інжектор;
 • Паливний насос міцно зафіксований на блоці циліндрів, щоб його зняти з кріплення необхідно відкрутити дві стандартні гайки за допомогою звичайного ключа на 13;
 • Відкрутивши ці гайки, видно, що насос почав рухатися і його варіант уже знімати. Між проставкою і самим бензонасосом розміщена прокладка, яка з часом зношується, тому краще її змінювати;

Як замінити бензонасос на ВАЗ 2107 інжектор

Зняття бензонасосу ВАЗ 2107 (інжектор), заміна фільтра грубої очистки

Для заміни фільтра необхідно зняти бензонасос із машини. Знадобляться:

ЗАМЕНА ТОПЛИВНОГО НАСОСА И ДАТЧИКА УРОВНЯ СВОИМИ РУКАМИ НА ВАЗ 2107 ИНЖЕКТОР

 • Ключ на 7.
 • Ключ на 17.
 • Хрестова викрутка.
 • Плоска викрутка.
 • Новий фільтр грубої очистки (при необхідності),
 • Нова герметизуюча гумова прокладка (при необхідності).

Перед початком робіт необхідно скинути тиск у системі живлення двигуна. Зробити це просто: відключивши запобіжник, завести машину і почекати, доки закачаний у паливну магістраль бензин не буде вироблений. Це варто зробити, якщо бензонасос хоч погано, але працює. Неробочий паливний насос і так свідомо не створить тиску, тому можна відразу витягувати фільтр для перевірки. Порядок подальших операцій такий:

 • Від’єднати клему маси на акумуляторі, щоб не сталося короткого замикання.
 • Використовуючи хрестову викрутку, відкрутити 4 шурупи, що утримують накладку бензобака.
 • Зняти накладку.
 • Відкрутити гвинт хомута, щоб звільнити бак і забезпечити доступ до паливного насоса (потрібний ключ на 10 мм).
 • Відвернути штуцер трубок бензонасоса, використовуючи ключ на 17 мм.
 • Роз’єднати колодку проводів живлення.
 • Відкрутити 8 гайок кріплення насоса за допомогою ключа на 7 мм.
 • Акуратно вийняти бензонасос ВАЗ 2107 (інжектор) разом із поплавком датчика рівня палива з отвору в бензобаку. Якщо відразу бензонасос витягти не виходить, можна спробувати підколупати його плоскою викруткою.
 • Зняти приймальний мішечок (сітчастий фільтр грубої очистки), підчепивши його з боків парою викруток.
READ  Заміна підшипника передньої маточини Skoda Octavia а5

Усунення несправностей у роботі паливного насоса ВАЗ 2107 (інжектор)

Якщо ваш ВАЗ 2107 раптово відмовляється заводитися, при цьому стартер справно обертає двигун, а іскра на свічках присутня, велика ймовірність, що проблема в бензонасосі. Паливний насос на ВАЗ 2107 (інжектор) набагато надійніший за ті, що встановлюються на карбюраторних моделях. Проте, зламатися може все. Тому починати слід з перевірки працездатності бензонасоса. На відміну від насоса на карбюраторному двигуні, на ВАЗ 2107 з інжектором бензонасос працює відразу, як тільки повернути ключ запалювання. І працює він досить галасливо, його роботу виразно чутно при заглушеному двигуні.

Спочатку розберемося із чого складається система живлення інжекторного двигуна ВАЗ 2107.

Бензонасос ВАЗ 2107 інжектор

Інжекторна «сімка» має низку принципових відмінностей від карбюраторної версії автомобіля. Ця різниця стосується, перш за все, системи подачі палива. У конструкції ВАЗ 2107 інжектор немає карбюратора, і бензонасос качає паливо прямо на форсунки: це нагадує живильну систему дизельних моторів.

Ознаки несправності бензонасосу

Визначити несправність бензонасоса можна за такими ознаками:

 • запускаючи холодний або прогрітий двигун, доводиться довго крутити стартером. Це може бути наслідком того, що в системі довго не набирається потрібний тиск;
 • машина погано розганяється, мотор важко набирає обертів, реакція на натискання педалі газу відбувається із запізненням, автомобіль рухається ривками;
 • машина з повним баком бензину заводиться, але потім будь-якої миті може затихнути;
 • з’явилися сторонні звуки з боку бензонасоса. гул, тріск або бавовна;
 • різко збільшилася витрата бензину тощо.

Де знаходиться

Бензонасос автомобіля ВАЗ 2107 інжектор знаходиться усередині паливного бака. Якщо відкрити кришку багажника, бак із насосом можна побачити праворуч. Перевага такого розташування. спрощення паливної системи, недолік. утруднений доступ до бензонасосу.

Ремонт бензонасосу

Для демонтажу електробензонасоса знадобляться:

 • хрестоподібна та плоска викрутки;
 • торцевий трубчастий ключ на 7.

Зняття електробензонасосу

Демонтаж електробензонасоса виконується в такій послідовності:

  Від’єднується мінусова клема акумулятора.

Не заводится ВАЗ 2107 инжектор!Замена бензанасоса,запах бензина в машине,починили СВОИМИ РУКАМИ!

Якщо потрібно замінити або промити фільтр грубої очистки, необхідно підчепити викруткою і зняти стару сітку. Новий фільтр встановлюється щільним притисканням.

Бензонасос встановлюється на місце у зворотному порядку.

Несправності приводу

Несправності з приводом механічного бензонасоса ведуть до перебоїв у роботі системи подачі палива. Несправності приводу найчастіше пов’язані з деформацією або надмірним зносом штовхача або кулачка.