DAEWOO Matiz де знаходиться діагностичний роз’єм

Table of Contents

Терморегулятори роз’єму для діагностики

Сьогодні мова піде про терморегулятори роз’єму для діагностики.

Згодом появи в автомобілях електронних систем управління від мікропроцесорів також виникла необхідність перевірки параметрів роботи самих блоків і сполучних електричних ланцюгів. З цією метою винайшли обладнання, яке отримало назву OBD (On Board Diagnostic), спочатку він тільки видавав тільки інформацію про несправності, без будь-яких уточнень.

У сучасних автомобілях за допомогою роз’єму OBD з стандартної терморегулятори роз’єму для діагностики до бортового комп’ютера можна підключити спеціальний адаптер або сканер і провести повну діагностику самостійно практично будь-якому автомобілісту. З 1996 року в США була розроблена друга концепція стандарту OBD2, яка стала обов’язковою для знову випущених автомобілів.

опис:

OBD1 (GM12) коннектор прямокутний форми, складається з 12 контактів.

READ  Регулювання клапанів DAEWOO Nexia 8 клапанів

Діагностичний роз’єм Matiz розташування

Думаю, що даний пост буде багатьом корисний 🙂

Тільки вчора дізнався, що Matiz може сам себе діагностувати 🙂 Для цього знаходимо діагностичний раз’ем- він під бардачком відразу посредінке. Для удобства- я його розкрутив (2 болта), і залишив висіти Беремо скріпку (я взяв проводок- валявся під рукою, зачистив його). вставяем в А-С за прикладом

Довге зажіганіе- десятьКороткое- одінДесять короткіх- нуль

Ось вам табличка помилок, панове! На Matiz 0,8 МХСпасібо Shishh за його таблицю

1500- помилка кондея Кондея у мене немає! Більше нічого не видает- все оукей!

Типи застосовуваних на DAEWOO діагностичних роз’ємів:

Зовнішній вигляд Короткий опис Марки і року (орієнтовно) Детальна інформація
1 12-ти контактний прямокутний роз’єм всі моделі 1990-2000 рр. Призначення висновків і розташування
2 16-ти контактний роз’єм OBD-II у формі трапеції всі моделі після 2000 р. Призначення висновків і розташування

Тип роз’єму. 12-ти контактний прямокутний роз’єм

Марки і року (орієнтовно): всі моделі 1990-2000 рр.

Призначення висновків діагностичного роз’єму

висновок призначення
A маса
B L-волосінь діагностики двигуна (в тому числі волосінь зчитування повільних кодів самодіагностики), ABS (8192-Baud Serial Data) (не завжди розлучена)
C AIR (не завжди розлучена)
D SES-Lamp. волосінь лампи самодіагностики (не завжди розлучена)
E K-волосінь діагностики (160-Baud Serial Data)
F TCC (не завжди розлучена). На деяких моделях. живлення 12В
G Управління бензонасосом (не завжди розлучена)
J K-волосінь діагностики подушок безпеки (AirBag) (8192-Baud Serial Data)
M K-волосінь діагностики двигуна, ABS

Типове розташування: в салоні під торпедою. Може розташовуватися як з боку водія, так і з боку пасажира

Приклади розташування роз’єму на окремих моделях автомобілів DAEWOO

DAEWOO Lanos (після 1997 року включно)

Розташування: в районі правої ноги переднього пасажира

Розташування: в районі правої ноги переднього пасажира

DAEWOO Nexia (після 1995 року включно)

Розташування: в районі правої ноги переднього пасажира

DAEWOO Espero (після 1995 року включно)

Розташування: в районі правої ноги переднього пасажира

Розташування: під торпедою з боку переднього пасажира

Правила введення: 1. Регістр при введенні коду значення не має, 2. Код несправності повинен бути введений повністю, з буквами (якщо вони є), 3. Літери треба вводити з англійською розкладкою клавіатури.

Висновки і їх призначення:

№ЦветНазначеніе
2 J1850 Шина
4 заземлення кузова
5 Сигнальне заземлення
6 волосінь CAN-High, J-2284
7 К-волосінь діагностики (ISO 9141-2 і ISO / DIS 14230-4)
10 J1850 Шина-
14 волосінь CAN-Low, J-2284
15 L-волосінь діагностики (ISO 9141-2 і ISO / DIS 14230-4)
16 Живлення 12В від АКБ

DAEWOO Matiz Ravon R2 Club

При відкритті дросельної заслінки тиск у впускному колекторі наближається до атмосферного, і напруга на датчику дорівнює 5 В. Датчик положення дросельної заслінки Датчик встановлений на дросельному блоці і приєднаний безпосередньо до осі дросельної заслінки.

Конструктивно він являє собою потенціометр, Рис. Принцип роботи оптичного датчика один з висновків якого з’єднаний з опорним напругою 5 В формує ЕБУ. другий висновок з’єднаний з «землею», а з третього виведення знімається сигнал для ЕБУ При закритому положенні дросельної заслінки вихідний сигнал з датчика складає 0,

ELM327 Bluetooth. OBD-II сканер для Matiz. DAEWOO Matiz, 0.8 л., 2013 року на DRIVE2

Працює відмінно, сканує машинку) Бортовий компютер в Matiz всього за 15

Зчитувати діагностичні коди помилок, як стандартні (DTC), так і особливі коди виробника (MTC), також показувати їх розшифровку (в базі даних наведені більше 3000 кодів різних помилок

Створювати чистку помилок і гасити попередження Check Engine (MIL) на приладовій панелі.

Показувати поточні (LIVE DATA) значення різних датчиків, включаючи:

За допомогою цього пристрою ви можете переглядати характеристики автомобіля в реальному часі:

Марки і роки:

Все інжекторні моделі, крім частини моделей після 2002 року, мають OBD-II роз’єм.

опис:

OBD2 коннектор в формі трапеції, складається з 16 контактів.

Висновки і їх призначення:

№ЦветНазначеніе
2 J1850 Шина
4 заземлення кузова
5 Сигнальне заземлення
6 волосінь CAN-High, J-2284
7 К-волосінь діагностики (ISO 9141-2 і ISO / DIS 14230-4)
10 J1850 Шина-
14 волосінь CAN-Low, J-2284
15 L-волосінь діагностики (ISO 9141-2 і ISO / DIS 14230-4)
16 Живлення 12В від АКБ

Фото розташування колодки 16 PIN:

daewoo, matiz, діагностичний

Детальніше розглянути роз’єм OBD2 можна на фото вище. Про те, де розташований ЕБУ, читайте в статті “Діагностика Chevrolet Lanos”.

Контакти діагностичного роз’єму для використовуваних протоколів

Протокол ISO 9141-2 ідентифікується наявністю контакту 7 і відсутністю 2 і / або 10 контактів на діагностичному роз’ємі.

Якщо відсутній контакт 7, в системі використовується протокол SAE J1850 VPW (Variable Pulse Width Modulation) або SAE J1850 PWM (Pulse Width Modulation).

Всі три протоколи обміну даних працюють через стандартний кабель OBD-II J1962 connector.

приклад на

Що мені робити? Зупинитися і викликати евакуатор? Чи збираєтеся в сервіс самі? Що якщо це вб’є Матиза ?!

Для багатьох це знайома ситуація, чи не так? І смішний жарт. менше знаєш краще поспи, просто в цьому випадку не виходить! Навпаки. І що робити в такій ситуації? На будь-якому форумі немає ніякої розумної інформації, але майже у кожного є місцева технічне середовище, яка є фразою “Мій чек загорівся”, негайно дає діагноз, причину і рекомендації по ремонту. Швидко, переконливо, безкоштовно. Якщо ви підете раді середнього фахівця, ймовірність виграти проблему мала, і, як правило, середній фахівець реагує на претензії однаково: “Ну, я не знаю. Так було і зі мною.”,

Отже, давайте спробуємо з’ясувати секретні механізми, причини і наслідки, які вражають наші нерви і запалять тривожно жовтий значок. Перевірка двигуна на приладовій панелі DAEWOO Matiz.

Звичайні смертні називають цю індикаторну лампу коротким словом “чек” або “chengenjin” з англійської фрази Перевірка двигуна (двигун управління) в технічній літературі, це можна назвати скороченням мил (Несправність контрольної лампи) в прямому сенсі. індикатор несправності. А в сленгу механіки від чиєїсь легкої руки часто називають “м’ясорубка”,

Головний блок запобіжників Audi A6 C5Кто не знає, але для усунення пошкоджень від короткого замикання і перевантаження всіх проводів і споживачів електроенергії електричні ланцюги в автомобілях захищені предохранітелямі.Audi використовує обережете.

Який бензин для заправки Volkswagen ПолоКоторий бензин найідеальніший затоплення в Volkswagen Polo? А як заощадити на 10-30% більше палива? Ця річ дійсно економить 10-30% бензину. Ви просто встановіть цей прилад на паливний шланг.Нам ну.

Призначення Де Мео допомогло б покласти край довгого періоду заворушень через Renault, що намагається оговтатися від гучного арешту колишнього лідера Карлоса Госна.MADRID Renault пропонує Luca de Meo, генерального директора Seat для бренду Volkswagen Gr.

Лампа ближнього світла Toyota Corolla 2007, чтоОтремонтіруйте і відремонтуйте ваш автомобільГероіня цієї статті. фара Toyota Corolla, зокрема, фара Toyota Corolla. Якщо ви торкаєтеся теми «як зняти фару». попросіть замінити лампочки Toyota Corol.

Камера заднього виду для Kia RIO: переваги та особливості установкіСовременное автомобільне устаткування покликане підвищити рівень безпеки водія і пасажирів, зробити презентацію автомобіля дуже комфортною і комфортною. Всього пару років наз.

Незалежно від того, чи є у вас дорогий спортивний джип або бляшана «гордість» російського автопрому під назвою ВАЗ, ніхто не гарантує, що жоден злодій не вкраде вашого «залізного коня». Міф про те, що злодії розкривають тільки шикарні Fer.

Опишіть діагностику системних помилок ODB вам потрібно написати кілька томів дрібним шрифтом з безліччю діаграм, таблиць, заміток і виносок.

І ми дуже сумніваємося, що це буде цікаво звичайному мастурбатором Але ми сподіваємося, що після прочитання цієї статті середній водій Matiz зрозуміє, що індикатор цього індикатора не тягне за собою руйнування двигуна через пару кілометрів або заклинювання коробки передач. Але не відкладайте поїздку на роботу!

Гаджети на Матізе. DAEWOO Matiz, 0.8 л., 2012 року на DRIVE2

Хочу поділитися досвідом використання усіляких приблуд на марнотраті. Все що тут описано протестовано мною особисто!

Замість введення: я простий QA Engineer (тестировщик) і за службовим роботи мені доводиться стикатися з різними пристроями, гаджетами і програмами.

Цим вже, напевно, мало кого здивуєш. Комп’ютер до колодки діагностичного роз’єму, автоматичне визначення протоколу (у мене Aveo-4). Якщо ви ставите його самі я рекомендую таки підключити його додатково до габаритів і замку запалювання. тоді при вимкненому запаленні і включених габаритах він приємним жіночим голосом сповістить Вас про необхідність включити габаріти.Так ж не забудьте, що це комп’ютер необхідно гарненько відкалібрувати (бак, відстань. витрата), тоді він буде вам незамінним аргументом в суперечці: “Скільки Ваш мікроб жере бензину” Якщо вам хочеться більшого від БК. купіть до нього парктроник! Сам комплект парктроника рекомендую брати не менше 3-х датчиків. При правильному підключенні парктроник буде не тільки помічником в парковці, але і сигналізатором того, що на світлофорі якийсь гад занадто близько встав до задньої частини Матиза.

Радар детектор працює з телефонами на Android / iPhone. Бачить все (навіть в англійській версії бо діапазони однакові). Єдине обмеження. атермальне плівка (НЕ скло). Може працювати і окремо від програми, але мені так не цікаво: crazy :. У додатку є зв’язка з картами Google, де відзначаються місця, засеченія іншими радар детекторами того ж типу. При наближенні до таких місць (наприклад стрілка “б’є” за 200 метрів і якщо радар її засік, а у вас прівишеніе. чекайте листа) Ви заздалегідь отримаєте попередження. До речі багато стрілки налаштовані на фотофіксацію при 82 км / год.

Прикольний девайс, проектує на лобове скло швидкість, температуру ОЖ, обороти. Підключення до діагностичної колодки (протокол OBD II). Цікавий ввечері і вночі. Після 2-х вечорів до нього звикаєш і забуваєш про панель приладів. Має функцію автояркость в залежності від освітлення.

Міні діагност автомобіля ELM327 Bluetooth V1.5 OBD2

Маленька приблуда в діагностичний роз’єм. Прочитуємо найпростіші параметри, відмінно дружить з телефонами Apple / Android.Едінственним плюсом вважаю низьку ціну (400 руб з урахуванням доставки) так, як не знає протоколів моті і працює за універсальним.

Не зовсім гаджет, але допомагає здорово заощаджувати бензин навігаційна програма Прогород.

Здавалося б. ще один навігатор, яких на ринку хоч греблю гати, але немає! Головний плюс програми. дистанційна на

Згідно з правилами технічного обслуговування, ми замінюємо теплоносій кожні 90 тисяч кілометрів або кожні 3 роки, в залежності від того, що настане раньше.5,45 літра наливають в систему охолодження. (З кондиціонером) і 4,5 л. (Без кондиціонера) ох.

Opel Astra G

Працює відмінно, сканує машинку) Бортовий компютер в Matiz всього за 15

Замена свечей зажигания Daewoo Matiz

Зчитувати діагностичні коди помилок, як стандартні (DTC), так і спеціальні коди виробника (MTC), а також відображати їх розшифровку (в базі даних наведені більше 3000 кодів різних помилок

Проводити очищення помилок і гасити попередження Check Engine (MIL) на приладовій панелі.

Відображати поточні (LIVE DATA) значення різних датчиків, включаючи:

За допомогою даного приладу ви зможете переглядати параметри автомобіля в реальному часі:

You may also like

Терморегулятори роз’єму для діагностики

Сьогодні мова піде про терморегулятори роз’єму для діагностики.

Згодом появи в автомобілях електронних систем управління від мікропроцесорів також виникла необхідність перевірки параметрів роботи самих блоків і сполучних електричних ланцюгів. З цією метою винайшли обладнання, яке отримало назву OBD (On Board Diagnostic), спочатку він тільки видавав тільки інформацію про несправності, без будь-яких уточнень.

У сучасних автомобілях за допомогою роз’єму OBD з стандартної терморегулятори роз’єму для діагностики до бортового комп’ютера можна підключити спеціальний адаптер або сканер і провести повну діагностику самостійно практично будь-якому автомобілісту. З 1996 року в США була розроблена друга концепція стандарту OBD2, яка стала обов’язковою для знову випущених автомобілів.

Create an account or sign in to comment

Це допоможе усунути несправність без подальшої перевірки та заощадить час. Не використовуйте таблицю діагностичних кодів несправностей для виправлення несправності, що з’являється періодично. За амплітудою видається TPS сигналу ECM визначає кут відкривання дросельної заслінки управляється водієм від педалі газу і відповідним чином коригує подачу палива у впускні порти камер згоряння.

Відмова датчика, або ослаблення його кріплення призводить до перебоїв уприскування і порушень стабільності оборотів холостого ходу. Датчик абсолютного тиску в трубопроводі МАР Датчик контролює варіації глибини розрідження у впускному трубопроводі, пов’язані зі змінами оборотів колінчастого вала і навантаження на двигун і перетворює отриману інформацію в амплітудний сигнал.

Датчик атмосферного тиску BARO Датчик виробляє амплітудний сигнал, пропорційний змінам атмосферного тиску, який використовується ECM при визначенні тривалості моментів вприскування палива. Датчик вбудований в модуль ECM і обслуговування в індивідуальному порядку не підлягає.

Датчик детонації KS Датчик реагує на зміну рівня вібрацій, пов’язаних з детонацією в двигуні. На підставі надходить від датчик інформації ECM здійснює відповідне коригування кута випередження запалювання.

Датчик швидкості руху автомобіля VSS Як випливає з його назви, датчик інформує процесор про поточну швидкість руху автомобіля. Отримана інформація використовується потім процесором при управлінні функціонуванням системи рециркуляції відпрацьованих газів.

Recommended Posts

Модуль управління запалюванням ICM Модуль управляє функціонуванням котушки запалювання, визначаючи необхідну базову випередження на підставі виробляються ECM команд.

Клапан поглинача парів палива; Датчик абсолютного тиску у впускному колекторі АДВК; Датчик положення дросельної заслінки; Датчик температури повітря у впускному колекторі ТВВК; Датчик температури випарника; Датчик температури охолоджуючої рідини; Клапан холостого ходу; Вентилятор системи охолодження двигуна; Реле низькій швидкості вентилятора охолодження двигуна; Реле високій швидкості вентилятора охолодження двигуна; Роз’єм передачі даних діагностичний роз’єм; Датчик тиску гідропідсилювача; Під час експлуатації автомобіля нерідко трапляються відмови кисневого датчика.

Як правило, це відбувається з двох причин: При появі несправності в пам’ять ЕБУ заноситься відповідний код несправності.

Датчик абсолютного тиску у впускному колекторі Датчик абсолютного тиску у впускному колекторі барометрического типу. Він вимірює тиск у впускному колекторі, яке залежить від зміни частоти обертання колінчастого вала і формує вихідну напругу, пропорційне тиску.

Під час роботи двигуна на холостому ходу при закритій дросельної заслінки сформований сигнал з датчика становить приблизно від 1,1 В до 1,5 В.

Автосканер ELM327 DAEWOO Matiz 2002 Бензин Korea

Датчик тиску в паливному баку датчик є складовим елементом системи уловлювання паливних випарів EVAP і служить для відстеження тиску парів бензину в баку. На підставі надходить від датчика інформації ECM видає команди на спрацьовування електромагнітних клапанів продувки системи.

Датчик-вимикач тиску системи гидроусиления керма PSP На підставі надходить від датчика-вимикача PSP інформації ECM забезпечує підвищення оборотів холостого ходу за рахунок спрацьовування датчика системи стабілізації оборотів холостого ходу IAC з метою компенсації зростаючих навантажень на двигун, пов’язаних з функціонуванням рульового гідропідсилювача при здійсненні маневрів.

Трансмісійні датчики На додаток до даних, що надходять від VSS, ECM отримує також інформацію від датчиків поміщених усередину коробки передач, або приєднаних до неї. До числа таких датчиків належать: При включенні запалювання активація реле забезпечує підйом тиску в системі живлення. Більш детальна інформація по головному реле наведена в Главі Системи живлення і випуску.

Інжектор и палива ECM забезпечує індивідуальне включення кожного з інжекторів відповідно до встановленого порядку запалювання.

Крім того, модуль контролює тривалість відкривання інжекторів, яка визначається шириною імпульсу, вимірюваної в мілісекундах і визначальною кількість палива, що впорскується в циліндр палива.

Більш детальна інформація за принципом функціонування системи упорскування, заміні та обслуговування інжекторів приведена в Главі Системи живлення і випуску.

Види роз’ємів з терморегулятори OBD2

На початку 2000-х років не існувало строгих вимог до зовнішньої формі роз’єму, і багато автовиробників самостійно призначали конфігурацію пристрою. На сьогоднішній день є два типи роз’єму OBD 2, що позначаються як Тип А і Тип В.

Обидва штекера практично однакові зовні і мають 16-піновий вихід (два низки по вісім контактів), відмінність полягає тільки між центральними напрямними пазами.

Нумерація пинов в колодці ведеться зліва направо, при цьому в верхньому ряду стоять контакти з номерами 1-8, а в нижньому. з 9 по 16. Зовнішня частина корпусу виконана в формі трапеції з округленими кутами, що забезпечує надійне підключення діагностичного перехідника. На фото обидва варіанти пристроїв.

Різновиди роз’єму. Тип A зліва і Тип B справа

Нижче представлена ​​схема і призначення контактів в роз’ємі з терморегулятори OBD2, які визначені стандартом.

резервний, на даний пін може виводитися будь-який сигнал, який встановить завод-виготовлювач автомобіля;

канал «К» для передачі різних параметрів (може позначатися. шина J1850);

заземлення роз’єму на кузов автомобіля;

заземлення сигналу діагностичного адаптера;

пряме підключення контакту CAN-шини J2284;

пін підключення шини стандарту J1850;

призначення Піна задається заводом-виробником автомобіля;

позитивний висновок напруги бортової мережі (12 Вольт).

Прикладом заводський терморегулятори роз’єму OBD 2 може служити Hyundai Sonata, де на пін 1 подається сигнал від блоку управління антиблокувальної системи, а на пін 13. сигнал від блоку управління і датчиків надувних подушок безпеки.

Заглушка на діагностичний роз’єм. Електрика. DAEWOO Matiz і Ravon R2 Клуб. Форум

Після проведення робіт в діагностичному режимі необхідно вимкнути запалення і зняти перемичку між контактами А і Б роз’єму.

Matiz: діагностичний роз’єм днем ​​все більше власників Matiz намагаються самі діагностувати стан автомобіля, і нас, як

Зчитування даних пам’яті процесора OBD-II проводиться за допомогою спеціального сканера, що підключається до контактного діагностичного роз’єму зчитування бази даних DLC. розташованому під декоративною кришкою на центральній консолі попереду важеля приводу гальма стоянки см. Неправильний діагностичний код несправностей може бути результатом несправного сканера або ЕБУ. Для видалення з пам’яті ЕБУ кодів помилок слід на кілька секунд від’єднати мінусову клему від акумулятора.

Кисневий датчик без підігріву, неетилований ЕБУ проводить розрахунок тривалості імпульсу впорскування за такими параметрами, як масова витрата повітря, частота обертання колінчастого вала, температура охолоджуючої рідини і. Так, якщо код вказує на несправність датчика температури охолоджуючої рідини ECTне виключається також можливість порушення функціонування власне модуля управління.

Коли запалювання включене і двигун не пущений, контрольна лампа несправності повинна включатися на 4 з і потім вимикатися.

Якщо є несправність ЕБУ, ЕБУ включить контрольну лампу несправності, але не зможе видати послідовні дані. Неправильний діагностичний код несправностей може бути результатом несправного сканера або ЕБУ. Основні несправності двигуна неправильне регулювання теплового зазору клапанів або витік вакууму можуть істотно змінити показання датчика. Засоби діагностики Якщо несправність, що з’являється періодично, очевидна, дотримуйтесь наступної інструкції.

Призначення OBD2 визначити:

В Євросоюзі прийнятий EOBD, в основі якого лежить OBD2. Він обов’язковий для всіх авто з січня 2001 року. OBD-2 підтримує 5 протоколів обміну даними.

Знаючи місце розташування і стандартну терморегулятори роз’єму OBD2, можна провести перевірку авто самостійно. Завдяки широкому впровадженню OBD2 при діагностики автомобіля можна отримати код помилки, який буде однаковим незалежно від марки та моделі авто.

Стандартний код містить структуру Х1234, де кожен символ несе своє смислове навантаження:

 • Х. єдиний буквений символ, що дозволяє дізнатися несправну систему (двигун, коробка, електронні блоки і т. Д.);
 • 1. являє собою загальний код стандарту OBD2 або додаткові коди заводу;
 • 2. уточнення місця несправності (система харчування або запалювання, допоміжні ланцюги і т. Д.);
 • 34. порядковий номер помилки.

Терморегулятори діагностичного роз’єму OBD2 має особливий штекер живлення від бортової мережі, це дозволяє використовувати будь-які сканери та адаптери без додаткових електричних ланцюгів. Якщо раніше протоколи діагностики показували лише загальну інформацію про наявність будь-якої проблеми, то зараз, завдяки зв’язку діагностичного пристрою з електронними блоками автомобіля можна вважати більш повну інформацію про конкретну несправність.

Кожне що підключається діагностичне обладнання обов’язково відповідає одному з трьох міжнародних стандартів:

САМЫЙ ПРОСТОЙ В РЕМОНТЕ?? Дэу Матиз с пробегомСтоит ли покупать для экономии??

 • CAN;
 • SAE J1850;
 • ISO 9141-2.

Розташування діагностичного роз’єму з терморегулятори OBD2 для діагностики може сильно відрізнятися в різних автомобілях. Ніякого єдиного стандарту для розташування немає, тут вам допоможе інструкція з експлуатації автомобіля або спритність рук.

Нижче кілька поширених точок для зручності пошуку:

 • в прорізи нижнього кожуха панелі приладів в районі лівого коліна водія;
 • під попільничкою, встановленої в центральній частині панелі приладів (деякі моделі Peugeot);
 • під пластиковими заглушками на нижній частині панелі приладів або на центральній консолі (характерно для продукції концерну VAG);
 • на задній стінці панелі приладів за корпусом ящика рукавички (деякі моделі LADA);
 • на центральній консолі в районі важеля стоянкового гальма (зустрічається на деяких машинах
 • в нижній частині ніші підлокітника (поширене на французьких автомобілях);
 • під капотом поблизу моторного щита (характерно для деяких машин корейського і японського виробництва).

Багато автомобілістів також іноді навмисно переносять роз’єм терморегулятори OBD2 в інше не завжди стандартне місце, це може бути пов’язано з ремонтом електропроводки або із захистом автомобіля від угону.

DAEWOO Matiz Ravon R2 Club

При відкритті дросельної заслінки тиск у впускному колекторі наближається до атмосферного, і напруга на датчику дорівнює 5 В. Датчик положення дросельної заслінки Датчик встановлений на дросельному блоці і приєднаний безпосередньо до осі дросельної заслінки.

Конструктивно він являє собою потенціометр, Рис. Принцип роботи оптичного датчика один з висновків якого з’єднаний з опорним напругою 5 В формує ЕБУ. другий висновок з’єднаний з «землею», а з третього виведення знімається сигнал для ЕБУ При закритому положенні дросельної заслінки вихідний сигнал з датчика складає 0,

| Denial of responsibility | Contacts |RSS