Чи не заводиться машина автозапуск сигналізація Starline

Чи не заводиться машина з ключа

Іноді автомобіль не заводиться навіть після того, як власник здійснить поворот ключа в замку запалювання. Якщо в сигналізації Starline А9, А61 або А93 на брелоку горить гальмо, то в першу чергу слід перевірити схему підключення комплексу до ручного гальма і коректність з’єднання. Автомобіль може не бачити, чи відпущено ручник, відповідно, блокувати роботу системи.

Бажано перевірити справність підключення іммобілайзера і його обхідника. У разі неправильного програмування, при повороті ключа запалювання, сигналізація не розпізнає справжній ключ, відповідно, двигун не заводиться. При цьому індикатор продовжує блимати в звичайному режимі.

Якщо автомобіль не заводиться з ключа, то його причиною може бути і не автосигналізація. Наприклад, на авто може бути встановлений втомлений акумулятор, через низьку температуру не прокручувати стартер і т.д. Для виключення цього варіанту рекомендовано перевірити напругу в системі запалювання. воно повинно бути не менше 12-ти вольт.

Чому не заводиться машина з сигналізацією Starline

Власники автомобілів з охоронним комплексом Starline відзначають високу надійність системи, а також зручність зважаючи на наявність безлічі функцій. Однак, навіть ця система може давати збої і доставляти певні проблеми. Наприклад, коли не заводиться машина з сигналізацією Starline.

Причиною такої несправності може бути сервісний глюк, помилка програмування, несправність самої сигналізації або технічні проблеми. У цій статті докладно розглянуті більш поширений випадки і причини виникнення, а також способи вирішення такої проблеми.

Що робити, якщо не заводиться машина через сигналізації Starline

Необхідно перевірити налаштування самої системи. правильно чи реалізовані і запрограмовані функції автозапуску. Власник може запустити мотор віддалено в будь-який момент, якщо під рукою є брелок. Комбінація клавіш в такому випадку. тривале натискання першої клавіші (до звукового сигналу), а потім короткий клік на третю кнопку. При цьому автомобіль повинен бути поставлений на нейтраль (для моделей з МКПП обов’язково програмування нейтрали), ручне гальмо затягнуть, а всі двері. заблоковані.

Машина не заводиться з брелка сигналізації

Якщо команди з брелока проходять справно, про що сигналізує моргання світлодіодного сигналу, але проблема все ж таки присутня, корінь слід шукати в іншому місці. Якщо авто глухне відразу після старту, а двері заблокувалася, то потрібно перевірити справність стану обхідника двигуна. Можливо, на ньому є дуже багато витків і можна прибрати кілька штук.

Потенційною причиною несправності може бути невідповідність прошивок. Іноді останні версії є досить сирими і вимагають доопрацювань. Якщо причина саме в них, то необхідно відкотитися на більш ранні прошивки. Додатково варто перевірити справність центрального замка. сигналізація може давати збої саме з цієї причини і не давати заводити двигун.

Машина Starline заводиться сама по собі

Деякі власники автосигналізації Starline В9 скаржаться на те, що сигналка самостійно заводить автомобіль в непризначених для цього час, за некоректної температурі і т.д. У зв’язку з цим слід провести кілька процедур:

 • згадати, не змінювалася чи недавно батарейка в пульті або акумулятор в машині. Через другого пункту настройки програмування можуть збитися на стандартні, тому машина може запускатися прі.3 градусах при оріентіровочних.17-ти, наприклад;
 • а після заміни батарейки, час на пульті збивається. Значить, автомобіль здійснює автозапуск не в ті години, коли це необхідно. Потрібно налаштувати вірні параметри для даної функції;
 • слід проаналізувати розташування датчика температури, його справність і правильність з’єднання. Бажане місце розташування. на кришці блоку циліндрів, поблизу мотора. Також, натиснувши кнопку чотири кілька разів, можна побачити поточні показання параметра. Якщо там іноді пишуться прочерки, значить, в мережі є розрив або необхідно замінити сам датчик температури.

У деяких випадках проблему можна вирішити самостійно, але якщо причина несправності криється глибоко, то бажано звернутися на сервісний центр, де професійні установники розберуться і налагодять коректну роботу автосигналізації.

Спеціалізація: Закінчив державний автомобільний університет, пропрацював 20 років на ГАЗ-56, зараз їжджу на ВАЗ.

Чи не заводиться з ключа

Ваша машина не заводиться? Сигналізація Starline виробляє повноцінний автозапуск, але при запуску з ключа, автомобіль відмовляється заводитися.

В першу чергу варто припаркувати автомобіль і поставити коробку передач в положення «паркування». Після цього поставити автомобіль на ручник. Варто дістати із замка запалювання ключ і переконатися, що автомобіль не заглох. Якщо ж машина глухне, то значить, що сигналізація налаштована не вірно, оскільки після того, як власник дістає ключ із замка запалювання, то автомобіль повинен працювати протягом 30 секунд, щоб дати власникові час на закриття дверей і багажника, а також поставити свій автомобіль на сигналізацію. В такому випадку необхідно приїхати в спеціалізований центр і повідомити, що ви потребуєте в налаштуванні сигналізації. Автоелектрик допоможе вам налаштувати сигналізацію в лічені хвилини.

Чи не заводиться з брелка

Якщо ваш автомобіль не заводиться з брелка, тобто проблема пов’язана з автозапуском автомобіля, то при наявності датчика температури, необхідно провести його налаштування на велику температуру. Тоді автомобіль зможе прогріватися автоматично і проблем з автозапуском виникнути не повинно. Якщо сигналізація Starline точно також не дозволяє зробити автозапуск машини, це сталось внаслідок проблем пов’язана з проведенням автомобіля. Варто дізнатися, як підключений стартер в вашому автомобілі. Якщо ж підключення стартера відбувається в розрив, то варто його прибрати і залишити один єдиний провід. Можливо, що автовласник зробив скидання налаштувань на заводські. У такому випадку навіть не варто дивуватися, що ваш автомобіль не заводиться з автозапуску. При виникненні такої проблеми, обхідник перестає працювати, тому що чіп вашого автомобіля не показується, і саме тому не відбувається належний автозапуск автомобіля. Для того, щоб вирішити цю проблему, необхідно обов’язково відвідати сервісний центр, в якому була встановлена ​​сигналізація. Повторна настройка автомобільної сигналізації забере у майстрів лічені хвилини і позбавить вас від цієї проблеми.

Також можливо, що причина в самій проводці автомобіля. Багато недосвідчених автолюбителі роблять підключення автосигналізації самостійно. Варто подивитися підключення обхідника на вашому автомобілі і якщо на ньому є безліч витків, то варто зменшити кількість і тоді, можливо це стане вирішенням вашої проблеми.

Сигнализация StarLine A8.А9.Не заводится с ключа и с автозапуска.???Есть решение,на моём канале.

заводить, машина, автозапуск, сигнал

Що робити якщо машина з сигналізацією Starline не заводиться

При установці сигналізації Starline, автовласники іноді стикаються з проблемою, коли не заводиться машина. У деяких випадках машина не заводиться при автозапуску автомобіля, а іноді автозапуск повноцінно працює, але автомобіль відмовляється заводитися безпосередньо з ключа. Перш ніж вирішувати проблему, варто в ній досконально розібратися. Для цього варто поділити причини виникнення проблеми на 3 категорії:

 • Чи не заводиться з брелка;
 • Чи не заводиться з ключа (проблеми з підключенням сигналізації);
 • Проблеми не пов’язані з сигналізацією.

Проблеми не пов’язані з сигналізацією

Чи не заводиться машина? Можливо, що сигналізація Starline ні до чого. Цілком може бути, що рішення проблеми елементарно і не варто лізти в проводку автомобіля і виробляти додаткові налаштування. Багато автовласників намагаються ставити автомобіль на автозапуск вранці в зимову пору року. Через холоди автомобіль просто не може відразу ж завестися і розчарований власник шукає проблему в сигналізації. Рішення даної проблеми очевидно. Для того щоб ви спокійно могли завести вашу машину з ранку, необхідно провести настроювання сигналізації. Автоматизувавши процес автозапуску, ви зможете з легкістю заводити свій автомобіль з ранку. Для цього варто запрограмувати сигналізацію, щоб автозапуск автомобіля проводився кожні 2 години, тоді це дозволить вам відразу ж зробити автозапуск автомобіля в ранній час доби.

Також виникнення проблеми можливо через акумулятора. Якщо ви використовуєте старий акумулятор, то можливо, що він вже не видає свої покладені 12 вольт. Варто перевірити це, і якщо він видає напругу менше 12 вольт, то необхідно його замінити. Цілком можливо, що автозапуск автомобіля не працює через акумулятора.

Також при установці сигналізації кожному власнику автомобіля видається інструкція із застосування, в якій сказано рішення деяких проблем. Варто прочитати її і виконати рекомендовані дії.

Багато автолюбителів звертаються до сервісних центрів при виникненні будь-якої проблеми. Дійсно іноді це просто необхідно, але в деяких випадках проблему можна вирішити самому просто заглянувши в інструкцію користувача, або подивитися рішення на інтернет-ресурсах. Можливо, що вирішити проблему реально за пару хвилин, але замість пошуку рішення проблеми, люди вважають за краще звертатися до фахівців. В першу чергу це трата власного часу, а також грошових коштів. Навчіться економити і розбиратися в пристрої власного автомобіля самостійно.

діагностика брелока

Для перевірки пейджера виконуються наступні дії:

 • Проводиться візуальна перевірка пристрою. При наявності серйозних дефектів необхідно розібрати пульт.
 • Якщо на платі є сліди вологи, то схему потрібно просушити. Але цього не рекомендується робити з використанням побутової конфорки, фена або під прямим впливом ультрафіолетового проміння. Сильний вплив високих температур призведе до більш серйозної поломки, усунути яку самостійно не вийде. Краще залишити пристрій на якийсь час в сухому місці, що не підлягає впливу сонця.
 • Виконується діагностика контактних елементів на кнопках. Що вийшли з ладу клавіші підлягають заміні, знайти аналогічні можна на вторинному ринку. Якщо пошкодження незначне, то компоненти управління можна перепаяти.
 • Проводиться заміна джерела живлення, якщо батарейка розрядилася.

Потрійне спалахування автосигналізації замість автозапуску

Якщо світлові прилади авто мигнули три рази, це свідчить про зниження рівня напруги в електромережі через:

 • Розрядженого або зламався акумулятора.
 • Застосуванням занадто довгих проводів з невеликим перетином для підключення пристрою проти комплексу.
 • Виходом з ладу запобіжного пристрою на електроланцюзі від мікропроцесорного модуля до батареї.
 • Окисленням клемних затискачів на акумуляторі.

При таких проблемах рівень напруги в електромережі може знизитися до критично низької позначки. Для пошуку причини проводиться візуальна діагностика роз’ємів, що використовуються для підключення охоронного комплексу. Слід приділити увагу перевірці силових електроліній. Якщо в ході тестування не були виявлені окислення, то треба переконатися в застосуванні кабелів з необхідним перетином.

Особливості автозапуску на машині з механічною коробкою передач

Якщо силовий агрегат на з ручною трансмісією не запускається, це може бути пов’язано з тим, що користувач не запрограмував «програмну нейтраль».

На практиці проблема, коли Starline А94 або інша модель сигналізації не заводять двигун з першого разу, зазвичай обумовлена ​​відсутністю підготовки авто.

Для вирішення цього завдання виконуються наступні дії:

 • Транспортний засіб з заведеним мотором зупиняється, але запалювання в ньому не відключається.
 • Важіль коробки передач переводиться в положення нейтральної швидкості. Піднімається ручка гальма стоянки, він повинен бути робочим. Якщо автомобіль покотиться під час стоянки, це може привести до аварії.
 • На пульті сигналізації натискається кнопка 1, її треба утримувати протягом трьох секунд. Комунікатор повинен спрацювати мелодією. Протягом наступних 30 секунд водій виходить з салону і відключає запалювання.
 • Ключ витягується з замку, двигун поки не має глухнути. Користувач замикає всі двері, після чого мотор зупиниться. Включиться режим захисту, транспортний засіб буде підготовлено до автоматичного запуску.

Загальний принцип роботи автозапуску сигналізацій Starline різних моделей

Система автоматичного старту Starline A91, А92 при використанні команди з пульта працює за таким принципом:

 • Чи включається реле дублювання системи запалювання. Для автомобіля при спробі запуску це те ж саме, що старт мотора з ключа або кнопки. Тривалість роботи реле може відрізнятися в залежності від того, як заводиться силовий агрегат. «на холодну» чи «на гарячу». У першому випадку при низьких температурах повітря інтервал буде більш тривалим.
 • Протиугінний комплекс встановлює зв’язок з модулем обходу блокіратора двигуна. Пристрій автоматично починає працювати і передає сигнал для імітації наявності чіпа.
 • Через кілька секунд проводиться перша спроба запуску силового агрегату. Це відбувається після прогріву свічок накалу і запуску паливного насоса.

Докладніші відомості про процес визначаються настройками «сигналки» Starline А91, А93 або іншої моделі. Система буде крутити стартерний механізм авто протягом часу, налаштованого користувачем. Дані про проміжок можна вважати за допомогою цифрового інтерфейсу.

Якщо підключення пристрою проти комплексу було виконано аналоговим методом, то подальші дії визначаються імпульсами:

 • збільшення частоти сигналів на вході тахометра;
 • освіту напруги в електромережі автомобіля;
 • зростання вольтажа.

Канал «VanGog Life» на прикладі автомобіля Renault Каптюр розповів про принцип дії системи автоматичного старту двигуна.

заводить, машина, автозапуск, сигнал

При автозапуске StarLine срабатывает сигнализация машина не заводиться

Що робити, якщо автомобіль не заводиться з брелока і автозапуску Starline

Якщо сигналізація Starline не заводиться з автозапуску, це може бути наслідком некоректного підключення протиугінною системи або неправильно вибрано параметр опції. Також для початку треба переконатися в справності всіх запобіжних елементів і зробити діагностику систем запалювання і подачі палива.

Загальний принцип роботи автозапуску сигналізацій Starline різних моделей

Залежність запуску мотора від температури повітря

Особливості автозапуску на машині з механічною коробкою передач

Чому не працює автозапуск. можливі причини

Неправильне налаштування режимів роботи блоку сигналізації

Пошкодження або вихід з ладу брелока

Потрійне спалахування автосигналізації замість автозапуску

Що робити, якщо не заводиться автомобіль?

Що робити, якщо не заводиться автомобіль?

Для усунення несправності можливо буде потрібно зробити:

 • зарядку, ремонт або заміну акумулятора;
 • діагностику брелока і заміну вийшли з ладу елементів;
 • перевірку датчика температури;
 • установку обхідника іммобілайзера.

Усунення несправностей в роботі двигуна повинно здійснюватися при відключеному акумуляторі.

Перевірка батареї

Якщо двигун не заводиться з автозапуску Starline, проводиться діагностика акумулятора:

 • Виконується візуальний огляд пристрою на предмет пошкоджень. Окислені клемні затискачі підлягають зачистці. Якщо на акумуляторі є тріщини і інші серйозні дефекти, через них може відбуватися витік електроліту. Якщо батарея протікає, вона змінюється на нову.
 • Перевіряється рівень робочої рідини в банках батареї і заповнюється при необхідності дистильованою водою.
 • Використовуючи мультиметр, виконується діагностика заряду акумулятора. Щупи тестера потрібно з’єднати з клемними зажимами пристрої з урахуванням полярності (червоний. плюс, чорний. мінус). Виробляється запуск двигуна і зчитування показників. Якщо заряд акумулятора складе менше 13 або більше 14 вольт при включеному електрообладнанні, він підлягає заміні. Збільшення напруги пов’язане з розрядом батареї і інтенсивною роботою генератора через це.

Канал «ВАЗ 2101-2107 РЕМОНТ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ» розповів про самостійний пошук витоку струму в транспортному засобі.

Відсутня автозапуск по температурі

 • Температурний регулятор був встановлений або підключений неправильно. Наприклад, якщо пристрій розміщено на блоці циліндрів, воно швидко вийде з ладу в результаті впливу критично високих температур. Датчик розплавиться і не зможе виконувати основну функцію. Якщо контролер вбудований в мікропроцесорний модуль, причина може полягати в програмної несправності блоку.
 • Регулятор зносився. В результаті тривалого користування можуть окислюватися контакти на колодці підключення датчика. Це призводить до того, що автозапуск не працює повністю або включається через раз, з перебоями. Щоб усунути причину, контролер змінюється.
 • Регулятор робочий, але сигналізація не налаштована на автоматичний пуск силового агрегату по температурі.