Чи не відкривається машина з брелка сигналізації Starline

Table of Contents

Неправильний монтаж системи

УВАГА! Знайдений абсолютно простий спосіб скоротити витрату палива! Не вірите? Автомеханік з 15-річним стажем теж не вірив, поки не спробував. А тепер він економить на бензині 35 000 рублів на рік! Читати далі”

При установці сигналізації можуть виникнути проблеми з помилками в результаті порушень правил монтажу. Багато спеціалізовані центри займаються установкою системи за лічені години, обмежуючись розбором приладової панелі, одного з порогів і бардачка.

машина, брелка, сигнал, starline

Після монтажу виявляється, що під кермом утворена павутина з дротів. Перемотаних звичайної ізоляційною стрічкою. Основними симптомами неправильного монтажу є:

 • Перешкоди в момент постановки на охорону.
 • Наявність написи про блокування на брелоку при запиті про стан. Вона повинна зникати відразу після постановки автомобіля на охорону, одночасно з глушінням двигуна.

Перешкоди на частоті роботи брелока, в результаті неправильного монтажу, перешкоджають відкриттю дверей, тому необхідно натиснути на кнопку Valet, відкрити машину і відключити систему в ручному режимі.

В даному випадку необхідно перевірити маршрут установки шлейфа модуля зв’язку. Він може бути не прокладений окремо, як необхідно в рамках техніки монтажу, а замотаний в клубок інших проводів сигналізації. Виявити інші проблеми допоможе повний розбір приладової панелі і перегляд монтажу всієї системи.

Програмування 1 кнопки і чому Брелок Starline А9 перестає відкривати і закривати двері автомобіля.

Якщо під час налаштування часу або випадково в кишені перетримати кнопку 3 брелока, перша кнопка може перепрограмувати на перевірку стану автомобіля (check).

Щоб виправити становище, потрібно запрограмувати 1 кнопку брелка а9 на закриття і відкриття.

Натисніть кнопку 3 брелока 2 рази для переміщення курсора і перемістіть курсор на іконку ARM.

Сигнализация не открывает двери сигнализация старлайн

Натисніть і утримуйте кнопку 3. 6 секунд до появи 2-х, а потім ще 3-х звукових сигналів.

Натисніть кнопку 1. Коротко. Тепер у вас брелок за допомогою кнопки 1 ставить і знімає з охорони Ваш автомобіль.

Сигналізація Starline. надійна система, що захищає автомобіль від викрадення, але, при цьому, можуть виникнути проблеми з відкриттям дверей з брелока. Вони можуть бути обумовлені банальним зниженням заряду батареї або некоректністю розпізнавання системою сигналів. Але в ряді випадків ситуація більш серйозна і існує кілька способів вирішення проблеми.

Неправильний монтаж системи

Помилки в установці, які могли вплинути на те, що машина не відкривається з брелка сигналізації Starline:

 • Користувач міг, всупереч інструкції з експлуатації, розмістити трансивер з вбудованою антеною поруч з електронним обладнанням або металевими частинами кузова. Їх розташування ближче ніж в 5 см призведе до появи перешкод, які відіб’ються на якості сигналу.
 • Антенний адаптер був встановлений на склі із захисною плівкою, яка може створити ефект екранування. Тому якщо такий плівкою оснащено лобове скло, то монтаж трансивера проводиться на задньому.

Проблема з відкриттям дверей після автозапуску

Після використання функція автозапуску сигналізація Starline може заблокувати автоматичне відкриття дверей навіть у разі зняття з охорони. У цій ситуації доводиться використовувати ключ і відкривати машину вручну. Проблема може обумовлюватися неправильним підключенням до ланцюгів управління центрального замка при установці. Для вирішення необхідно перепідключення 2-х проводів сигналізації, що відповідають за управління замком за умови, що немає проблем з ланцюгами, що відповідають за роботу ременя безпеки. Якщо заглушка ременя безпеки в водійському сидінні замкнута, то двері не відчиняться.

Також необхідно враховувати індикатори на брелоку. відімкнути замок / замкнутий замок. Дана індикація вказує на постановку на охорону або зняття з неї, але не на відмикання або замикання замків в двері.

Жодна з сигналізацій, включаючи Starline, не має можливості контролювати процес відкриття і закриття центрального замка і одночасно відображати операцію на екрані блокування.

Неполадки в центральному замку

Центральний замок є найбільш вразливою складової сигналізації Starline при управлінні з брелока. Проблема найчастіше виявляється при просте автомобіля більше 1 хвилини в режимі охорони. Рішення просте, але незручне. необхідно використовувати штатний брелок для відкриття дверей, або швидко натискати на кнопки відкрити / закрити. При цьому, при автоматичному запуску автомобіля зняття з охорони відбувається в штатному режимі.

Проблема обумовлюється тим, що штатний брелок за замовчуванням не пристосований для роботи на заведеній машині. Постановка і зняття з охорони відбувається коректно, але центральні замки не працюють. За відкриття центрального замка відповідає канал, що дозволяє гнучко підлаштовувати роботу функції. Для вирішення проблеми необхідно налаштувати 2 імпульсу, один з яких відповідає за пробудження шини, а інший за відкриття дверей. Це допомагає встановити розблокування центрального замка в заведеному режимі тільки одним натисканням кнопки. Однак, дана дія не поширюється на відкриття центрального замка багажника.

Проблеми із закриттям автомобіля з брелока

У сигналізації Starline можуть виникнути проблеми із закриттям автомобіля. При цьому, система оповіщення працює в штатному режимі, але двері залишаються відкритими. Причина може полягати в банальному від’єднанні штекера під водійським сидінням. Тому, сигналізація не може розпізнати сигнал з концевика про відкриття дверей, що тягне за собою автоматичну установку автомобіля в режим охорони протягом 30 секунд. Також можуть бути пошкоджені запобіжники на контактах в блоці сигналізації, що перешкоджає подачі сигналу. Діагностика і рішення даної проблеми може бути досягнуто наступними способами:

 • Не виймаючи ключ із замка запалювання необхідно відкрити водійські двері, після чого вийняти ключ. Потім зачинити двері і поставити в режим охорони.
 • Від’єднати і приєднати назад мінусову клему від акумулятора.
 • Затягнути ручник, витягнути ключ, відкрити водійські двері, натиснути на кнопку центрального замка для того, щоб всі інші двері закрилися, закрити двері водія і натиснути на брелоку кнопку закрити.

Якщо після даних маніпуляцій проблема вирішена не буде, то необхідно звернутися в сервісний центр Starline за консультацією і можливою заміною системі при гарантійному обсужіваніе.

Розряджений акумулятор автомобіля

Якщо сигналізація не відкриває дверні замки і в цілому функціонує некоректно через розрядженого акумулятора, користувач повинен:

 • Відкрити моторний відсік.
 • Провести візуальну перевірку батареї. Можлива проблема може полягати в механічному пошкодженні корпусу, через якого з нього вийшов розчин електроліту.

Подальша перевірка акумуляторної батареї виконується з використанням тестера (мультиметра) таким чином:

Заміна кнопок і дисплея

Якщо на брелоку сигналізації Starline не працює кнопка, її контакт потрібно замінити. Користувачі, які дружать з паяльником, легко впораються самостійно.

 • Виконайте розбір пульта;
 • За допомогою паяльника видаліть з плати перегорілі контакти (які замикала ваша кнопка);
 • Впаяти нові контактні площадки;
 • Готово. Пульт можна збирати. Попередньо переконайтеся, що все працює.
READ  Renault Logan 8кл заміна ременя ГРМ

Якщо дисплей брелока сигналізації Starline а 93 не реагує на команди, ймовірно, він вийшов з ладу. Заміна також необхідна, якщо монітор тріснув або не відображує частину піктограм.

Рекомендуємо вивчити нашу статтю на тему заміни монітора, ось посилання.

Механічне пошкодження

Якщо брелок не працює через те, що його намочили, пристрій необхідно розібрати і просушити. Сушіть всі складові мінімум 2 доби. Можна прискорити процес, скориставшись звичайним феном, але якщо хочете все зробити по розуму, не поспішайте.

Якщо він пережив удар, перевірте корпус на розломи. Перевірте, чи антену ціла. Пошкоджені компоненти потрібно замінити.

Озброївшись м’якою щіточкою, ретельно зачистите все внутрішні комплектуючі. Ви повинні вдалися пил, бруд, очистити окислені ділянки. Збірку здійснюють по зворотному алгоритму. Якщо так і не почне працювати, можливо, його доведеться везти в сервіс. Або купувати новий.

Апаратна поломка системної плати

Що робити, якщо брелок від сигналізації Starline розбився, що призвело до пошкодження плати? Для початку, зробіть чистку (опис вище). Для цього повністю розберіть пристрій, аж до кнопок. Щоб виявити пошкоджену ділянку плати, перевірте її мультиметром. У разі виявлення відійшли контактів, методом пайки їх повертають на місце.

Сіла батарея

Із заміною елемента живлення в пульті впорається навіть дитина. Все стандартно: зніміть кришку, витягніть сіла батарейку, вставте нову, аналогічну. Якщо змінною немає, а машину потрібно відкрити терміново, спробуйте постукати старої про тверду поверхню. Каменем по ній побийте або каблуком. Так ви зберете залишки заряду, яких вистачить на заповітний «пік-пік». Чи не обіцяємо, звичайно, але можливо почне працювати. перевірено особисто.

Чи не працює брелок: що робити?

Отже, діагностика дозволила встановити, що сигналізація Starline працює, але не реагує на брелок. Давайте детально розберемо всі можливі пояснення ситуації і підберемо потрібні рішення.

Конфлікт синхронізації між брелоком і системним модулем

Якщо сигналізація Starline не бачить брелок А91 або будь-який інший моделі, можливо, пристрої потрібно заново прописати. Точний алгоритм дій шукайте в технічному керівництві до охоронного комплекту. Для прикладу, наведемо інструкцію для А91:

 • Натисніть кнопку Валет 7 разів, потім заведіть мотор;
 • Після 7 коротких сигналів сирени затисніть 2 і 3 клавіші пульта;
 • Після 1 звукового оповіщення пристрій буде прописано;
 • Повторіть другий крок з усіма пультами, не допускаючи зволікання більше 5 секунд;
 • Завершіть процедуру, заглушивши двигун. Автомобіль 5 разів моргне габаритами.

Радіоперешкоди в ефірі

Радіоперешкоди. часта причина, по якій сигналізація Starline не спрацьовує з брелка. Сигнал просто-напросто не надходить до передавача. Спробуйте підійти до автомобіля максимально близько. Є шанс, що контакт встановиться.

Які об’єкти можуть свідомо поширювати радіоперешкоди?

 • Аеропорти, міжнародні ЖД вокзали;
 • Закриті або режимні об’єкти;
 • Великі виробничі підприємства (фабрики, заводи);

Також сигнал може перериватися на критих, і особливо, підземних паркінгах в торгових центрах, житлових комплексах.

Якщо брелок не працює навіть при повному наближенні до автомобіля, залишається тільки евакуювати його в вільну від перешкод зону.

діагностика несправностей

Якщо сигналізація Starline А91 або будь-яка інша не реагує на брелок, насамперед рекомендуємо перевірити акумулятор в автомобілі. Якщо агрегат зламався або розрядився, не дивно, що сигналка не працює.

Далі, переводимо уваги не брелок. Якщо дисплей не горить, проблема точно пов’язана з пультом, він явно працює не так, як треба. Почніть з заміни батарейки.

Якщо монітор працює, вивчіть піктограми. Чи немає незнайомих? Якщо такі є, шукайте в технічному керівництві розшифровку. Можливо, поломка відразу проясниться. Також зверніть увагу на яскравість екрану. Якщо вона знижена, це перша ознака, що наближається розряду батареї.

Зрозуміло, брелок варто оглянути на наявність механічних пошкоджень: тріщин, сколів, подряпин. Окремо вивчають дисплей і клавіші. Постарайтеся також пригадати, чи не мочили ви пристрій у воді, не падало воно з висоти, чи не траплялося з ним ще чогось фатального.

Как прописать брелок сигнализации Starline A63, A93, A36, A39. НЮАНСЫ

Якщо щось пригадуєте, пристрій потрібно розібрати. Ретельно огляньте елементи плати на наявність пошкоджень, окислення, що відійшли контактів. Аналогічне увагу приділіть дисплею і кнопок.

Якщо додатковий і запасний пульти працюють, а машина не реагує тільки на основний брелок сигналізації Starline, ймовірно його потрібно прописати заново. Зверніть увагу, прописувати за новою доведеться всі пристрої (запасні, додаткові, основний).

Якщо діагностика пульта не дала результатів, швидше за все сигналізація Starline не бачить машину через інший поломки, з ним ніяк не пов’язаної. На нашому порталі є й інші статті на цю тему. Рекомендуємо.

Ну, а якщо ви переконалися, що не працює і зламався саме брелок від сигналізації Starline, читайте нижче що робити далі.

Перебитий провід сигналізації

Якщо сигналізація не працює, а двері довільно відкрилися, хоча водій їх закривав, можливо, сталося пошкодження проводу, розміщеного між кузовом і дверима. Він відповідає за те, щоб двері відчинилися і зачинилися. У відкритому стані ця частина комунікації працює в штатному режимі, а в разі закриття вона розмикається. Щоб переконатися в цьому, потрібно виконати такі дії:

 • Відкрити двері і замкнути її за допомогою викрутки або іншого металевого предмета, встановивши його в засувці замка на торці. Подібні дії створять аналогічний закривання дверей на скобу ефект.
 • Натиснути на кінцевик в дверному отворі для стимуляції автоматичного розпізнавання закриття.
 • Активувати протиугінні функції, заблокувавши всі замки. При коректному виконанні процедури сигналізація дасть один звуковий сигнал.
 • зняти охорону.

Якщо дверна конструкція вдало відкрилася, система не моргає і не сповіщає про будь-які проблеми, залишається смикнути ручку, щоб відкрити засувку і повторно зачинити двері. При відсутності позитивного результату, можливо, доведеться замінити що вийшов з ладу провід.

Проблеми з брелоком

Якщо не закриваються двері з брелока Starline, можливо, розрядилися батарейки. Тому перше, що потрібно робити автовласнику. поміняти джерело живлення. Більшість брелоків обладнаний дисплеєм або світловим індикатором, що вказує на поточний рівень заряду. Якщо він нульовий, необхідно замінити батарейки. При відсутності позитивного результату слід оцінити інші можливі проблеми з брелоком:

 • Від’єднання штекера, розміщеного під водійським кріслом. Проблема усувається за пару секунд. В такому випадку сигналізаційна система продовжує працювати в штатному режимі, але вона не може розпізнати сигнал від датчика і автоматично запускає охоронний режим.
 • Пошкодження датчика або іншого робочого елемента. У такому випадку може знадобитися допомога фахівця або повна заміна комунікатора

Якщо дефект виник всередині самого пристрою, екран не буде включатися або почне відображати символи помилки: r99, zz, check. Щоб усунути проблему, необхідно викликати механіка або звернутися в автосервіс.

Часом сигналізація не відкриває двері з брелока Starline А93 або Starline A91 через перебування в зоні з інтенсивними радіоперешкодами. Вони перешкоджають вільному проходженню сигналу між комунікатором і мікропроцесором, роблячи неможливим відкриття або закриття дверей. Подібні проблеми виникають в мегаполісах, біля радіовишек або інших транспортних засобів, на яких встановлені передові охоронні системи.

Нерідко з ладу виходять запобіжники контактів в сигналізаційному блоці, через що припиняється подача сигналів.

Щоб провести діагностику проблеми і знайти спосіб її усунення, потрібно йти за такою інструкції:

 • Чи не дістаючи ключ із замка запалювання, необхідно відкрити двері водія і дістати ключ. Після цього потрібно закрити двері і активувати охоронні функції.
 • Відключити і підключити клему зі значенням «мінус» від акумулятора.
 • Затягнути ручник, дістати ключ із замка запалювання і відкрити двері водія. Потім потрібно натиснути на кнопку центрального замка, спровокувавши закривання інших дверей, а також натиснути на відповідну кнопку на брелоку.

Якщо після виконання перерахованих дій водієві як і раніше не вдається відкрити машину з сигналізацією Starline, знадобиться відправитися в сервісний центр компанії Starline, щоб проконсультуватися з експертом і дізнатися про можливості заміни брелока для моделі А9 або А91.

READ  Як почати автомобіль з Starline Autorun

розряджений акумулятор

Якщо не відчиняються двері з брелока сигналізації Starline а 91, Ягуар, Пандора, Томагавк, Шерхан і т.д., не виключається ймовірність розрядки акумулятора машини. Щоб переконатися в цьому, необхідно виконати наступні дії:

 • Отримати доступ до моторного відсіку.
 • Оцінити стан акумулятора. Іноді при візуальному огляді вдається визначити наявність механічних дефектів на корпусі, що пов’язано з витіканням електроліту.

Наступні процедури з діагностування елемента живлення виконуються за такою інструкції:

Якщо машина не відкривається з брелка сигналізації через розрядки елементу живлення, водієві потрібно уважніше стежити за рівнем його заряду і не допускати подібного в майбутньому. Для цього потрібно вимикати світло після зупинки машини або парковки.

Неправильний монтаж системи

Якщо сигналка Starline запускається, але двері не можуть відкриватися, можливо, це вказує на недотримання тонкощів монтажу і неправильну настройку. Нерідко це пов’язано з такими явищами:

 • Нема вивчив керівництво по установці і подальшої експлуатації сигналізації Starline і вирішив встановити біля електронних елементів або металевих деталей машини трансивер з антеною і передавачем. В такому випадку виникають сильні перешкоди, які погіршують якість сигналу.
 • Водій встановив адаптер з антеною на склі із захисною плівкою. Її наявність створює ефект екранування, через що сигнал перестає нормально подаватися на брелок і центральний блок сигналізації.

Сучасні сервісні центри надають послуги з установки сигналізаційних систем за лічені хвилини. Ще вони усувають помилки, допущені при самостійному монтажі. Більшість операцій полягає в демонтажі панелі приладів з подальшою установкою робочих елементів.

інші причини

Існують і інші причини збоїв в роботі автосигналізації, які призводять до того, що вона не закриває двері або спрацьовує із затримками.

 • Програмний збій через активації охоронного режиму при відкритих дверях. У такому випадку при подальшому замиканні двері відкриються, а при знятті з охорони. будуть заблоковані. Для усунення проблеми достатньо виконати повторне програмування брелока, дотримуючись правильність підключення проводів.
 • Проблеми в проводці або помилки при монтажі, які привели до запаралелювання операцій. В результаті при натисканні кнопок на брелоку здійснюється почергове відкриття або закриття центрального замка.
 • Якщо проблема з блокуванням замка дверей виникла після включення автозапуску, досить переглянути схему монтажу сигналізації або перевстановити програмне забезпечення.
 • При відсутності зовнішніх ознак поломки, але несправному стані дисплея, можливо, знадобиться ізолювати систему від радіоперешкод.

Порушення в роботі передавальних елементів виникають при перебуванні авто на невеликій відстані від:

 • аеропорту.
 • Галасливого мегаполісу з безліччю транспортних засобів.
 • Секретного об’єкту військового призначення.
 • великих підприємств.
 • автомобільних станцій.

Ще сигнал втрачає свою якість біля конструкцій із залізобетону.

Якщо в брелок сигналізації не надходить сигнал, не виключається ймовірність програмних збоїв, які спричинили втрату зв’язку між керуючим девайсом і приймачем. По можливості систему можна перепрограмувати самостійно. Це вимагає відключення блоку управління в аварійному режимі шляхом вилучення проводів і подальшої синхронізації пристрою з брелоком.

Для повторного програмування брелока необхідно скористатися покроковим керівництвом.

Іноді відсутність зв’язку між комунікатором і центральним блоком призводить до зникнення робочого додатки з вбудованої пам’яті пристрою. Якщо це сталося, синхронізувати пульта з ЕБУ не вдасться. Перед цим знадобиться виконати відновлення прошивки.

Неполадки в центральному замку

Якщо машина не закриває замок з пульта, хоча водій поміняв дроти, слід оцінити стан центрального замка сигналізації. За статистикою, він виходить з ладу частіше за інших елементів, особливо при вилученому керуванні. Проблему вдається визначити в разі простою автомобіля з активними охоронними функціями більше 1 хвилини. Для вирішення проблеми потрібно скористатися штатним брелоком або швидко перемикати кнопки відкрити / закрити. У разі автозапуску машини відключення охорони відбудеться в штатному режимі.

Неполадки з центральним замком пов’язані з тим, що базовий комунікатор не здатний працювати спільно з заведеним транспортним засобом. І хоч активація або відключення захисту здійснюються без збоїв, центральний замок не може виконувати свої функції.

Усувається дефект шляхом настройки двох імпульсів. Перший відповідає за пробудження шини, а другий. за відкривання дверей. За допомогою подібних маніпуляцій вдається розблокувати замок навіть при заведеному автомобілі. Однак, метод не дозволяє відкрити замок багажника.

Чому не відкривається машина з брелка сигналізації

Практично на кожному автомобілі встановлена ​​сучасна система сигналізації. Вона захищає його від несанкціонованого доступу, а ще дозволяє віддалено виконувати деякі дії. Але в процесі експлуатації водії нерідко мають справу з проблемою, коли не відкривається машина з брелка сигналізації.

Корисні поради

Щоб двері відчинилися в разі проблем з брелоком, необхідно виконати процедуру екстреної деактивації. Вона має на увазі введення спеціального кодового значення, але іноді виконується і без нього. Все залежить від моделі сигналізації.

Цікавлячись, як відкрити без брелока автосигналізацію виробництва Starline, користувачеві потрібно виконати такі дії:

 • Відкрити двері механічним способом.
 • Активувати ланцюг запалювання і залишити її у включеному стані на 20 секунд.
 • Тричі натиснути на клавішу активації режиму «Валет».
 • Відключити запалювання. При правильному виконанні цих дій станеться деактивация охоронного режиму.

Нет обратной связи, у сигнализации, ищем неисправность

Ще можна скористатися такою методикою:

 • Відкрити двері машини, запустити двигун і запалювання.
 • Ввести першу цифру пароля за допомогою кнопки «Валет».
 • Відключити і ще раз включити запалювання.
 • Здійснити друга дія з іншими цифрами.

Розібравшись з причинами непрацездатності брелока, залишається знайти оптимальний спосіб для їх усунення.

програмний збій

Причиною, через яку не відкривається машина з брелка-сигналізації «Шерхан», може полягати в програмному збої між самим пультом і приймачем сигналу. В цьому випадку єдиним способом усунути проблему, що склалася буде перепрограмування зв’язки. Для того щоб це зробити, використовуйте аварійний режим. Витягніть з блоку сигналізації дроти, відключивши при цьому управління. Тепер вам потрібно синхронізувати його роботу з сигналізаційних пультом.

Насправді провести таку операцію не складно, тому кожен водій може це зробити самостійно.

Однак іноді бувають випадки, коли впоратися з проблемою самостійно не виходить. Причина цього криється в зникненні програмного забезпечення з пам’яті самого обладнання. В цьому випадку вам доведеться звернутися в сервісний центр для того, щоб ваш пристрій прошили і перепрограмували.

Що робити, якщо сигналізація перестала реагувати на брелок

Якщо не відкривається машина з брелка-сигналізації (причини цього явища описані в даній статті), то в цьому випадку можна виконати два певних дії для відключення:

 • Скористайтеся функцією аварійного відключення. Не забувайте про те, що кожна сигналізаційна система має свій код, який водій повинен запам’ятати ще під час її установки. Для того щоб його ввести, знайдіть кнопку Valet у вашій машині. Вона відповідає за роботу самої системи і виконує безліч функцій. Зазвичай таку кнопку можна знайти в самому салоні автомобіля (наприклад, під кермом або близько блоку запобіжників). Тільки після того як ви знайдете цю кнопку, ви можете вводити секретний код.
 • Ще один спосіб відключити сигналізацію. це підвести брелок максимально близько до самого блоку управління і дуже часто натискати на пульті на кнопку відкриття авто. Найчастіше проведення таких махінацій цілком достатньо для того, щоб відключити автомобільну сигналізацію. У більшості випадків це допомагає передати хвилю, цілком прийнятну для відключення.

неполадки контактів

Якщо використовувати автомобіль дуже неакуратно, та ще й в середовищі з підвищеною вологістю, то може початися процес окислення контактних кнопок, від яких сигналізація і отримує сигнали. У цьому випадку фахівці рекомендують замінити кінцевик.

Проблеми з радіоперешкодами

Якщо не відкривається машина з брелка-сигналізації «Starline», то проблема може ховатися в радіоперешкодах. Іноді сигнал, що подається вашим пультом, може глушиться. Це трапляється дуже часто, особливо якщо ви перебуваєте в важкодоступній зоні. В такому випадку машину буде відкрити досить важко. Наприклад, радіохвилі будуть значно слабшати, якщо ви перебуваєте поруч з такими об’єктами, як аеропорт, військова база або інші важливі державні установки. Для того щоб перевірити радіохвильові перешкоди, зверніть увагу на свій мобільний телефон.

READ  Як відключити автозапуск Starline А93

Для того щоб все-таки відкрити ваш автомобіль, піднесіть пульт максимально близько до приймача сигналу і натисніть кнопку ще один раз.

Щось не так з електронікою автомобіля

Якщо не відкривається машина з брелка-сигналізації «Томагавк», то в цьому випадку проблема може полягати в несправної проводки автомобіля або в інших неполадках електроніки.

Наприклад, може статися значний стрибок напруги в самій системі управління сигналізацією, що і виведе її з робочого ладу. Або ж навпаки, неполадки самого блоку управління приведуть до загальних проблем з проводкою вашої машини. Найчастішим ознакою збою в роботі в сигналізації вважається її самостійне відключення і включення. Також система починає погано реагувати на що подаються команди, і з часом вона повністю виходить з ладу.

Якщо у вас виникло навіть найменша підозра на можливу поломку, не тягніть час, відразу ж вирушайте в сервісний центр.

Чому не відкривається машина з брелка-сигналізації?

На сьогоднішній день сигналізація є основним засобом захисту автомобіля від злодіїв і зловмисників. Контролювати роботу даного пристрою можна дистанційно за допомогою спеціального маленького пульта, який називається брелоком. Однак, незважаючи на свою надійність, і ця вдосконалена система захисту може давати збої. Тому, коли не відкривається машина з брелка-сигналізації, багато людей просто не знають, що робити. У цьому випадку просто відкрийте машину ключем, а з причинами такої поломки можете розібратися згодом.

поломки дверей

Іноді трапляються ситуації (особливо у старих автомобілів), коли інформатор на брелоку показує, що двері машини відкриті, але в реальності все зовсім не так. В цьому випадку вам потрібно звернути увагу на стан самих дверей. Перевірте, в робочому чи стані знаходиться центральний замок, а також всі запобіжники і проводку автомобіля. Така проблема зазвичай трапляється в регіонах з дуже холодним кліматом. Це відбувається через те, що механізми машини просто замерзають.

Проблеми синхронізації брелка з охоронною системою

Якщо сама охоронна система Starline і брелок працюю справно, але сигнал не передається, то може вказувати на збій в синхронізації брелка з приймачем сигналу на охоронній системі. Як правило, це відбувається через збої в програмі пульта управління. У такому випадку потрібно відривати автомобіль ключем, після чого сигналізацію можна відключити за допомогою функції аварійного відключення. Вирішити проблему допоможе перепрограмування брелка. Зробити це досить просто.

Виробники охоронних систем надають докладні інструкції, які описують процедуру перепрограмування пульта управління. Також в комплекті охоронної системи часто можна знайти диск з програмним забезпеченням, яке дозволяє легко провести процедуру перепрограмування. Автовласники, які добре розбираються в сучасних технологіях, можуть зробити це самостійно, а в разі виникнення проблем можна звернутися до фахівців.

Не виходить зняти авто з сигналізації

Буває так, що на перший погляд все працює справно, але охоронна система не подає ніяких ознак реакції на команду відключення сигналізації. Реакція на інші команди також може бути відсутнім, але часто інші функції працюють справно. Часто причина відсутності реакції на команди криється не в брелоку, а в самій охоронній системі авто. Подібна ситуація виникає через декілька причин.

виникаючі радіоперешкоди

Радіоперешкоди також є частою причиною відсутності реакції охоронної системи Starline на команди. Якщо автомобіля або його власник знаходиться в зоні радіоперешкод, то сигналізація може з великою ймовірністю не відреагувати на команду. Перешкоди, як правило, виникають біля деяких підприємств, секретних об’єктів, а також біля аеропортів. Також велике скупчення машин з охоронними системами в одному місці може створювати сильні радіоперешкоди. Такі ситуації часто виникають на парковках великих торгових центрів. Допомогти вирішити проблему може максимально можливе скорочення відстані між приймачем сигналу і брелоком. Якщо піднести брелок максимально близько, сигналізація може відреагувати на команду. Якщо подібні дії не допоможуть, то залишається тільки відбуксирувати автомобіль в зону, де перешкоди відсутні. Тоді з роботою сигналізації не повинно бути інших проблем, і ви спокійно зможете відкрити свій автомобіль і запустити двигун.

Чому сигналізація може не реагувати на команди з брелока

Причин може бути багато. Деякі з них легко усуваються, проте, для вирішення інших може знадобитися допомога фахівців. Основними причинами відсутності реакції охоронної системи Starline на команди можна назвати:

 • зношування батарейки в брелоку;
 • наявність радіоперешкод;
 • відсутність можливості передачі хвилі;
 • різноманітні неполадки;
 • проблеми в синхронізації охоронної системи з пультом управління.

Далі детально розглянемо кожну з можливих причин відсутності реакції охоронної системи Starline на команди, а також поговоримо про можливі шляхи вирішення проблеми.

Що робити, якщо сигналізація авто Starline не реагує на брелок

Не секрет, що сьогодні більшість сучасних автомобілів обладнані охоронними системами та сигналізаціями. Однією з найбільш популярних фірм-виробників охоронних систем є компанія Starline.

Практика показує, що сучасні сигналізації для авто Starline є повноцінними охоронними системами, які забезпечують надійний захист автомобіля від викрадення. Також сигналізація подає сигнал власнику авто, якщо на поверхню машини виявляється механічна дія, яке може виявитися шкідливими діями зловмисників. Якість його функціонування охоронної системи авто є запорукою безпеки. Сучасні сигналізації Starline надійні і багатофункціональні, однак, іноді в їх роботу відбуваються збої. Найпоширенішими збоями в роботі сигналізації є знижена або підвищена чутливість, що завжди супроводжується певними незручностями.

Однак, також досить часто трапляється так, що сигналізація просто перестає реагувати на команди власника авто, які той посилає через спеціальний брелок. Людина може припаркувати авто на стоянці, включити сигналізацію, а через 10 хвилин виявити, що охоронна система вже не реагує на команди. Така ситуація завжди ставить власника авто в незручне становище. Отже, з’ясуємо якого роду несправності сигналізації можуть бути, і що робити в такій ситуації.

Несправність в електроніці блоку управління

Несправності в електроніці блоку управління охоронної системи є найсерйознішою проблемою, оскільки подібні неполадки неможливо усунути за допомогою ремонту. Вирішити проблему допоможе тільки повна заміна блоку управління охоронної системи, що дуже затратно. Однак, є і хороша новина. Виникає подібна несправність в сучасних охоронних системах дуже рідко. Існує кілька показників, які вказують на швидку поломку електроніки блоку управління:

 • несподівано пропадають деякі функції охоронної системи;
 • виникають збої в реакції системи на команди;
 • сирена включається мимовільно.

Неполадки в роботі сигналізації

Будь-які неполадки в роботі охоронної системи Starline можуть істотно зменшити радіус дії сигналу, або спровокувати повна відсутність реакції на команди. Дана проблема є поширеною причиною несподіваної втрати зв’язку з охоронною системою через брелок, працездатність якого завжди падає з часом. Радіус дії сигналу з брелока поступово зменшується. Це відбувається через спрацювання устаткування. Також відсутність реакції на команду може провокувати ушкодження антени приймача. Якщо сигналізація зовсім не реагує на команди, це може вказувати на те, що в процесі установки і настройки систем були допущені помилки. Усунути неполадки і помилки установників самостійно неможливо в більшості випадків. Кращим способом вирішення проблеми в такій ситуації є лише звернення в сервісний центр за професійними ремонтними послугами кваліфікованих фахівців.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS