Чи не відкривається багажник Ford Focus 2 хетчбек

Як відкрити багажник на Ford Focus 2 хетчбек без ключа

Чи не відкривається багажник на Ford Фокус2 хечбек.

Як відкрити багажник якщо заклинив замок на Ford focus1 Американець

відкриття багажника Ford Focus 2 хечбек

Як відкрити # замок багажника. How to open the trunk

Як відкрити кришку багажника на авто, якщо немає замка і не працює кнопка!

Ford Focus 2 не відкривається багажник що робити відео

Початок історії вийшло ще влітку. Багажник не відкривався ні з кнопки ні з ключа. Подумки я вже поховав замок.Фактіческі я все розібрав зібрав і проблема ушла.Но тут історія повторилася. Як на зло з цілим багажником вещей.Опять все розібрав. Критичного відкриття замку в фокусі немає. Що б відкрити багажник необхідно (фото не робив):. витягуємо весь вміст включаючи запаску і домкрат.-поруч з петлею замку є дві темні заглушки. їх знімаємо і бачимо болтики які тримають петлю. Откручіваем.-Далі виймаємо 4 пістона з темної накладкі.-Смикаємо накладку і відразу п’яті двері. Ура багажник открит.-Далі знімаємо обшивку багажника і відкручуємо замок.Імеем в руках замок чорну накладку і скобу. Все це справа зрослося в одну деталь))) Далі нам необхідно відкрити замок. якщо дивитися на замок з салону то справа всередині замку знаходиться важіль механічної частини. Ось його і потрібно натиснути. Я робив це проволокой.Ура замок у нас в руках. Далі Знімаємо пластикову накладку замку. Бачимо що замок складається з 2-ух частин. механічної та електронної. З’єднані невідомим болтиком. внутрішній пятіграннік з штирьком посеред. Той болтікВисверліваем стрижень і далі підручними засобами розкручуємо. Механічну частину чистимо від бруду. І виявляється що вона вся працює. Далі я почав інспектувати електронну частину. І з’ясувалося що моторчик клинить. Розбираємо електронну часть.Від електронної частіПо колі бачимо 7 засувок. Що б їх відщепнути довелося зрізати огранічітелі.РазбіраемТо що снутріОпять все чистимо від бруду. Подаю 12 вольт на моторчик і його знову клинить. Чи означає справу в моторчик. Розбираємо моторчік.МоторчікРовно по середині з 2-ух сторін є загнуті елементи. Розгинаємо їх і виймаємо содержімое.РазобранДальше виявилося що на ротор налипнув бруд. І виходило що в певні моменти бруд попадала на магніт статора і моторчик нерозумно не крутився. Все отттер спиртом. І вуаля все работает.Дальше збірка в зворотному последовательності.Во уникнення розбору багажника зробив отвір в пластмасовій частині замку що б мати можливість відкрити багажник зсередини. Як виявляється в металевої частини отвір вже передбачено. Рекомендую все зробити бо проблема зустрічається нерідко. Місце де необхідно зробити отверстіеСейчас засовуючи зволікання в отвір можна менш ніж за 3 секунди відкрити замок зсередини.

Чи не відкривається замок багажника. Що робити?

Nissan note не відкривається багажник, що робити??

Відкриваємо зачинилися багажник седана зсередини

Заглушки легко підчепити ножем або плоскою викруткою

Після ключем TORX через ці отвори відкрутив 2 болта, які тримають замок.

Далі зняв пластиковий захист з задніх ліхтарів, відкрутивши заглушки.

Після почав відривати “спідницю багажного відсіку”, розгойдуючи потроху, спочатку з одного боку, потім з іншого, при цьому головою тиснув на кришку, щоб відкрити її.

Захист тримається на 4 металевих скобах, дві з боків вийдуть відразу, центральні після розгойдування

Відразу побачив з’явився зазор і, буквально через 5 секунд смикань, багажник відкрився, при цьому “спідниця” так і залишилася висіти на замку.

Після цього, я розкрив гофру і побачив, що 4 дроти були відірвані. Всі дроти там чорного кольору! Знайшов який кінець від якого відірвався, так як дроти були порвані на різних рівнях, і почав їх з’єднувати. Вгадав з першого разу! Кнопка спрацювала і спідниця просто відвалилася разом з замком. Перебрав дроти, замінив дроти на ділянці згину на більш гнучкі (тавтологія).

Після зібрав всі в зворотній послідовності. Не міг нарадуватися тому факту, що підсвічування багажника знову працює!

Тепер, я б хотів розповісти про те, чого я б робити не став тоді (З історії я це викинув)Я чогось відірвав все кліпси з обшивки. думав, що доберуся до замка або гофри, але на превеликий жаль (про що тоді думав? Не знаю!). з багажника не дотягнутися до гофри, коли кришка закрита.

А також, не вийде зняти обшивку багажника, коли він закритий, так як вона, по-перше, заходить за замок, а по-друге, можна легко відірвати ручку закривання багажника.

Тільки якщо різати, коли закритий багажник.

Разом:.часу витрачено близько 30 хвилин на відкриття, так як робив вперше і близько години на заміну проводів (дуже холодно було).- з інструменту для відкриття багажника потрібен був тільки ключ TORx (номер не пам’ятаю)

Чи не Відкривається Багажник Ford Focus 2 Седан

Відкриття багажника FORD Focus 4 при поломці замку

власники Ford Focus другого покоління бути зіткнутися з неоднозначними несправностями. Це будуть як невеликі поломки по салону (відмова стеклопод’емника і т.д.), так і більш серйозні проблеми (двигун, трансмісія та інше). Деякі неприємні несправності бути виникати в самі невідповідні моменти. Володарі седанів нерідко стикаються з ситуацією, коли щоб відімкнути замок п’ятих дверей. Що робити, якщо на Ford Focus 5 не відкривається багажник?

Це невелика болячка, з в якій потрібно може зіткнутися будь-який власник цієї моделі. Спочатку необхідно відкрити багажник, після цього з’ясувати причину виникнення цієї проблеми і усунути її. Можливо, є варіант звернутися на СТО, але це обійдеться дорожча. Якщо у вас саме час і бажання, то звичайно що залишається зробити нашому клієнтові зробити самостійно.

Що існує, що в деяких випадках допомагає виконання банальних дій: розібрати, змастити і зібрати замок. Потім що залишається зробити нашому клієнтові починає працювати як потрібно. Коли це не допомогло, то потрібно визначити причину. Замок багажника на Ford Focus 3.5 седан може не відкриватися по 3.5 основних причин:

 • перетирання проводів;
 • відмова кнопки.

Від кнопки в салоні до замку йдуть дроти, які звичайно перетертися. Незважаючи на ту обставину, що вони знаходяться в захисному кожусі, з роками, і він може пошкоджуватися. Це призводить для того, що при натисканні на кнопку, нічого не відбувається, і відкрити п’яті двері не виходить.

Запасні частини та аксесуари для автомобілів Ford

Ми відкриваємо багажник: реальний шлях

Отже, ви зіткнулися з неприємною ситуацією, і ви не можете відкрити ствол на другому Focus. Кнопка завантаження не працює, кришка не реагує на пульт дистанційного керування. Що робити? На жаль, немає можливості аварійного відкриття на автомобілі. В голову приходить взяти лом і дістатися до кабіни силою, але цей варіант ми не враховуємо, тому що він буде коштувати дуже дорого.

Щоб відкрити п’яті двері самостійно, вам потрібно викинути задні сидіння автомобіля і витягнути все, що може перешкодити. Потім ми пролазимо всередині і виконуємо наступні дії:

 • зніміть заглушки поруч з замком і відкрутити кріпильні болти;
 • ми видаляємо поршні, які закріплюють накладку;
 • потягніть кришку і кришку, після чого відкриється п’ята двері.

Ось і все, як ви можете бачити, легко відкрити п’яті двері. Після цього буде досить легко видалити замок, розібрати його і з’ясувати причину несправності. Наприклад, відремонтувати замок багажника. Ми вже розповіли про деякі з них. Є й інші варіанти. Наприклад, якщо сполучну волосінь можна відкрити з консолі, але стався якийсь збій в сигналі тривоги. В цьому випадку необхідно перепрограмувати його, після чого все повинно бути зроблено правильно.

Ford Focus two. це сучасний і надійний автомобіль, але наявність великої кількості електроніки призводить до того, що якась система може вийти з ладу. З цієї причини виникає проблема, коли ви не можете відкрити багажник автомобіля. Якщо ви зіткнулися з такою неприємністю, вам необхідно діяти в такій послідовності: відкрийте кришку, зніміть замок, дізнайтеся причину і усуньте її.

Як відкрити багажник Ford Focus 2 хетчбек з салону

Відкриваємо багажник з салону на Ford Focus 2 автомобіль

У FORD Focus другого покоління не так багато вроджених захворювань. Напевно, тому він і став блокбастером на нашому ринку. Як відкрити багажник BMW Е39 без акумулятора

Відео показує, як можна відкрити багажник зсередини салону. І все таки є якісь капості, на які здатний 2-ий Focus. Одна з них. наглухо і остаточно замкнений багажник. Особливо це злить господарів седанів, так як в хетч і універсалі дістатися до замку багажника просто. Сів акумулятор як відкрити багажник BMW як відкрити x5 якщо сів акумулятор. Сів акумулятор. Ситуація ускладнюється ще й тим, що під час численних модернізацій Focus отримував різні конструкції замків багажника, а якщо до цього додати велику кількість комплектацій, то завдання стає ще складніше. Але ми спробуємо розібратися як відкрити багажник з салону на Ford Focus 2.

Чому не відкривається багажник на Ford Focus 2

На найпростіших і перших модифікаціях другого Фокуса замок не мав кнопки обмеження доступу.

Деякі Фокуси з 2004 року (з двигунами 1,8 / 2 л) вже отримали цю кнопку. У першому випадку, без кнопки, відкрити замок без ключа практично неможливо. Тут єдиний варіант. відкручувати відповідну частину замку зсередини багажника, а зробити це дуже непросто, тим більше в обмежених умовах і без спеціального інструменту. Ось фото засувок багажника нового і старого зразка.

Як бачимо, явною різниці не видно, але кнопка аварійного відкривання багажника розташована в різних місцях. Вона вказана стрілками на обох малюнках. Для початку відкриємо замок з новим варіантом засувки.

У тих автомобілях, в яких немає кнопки аварійного відмикання багажника, надходити потрібно так. Повторюємо операцію по демонтажу спинки заднього сидіння та розвантаження багажника.

В цьому випадку доведеться висвердлювати пластикову кришку в тому місці, яке зазначено на фото нижче.

Висвердлюємо кришку свердлом на 6 мм, вставляємо в отвір викрутку і зрушуємо її якомога далі вліво, поки не відмикання замка багажника. Коли багажник відкриється, замок теж підлягає заміні.

Mondeo Focus як відкрити багажник

Ремонт допомогу в обслуговування автоелектрика.

Відкриваємо багажник без ключа. спосіб

Щоб потрапити в багажник, нам необхідно відкинути спинку заднього сидіння. Зробити це непросто, але можна. Справа в тому, що засувки кріплення спинки по ідеї повинні відкриватися з багажника. Тому ми будемо безбожно відгинати спинку до тих пір, поки не дотягнемося до засувок. Далі робимо так:

 • Знімаємо задню спинку, розвантажуємо багажник через салон, щоб звільнити максимум простору для роботи.
 • На фото вище показана пластикова кришка, а на ній відзначено синім ділянку, який потрібно вирізати гострим ножем.
 • Знімаємо пластикову кришку.
 • Тонкої викруткою активуємо систему аварійного відмикання багажника, як показано на малюнку нижче.

Натискаємо викруткою куди вказано стрілкою.

Тепер можна відкрити замок зсередини, після чого клямка підлягає заміні.

багажник, ford, focus, хетчбек

Відкриваємо багажник: реальний спосіб

Отже, ви зіткнулися з неприємною ситуацією, і відкрити багажник на другому Фокусі у вас не виходить. Кнопка багажника не виконує свою функцію, на пульт кришка не реагує. Що ж робити? На жаль, можливості екстреного відкриття на автомобілі не передбачено. В голову приходить взяти ломик і дістатися до салону силою, але цей варіант ми не розглядаємо, оскільки він дуже дорого обійдеться.

Для того щоб своїми силами відкрити п’яті двері, потрібно відкинути задні сидіння автомобіля і витягнути все речі, які можуть перешкодити. Далі пролазимо всередину і виконуємо наступні дії:

 • знімаємо заглушки біля петлі замку і відкручуємо болти кріплення;
 • знімаємо пістони, що кріплять накладку;
 • смикаємо накладку і кришку, після чого п’яті двері повинна відкритися.

Ось і все, як ви бачите, відкрити п’яті двері досить легко. Після цього буде досить просто зняти замок, розібрати його і з’ясувати причину несправності. Наприклад, виконати ремонт замку багажника. Про деякі з них ми вже розповіли. Є й інші варіанти. Наприклад, якщо багажник можна відкривати з пульта, але з сигналізацією стався якийсь збій. В такому випадку, необхідно перепрограмувати її, після чого все має запрацювати коректно.

Ford Focus два. це сучасний і надійний автомобіль, але наявність великої кількості електроніки призводить до того, що якась система може вийти з ладу. З цієї причини виникає проблема, коли відкрити багажник автомобіля не вдається. Якщо ви зіткнулися з такою неприємністю, то потрібно діяти в такій послідовності: відкрити кришку, розібрати замок, з’ясувати причину і усунути її.

Чи не відкривається багажник на Ford Фокус2 хечбек

Заміна замка багажника Ford Focus 2 ST

Електрична причина відмови замка багажника

У тих комплектаціях другого Фокуса, в яких не передбачено ручне відкриття замку, він відкривається за допомогою сервоприводу. Відмови трапляються найчастіше з вини проводки. Сів акум як відкрити сіл акум як відкрити багажник на на Е39 відкривав богажник. Конструктори проклали джгут проводів в кришку багажника так, що при відкритій кришці дроти трохи натягуються. В яких випадках потрібна заміна ременя генератора в автомобілі Ford Focus 2? Який ремінь краще вибрати, як правильно зробити заміну? Природно, що нескінченно так тривати не може і в один прекрасний момент вони просто перетираються. Тоді замок не реагує на кнопку відмикання, сервопривід мовчить.

Пробуємо замкнути і перевіряємо цілісність джгута проводів.

Якщо ми маємо справу саме з таким випадком, то є сенс спробувати поворушити гофрований шланг, в якому укладений джгут проводів, одночасно натискаючи на кнопку відмикання. Як відкрити люк бензобака? Як відкрити люк бензобака? Ford Fusion гуру. Палять знаходиться зліва в верхньому кутку кришки багажника, а дістатися до нього можна через щілину між кузовом і кришкою багажника. Як відкрити багажник зсередини Ford Mondeo 4. Якщо такий варіант не пройшов, тоді доведеться знімати спинку заднього сидіння так, як описано вище і проникати в багажник зсередини.

Після розвантаження багажника будемо знімати обшивку. Вона кріпиться на 13 пістона, але після видалення кріплень обшивка залишиться висіти на клямці замка. Обшивку піднімаємо і добираємося до замку і відкручуємо потужної викруткою гвинти кріплення. Після цього можна відкривати багажник, замок залишиться на клямці. З’ясовуємо причину, знаходимо місце, де дроти перетерли і відновлюємо їх цілісність. Удачі в пошуках несправностей і добрих всім доріг!

Чи не відкривається багажник на Ford Фокус2 хечбек.

Відкрити багажник на Ford Фокус2 хечбек, якщо не працює кнопка відкриття.

багажник, ford, focus, хетчбек

Mondeo Focus як відкрити багажник

Ремонт допомогу в обслуговування автоелектрика.

Як Відкрити Багажник На Ford Focus 2

Відкриття багажника Ford Focus 2 з розбитим замком

Власники Ford Focus другого покоління можуть зіткнутися з цілим рядом недоліків. Це може бути як невеликий пробою в кабіні (відмова віконного регулятора і т. Д.), Так і більш серйозні проблеми (двигун, трансмісія і т. Д.). Деякі неприємні несправності можуть виникати в самі невідповідні моменти. Власники седанів часто стикаються з ситуацією, коли вони не можуть розблокувати п’яті двері. Що робити, якщо багажник не відкривається на Ford Focus 2?

Це невелика болячка, з якою може зіткнутися будь-який власник цієї моделі. Для початку вам потрібно відкрити багажник, а потім з’ясувати причину цієї проблеми і виправити її. Звичайно, ви можете звернутися в СТО, але це буде коштувати набагато дорожче. Якщо у вас є час і бажання, ви можете зробити це самі.

Справа в тому, що в багатьох випадках це допомагає виконувати банальні дії: розібрати, змастити і зібрати замок. Після цього все починає працювати так, як повинно. Якщо це не допомогло, вам потрібно визначити причину. Блокування багажника на седані Ford Focus 2 може не відкриватися з двох основних причин:

 • протирання проводів;
 • збій кнопки.

Від кнопки в салоні до замку є дроти, які можна змінити. Незважаючи на те, що вони знаходяться в захисному кожусі, з часом вони можуть бути пошкоджені. Це призводить до того, що коли ви натискаєте кнопку, нічого не відбувається, і ви не можете відкрити п’яті двері.

Як відкрити багажник Ford Focus 2 хетчбек з салону

Початок історії відбулося ще влітку. Багажник не відкривався ні з кнопки ні з ключа. Подумки я вже поховав замок.

Власне я все розібрав зібрав і проблема пішла.

Але тут історія повторилася. Як на зло з цілим багажником речей.

Знову все розібрав. Екстреного відкриття замку в фокусі немає. Що б відкрити багажник потрібно (фото не робив):

Не открывается багажник на Форд Фокус 2

-витягуємо весь вміст включаючи запаску і домкрат.

-поруч з петлею замку є дві чорні заглушки.

їх знімаємо і бачимо болтики які тримають петлю. відкручуємо.

-Далі виймаємо 4 пістона з чорної накладки.

-Смикаємо накладку і одночасно п’яті двері. Ура багажник відкритий.

Форд фокус 2 открыть багажник,пятую дверь

-Далі знімаємо обшивку багажника і відкручуємо замок.

Маємо в руках замок чорну накладку і скобу. Все це справа зрослося в одну деталь)))

Далі нам потрібно відкрити замок. якщо дивитися на замок з салону то справа всередині замку знаходиться важіль механічної частини. Ось його і потрібно натиснути. Я робив це дротом.

Ура замок у нас в руках. Далі Знімаємо пластикову накладку замку. Бачимо що замок складається з двох частин. механічної та електричної. З’єднані невідомим болтиком. внутрішній пятіграннік з штирьком в середині.

багажник, ford, focus, хетчбек

Висвердлюємо стрижень і далі підручними засобами розкручуємо. Механічну частину чистимо від бруду. І виявляється що вона вся працює. Далі я почав перевіряти електричну частину. І з’ясувалося що моторчик клинить. Розбираємо електричну частину.

По колу бачимо 7 засувок. Що б їх відщепнути довелося зрізати обмежувачі.

Подаю 12 вольт на моторчик і його знову клинить. Значить справа в моторчик. розбираємо моторчик.

Рівне по середині з двох сторін є загнуті елементи. Розгинаємо їх і виймаємо вміст.

Далі виявилося що на ротор налипнув бруд. І виходило що в певні моменти бруд попадала на магніт статора і моторчик тупо не крутився. Все отттер спиртом. І вуаля все працює.

Далі збірка в зворотній послідовності.

Для уникнення розбору багажника зробив отвір у пластиковій частині замку що б мати можливість відкрити багажник зсередини. Як виявилося в металевої частини отвір вже передбачено. Рекомендую все зробити бо проблема зустрічається часто.

Тепер засовуючи зволікання в отвір можна менш ніж за 3 секунди відкрити замок зсередини.

Подивіться цікаве відео по цій темі

Ми відкриваємо багажник: реальний шлях

Отже, ви зіткнулися з неприємною ситуацією, і ви не можете відкрити ствол на другому Focus. Кнопка завантаження не працює, кришка не реагує на пульт дистанційного керування. Що робити? На жаль, немає можливості аварійного відкриття на автомобілі. В голову приходить взяти лом і дістатися до кабіни силою, але цей варіант ми не враховуємо, тому що він буде коштувати дуже дорого.

Щоб відкрити п’яті двері самостійно, вам потрібно викинути задні сидіння автомобіля і витягнути все, що може перешкодити. Потім ми пролазимо всередині і виконуємо наступні дії:

 • зніміть заглушки поруч з замком і відкрутити кріпильні болти;
 • ми видаляємо поршні, які закріплюють накладку;
 • потягніть кришку і кришку, після чого відкриється п’ята двері.

Ось і все, як ви можете бачити, легко відкрити п’яті двері. Після цього буде досить легко видалити замок, розібрати його і з’ясувати причину несправності. Наприклад, відремонтувати замок багажника. Ми вже розповіли про деякі з них. Є й інші варіанти. Наприклад, якщо сполучну волосінь можна відкрити з консолі, але стався якийсь збій в сигналі тривоги. В цьому випадку необхідно перепрограмувати його, після чого все повинно бути зроблено правильно.

Ford Focus two. це сучасний і надійний автомобіль, але наявність великої кількості електроніки призводить до того, що якась система може вийти з ладу. З цієї причини виникає проблема, коли ви не можете відкрити багажник автомобіля. Якщо ви зіткнулися з такою неприємністю, вам необхідно діяти в такій послідовності: відкрийте кришку, зніміть замок, дізнайтеся причину і усуньте її.

Як відкрити багажник Ford Focus 2 седан

Несправність виявляється завжди несподівано. Просто, в один прекрасний момент, багажник відмовляється відкриватися. Іноді, він може попереджати водія, деякий час, відкриваючись під час руху мимовільно. Отже, для початку необхідно його відкрити, зробити це зовсім не складно:

 • Складаємо задні сидіння, це відкриває нам доступ в багажник з салону. Витягуємо всі речі, які там є, крім запасного колеса;

Якщо, з якоїсь причини, у вас не виходить потрапити в багажник з салону.

То слід врахувати, що деякі комплектації не мають на увазі таку можливість. Тоді можна скористатися наступними способами. По-перше, візьміть тонку лінійку, і спробуйте поворушити нею гофру з проводами через щілину між кузовом і кришкою. При цьому, потрібно натискати кнопку відривання багажника. Іноді щастить, і виходить зловити момент зіткнення, обламаних ділянок дроти. В крайньому випадку, доведеться скористатися монтуванням. Але, в такому разі, є ризик пошкодити кузов, а також вам доведеться купувати новий замок.

Як уже згадувалося, причин несправності може бути кілька. Починати діагностику слід з самого простого і поширеного варіанту. з проводки. Живильні привід замку дроти часто перетираються і обламуються. Для перевірки необхідно розкрити гофру, в якій протягнуті дроти. Спочатку оцінюємо ті, які знаходяться в салоні. Після чого, такі ж дії проводяться і в салоні. Якщо немає ніяких видимих ​​пошкоджень, необхідно продзвонити ланцюг. Можливо, провід зламався без всяких видимих ​​пошкоджень.

Збірка проводиться в зворотному порядку. На хетчбеках ця операція трохи відрізняється, щоб витягти кнопку, вам доведеться спочатку зняти вкладиші.

Висновок. Сучасні автомобілі буквально нашпиговані електронікою. Вона значно полегшує життя водіям, але іноді трапляються збої. І тоді, виникають питання, що робити, якщо не відкривається багажник Ford Focus 2 седан. Для початку слід відкрити його будь-яким доступним способом, простіше це зробити з салону. Далі перевіряємо елементи конструкції, і усуваємо причину збою.

Подивіться цікаве відео по цій темі

Ford Focus Чи не відкривається багажник

На автомобілі Ford Focus не відкривається багажник. Для того, щоб його відкрити потрібно потрапити в сам багажник, для цього складаємо спинки задніх сидінь. Після цього з’являється доступ в багажне відділення. Проблема полягає в тому, що на автомобілі не передбачено аварійне відкривання багажника за допомогою троса, або якого-небудь іншого пристосування. Для того, щоб від крити багажник з нутрії, потрібно дістатися до роз’єму, для цього знімаємо обшивку, яка кріпиться на кліпсах.

Для того щоб відкрити багажник, необхідно спочатку імітувати натискання на кнопку відкривання, для цього Плазуни дроти що йдуть на кнопку. Якщо після цього багажник не від крився, то потрібно подати плюс на білий провід в роз’ємі замку відкривання багажника. Якщо і після цього, багажник не відкрився, то значить проблема в електричному приводі і необхідно відкрити багажник викрутивши скобу

Вивернувши два гвинти, багажник відкриється разом зі скобою, після можна викрутити 3 гвинта і зняти сам замок.

Скоба кріплення замку закривання багажника

Якщо після того, як був поданий плюс на білий провід, і багажник відкрився, то необхідно шукати причину в проводці. На кнопку відкривання багажника йдуть 2 дроти: жовтий з чорною смугою і чорний. Чорний. це маса. Жовтий з чорною смугою. це управління. Перевіряємо харчування на цьому дроті. Контрольки повинна горіти червоним, а при натисканні на кнопку. зеленим. Біля самої кнопки на жовтому з чорною смугою дроті нічого немає, при натисканні на кнопку, контрольку загоряється зеленим, значить, кнопка працює. Перевіряємо харчування на даному проводі в чорному роз’ємі в лівій ніші багажника (Див малюнок), там контролька горить червоним, значить, має місце обрив проводу. Зазвичай обриви відбуваються в гумовій гофре, в поєднанні автомобіля з кришкою багажника. Знімаємо гумову гофру, так і є, обрив проводу саме там. Міняємо провід на новий, багажник відкривається в штатному режимі. несправність усунена.

Замок багажника

Що б їх відщепнути довелося зрізати обмежувачі. Справа в тому, що засувки кріплення спинки по ідеї повинні відкриватися з багажника.

Тому ми будемо безбожно відгинати спинку до тих пір, поки не дотягнемося до засувок. Знімаємо задню спинку, розвантажуємо багажник через салон, щоб звільнити максимум простору для роботи.

На фото вище показана пластикова кришка, а на ній відзначено синім ділянку, який потрібно вирізати гострим ножем. Тонкої викруткою активуємо систему аварійного відмикання багажника, як показано на малюнку нижче. Натискаємо викруткою куди вказано стрілкою.

открытие багажника форд фокус 2 хечбек

Тепер можна відкрити замок зсередини, після чого клямка підлягає заміні. Відкидаємо задній диван, опускаємо спинки, прибираємо полку, дістаємо фальшпол і запаску мені еше довелося прибрати сабвуфер стелс з ніші крила. Прибираємо 4 пістона які тримають пластикову обшивку позначив червоними Стелк. відколупували дві заглушки позначив синіми стрілками і відкручуємо 2 болта ключем TORХ, я їх відкрутив плоскою викруткою підходящої ширини. Скоба відкручу і можна відкривати багажник.

Тепер, що б дістатися до замку потрібно зняти обшивку дверей, відкручуючи два болта в ручках, за допомогою яких закриваємо багажник І потихеньку відтягаємо обшивку від дверей поки не відчепляться пістони. До сожаренію далі фото не робив, захопився.

При цьому, потрібно натискати кнопку відривання багажника. Іноді щастить, і виходить зловити момент зіткнення, обламаних ділянок дроти.

В крайньому випадку, доведеться скористатися монтуванням. Але, в такому разі, є ризик пошкодити кузов, а також вам доведеться купувати новий замок.

Ремонт Як уже згадувалося, причин несправності може бути кілька.

Починати діагностику слід з самого простого і поширеного варіанту. з проводки. Живильні привід замку дроти часто перетираються і обламуються.

Чи не відкривається багажник на Ford Focus 2 хетчбек

Як на зло з цілим багажником речей.

Відкриваємо багажник: реальний спосіб

Для перевірки необхідно розкрити гофру, в якій протягнуті дроти. Спочатку оцінюємо ті, які знаходяться в салоні. Після чого, такі ж дії проводяться і в салоні. Якщо немає ніяких видимих ​​пошкоджень, необхідно продзвонити ланцюг.

Можливо, провід зламався без всяких видимих ​​пошкоджень. Усунення такої несправності досить просто. Якщо п’яті двері відкривається з брелока, то значить щось не так з кнопкою.

Щоб її змінити, необхідно чимось тонким відсунути фіксатори з зовнішньої сторони багажника Ford Focus і потягнути її на себе. Перед тим як купувати нову деталь, потрібно ще раз перевірити і переконатися, що вона не працює.

Заміна запобіжника на Ford Focus 2

Після відкриття знімаємо обшивку, відкручуємо замок.

Рішення проблеми з відкриття багажника на Ford Focus. Привіт, ось таке питання по фокусу в

Починати діагностику слід з самого простого і поширеного варіанту. з проводки.

Погортавши пару форумів я зрозумів, з даною проблемою стикалися багато, основні причини дві.

Той самий болтик Висвердлюємо стрижень і далі підручними засобами розкручуємо. Механічну частину чистимо від бруду. І виявляється що вона вся працює. Далі я почав перевіряти електричну частину. І з’ясувалося що моторчик клинить. Вид електричної частини По колу бачимо 7 засувок.

Чи не відкривається багажник “Ford Focus-2″. Як самостійно відкрити п’яті двері і зробити ремонт. Скільки коштує робота в сервісному центрі

«Ford Focus-2» отримав широку популярність не тільки на російському ринку, але і в європейських країнах, в США, Китаї, Індії. Автолюбителі із задоволенням купують седани, хетчбеки, універсали від компанії Ford через надійності, простоти в ремонті і комфортною підвіски. Однак з пробігом більше 100 000 кілометрів часто зустрічається наступна несправність: не відкривається багажник у «Ford Focus-2». Проблема проявляється несподівано і помічена як на рестайлінгових, так і на дорестайлінгових моделях.

Як самостійно усунути неполадку

Якщо один з перерахованих способів допоміг відкрити багажник, то відразу стане зрозуміла причина поломки. Якщо допомогло ворушіння проводів. переламаний шлейф, якщо допоміг запобіжник. проблема в замиканні кнопки.

У разі переломлення дроти з шлейфу потрібно виконати наступні операції:

 • відсунути пильовик;
 • замінити пошкоджені дроти на нові, бажано великого перерізу з м’якою оболонкою;
 • повернути пильовик на місце.

Якщо допомогла заміна запобіжника, то потрібно обов’язково з’ясувати причину замикання, вона може бути захована в кнопці або також в шлейфі.

Важливо! Якщо вийшло відкрити двері багажника, то її не можна закривати до тих пір, поки не буде усунена несправність.

У тих автомобілях, в яких немає кнопки аварійного відмикання багажника, надходити потрібно так. Повторюємо операцію по демонтажу спинки заднього сидіння та розвантаження багажника.

В цьому випадку доведеться висвердлювати пластикову кришку в тому місці, яке зазначено на фото нижче.

Висвердлюємо кришку свердлом на 6 мм, вставляємо в отвір викрутку і зрушуємо її якомога далі вліво, поки не відмикання замка багажника. Коли багажник відкриється, замок теж підлягає заміні.

Орієнтовна вартість роботи в сервісі

Якщо не відкривається багажник «Ford Focus-2», то офіційний сервіс може зажадати від 3000 рублів за роботу, плюс 2000-3000 рублів за нові запчастини.

У сторонніх майстерень вартість роботи не надто відрізняється, проте запасні деталі можуть бути відсутніми, терміни доставки можуть досягати 30 днів.

Короткий опис моделі

Компанія Ford представила новий Focus другого покоління в 2004 році в Парижі. Збірка стартувала на основних заводах Німеччини, Іспанії, а з початку 2005 року і в Росії. Базою для нового покоління стала платформа C1, на якій також збиралися відомі автомобілі «Mazda-3» і «Volvo S40 / V50».

Завдяки новій базі інженерам Ford вдалося отримати сучасний седан з оптимальними настройками підвіски. Шасі відмінно показувало себе на асфальтованій і ґрунтовою дорогою, реакція на рульове колесо влаштовувала навіть найвимогливіших водіїв. Друге покоління перевершувало перше в довжину і ширину. Колісна база була збільшена на 25 міліметрів, в арки легко поміщалися навіть 17-дюймові диски.

Типи кузова пропонувалися на вибір: 3-х або 5-дверний хетчбек, універсал, седан. Силові установки із змінними фазами газорозподілу об’ємом в 1,4; 1,6; 1,8 і 2,0 літра. Трансмісія поділялася на 4-ступінчастий “автомат” і 5-позиційну «механіку».

На дорогах найчастіше зустрічаються версії з 1,6-літровим агрегатом в парі з автоматичною коробкою в кузові седан і 5-дверний хетчбек.

Автомобіль характеризується пристойним запасом потужності і надійності, однак власники рано чи пізно стикаються з популярною проблемою: не відкривається кришка багажника «Ford Focus-2». Розглянемо основні причини.

Відгуки про автомобілі

Автовласники відзначають, що автомобіль вийшов надійний і здатний без проблем проїхати понад 300 000 кілометрів. Двигун не вимагає особливої ​​уваги, крім своєчасного проходження технічного обслуговування. Підвіска не підводить до кордону в 100 000 кілометрів, кузов не гниє.

З мінусів варто відзначити невеликий кліренс і пластмасові бризковики, які відламуються при проїзді нерівностей.

Судячи з зауважень покупців, в нових моделях «Ford Focus-2» рестайлінг не відкривається багажник набагато рідше. Виробник дбає про споживачів і змінює склад оболонки для рухомий проводки. Також виправлені всі недоліки, пов’язані із затопленням клавіші.

Чи не відкривається багажник Ford Focus 2 хетчбек

Було це давно, в 2013 році, в січні. У перший рік володіння автомобілем. Але чомусь тільки зараз вирішив написати про цю проблему і її вирішенні. Думаю, ця інформація буде корисною. Мова про Focus 2 седан дорестайл.

Сталося все раптово. Не було абсолютно ніяких передумов. Просто одного разу закривши багажник і сівши за кермо, я побачив напис на бортовому комп’ютері про те, що багажник відкритий. Вийшов з машини, щоб перевірити і дуже здивувався, коли зрозумів, що на кнопку відкриття багажник не реагує взагалі. Хоча він залишався закритим. Пульт на ключі запалювання також не допоміг вирішити проблему.