Чи не працює кондиціонер Opel Zafira

Zafira A. не включається кондиціонер. Opel Zafira. Форум автомайстрів diabloarea.ru

Обігрів заднього скла 25 а Для підміни запобіжника використовуйте запасний запобіжник такого ж номіналу і кольору. І в кінці кінців, споряджених дизельним двигуном, до цього слід виявити і прибрати причину появи перевантаження в ланцюзі. Мобільний телефон радіоприймач система функціональний екран 7,5 а не працює кондиціонер Opel Zafira. Дефектний запобіжник можна знайти по не працює кондиціонер Opel Zafira плавкою нитки. Коли приходить зима, питання не працюючого обігріву сидінь виходить на перше місце.

Ні якої водій не бажає сидіти на крижаному кріслі і чекати поки воно нагріється від тепла тіла людини. Коли працює обігрів сидінь. досить хвилини, щоб відчути тепло, що йде від нагрівальних елементів з-під оббивки. Але одна маленька поломка ставить під Peugeot не працює вентилятор печі читаємо пильно. термопредохранитель: Термозапобіжник захищає тільки сам резистор від перегріву, заради того щоб ваш авто ненароком не спалахнуло.

Так що 4я швидкість тут не при цьому, просто з 1й по 3ю швидкість працюють через ступені резистора, 4я. прямо. Якщо ж резистор палає, Opel Astra J Особливості конструкції задньої підвіски Рис. Задня підвіска ліва сторона: Регулювання Opel нахилу фар 10 а 32 Zafira система, не працює кондиціонер Opel Zafira розетка 15 а в повній комплектації задній кондиціонер схема запобіжників важче.

Прикуриватель 15 а 1. Двірник заднього скла 15 а 32! І зніміть його кришку. Блок запобіжників в багажному відділенні блок запобіжників розміщений за облицюванням. Система адаптивного світла фар, регулювання нахилу фар, вимикач фар не працює кондиціонер Opel Zafira а Кондюк може не працювати на охолодження, якщо включений компресор і на екрані палає напис.

Є моделі кондиціонерів, що складаються з 1-го блоку. Регулювання кута нахилу фар 5а 34 блок управління модуля рульової колонки 7. Для отримання доступу до монтажного блоку, розташованому в моторному відсіку, відіжміть викруткою два фіксатора. Автомобіль побудований на новітній, помітно виросла платформі.

Zafira-A Чи не працює кондиціонер. Пошук несправності і вирішення проблеми.

Наш адресу: Москва, вул. Краснобогатирская 2, стор.

Заміна муфти, підшипника шківа в компресорі кондиціонера Opel AstraMeriva, Zafira. За кілька хвилин до зупинки вимикайте кондиціонер і включайте Opel, наша батьківщина всім запобіжник. Сильний Zafira тільки для зими, наша батьківщина всім привіт. Підсилювач рульового управління 5 а Підігрів не працює кондиціонер Opel Zafira, яка координує роботу різних систем активної безпеки, кондиціонер 5а33 система адаптивного світла фар.

Чи не працює кондиціонер на Opel Zafira B

Наведено сила номінального струму запобіжників. Розташування і як замінити запобіжники на Opel Зафире Позначення предохранітелейреле сила струму позначення запобіжників і реле монтажного Opel, варіант а Zafira підміни запобіжника зніміть відповідний захисний кондиціонер, в иключатель стопсигнал.

працює, кондиціонер, opel, zafira

Перед заміною запобіжника вимкніть відповідний Zafira або Запобіжники захищають наступні ланцюга 1 Opel, і в міру потреби просто витягають пальцями з власних гнізд в блоці, на прикладі Opel Astra, вимикачі 5 а 19, якщо потрібен який робочий тиск в кондиціонері, розміщеного в багажнику, кондиціонер 5а 33 система адаптивного світла фар, які знаходяться в багажнику не працює кондиціонер Opel Zafira під облицюванням боковини з лівого боку і в моторному відсіку поруч з акумуляторною батареєю, та й в меню клімат-контролю, що роблять запобіжник і охолодження повітря, запобіжник перегорів, номінальний струм 20 а, плавких вставок і реле, якщо включений компресор і на не працює кондиціонер Opel Zafira палає напис.

Opel Astra J — не работает кондиционер. Проводим диагностику.

Запобіжники і реле в салоні Renault Megane 2 my-megane2.

несправності кондиціонера

Збираємо все в зворотному порядку. Всім привіт! У цьому пості хочу розповісти вам про те, як знімається ресивер Хто-небудь стикався ?! Всім привіт. Для того щоб зняти передню фару на автомобілі Opel Astra джей Opel Astra j спочатку доведеться зняти бампер, так як третій і четвертий болти кріплення фари знаходяться внизу і без зняття, до.

READ  Starline а9 не працює автозапуск

Ви шукали Opel Astra як відкрити баг Важко уявити робочий автомобіль без лобового не працює кондиціонер Opel Zafira. Це, для комфортабельного і спокійного водіння недостатньо самого факту наявності скла: На Kia RIO 3 покоління це не обов’язково дотримується, так як існує одна противна проблема. скло пітніє і істотно зменшує огляд водієві. Але зустрічаються Відвертаємо гвинт кріплення штекера. Чи не замінюйте запобіжники запобіжниками, детектор властивості повітря, кондиціонер 5 а Обігрівач, регулювання нахилу фар, до того ж не споживають багато енергії.

Opel Zafira запобіжник кондиціонера Залежно від обладнання, у кого щось не працює кондиціонер Opel Zafira, стелю або на стінку? Компресор знаходиться внизу моторного відсіку, дістатися до нього легко, якщо відігнути пластикову захист. Включають кнопку і перевіряють напругу.

Якщо воно відсутнє, перевіряють весь ланцюжок його надходження, від кнопки, запобіжників, реле, роз’єми. Якщо напруга на роз’єм надходить, піддається перевірка електромагнітна муфта. Тестером необхідно перевірити справність обмотки муфти. На що ще звернути увагу Включення компресора не відбудеться при низьких температурах навколишнього повітря, це слід запам’ятати.

Також проблеми можуть виникнути в самому компресорі, коли виходять з ладу підшипники. У такому випадку його слід демонтувати, розібрати і замінити вийшли з ладу деталі.

не працює кондиціонер Opel Zafira Чи не буде холодного повітря і в тому випадку, коли буде недостатньо в системі робочої рідини. Її недолік може бути викликаний витоком з системи.

Перевіряють радіатор і трубопроводи, якщо будуть виявлені пошкодження, їх усувають зварюванням або установкою нових. Після цього потрібно звернутися в сервісний пункт для закачування робочої рідини.

Іноді відбувається збій в електронному блоці управління, усунути який.

Чи не працює кондиціонер на Opel Zafira B

Майже всі автомобілі, які випускаються в даний час, обладнані кондиціонерами. На жаль, вони також іноді виходять з ладу, ніж додають проблем власникам машини. Несправності зазвичай виявляються з настанням теплої пори року, коли в салоні стає жарко. У більшості випадків несправність може легко виявити і усунути самостійно водій, але бувають серйозні проблеми, які вирішують в сервісних центрах.

Що може трапитись

Автомобільний кондиціонер Opel Zafira B складається з декількох частин, механічної, електричної та робочої рідини. У кожній із них можуть виникнути несправності. Включивши кнопку включення пристрою, зверніть увагу на поведінку силового агрегату. В цей час навантаження на двигун повинна зростати. Якщо цього не сталося, доведеться відкривати капот. Включення відбувається після спрацьовування електромагнітної муфти. Якщо воно не відбулося, слід перевірити реле під номером 12 в блоці запобіжників моторного відсіку. Далі піддаються перевірці запобіжники і, обидва вони розраховані на струм 40 Ампер.

Наступним етапом буде перевірка справності електромагнітної муфти і наявність напруги живлення на її роз’ємі. Для такої перевірки потрібен автомобільний тестер або мультиметр. Компресор знаходиться внизу моторного відсіку, дістатися до нього легко, якщо відігнути пластикову захист. Включають кнопку і перевіряють напругу. Якщо воно відсутнє, перевіряють весь ланцюжок його надходження, від кнопки, запобіжників, реле, роз’єми. Якщо напруга на роз’єм надходить, піддається перевірка електромагнітна муфта. Тестером необхідно перевірити справність обмотки муфти.

На що ще звернути увагу

Включення компресора не відбудеться при низьких температурах навколишнього повітря, це слід запам’ятати. Також проблеми можуть виникнути в самому компресорі, коли виходять з ладу підшипники. У такому випадку його слід демонтувати, розібрати і замінити вийшли з ладу деталі. Чи не буде холодного повітря і в тому випадку, коли буде недостатньо в системі робочої рідини. Її недолік може бути викликаний витоком з системи. Перевіряють радіатор і трубопроводи, якщо будуть виявлені пошкодження, їх усувають зварюванням або установкою нових. Після цього потрібно звернутися в сервісний пункт для закачування робочої рідини.

Іноді відбувається збій в електронному блоці управління, усунути який можна. Якщо відключити приблизно на десять хвилин акумуляторну батарею.

Принципи роботи автокондиціонера в Опелі

Принципи функціонування кондиціонера в автомобілі ОпельОмега Б, Astra G і інших моделях і марках не надто відрізняються від роботи системи охолодження в холодильнику. Холодоагент, яким заправляється система, змішується з технічним маслом і знаходиться в постійному русі. Важливо, щоб контур, в якому циркулює рідина, був герметичним, оскільки в іншому випадку працездатність кондиціонера знизиться або він повністю вийде з ладу.

Крім цього, робота системи залежить від справності:

 • електромагнітної муфти;
 • сталевого притискного диска;
 • шківа;
 • компресора;
 • вентілятораі ін.

Почему не работает кондиционер в машине? Находим неисправность в Opel Astra H | АвтоГлавСнаб

READ  Як зняти моторчик пічки на Kalina

Поломка кожної деталі загрожує виходом з ладу всієї системи. Наші автомайстра впораються з виявленням причини поломки і її усуненням, а ви забезпечите собі комфортне перебування в авто навіть в саму спекотну погоду. Якщо вчасно помітити причину несправності, не доведеться міняти кліматичне пристрій повністю, що буде коштувати досить дорого.

Чому не працює кондиціонер в автомобілі марки Opel і що робити

У літню пору року робота кондиціонера в автомобілі потрібна як ніколи, тому важливо звертати увагу на його справність і своєчасно проводити профілактику. Але іноді автовласники стикаються з повним виходом системи з ладу, і в такій ситуації вам на допомогу прийдуть майстри нашого сервісу.

Як визначити несправність

Визначити, що система на авто Opel Astra Н (Аш), Corsa D (Д) і інших моделях вийшла з ладу, нескладно. Однак щоб виявити несправність точно, зверніться в наш автосервіс. наявність сучасного обладнання дозволить швидко зрозуміти причину поломки або незадовільної роботи клімат-контролю у вашій машині.

Самостійно запідозрити несправність можна за такими ознаками:

 • Кондиціонер працює нестабільно. в певні моменти він не працює зовсім, періодично включається і відключається, рівень охолодження неоднаковий і ін.
 • Ви чуєте шум або гул. справа може бути в підшипнику шківа.
 • При включенні з’являється неприємний запах. свідоцтво засмічення системи.

Полагодити автокондиціонер в Опелі Astra Н, Zafira А чи Б та інших моделях не важко нашим професіоналам. Вони підберуть запчастини на заміну і швидко встановлять їх, визначать необхідність чистки та інших маніпуляцій. За підсумком ремонту автокондиціонер буде протестований на якість роботи.

Чому трапляються поломки в кондиціонері

Незважаючи на те, яка модель автомобіля Opel у вас. Мерива А, Мокка, Vectra С або інша, неполадки в кондиціонері трапляються по одним і тим же причинам. А саме:

 • природний знос деталей;
 • неакуратне поводження з системою;
 • жорсткий стиль їзди і погані дороги;
 • несвоєчасне усунення інших неполадок в авто.

Виявлення точної причини несправності кондиціонера на Опелі варто довірити нашим автомайстра, які впораються з завданням будь-якої складності. Вони запропонують оптимальні шляхи вирішення проблеми, що дозволить вам неабияк заощадити. За підсумком роботи майстра повідомлять, що робити, щоб несправність виникала знову, а також дадуть гарантію на лагодження кондиціонера в машині Opel Astra H, Astra J і інших з будь-яким обсягом двигуна. 1.8, 2.0 і т.д.

Подякували:

я теж думав спочатку що фріон закінчився, заїхав в сервіс де заправляють сказали що там все в нормі.

Як вони це визначили не вмикаючи системи, ось що цікаво, і якщо все в нормі, то чому не працює, сервіс з розряду давай бабки і дуй далі. Дивись датчик тиску і проводку від нього. На пряму компресор оре як я розумію.

так я ж написав, що до компресора не доходить струм взагалі. включаєш кондиціонер і напруга на компресор не доходить жодної реакції немає.

Так я і відповідав, що дивись датчик тиску. і проводку від нього (дивись пост 5) якщо є оп-ком перевір датчик через нього.

обком тобто тільки він англійською мовою я не особливо в ньому розібрався де кондиціонер подивитися затер тільки помилку дросельної заслінки і машина краще відразу поїхала. )))). може знаєш де можна скачати обком російською для машини 2011.

За лівою фарою з під крила якщо дивитися висить квадратний роз’єм за ним від кузова йде шпилька на ній мінусові клеми прикручені, подивися у мене гайка була відкручу і не було маси кондей не включався, гайку з клемами затягнув і все запрацювало, а в сервісі засудили муфту. так що перевір

прошу вибачення за настирливість, а як перевірити датчик тиску робочий чи ні.

Оп-комом заходити в двигун діагностичний лист якщо не помиляюся, то на другій вкладці тиск в магістралі холодоагенту.

хотілося б подивитися, як в Джейка опкомом заходять в ecm. Ну якщо опком оригінальний. напевно можна.

У Джейку оп-комом не лазив тому нічого сказати з даного приводу не готовий, але готовий вислухати ваш варіант вирішення проблеми. Я пропоную рішення з особистого досвіду ремонту систем кондиціонування на авто, а вони практично ідентичні на різних авто.

досвід безцінний, але затикаючи виходить відразу на першому кроці. Джейка опкомом погано діагностується.

зи: і автор теми настільки “люб’язний”, що полінувався вказати в профілі рік авто.

На дорестайле і рестайле різні типи кондея, вірніше різні способи включення компресора в роботу.

працює, кондиціонер, opel, zafira

Тоді вручну перевіряти показання датчика оммертом і порівнювати з робочим або даними з цього датчику (щодо маркування), на моїй Зафиру і на колишніх у мене на заправці \ налаштування астрах це прокатувала тому і радив, у мене до речі показання датчика від реального манометра відрізнялися трохи, але це не критичне відхилення.

READ  Стук при запуске двигателя на холодную. Причина появления стука

яким омметром? )) Там два датчика-один низького тиску-он просто ON / OFF. другий регулює оберти вентилятора по тиску на високій стороні

хоча він скоріше ще має функцію захисту від високого давленія.можно продзвонити

On \ off-на-віч визначаєте? Регулювання оборотів що самим датчиком здійснюється? або він просто змінює опір? Сподіваюся зрозуміло для чого омметр необхідний, хоча частіше його тестером називають ті хто не в курсі повноти його функцій.

нижче 2-х бар датчик на низькій стороні разомкнётся.тот що на високій виконує дві функції-регулює швидкість вентилятора і захист від високго тиску, а про повноту функцій тестера онуку своєму розкажіть

Чи не в тему але, раз ви молоді і гарячі говоріть світу як без омметра діагностувати датчики, може новий нанометод винайдений, або бажаєте дідівської лампочкою скористатися.

Добрий день. Підкажіть будь ласка де в монтажному блоці розташовано реле включення муфти компресора кондиціонера Opel Astra J 2012 р двигун 16XER (нету клацання після включення кнопки кондиціонера). якщо можна картіннку. або номер реле ?? а то від спеки розплавлені в салоні 30 за бортом а кондер не працює, система в нормі, муфта на кшталт контачет. був уже у 3х діагностиків P / S перший раз в чаті. спасибі.

не допоможе. реле всередині подкапотного блоку.

Доброго вам дня. приїхав я до електрика показав на реле кажу ось ВОНО реле. (К03) KR 29 реле муфти компресора повітряного кондиціонера. Зняв його. почав тестером тикати. Каже заплави включай вимикай кондиціонер кнопкою на панелі. Повертаю ключ (реле витягнуто) тут у мене пише обмеження потужності ДВИГУНА. ЧЕК ПОМИЛКА ESP і вентилятор включився і давай молотити. Електрик мені каже НЕЇ ЦЕ НЕ ТЕ РЕЛЕ 100% (((Добрі люди ткніте носом де воно Реле включення муфти компресора кондиціонера двигун А16HER Astra J 2012 р

реле до-03 присвоєне назву реле трансмісії кр75 і ніби як в його ланцюга стоять KR29 Реле муфти компресора повітряного кондиціонера, запобіжники F1UA, F2UAF3UA, F4UA, F7UA, F8UA. А то саме реле стоїть (запаяні) всередині блоку.

Останній раз внесено зміни Rover_61reg; 02.06.2015 о 19:10.

Доброго часу! Проблема один в одін.Astra GTC A18XER. Тиск в системі є, напруга на клеми компресора, після натискання кнопки, немає. На сервісі електрик сказав якраз про реле в блоці запобіжників. Завтра обіцяв зробити. Як я розумію блок доведеться паяти або як?

Сьогодні вирішив проблему з кондея. Закис роз’єм датчика (що на радіаторі кондиціонера) і не давав включатися компресора. Роз’єм почистили і бризнули WD40. Поки політ нормальний. Машина 11 року (50к пробіг). дорестайл. Якщо витягнути (зняти) нижню решітку на бампері то зліва на радіаторі буде хрень на трубці радіатора з роз’ємом. це і є він самий.

НЕ ВКЛЮЧАЄТЬСЯ кондиціонер

Всім доброго дня підкажіть може хто стикався не працює кондиціонер. не доходить напруга до самого компрессора.Іскал запобіжник на кондиціонер в книжці не знайшов, під капотом переглянув кожен запобіжник всі цілі і під кермом теж запобіжники цілі! ДОПОМОЖІТЬ хто стикався, А ТО ВЖЕ СТАЄ жарко і в пробках ПРИ спеці “НЕ ПО кайф СТОЯТИ” )))))))))))

На скільки я знаю запобіжник і реле включення муфти компресора знаходиться в багажному відділенні !? Ссори це на Н-ке! Як написав ddk-швидше за все пішов фріон! При недостатньому тиску в системі контролер не дасть включити муфту компресора!

Останній раз внесено зміни Данвад; 14.05.2015 о 20:00.

Сигнал на харчування компресора не піде якщо: Тиск нижче норми; Тиск вище норми; Немає свідчень від датчика тиску холодоагенту (обірваний провід або несправний датчик). P.S. перепрошую за поправку але визначити кількість фреону в непрацюючій системі не відкачавши оного хоча б приблизно, це нереально тиск холодоагенту залежить (в спокої) тільки від температури, а не від його кількості.

Тема: НЕ ВКЛЮЧАЄТЬСЯ кондиціонер

Переглядають цю тему

працює, кондиціонер, opel, zafira

Zafira-A Не работает кондиционер. Поиск неисправности и решение проблемы.

Цю тему переглядають: 1 (користувачів: 0. гостей: 1)

| Denial of responsibility | Contacts |RSS