Chevrolet Lacetti заміна фільтра салону

Table of Contents

Змінюємо салонний фільтр на Chevrolet Lacetti своїми руками: де він знаходиться?

Чисте повітря в салоні автомобіля так само важливе, як чистий бензин у баку. За чистоту повітря та за підтримання комфортного мікроклімату в салоні відповідає кондиціонер та салонний повітряний фільтр. Фільтруючий елемент Chevrolet Lacetti коштує копійки, а нехтувати його заміною не варто. Не варто також і повторно використовувати фільтр, оскільки є можливість вивести з ладу випарник кондиціонера. Де знаходиться, як замінити і чому ви не повинні робити, ми зараз зрозуміємо.

Де знаходиться фільтр кабіни на Chevrolet Lacetti?

Фільтр розташований під кам&яним відсіком. Дуже зручне розташування, до речі!

У Chevrolet Lacetti, як у седані, так і в хетчбеті, фільтр кабіни знаходиться в корпусі під коробкою для рукавичок. Різниці між седаном та хетчбеком у цьому плані немає!

Заміна фільтра салону на Chevrolet Lacetti

Для заміни потрібен набір викрутків, набір бітів і невеликий храповик.

Перед початком роботи необхідно обов&язково знеструмити автомобіль. У крайніх випадках зніміть запобіжник з блоку салону з маркуванням F21 з номінальним при 15 a. Якщо цього не зробити, велика ймовірність отримання короткого замикання в ланцюгу та перегорання цього самого запобіжника, а відповідає він ще й за контрольні лампи на приладку та габаритні вогні.

Щоб замінити фільтр кабіни не потрібний, але бажано видалити коробку рукавичка, оскільки вона буде працювати набагато зручніше.

Як поміняти салонний фільтр на шевролі лачетті

Алгоритм заміни

Салонний фільтр знімається в наступній послідовності:

 • Знімаємо бардачок. Для цього необхідно відкрутити хрестовою викруткою три саморізи зверху та два знизу.

Верхні шурупи бардачка відзначені стрілочкою.

Необхідне чищення посадкового місця салонного фільтра від видимих ​​забруднень.

Коли міняти?

Виробник вказує, що міняти його слід не рідше, ніж раз на 15 тисяч км.

Проте іноді доводиться міняти фільтр частіше, про це наполегливо натякати неприємне затхле повітря з повітроводів.

Оригінальний артикул

Оригінальний салонний фільтр має каталожний номер J1340907.

Якщо вчасно його не замінити, крім запаху в салоні ми отримаємо пил, а крім того, комфортні умови для розведення бактерій та мікроорганізмів.

Неоригінальні салонні фільтри на Lacetti.

неоригінал можна купити за 400-500. а фільтр з вугільним фільтруючим елементом може коштувати 800-900. Вдалою всім роботи та чистого повітря в салоні!

Тільки новий, геть старий!

Старий фільтр геть. У жодному разі не чистіть його і не вставляйте назад!

Ще хочеться застерегти від повторного використання старого фільтра.

Обережні автолюбителі просто вичищають гофру фільтра, а іноді виймають і її, залишивши тільки захисну сітку.

По-перше, користі від такої очистки буде мало. і по-друге, пил, який впав до випарника кондиціонера, буде змішано з конденсатом, утворюючи досить великий шар вологого бруду на поверхні випарника.

Зрозуміло, що в таких умовах випарник протягне недовго через корозію та забезпечить додаткову порцію несвіжого повітря в салоні.

Порно каючний фільтр пройде пил і бруд у салон!

Тому, відчуваючи повітря з повітряних каналів, нещадно змінюючи фільтр салону, це займе 15 хвилин.

На додаток до свіжого повітря в салоні, новий фільтр дасть більш легке життя вентилятор, тому що це не так легко підірвати пилове гофрування.

Заміна салонного фільтра Lacetti

Т.до. фільтр міняю вперше то як це зробити підглянув у Заміна салонного фільтра на Chevrolet Lacetti/Gentra, тільки шкода що не до кінця подивився їх статтю, далі зрозумієте чому. Є два варіанти заміни фільтра, тож перший (зі зняттям бардачку):

Процедура заміни: 1) Потягніть підсвічування підсвічування (F21 до 15a) 2) Відкрутіть 2 самостійне натискання між кишеню (якщо вона є), а рукавичка 3) відкрутіть 3 гвинти у верхній частині коробки рукавички (вона повинна бути Виявлено) 4) Підрахуйте рукавичку вниз і від&єднайте підсвітку та закінчуючи 5) Відкрутіть 4 гвинти залізної смуги 6) Я використовую голову до 7 мм або просто перехресну викрутку відкручуючи 4 гвинти кабіни фільтр-фільтр 5) Старий фільтр, щоб увімкнути плиту до максимуму (для того, щоб подути залишки сміття 9), вставте новий фільтр перед технологічними слотами (якщо пластиковий ободок) або розрив на краю (якщо папір) 10) збирати в зворотному порядку.

Фільтруючий елемент дуже важлива частина усієї повітряної системи салону. Від нього залежать рівень чистоти повітря в салоні, тривалість роботи таких вузлів, як радіатор, випарник і вентилятор. Адже саме він очищає повітря, що входить в салон. Виробник рекомендує змінити салонний фільтр після 15 тис. бігти, але все залежить від умов експлуатації автомобіля. Якщо авто експлуатується на ґрунтових дорогах із підвищеною запиленістю, то фільтр салону необхідно замінити вже на 7 тис. Це поширюється на роботу всіх частин системи опалення та дозволить водія та пасажирів вдихати чисте повітря навіть на пофарбованих ділянках доріг. На Chevrolet Lacetti встановлюється фільтруючий елемент із гофрованого паперу, який затримує частинки пилу, а пропускає лише повітря. Відповідно, всі пил і бруд залишаються на ньому. І при збільшенні кількості бруду на ребрах пропускна здатність усієї системи зменшується. Через це і обігрівач, і кондиціонер працюють гірше. Також погана прохідна система сильно впливає на тривалість вентилятора, тому що вона повинна душити повітря з підвищеним навантаженням.

READ  Заміна нижніх сайлентблоків Niva Chevrolet

Коли настав час змінити фільтр кабіни

Заміна фільтра салону своїми руками дасть можливість заощадити гроші і, що ще важливіше, час. Крім того, дотримуючись цієї процедури, власник буде переконаний, що заміна була виконана своєчасно, а також, згодом, власник зможе контролювати рівень його забруднення.

Згідно з рекомендаціями виробника Chevrolet Lacetti, старий фільтр слід обов&язково міняти після досягнення позначки пробігу 15 тис. Км. Однак необхідно враховувати умови використання транспортного засобу.

Адже якщо автомобіль доводиться постійно експлуатувати в неекологічних районах, в умовах високої загазованості вулиць, з постійним попаданням усередину пилу та бруду, міняти його доведеться раніше.

chevrolet, lacetti, фільтра, салон

Що ви не можете сказати про екологічні зони з високою вологістю або, наприклад, з великим кластером дерев (тайга), де він може служити ще кілька років. Зверніть увагу, що фільтр кабіни також повинен бути пошкоджений одним із своїх компонентів.

А тепер детальніше про те, як виконати його заміну. У моделі Chevrolet Lacetti кришка блоку очисника знаходиться перед сидінням пасажира. Зручніше дістатися до місця кріплення можна буде після зняття бардачка. Його фіксують п&ять шурупів, всі їх знадобиться акуратно відкрутити.

Замінюючи фільтр кабіни

Останнім часом автомобілі Chevrolet Lacetti міцно зміцнилися на вітчизняному автомобільному ринку. Цей транспортний засіб є популярним і поширеним завдяки суміщенню ціни та якості. І якщо ви є власником цього автомобіля, то на ваші плечі лягають усі ремонтні роботи та технічне обслуговування. В тому числі заміна салонного фільтра Chevrolet Lacetti.

Якщо ви відчули у своєму автомобілі, що при включенні печі або кондиціонера в ньому пахне пилом або гаром, то, ймовірно, настав час поміняти фільтр салону. Зазвичай такі елементи очисної системи, виготовлені виробником, можуть затримувати до 95% шкідливих речовин, що містяться в повітрі.

Він розташований у салоні вашого Lacetti його кришка знаходиться перед переднім пасажирським сидінням. Беззбройне око бачить майже неможливо, тому що він прихований рукавичка. Мабуть, основна складність у процесі заміни цього компонента в тому, що до нього не так легко дістатися. Для отримання більш комфортного доступу до фільтра потрібно буде знімати бардачок.

Заміна елемента в Chevrolet Lacetti заняття, що не передбачає будь-яких спеціальних вимог. Виконати цю процедуру можна просто на узбіччі дороги. Для цього вам знадобиться:

набір ключів; набір викруток; тріскотку на 10; плоскогубці;

Інструменти

Завод-виробник цих автомобілів радить замінити цей компонент кожні 15 тисяч км. В умовах підвищеної запиленості або регулярної їзди по брудних дорогах цей елемент потрібно міняти трохи частіше за кожні 10 тисяч км. При їзді по курній місцевості його термін експлуатації скорочується. Також заміна цього компонента очисної системи рекомендується при механічному пошкодженні будь-якої його частини. Варто відзначити, що зміна фільтрів для автомобілів Chevrolet Лачеті моделей кузова Sedan і Hatchback проводиться за одним і тим же принципом.

Старий та новий фільтри

Деякі автолюбителі не роблять заміну, а лише промивають або очищають цей компонент, після чого ставлять назад. Це не має сенсу, оскільки водою або іншою рідиною промити мікроскопічні отвори елемента, засмічені пилом і брудом, буквально неможливо. В результаті, брудний фільтр поставляється на старе місце, оскільки промивання цього випадку не допомагає. Як наслідок повітря, що надходить в салон, не буде очищатися.

Отже, ви вирішили змінити елемент у своєму Lacetti:

Насамперед треба зняти бардачок. Для цього відкручуємо п&ять шурупів, які його кріплять до торпеди. На фотографії нижче червоними стрілками зображені ті самонарізи, за допомогою яких кріпиться бардачок, а зеленим його петлі:

Самонарізи кріплення бардачка

Потрібно відключити клеми акумулятора це робиться тому що вам доведеться від&єднувати дроти від лампи освітлення бардачку. Можна також вимкнути відповідний запобіжник на блоці.

Увага! Якщо цього не зробити, то запобіжник, швидше за все, вийде з ладу. А він відповідає не лише за світло в бардачку, а й за панель приладів і навіть ближнього світла фар.

Ми розбираємо невелику металеву пластину з кліматичною установкою.

Металева пластина бардачка

Потім прибираємо бардачок убік і з лівого боку зверху бачимо чотири саморізи, які кріплять сам салонний елемент.

Кріплення компонента

За допомогою гайкового ключа на 7 відкручуємо кріплення фільтруючого компонента.

Після цього я витягую наш фільтр, щоб видалити. Якщо воно ніколи не змінилося, або він дуже довго змінився, він може застрягти, тому застосуйте додаткові сили, щоб розібрати його.

Демонтаж фільтра 7. Як тільки компонент витягнутий, включаємо акумулятор (зрозуміло, без запобіжника на блоці) і запускаємо пічку для продувки це робиться з метою очищення патрубків від пилу та бруду.

Беремо новий фільтр і встановлюємо все у зворотному порядку, не забуваючи про акумулятор.

У цьому відео наведено докладну інструкцію заміни фільтра салону в Chevrolet Lacetti.

Заміна фільтру салону Chevrolet Lacetti

Заміна фільтра салону. не найскладніша операція у підтримці автомобіля, але для її реалізації потрібна майстерність та пам&ять. Розглянемо посібник із заміни деталі.

Коли міняти?

Виробник вказує, що міняти його слід не рідше, ніж раз на 15 тисяч км.

Проте іноді доводиться міняти фільтр частіше, про це наполегливо натякати неприємне затхле повітря з повітроводів.

Оригінальний артикул

Оригінальний фільтр кабіни має номер каталогу J1340907.

Якщо вчасно його не замінити, крім запаху в салоні ми отримаємо пил, а крім того, комфортні умови для розведення бактерій та мікроорганізмів.

UnOriginal можна купити за 400-500. Фільтр з елементом фільтрації вугілля може зробити в 800-900. Вдалою всім роботи та чистого повітря в салоні!

Тільки новий, старий!

Старий фільтр геть. Ні в якому разі не очистіть його і не вставляйте назад!

READ  Заміна ременя ГРМ Chevrolet Niva

Ще хочеться застерегти від повторного використання старого фільтра.

Малюнок автомобілістів просто очистили фільтр гофрування, а іноді й видаляють його, залишаючи лише захисну мережу.

По-перше, користі від такої очистки буде мало. а по-друге, пил, що потрапив на випарник кондиціонера, змішуватиметься з конденсатом, утворюючи по поверхні випарника чималенький шар вологого бруду.

Зрозуміло, що в таких умовах випарник протягне недовго через корозію та забезпечить додаткову порцію несвіжого повітря в салоні.

Порваний салонний фільтр стане пропускати пил та бруд у салон!

Отже, відчувши несвіже повітря з повітроводів, безжально міняємо фільтр салону, це займе від сили 15 хвилин.

Окрім свіжого повітря в салоні, новий фільтр подарує легше життя вентилятору, оскільки продувати запилену гофру йому не так просто.

Як визначити, що салонний фільтр Chevrolet Lacetti забитий

По-перше, при діагностиці системи очищення салонного повітря слід орієнтуватися на пробіг. До 10 000 15 000 (км) пробігу салонний елемент фільтрації вважається забитим. Крім пробігу на зношування салонного фільтра Chevrolet Lacetti вказують наступні симптоми:

 • У салоні з&явився стійкий неприємний запах
 • Зменшилася ефективність опалення
 • Впала продуктивність кондиціонера
 • Почали пітніти скло

Якщо на тлі максимального пробігу почали з&являтися якісь із ознак зносу фільтра, то зволікати із заміною фільтруючого елемента не варто.

Заміна фільтру салону

Хрестовою викруткою відкручуємо п&ять саморізів, які утримують ящик для рукавичок Lacetti:

Ліва петля бардачка (зелена стрілка) та лівий нижній саморіз (червона стрілка) стінки панелі (DUK).

Заміна Chevrolet Salon Filter Lacetti Sedan / Як змінити фільтр салону Chevrolet Lacetti Sedan

Права петля бардачка (зелена стрілка) та правий нижній саморіз (червона стрілка) стінки панелі (DUK).

Верхні шурупи стінки панелі (DUK). і акуратно знімаємо його, попередньо від&єднавши дроти 1 та 2:

Знятий бардачок.

Ми відкручуємо 4 гвинти та видаляємо металеву пластину:

Пластина.

Ми відкрутіть 4 болти, що ігровий майданчик, що тримає фільтр кабіни (вказаний зеленою стрілкою. DUK): Кронштейн кріплення фільтра.

Ось так витягується фільтр (фільтр виділений світлим колом. DUK) Фільтр салону.

Пробіг трохи більше 15 т.км. Цікаво, а щоб із ним було до 30т.км.:

Бруд вона і в Африці

Правила вибору нового обладнання

Якісно виконаний повітряний елемент здатний перешкоджати попаданню в салон близько 90% шкідливих речовин, що забруднюють частинок довкілля. Важливо, щоб конструкція очищувача повітря і рамка, що обрамляє, повністю відповідала розмірам посадкового місця і не мали порушень цілісності. У автомобілях Chevrolet Lacetti універсал стандартний розмір фільтра становить 223х189х25 мм у довжину, ширину та висоту відповідно.

Варто відзначити, що в деяких моделях очищувача повітря салону передбачено місце для надлому рамки. Це необхідно в тих випадках, коли елемент проходить в пази тільки якщо докласти зусилля. Отвори Lacetti невеликі і не завжди можуть вмістити в себе фільтр разом з пластиковою рамкою.

Елемент фільтра для будь-якої марки машини вибирається на основі двох альтернатив:

Перший варіант дозволяє очищувач повітрям для виконання основних функцій. захистити від забруднення пилу, пух і газів. Другий варіант має додаткові опції, які порадують водія. Вхідний активований вуглець поглинає шкідливі речовини та небажані запахи ззовні.

Зміна фільтра Chevrolet Lacetti

У літній сезон рекомендується встановлювати вугільні повітряні фільтри, оскільки в цей період найбільш активно в салон потрапляють різні бактерії, сторонні запахи та забруднення.

При покупці важливо звернути також на виробництво витратного матеріалу при цьому максимальна ціна встановлена ​​на оригінальні деталі. Виробник General Motors. Оригінальний код фільтра кабіни має номер GM96554421. Перевага оригіналів полягає у зручності використання. параметри розраховуються для конкретної моделі автомобіля.

Однак при пошуку бюджетних варіантів можна звернути увагу на відповідні аналоги:

 • AMDFC22, середня роздрібна;
 • Частини-торговий центр PMC003;
 • TSN 9718 (TSN Citron);
 • Goodwill AG628CF;
 • MANN CU 1719.

Представлені аналоги, як і оригінальна модель, є звичайними варіантами очищувача повітря. Вартість вугільних фільтрів може перевищувати вказані ціни.

Як правильно поставити салонний фільтр на Chevrolet Lacetti

chevrolet, lacetti, фільтра, салон

Заміну салонного фільтра Lacetti рекомендують проводити не рідше одного разу на рік. Але тут звичайно потрібно враховувати величину пробігу автомобіля та в яких умовах він експлуатується. У жодному разі нехтувати цією процедурою не варто. Тим більше, вартість нового фільтра не висока, а заміна не викликає труднощів.

Я роблю це досить швидко і за допомогою всього однієї хрестової викрутки.

Заміна салонного фільтра Lacetti своїми руками

В Інтернеті багато компенсації навколо коробки рукавички. Хтось знімає його для зручності, а хтось із піною біля рота доводить, що бардачок знімати не потрібно. Що сказати про це? І я скажу дві речі:

 • Якщо автомобіль не встановлює полицю під відділенням рукавичка, то не потрібно видалити.
 • Ви не можете видалити коробку рукавичка, навіть якщо полиця встановлена, але чому страждати? Коробка рукавичка знімається протягом декількох півтора. Це набагато зручніше!

Перш за все, вам потрібно видалити коробку рукавичка (рукавичка). Для цього спочатку необхідно знеструмити підсвічування бардачка, тому що є всі шанси влаштувати замикання. Це можна зробити або шляхом вилучення запобіжника, або видалити термінал 31 (мінус) від акумулятора

Далі необхідно відкрутити всього п&ять шурупів. Два знизу, над поличкою

Після цього, акуратно виймаємо бардачок, щоб не відірвати дроти і кладемо його на полиць. Від&єднуємо два роз&єми.

Ось як це виглядає як все, що з пострілом коробки рукавички

Виймаємо планочку, яку кріпили ці шурупи

Тепер за невеликий виступ (язичок) витягуємо сам фільтр донизу. Після того як він упреться в полицю, загинаємо його вбік і акуратно, щоб не порвати, витягуємо частину, що залишилася.

Ось так виглядає демонтований фільтруючий елемент салону Lacetti

Заміна салонного фільтра Lacetti

Тепер необхідно видалити сміття, що скупчилося в колодязі. Для цього просовуємо пальці та вичищаємо листя та інше можливе сміття.

Відразу не поспішайте встановлювати новий фільтр. Не полінуйтеся і посвітіть ліхтариком на випарник кондиціонера. Він знаходиться відразу після фільтру. Справа в тому, що в процесі роботи кондиціонера на випарнику конденсується волога і він постійно мокрий. Тому до нього прилипає все, що тільки можна, адже фільтр не забезпечує 100% захист від усього.

READ  Заміна хрестовини карданного валу Chevrolet Niva

Якщо у Вас встановлена ​​поличка під бардачком і Ви його не знімали, то візуально оцінити випарник буде складніше, а якщо знімали, то проблем не виникне.

Тепер встановлюємо новий фільтр салону Lacetti у зворотній послідовності. Тут також хочеться написати пару слів.

Перед встановленням нового фільтра зазвичай доводиться його рамку перекус

Змінюємо салонний фільтр на Chevrolet Lacetti своїми руками: де він знаходиться?

Чисте повітря в кабіні автомобіля також важлива як чистий бензин у танку. За чистоту повітря та за підтримання комфортного мікроклімату в салоні відповідає кондиціонер та салонний повітряний фільтр. Фільтруючий елемент Chevrolet Lacetti коштує копійки, а нехтувати його заміною не варто. Також не потрібно повторно використовувати фільтр, оскільки існує можливість боротьби з випарником кондиціонера. Де знаходиться, як замінити і чому ви не повинні робити, ми зараз зрозуміємо.

Який фільтр салону Lacetti краще, ціни, артикули, характеристики

Більшість фільтрів кабіни для Lacetti виробляються в Кореї та в Китаї. Є кілька моделей з Євразії, найдорожчі виробляються в Європі, якщо це не глобальна компанія, а бренда не охоплює китайське виробництво гучним назвою (як у випадку фільтрів Goodwill). Таблиця з цінами та артикулами для салонних фільтрів Lacetti під спойлером, а ми розглянемо найпопулярніші з них.

 • Південнокорейський AMD FC22 показав себе досить непогано, це простий пиловий фільтр, що коштує в межах 100 гривень, має жорстку посадкову рамку і встановлюється без особливих проблем.
 • NSP з каталожним номером 0196554378. ціна близько 70 гривень, з жорсткою рамкою, стабільні розміри, звичайний пиловий фільтр.
 • Finwhale. Німеччина каталожний номер AS605. Ціна 120 гривень на 2018 рік. Спеціальні східники не викликали власників, але якість не особливо гірше, ніж оригінальний GM.
 • Acdelco з статтею 19347483. Американський бренд належить до GM, насправді повністю схожий на дорогий оригінал, а за ціною 130 гривень робить його сильною конкуренцією.
 • Частини-торгові центри, Глобальна компанія з об&єктами як у Європі, так і в Китаї. Стаття PMC003. ціна близько 140 гривень, якість хороша, якщо не Китай.

Це були звичайні пилові фільтри, але у продажу є і вугільні, які чистять повітря ефективніше, але за ціною дещо дорожче. Однак, дуже детально з фільтрами салону різних конструкцій та виробників, ми займалися тут.

Найкращих салонних фільтрів на Lacetti

chevrolet, lacetti, фільтра, салон

Розміри оригінального фільтра кабіни Chevrolet Lacetti

Оскільки ціна оригіналу кусається то власники часто цікавляться, який салонний фільтр на Lacetti буде краще. І тоді відповідь проста. корейська автомобільна запасна частина. Так що оптимальним варіантом буде установка фільтра від корейського виробника, хоча є і пара інших, досить не поганих варіантів.

Оригінальний фільтр очищення салонного повітря GM 96554421 має фільтруючий елемент (ФЕ) із спеціального синтетичного волокна, не вугільний. Також він має спеціальне антибактеріальне просочення. Як відзначають багато водіїв, запчастина має гарну якість, але явно завищена в ціні. Тому доцільно буде підібрати один із найпопулярніших аналогів.

 • AMD FC22. Виробник. компанія AMD (Південна Корея). Найбільш популярна модель для Lacetti. Контур має рамку твердого пластику. На рамці передбачені місця для її зламу. Якісне кріплення ФЕ до рамки. Вугільний варіант фільтра. AMD FC22c.
 • PMC-003. Виробник. Parts-Mall (Південна Корея). Має пластикову рамку з пробілом для переломів. ФЕ аналогічний як у оригінальної запчастини, також має якісне антибактеріальне просочення. Вугільний варіант фільтра. PMC-C03.
 • TSN 9.7.18. Виробник. Цитрон (Росія). Пластикова рамка з фільтра відсутня. Але не дивлячись на це, не тримається в місці посадки добре. Вугільна модель цього фільтра. TSN 9.7.161.
 • AG 628 CF. Виробник. Goodwill (Німеччина). Матеріал Fe з еластичного паперу. Під час деформації повертає свою форму. Вугільний варіант запчастини AG 137 CFC. Вугільний напил досить щільний, і частково справляється з неприємними запахами.

У конструкції деяких салонних фільтрів, які мають жорстку пластикову рамку, передбачено місця для її перелому. У деяких автомобілях отвір для установки салонного фільтра невеликий, і не розрахований на фільтр із пластиковою рамкою. Тому для встановлення її потрібно переламувати.

Коли потрібно міняти фільтр салону Lacetti

Від фільтруючого елемента залежить чистота повітря всередині автомобіля. Відповідно, ця запчастина впливає на здоров&я водія та пасажирів. Тому не варто нею нехтувати. Щорічно потрібна заміна фільтра салону Lacetti. Про знос деталі свідчать такі симптоми:

 • відчутний затхлий запах;
 • сильне запотівання скла за холодної погоди;
 • відсутність повітряного потоку при включенні обдування;
 • пил, що з&явився з повітроводів;
 • погана робота вентиляції.

Головна ознака фільтра, що зносився. неприємний запах в салоні. При його появі необхідно перевірити елемент. Крім того, люди, які схильні до алергії, можуть мати загострення цього захворювання, коли в салоні.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS