Chevrolet Cobalt заміна салонного фільтра

Table of Contents

Заміна повітряного фільтра Chevrolet Epica (Chevrolet Epica)

Салонний повітропровід Chevrolet Epica оснащується фільтруючим елементом. Як відомо, у міру експлуатації автомобільний салонний фільтр поступово забиватиметься. Закупорений елемент фільтрації призводить до зменшення протоки повітроводу. Люди, що присутні в салоні, починають недоотримувати необхідну для нормального функціонування організму порцію кисню.

chevrolet, cobalt, фільтра

У середньому термін служби салонного фільтра Chevrolet Epica становить 10 000. 15 000 (км) пробігу. Досвідчені водії зазвичай змінюють фільтруючий елемент салону 1 раз на рік. Але якщо фінанси дозволяють, то фільтр салону можна міняти і частіше. Особливо актуальна часта заміна для фільтра на основі активованого вугілля. Про вибір оптимального салонного фільтра буде розказано наприкінці огляду.

Зрозуміло, чекати появи ознак зносу салонного фільтра не варто. Грамотні водії просто оновлюють салонний фільтр із приходом весни. Але можна оновлювати фільтруючий елемент і частіше. Гірше від цього точно не буде.

Терміни заміни фільтруючого елемента

Втім, і звичайний протипиловий фільтр за певних умов засмічується досить швидко, погіршуючи роботу кліматичної системи (включаючи кондиціонер і обігрівач), частиною якої він є. Рекомендована виробником частота заміни салонного фільтра Aveo т250 і т300 10000 км. пробігу або раз/рік (тобто є при кожному проведенні планового ТО). Проте в ряді випадків регламентний термін необхідно істотно скоротити:

 • якщо автомобіль експлуатується переважно в місцевості з грунтовими дорогами, де кількість пилу і бруду, що потрапляє в
 • літня пора року, коли навіть у міських умовах забрудненість повітря на автомагістралях істотно зростає;
 • весна іосінь також неє сприятливим часом для салонного фільтра: волога, пилок рослин іпадаюче листя здатні перетворити фільтруючий елемент внепереборну перешкоду для повітря, позначаючись нароботі системи вентиляції;
 • тривала їзда в міських заторах, а також повз промислові зони ще один дестабілізуючий фактор, що позначається на ефективності функціонування протипилового бар’єру.

У всіх вищенаведених випадках заміну салонного фільтра Aveo т300 слід проводити після подолання пробігу в 160; 5-7 тисяч кілометрів (або мінімум двічі на 160; рік). Більш точно про необхідність виконання даної операції підкажуть цілком конкретні симптоми:

 • погіршення тяги повітря здефлекторів, що свідчить протому, що фільтр вже невстан пропускати потрібний об’єм повітря;
 • поява стійких неприємних запахів (коли вугільний фільтр настільки просочився ними, що сам став джерелом їх проникнення всередину автомобіля);
 • постійна запиленість внутрішнього простору, особливо помітна на пластикових поверхнях (торпеді, дверних картах);
 • часте запотівання стекол, що свідчить про тому, що через непрохідність фільтруючого елемента в салоні починає переважати внутрішнє повітря, насичене парами видиху в машині людей.

Деякі фахівці радять перевіряти стан салонного фільтра кожні три місяці, проте це досить трудомістка операція, тому більшість водіїв орієнтується на описані вище ознаки, які більш точно свідчать про те, що фільтр салону Chevrolet Aveo прийшов в непридатність. Практика очищення фільтрувального елемента важко називати будь-яким ефективним, через те, що він повністю не очистити папір не це буде можливим, а його ресурс зменшиться на 160; Тоді Існує максимум за місяць, вам доведеться придбати новий продукт у будь-якому випадку.

Для чого потрібні салонні фільтри

Але часто трапляється, що людина, яка стала власником власних засобів руху, нова або підтримувана, навіть не хоче перевіряти, чи такий очисний атрибут у машині, і навіть він доступний, то вони не дотримуються рівень його фактичного забруднення.

Оскільки вартість автомобіля не зміниться в залежності від того, чи буде це в салоні чи ні, багато продавців не надто горять бажанням піклуватися про свою установку. І деякі ентузіасти автомобілів без досвіду не можуть знати про його доступність. У результаті, експлуатувати свій автомобіль вони будуть із забитим під зав’язку брудом, пилом та іншими речовинами фільтром, або, що ще неймовірно – без нього.

Відомо, що в жодній з оздоровчих практик немає процедури під назвою «дихання брудним повітрям», чого не можна допускати і в автомобільному салоні. Слід знати, що забруднений фільтр може стати місцем появи та розмноження шкідливих для здоров’я людини мікроорганізмів та грибків, оскільки розташовується у теплому, вологому та недоступному для ультрафіолетових променів місці, так що є ідеальним середовищем для їх зростання.

Виходячи з цього, можна зробити наступний висновок: якщо вам важливе ваше, а також здоров’я пасажирів і спостерігається схильність до алергічних реакцій, салонний фільтр потрібно міняти регулярно.

READ  Коли змінити синхронний ремінь Поло Седан

На автомобілі Chevrolet Aveo використовується такий фільтр для салону.

Заміна салонного фільтра Chevrolet Cobalt відео

Заміна фільтра салону Chevrolet Cobalt — справа не така вже й складна. Впоратися своїми руками цілком можливо, навіть не маючи досвіду періодичного ТО автомобіля.

Салонний фільтр Кобальту знаходиться за бардачком, який треба опустити до упору вниз. Для цього потрібно стиснути фіксатори по сторонах полиці бардачку, а потім опустити полицю вниз. Таким чином, з’явиться доступ до салонного фільтра.

Фільтр закриває кришку, яку можна підняти, затиснувши фіксатори по краях. Тепер можна витягти старий салонний фільтр. На новому є напрямок стрілки потоку повітря, що вказує, яка сторона встановлюється фільтр кабіни. На Chevrolet Cobalt, стрілка повинна бути спрямована.

Дізнайтеся більше про те, як замінити фільтр кабіни на Chevrolet Cobalt 2013, допоможе цьому відео з інструкціями.

Підпишіться на наш канал у I ndek.Дзен

Ще більше корисних порад у зручному форматі

Як замінити лампи ближнього світла в Chevrolet Cobalt, 2013 року, випуску?

Normally the cabin filter на Chevrolet Cobalt is not installed. У той же час ви можете самостійно покласти. For this:

1) We open the glove box and take out all the items.

2) Gently push the grooves and flip the glove compartment.

3) Simultaneously we press на catches of the flap under the filter and remove it.

4) Таки filtr і install it in the hole. Це важливо відзначити, що на відміну від більшості автомобілів, фільтр Chevrolet Cobalt Shold розміщений зі стрілкою, оскільки споживання повітря в інтер’єр виходить знизу. Каталог номер файлу є 13271190.

5) Встановіть демпфер і рукавичку назад.

Загалом, це, мабуть, перше, що потрібно зробити при покупці кобальту. =) Для установки салонного фільтра своїми руками, нам буде потрібно салонний фільтр Chevrolet cobalt (підходить від Chevrolet Cruze) сам автомобіль, і прямі руки.

Коли це було моє перше введення на Audi 80 www.drive2.ru/cars/audi/8…urnal/288230376151729435/і ось тепер другий виток спіралі — я фільтрую Cobalt. =)

Для початку вигрібаємо все з бардачка і розкриваємо його. Дивимося всередину.Бачите по краях дві П. образні прорізи? Це пружини кріплень.Щоб розкрити бардачок їх, потрібно злегка відігнути всередину, для чого можна скористатися плоскими викрутками (обережно не зламайте!) або стиснути з боків саму щелепу бардачка.

Установка повітряного (салонного) фільтра у Шевролі Кобальт 2020/Chevrolet Cobalt 2020.Потрібен взимку?

Ось так виглядає повністю відкритий бардачок

Далі дістаємо салонний фільтр (простий або вугільний) і дивимося стрілку на його боці

За бардачком ви побачите двигун системи вентиляції, і над ним лючок для фільтра.Майте на увазі, що мотор засмоктує повітря зверху з вулиці, і відповідно напрям стрілки на фільтрі зверху вниз.

Ну ось начебто і все. Ми ляваємо коробку рукавичка, і радійте в цьому маленькому, але дуже важливих заходах.

Пхаємо бардачок від себе і відводимо вниз.

Захоплення гори, яка позначена на фото, і коробка рукавичка повністю знизиться.

Кришка фільтра тримається на трьох засувках. Відстібаються засувки вниз. Після відстібування засувок кришка фільтра піде вниз, а вам буде видно салонний фільтр.

Натискаємо на стінку бардачка з правого боку і виводимо на себе до того моменту, як з’явиться фіксатор.

Беремо фіксатор кута відкривання бардачку і виводимо вниз. Після того, як виведіть, бардачок звільнитися і ви спустіть його вниз.

Розкриваємо 3 клямки кришки і вона опуститься вниз.

Ставимо новий фільтр. Щодо сторони установки, дивіться позначки на фільтрі.

ЯК НЕОБХІДНО ПРОВОДИТИ ТЕХОБСЛУГОВУВАННЯ І ЗАМІНУ ФІЛЬТРІВ

Оцінка стану фільтра грубої очистки проводиться у разі потреби. При плановому технічному обслуговуванні змінюють лише фільтр тонкого очищення. Частота заміни фільтра призначають у службовій книзі. Однак слід мати на увазі, що:

 • Розрахунок фільтрувального ресурсу виконаний у лабораторії, який використовує вже очищене паливо;
 • Оскільки автомобіль працює в резервуарі, з’являються депозити, обсяг якого зростає з року;
 • При заправці на АЗС, резервуари яких нещодавно виготовили дренаж нафтопродуктів, суспензія може потрапити в танк.

Залежно від функціонування заміни та підтримки Chevrolet Cobal паливних фільтрів, необхідно дещо виробляти дещо частіше, ніж рекомендує виробника. У той же час, не треба чекати навіть перших ознак зносу елементів.

Фільтри повинні приділяти особливу увагу, якщо є підозра у заправки низькоякісного палива. У цьому випадку слід обов’язково відвідати авторизований сервісний центр для прочистки та заміни елементів, а також зливу поганого бензину або дизельного палива (залежно від типу двигуна).

Заміна Chevrolet Cobalt Film

Кожен 50 000 км запускається, щоб замінити паливний фільтр на Chevrolet Cobalt. Так, за закономірністю дуже велика кількість автолюбителів звертається до автосервісу для проведення цієї простої операції. Але інша половина спокійно проводить операцію в домашніх умовах.

Очищення та заміна елемента повітряного фільтра Chevrolet Cobalt. моделі з 2005 по 2010 роки

Це автомобільне керівництво було спеціально написано, щоб допомогти власникам автомобіля Chevrolet Cobalt 2005, 2006, 2007, 2008, 2009 та 2010 років при очищенні або заміні Елемент повітряного фільтра салону системи кондиціювання.
READ  Mazda CX 5 достоїнства і недоліки

Власники інших GM-автомобілів, таких як Chevy Sonic, Cruze, Malibu, Impala, Equinox, Camaro, Pontiac G5, G6, Buick Lacrosse, Regal, Verano, Enclave та GMC Acadia також можуть знайти ці інструкції DIY, будуть корисними для вас.

Кілька елементів фільтрів повітря не-оригінального кабіни, сумісні з Cobalt 2005-2010, включають наступне з їхніми каталогами: Fram CF10361. TYC 800039P. Wix 24882. ACDelco CF125. г. Hasting AF1239, Purolator C35676, Bosch P3808 та Pentius PHB5676.

Для доступу до фільтруючого елементу салону.

Пилосос вологого / сухого покупки корисний, якщо ви плануєте просто чистити існуючий фільтр і замінити його.

Перші кроки, щоб сидіти на передньому пасажирському сидінні автомобіля, відкрийте коробку рукавичка, а також залити вміст.

Заміна салонного фільтра на Шевролі кобальт/Ravon

chevrolet, cobalt, фільтра

Тоді твердо потягніть дві бічні стінки ящика рукавички один до одного, поки вони гумові пробки (по одній з кожного боку) можна зняти. Обережно опустіть рукавичку вниз до килимка.

Ви повинні мати достатньо місця для доступу до фільтра кабіни, не публікуючи кліп, який прикріплений до рядка демпфера.

Якщо ні, вставте затискач демпферної струни вперед у більше двох отворів. в рукавичковому ящику і зніміть його.

Якщо ваша стара каюта повітряний фільтр не такий вже й брудний, просто видаліть велике сміття і очистіть його перед заміною пилососом для вологого/сухого збирання.

Якщо ваш старий фільтрувальний елемент темно чорний і / або забитий сміттям, такими як пил, бруд, волосся, комахи, листя, його слід замінити новим.

Я рекомендую придбати Fram CF10361 Saloon Air Filter з усього відмінності відгуків від Amazon.

Мені також подобається, як у нього є Arm Hammer харчова сода і вугілля у фільтрі, щоб система A / C не пахла цвілим або затхлим.

Заміна фільтру салону Chevrolet Cobalt

Власники Chevrolet Cobalt змінюють фільтруючий елемент салону по пробігу, але робити це необхідно двічі на рік. навесні та восени. Це дозволить якісніше проводити фільтрацію салону та уникнути багатьох негативних наслідків для людського організму.

Шевроле Кобальт. Заміна салонного фільтра / Cabin filter Chevrolet Cobalt / Cabin filter Ravon R4

Як змінити фільтр кабіни на моєму Chevrolet Cobalt?

Технічне обслуговування автомобіля. один з найважливіших обов’язків, які вам необхідно виконувати, якщо ви хочете підтримувати свій автомобіль у хорошому стані та уникати непередбачених несправностей, які змусять вас витратити багато грошей. Деякі завдання обслуговування здаються очевидними для всіх, включаючи заміну масла та фільтрів, але для інших ви не завжди можете про них знати. Сьогодні ми збираємося зосередитися на менш відомі, але не менш важливе завдання з технічного обслуговування: як замінити фільтр кабіни на моєму Chevrolet Cobalt? Для цього, по-перше, ми дізнаємося, де знаходиться салонний фільтр на вашому Chevrolet Cobalt, а по-друге, як замінити цей знаменитий фільтр, також званий фільтром пилку.

Салонний фільтр Chevrolet Cobalt: Заміна фільтра салону Cobalt: інструкція, відео, фото

Виберіть марку Acura Alfa Romeo Audi BMW Brilliance BYD Cadillac Changan Chery Chevrolet Chrysler Citroen DAEWOO DAF Daihatsu Datsun Dodge DongFeng FAW Fiat Ford GAZ Geely Great Wall Haima Haval Hino Honda Hummer Hyundai Infiniti Isuzu Iveco JAC Jaguar Jeep Kia Lada Land Rover Lexus Lifan Lincoln Luxgen Man Mazda Mercedes Mini Mitsubishi Nissan Opel Peugeot Pontiac Porsche Ravon Renault Rover Saab Scania Scion Seat Skoda Smart Ssangyong Subaru Suzuki TagAZ Toyota Volkswagen Volvo Vortex ZAZ Zotye UAZ

Виберіть модель Chevrolet Aveo Chevrolet Blazer Chevrolet Caprice Chevrolet Cavalier Chevrolet Cobalt Chevrolet Cruze Chevrolet Epica Chevrolet Equinox Chevrolet Express Chevrolet Lacetti Chevrolet Lanos Chevrolet Lumina Chevrolet Малібу Chevrolet Niva Chevrolet

#thirten; Виберіть рік Chevrolet Cobalt (2011-2016)

chevrolet, cobalt, фільтра

Заміна фільтра кабіни: Chevrolet Cobalt 2005-2010

Повітряний фільтр салону у вашому Chevrolet Cobalt 2010 року фільтрує повітря, яке видувається з вашого обігрівача або кондиціонера в салон вашого Cobalt. Міняти його потрібно не рідше одного разу на рік або кожні 20000 миль. Заміна повітряного фільтра салону (також відомого як пиловий фільтр, фільтр hvac, пилковий фільтр, фільтр кондиціонера та фільтр hepa) покращить якість повітря у вашому Cobalt, знизить навантаження на вашу систему опалення та кондиціювання та може збільшити вашу витрату бензину.Ці фільтри досить недорогі, тому відвідайте нашу сторінку із запасними частинами, щоб дізнатися про вигідні пропозиції на новий (порада: купіть кілька. вони не мають терміну придатності, і ви зможете швидко замінити старий на новий).

Не всі Chevrolet автомобілі мають повітряний фільтр кабіни, а для деяких моделей активація повітряного фільтра залежить від рівня внутрішнього оформлення (LT). У нових автомобілях частіше встановлюється повітряний фільтр у салоні, ніж у старих. Якщо ваш Cobalt має неприємний запах, коли ви включаєте обігрівач або кондиціонер, або здається, що вентилятор працює не так добре, як раніше, заміна повітряного фільтра в салоні. швидке та дешеве рішення! На відео вище показано, як розташувати повітряний фільтр у салоні вашого Cobalt та як його змінити!

 • Перевіряйте комплектність постачання при отриманні товару
 • Відповідність отриманого замовлення контролюйте до підписання актів отримання
 • Перед тим, як замінити Фільтр салону, перевіряйте відповідність товару з номером 13503675SP-SPEEDMATE на автомобіль Chevrolet Cobalt
 • Не довіряйте встановлення некомпетентним фахівцям
 • При самостійній заміні, користуйтеся порадами, що публікуються у спеціальному Блозі з ремонту Chevrolet Cobalt.
READ  Як видалити переднє сидіння Kia Rio 3

Ми пропонуємо великий асортимент комплектуючих оригінального та ліцензійного виробництва, а також прямі поставки з нашого складу в будь-яку точку України. Фильтр салона для ремонту авто і має оригінальний код 13503675SP-SPEEDMATE.

Для підбору інших товарів ви можете скористатися каталогом. Магазин пропонує брендові товари для якісного обслуговування автомобілів Chevrolet.

Chevrolet Cobalt заміна салонного фільтра

Досить часто, автомобілісти нехтують діагностикою та заміною салонного фільтра. А дарма, адже від його стану залежатиме те, наскільки комфортною буде атмосфера в салоні автомобіля. У цій статті ми розповімо, як часто слід міняти салонні фільтри на Chevrolet Cobalt, і як зробити це самостійно.

Терміни заміни салонного фільтра

У середньому, заміну салонного фільтра в Chevrolet Cobalt варто проводити через 10 – 12 тисяч кілометрів пробігу. Природно, якщо ви використовуєте автомобіль у місцевості з високою концентрацією піску та пилу у повітрі, термін служби деталі помітно знизиться. Це стосується також і загазованих мегаполісів з багатогодинними пробками. Досвідчені автовласники радять не дивитися на кілометраж і проводити заміну двічі на рік: восени та навесні. Це пов’язано з великою кількістю сміття на зразок листя і пуху, який потрапляє в компресор кондиціонера.

Зрозуміти, що очисник забився, можна по стеклах, слабкій тязі кондиціонера і неприємному запаху в салоні автомобіля. Якщо ви помітили ці ознаки, перевірте очисник. Якщо він забився, його потрібно якнайшвидше змінити. Несвоєчасна заміна може призвести до сумних наслідків як для вашого здоров’я, так і для цілісності системи вентиляції автомобіля.

Розташування фільтра в Chevrolet Cobalt

У Chevrolet Cobalt, салонний фільтр розташований усередині «торпеди», за ящиком рукавички. Він є багатошаровим виріб з гофрованої синтетичної матерії або з паперу. Основне завдання очисника полягає в тому, щоб запобігти попаданню пилу, сажі, чадних газів та сміття, в систему кондиціювання та салон автомобіля.

Фільтрування малих частинок досягається завдяки багатошаровій структурі елемента фільтра. Кожен шар має пори різних розмірів, налаштованих для захоплення певного типу частинок. Крім того, більшість сучасних прибиральників мають статичний заряд, який дозволяє ловити навіть найменші частинки. Очищувачі з прошарком з активованого вугілля, крім іншого, здатні вловлювати токсичні виділення та гази, а також нейтралізувати неприємні запахи.

Підготовка до заміни

Заміна салонного фільтра на Chevrolet Cobalt є простою процедурою, для виконання якої вам не знадобляться інструменти. Все, що вам необхідно. це пилосос для очищення слота очисника і двадцять хвилин вільного часу. Перед заміною обов’язково вимкніть кондиціонер та пічку.

Процес заміни салонного фільтра

На Кобальті заміна салонного фільтра виглядає так:

 • Відкриваємо бардачок та виймаємо вміст;
 • Здавлюємо його стінки так, щоб фіксатори вийшли із пазів;
 • Знімаємо бардачок;
 • Натисніть засувку та зніміть кришку очищення салону;
 • Виймаємо старий салонний фільтр;
 • Пилососимо або протираємо гніздо очисника;
 • Вставляємо новий очисник таким чином, щоб написи читалися на ньому, а стрілка була спрямована вниз;
 • Фіксуємо кришку та монтуємо ящик рукавички;

На цьому заміну салонного фільтра в Chevrolet Cobalt можна вважати завершеною.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS