Chevrolet Aveo Central Castle не працює

Chevrolet Aveo запобіжники та реле

Chevrolet Aveo. був виготовлений General Motors з 2002 року. Перше та друге покоління Aveo позначається T200 і виробляється у 2003 році, 2004, 2005. Далі, після рестайлінг, наступне покоління було позначено T250 і T255. Роки випуску 2006, 2007, 2008, 2009 та 2010 років. І під наступним оновленням у 2010 році, виготовлених у 2011, 2012, 2013, 2014 та 2015 роках під маркуванням T300. Ми подивимося на схеми та блоки Chevrolet Aveo запобіжників з детальним описом всіх перелічених поколінь, ми відзначаємо запобіжники, відповідальні за запальничку сигарет.

У цій моделі, незалежно від року випуску, розташовані 2 блоки з запобіжниками. Один розташований у салоні в кінці приладової панелі з лівого боку. Другий під капотом у відсіку двигуна, поблизу акумулятора і закривається захисним покриттям, який прикріплений фіксаторами.

Видалення та заміна релейного блоку та Aveo запобіжників

Обидва мають подібний дизайн. Доступ до їх вмісту здійснюється шляхом видалення, закриваючи пластичну кришку. Він зберігає замки, які легко натискати. Блок утримує гвинти, для відключення вам потрібна викрутка.

У двигунному відсіку

Для видалення блоку Aveo, він спочатку відключається від акумулятора, потім виймаючи кришку, відкрутіть гвинти, тримаючи його на місці. Знаходження краю викрутки блоку; він видаляється з відсіку двигуна.

Установка здійснюється у зворотному порядку.

В салоні

Процедура заміни блоку виглядає просто:

 • видалити рульову панель;
 • Далі, те ж саме зроблено з кришкою блоку та вилки;
 • викинуто з термінальної батареї;
 • Відключіть роз’єми від блоку запобіжників;
 • Використовуючи викрутку до 7, гвинт, який утримує блок, виштовхується та видаляється;
 • відкрутіть гвинт ліворуч від блоку;
 • Зниження нижнього краю викрутки, видаліть блок від вкладення.

Процедура встановлення блоку реле та запобіжників точно є однаковим лише у зворотному порядку.

GAC приносить до ринку оновленого седана Aion S Plus

Вперше Aion S Седан був представлений громадськими у 2018 році. Презентація моделі відбулася на автосалоні в Гуанчжоу. Модель виявилася досить успішною, і продавай швидко повзати. В результаті, GAC, який є материнським брендом для суботи, вирішив оновити модель і знову запустити його в продажу вже під індексом Aion S Plus. Інтер’єр та зовнішні оновлення Нова китайська машина помітно змінилася як ззовні, так і всередині. Облицювальні фари значно змінилися, що, однак, залишалися Т-подібні, як і в останній модифікації автомобіля. Фронт автомобіля став менш завантаженим, і трохи схожий на рот акули. Задні ліхтарі зберігали моноформ, але зараз.

Як підключити центральний замок Aveo T250? (Вирішено). 2 відповіді

Що може бути легше встановити сигнал? Я поїхав до служби, я дав гроші і все, через пару три години готовий автомобіль. Але є одна “але” ціна за сигналізацію, командувач та встановлення близько 13 000 (і велика кількість, то саме для установки), тому я вирішив встановити сигналізацію в гаражі (так би мовити “, щоб оновити” гараж Побудований влітку) у дворі листопада, на вулиці прохолодний взяв з собою у гаражі, нагрівач системи “Бриз” не дуже відрізняється від нього і теплий, але 20 (на рівні голови) цілком хороший.Взагалі, ми починаємо:. Підготуйте інструмент (чим більше, тим краще), хоча вам потрібна лише пара викрутків, ключ на 10, викрутка (заради одного самозвадження) багато чого з багатьох стрічок, тепла скорочується, паяльник, мультиметр (який був безпечний забутий вдома)

Зніміть пластикову підкладку під рульовим колесом (корейці, звичайно, добре зроблено, все фіксується на кліпах, але це досить важко), щоб видалити зусилля, щоб зробити, але це ретельно

Видаліть корінний стовпчик (для забезпечення безпеки краще вимкнути термінал акумулятора, оскільки подушка безпеки не сплять)

Зніміть яскравість лівої (водійських) стійки, свердла отворів для світлодіодних і вставте світлодіод (все просте), а антена тривоги в області дзеркала (або де вона зручна) і депозит дроти під стеля обрізання і зведення лівої стійки. Поки ми виїжджаємо і не покладаємо стійку до стійки, оскільки нам потрібно буде розтягнути дроти під панеллю (хоча ви можете це зробити негайно), але я вирішив зібрати все, тільки після повного з’єднання та перевірки системи

Ми поставили кнопку служби (ви можете помістити за стандартним місцем), хоча краще сховати там, де ви тільки знаєте) датчик удару закріплений на рульовому валу (є місце) в комплекті є стрічка, Але краще виправити два затискачі (доступні) в комплекті)

Сигнальний блок буде стояти між пучком та повітряним протоком, достатньо місця, і це буде безпечно, він буде надійно (встановлює пристрій лише після підключення всіх перевірок проводів та систем)

Ми залишаємо салон і йдіть до мукання непослідовного простору). Ми знімаємо фари (для зручності) ви не можете видалити, але в цьому випадку це трохи проблематично встановити кінець капота і розтягнути дроти до нього (приблизно Тримач проводів під капотом трохи пізніше)

Я поклав сирену (є набір), хоча малий і не дуже гучний, але все-таки це, у магазинах, вони кажуть, що це не включено до комплекту, і вам потрібно купити окремо (450 ) Крепім датчик температури на сопло. Кприпім затискачі, включені до комплекту

READ  ВАЗ 2110 заміна гальмівної рідини

Але тепер найцікавіше) починає пошук, підключення та укладання дротів під панеллю, до блокування запалювання, лівого порогу та в дверях водія)

У посібнику, все явно забарвлене: який дріт, до якого це, це просто трохи не вдумливо. Я недостатньо проводів проводів кольорів, яких у нас недостатньо, наприклад, білі дроти в упряжеті лівого порогу, я нараховував 4 штуки), і який з них потрібно розрахувати досвідчений

(Оскільки мультиметр був забутий), я повинен був винаходити контроль над подругою), а саме лампи внутрішнього освітлення, голки, мідного дроту та, звичайно ж, є ізоляцією))) Вийшло досить робочий дизайн)

Ми підключаємо живлення дроту до системи та замка стартера. Це все простіше, дроти явно у кольорах, просто чисті та врізатися в систему

Укладання проводів під капот: Дуже цікаво займатися заняттям (але не настільки цікавим, як прокладка дроту в дверях водія) Aveo не є басейном, в якому є багато отворів для прокладання дротів під капотом (у 2112 це було легко перетягнути потужність KG35 через заводські отвори) складніше, оскільки технологічна діра легко доступна для цього я знайшов тільки один.

Тут вона знаходиться під панеллю, вона йде в крило. Щоб витягнути дріт, потрібно видалити осідання (або, принаймні, відкрутіть частину, яка ближче до тіла, приблизно 5 самореактивних зразків)

Не забувайте все ретельно ізолювати! Доцільно негайно зникнути всі зв’язки, які не будуть розібратися з панеллю, зніміть ізоляцію та зникнути, як це було у моєму випадку (просто почав сумніватися в надійності поворотів)

Але тепер ми починаємо тягнути дверцят у двері водія і покладіть замковий електропривод (для тих, хто має центральний замок без драйвера водія)

Визначте, чи є електричний привід у дверях водія, наступним чином: відкрийте двері, викрутіть блокування блокування та нижня кнопка закриття дверей. Якщо немає характерного клацання, це означає, що немає електричного приводу до дверей. У цьому випадку ми знімаємо дверну обробку, і поставити додатковий активатор.

Я не буду описувати підйому шкіри дверей, як це в посібниках на машині, я скажу одне, the trim легко видалити, але нелегко видалити пластик навколо ручки, він сидить дуже важко і вам потрібно бути дуже обережним, щоб зламати що-небудь.

Підйомник, поліетиленовий тепло \ шум \ пил \ вологість чогось (як би пакет і магазин були склеюються) у загальному вигляді, я не знайшов привід: ми перетворюємо 2 отвори, а трохи згинаючи стрічку. і при встановленні активатора, ми покладемо гумові гвинтові подушки, товщиною 6-7 мм.

Запас активатора вигнута наступним чином, а потім спробуйте на місці.

На місці він повинен виглядати так)

Але прокладка дроту, яка може бути простішою, ніж розтягнути дріт через гофрування на дверях (вона може бути просто на вазі), але не тут, на Авео між тілом та гофром, встановлено пластиковий чіп-роз’єм і до витягніть його з нього було витрачено багато нервів, використовувалася непристойна мова, пара викрутків і нож. А також кілька разів, ідея прийшла, щоб видалити двері)

Потім в обох частинах з’єднувача, подалі від використовуваних штифтів, два отвори діаметром 3-3,5 мм.

chevrolet, aveo, central, castle, працює

І перетягніть дроти наступним чином:

Після публікації текст та фотографії були трохи заплутаними, я прошу вибачення! Я не знаю, як редагувати.

Chevrolet Aveo. Ремонт центрального замку

Andrei Drozd студент 4 місяці тому вартість ремонту замку центрального автомобіля різного виробника приблизно однакова. У Мінську такі послуги значно дешевше, ніж.

А також весь автомобільний сервіс. Максим Ласкин учень 4 місяці тому я хотів порекомендувати HTTP-сайт: блокування замків задніх дверей від їх відкриття дітьми. Наявність цього блокування усуває можливість випадкового відкриття задніх дверей за допомогою внутрішніх дверних ручок.

Цей запобіжний засіб особливо важливий, коли діти знаходяться в задньому сидінні. Засувка замку розташована наприкінці кожної задніх дверей під замком.

При блокування блокування увімкнено, можливість відкривати двері з зовнішньою ручкою, якщо кнопка внутрішнього блокування не натискається. Щоб відкрити задні двері, коли увімкнено замок, витягніть кнопку блокування блокування та відкрийте двері за межами.

Не намагайтеся відкрити двері зсередини, коли блокує. Це може призвести до розбиття внутрішніх ручок замку.

Не залишайте в автомобілі або домашніх тварин без нагляду. Це може мати небезпечні наслідки.

Як зробити ключ розкриття для Chevrolet Aveo (F).

Дитина або тварина можуть випадково вимкнути стоянок гальма, а машина раптово рухається. Дитина або тварина можуть задихнути або отримати тепловий удар до гарячої погоди.

Chevrolet Aveo Central Castle не працює

Chevrolet Aveo (2011). Недоліки замку запалювання

Основні несправності замку запалювання та їх причини:

Несправність не називається блокуванням, але багато, як не дивно налякала це, і насправді не знає, що робити. Блокування рульової колони присутній на кожному автомобілі як певний незрозумілий і надзвичайно первісний захист від викрадення автомобіля, який повинен створювати проблеми з винятком.

Що робити, якщо рульове колесо заблоковано? Вам потрібно прокрутити одну руку з однією рукою, а іншою рукою акуратно і без різких рухів намагаються перевірити ключ, коли ви знайдете правильний ключ позиції.

З цієї причини, замок запалювання, найчастіше виходить з ладу, і єдиним рішенням цієї проблеми є контрактний замок або його ремонт.

З часом прогалини між деталями в замку запалювання виникають через тертя металу про метал, що призводить їх до невпинного.

По-перше, перевірте основний ключ з резервом, тому що, якщо він дуже зношений, швидше за все, це є причиною несправності та спробувати запустити двигун з запасним ключем. Якщо ключ в порядку, ви можете переконатися, що винуватцем є перемикач запалювання та купити контракт.

READ  Chevrolet Lacetti не працює задній хід

Сильно зношені речі усвідомлюють себе заздалегідь, періодично закликаючи замок, щоб уникнути сильного одягу, ви не повинні висять на ключах до важких ключових ланцюгів та прикрас, так красива і модна, але вона розбиває ваш замок на кожну партію, отвір і обертання.

Ця несправність була зроблена до рейтингу.До. З нашими морозами це трапляється часто, і часто люди дергують ключ у замороженому замку з боку в бік, в кінцевому підсумку його і частина ключа залишається в блоці запалювання, а потім вам доведеться придбати контракт.

Це досить легко вирішити, головне. не поспішати, бо це вам потрібно:.Легкі або матчі;.Хімічний розмороз;.Легкий повний повітря.

Це перше, щоб нагріти ключ з легше або збігами і вставте його в замок, акуратно прокручуючи і так кілька разів.

Другий спосіб, хімічний розморожування, щоб вирішити цю проблему дуже швидко, головним є не перестаратися з рідиною, просто посипати достатньо в замку.

Третій метод дуже ефективний, ви отримуєте повітря в легені, нахиляєтеся до замку і починайте інтенсивно вимикати в гнізді блокування запалювання, не сміятися, тому що ця техніка підходить для замку дверей, і все просте, на Вулична зима і.20 градусів, і ви видихаєте тепле повітря, що розтопив лід.

Є люди, які розмалюють замок запалювання за допомогою моторного масла, щоб поліпшити роботу рухомих частинок, але пилові палички до масла та іншої сміття, яка виконує роль шкурів, що веде частину з часом до жалюгідного стану і в кращому випадку Блокування просто буде спати і потрібно буде очистити.

Почнемо з, розбирайте та очистити його з WD 40 або алкоголем, ви можете обійтися без розбору, просто розпилюючи рідину в замок через трубку, якщо це допомогло, радійте.

Найважливішою особливістю контактної групи замку є одночасна відмова від всієї групи електричних пристроїв. Це відбувається тому, що в кожному контакті є кілька споживачів електроенергії. Наприклад, поблизу та віддалених вогнів, сигнали повороту та зворотні вогні включені лише тоді, коли ввімкнення запалювання. Якщо контакт, через який влада живиться в ці споживачі, скажімо, це не зможе пройти поточні та вищезгадані легкі інструменти “відмовитися” через нього.

Коли кілька пристроїв перестають працювати, на перший погляд, не взаємопов’язані, майже завжди у випадку. у контактній групі блокування запалювання. Інший “вузький” точка. це запобіжник, де декілька споживачів також можуть бути “підвішеними” для кожної розетки. Однак ті ж самі фари є занадто потужними споживачами, тому навіть у класиці відокремлюються від окремих запобіжників, а їх відмова разом з зворотними лампами однозначно говорить про несправність у контактній групі блокування запалювання.

Якщо є щонайменше один з вищезазначених ознак, ви можете з великою ймовірністю говорити про несправність контактної групи блокування запалювання. Ремонт Група, як правило, неможлива, тому краще замінити його.

.24 принцип роботи та перевірка центральної системи блокування та відкриття дверей без ключа

Центральний замикач приводів замків замків кожного з дверей. Система складається з вимикачів, виконавчих пристроїв, реле та з’єднувальної електропроводки. Діагностика несправності системи, як правило, обмежується найпростішими перевірками стану контактів проводів та виконавчих механізмів, при виконанні якого можна відремонтувати незначні та легко одноразові пошкодження.

Контроль центрального запірного приводу зазвичай здійснюється біполярними електромагнітами, розміщеними в дверях автомобіля. Замок вимикачі можна встановити в одній з двох позицій. Закритий і відкритий. Перемикачі передачі даних призводить до активації реле, яке з’єднує двері до електромагнітів. Залежно від способу включення реле, полярність напруги змінюється, що забезпечує відповідну зміну у положенні засувки Lock.

Деякі моделі можуть бути оснащені системою проти крадіжки, вбудованої в центральну схему блокування. Якщо ви не зможете самостійно визначити причину відмови шляхом проведення ряду загальних перевірок, зверніться до відділу дилерського відділу Chrysler.

 • Завжди спочатку перевірте захист ланцюга. На цих моделях потужність акумулятора подається в систему через 20 міні-запобіжник (F-1), розташованого в RDC у відсіку двигуна та 15 запобіжником у монтажному блоці.
 • Коли двигун вимкнено, через блокування дверей у обох напрямках (відкрито. Зачинено). Реле повинні публікувати добре відмітні кліки.
 • Якщо кліки не чутні, перевірте наявність потужності на перемикачах. Якщо живлення відсутня, перевірте проводку між перемикачами та монтажним блоком запобіжників для перерв та короткого замикання.
 • Якщо напруга відбувається, але реле не публікує кліки, перевірте проведення перемикача. Якщо провідність відсутня в обох позиціях перемикача, замініть останню.
 • Якщо вимикач має хорошу провідність, але реле не натискає, перевірте цілісність проводки між реле та перемикачем. При необхідності, зробіть відновлення або заміну.
 • Якщо реле отримує напругу сигналізації від перемикача, але не передає команду електромагніти, перевірте, чи є заземлення ретрансляційного корпусу, якщо це необхідно, замінити реле.
 • Якщо всі електромагніти функціонують, за винятком, вийміть внутрішню панель оббивки відповідних дверей (керівник тіла) та перевірте, чи постачається під час перемикання перемикача. На одному з проводів, напруга повинна бути присутня, коли перемикач закритий, з іншого. Коли відкрито відкрито.
 • Якщо виникає напруга, замініть електромагніт.
 • Якщо відсутня напруга, перевірте проводку між електромагнітом та реле для перерв та короткого замикання.

Система складається з пульта дистанційного керування (випромінювача), який надсилає закодований сигнал у інфрачервоному діапазоні до приймача, розташованого у верхній (стелі) консолі або футлярі для світильника та включає центральний запірник.

.36 Центральний замок

Всі двері, кришка корпусу та паливного бака, а також замок у кришці корпусу відкриваються та закриваються, перетворюючи ключ у замку дверей водія або в замку пасажира біля водія. Основною ланкою системи є так званий подвійний ін’єкційний насос, який керується електричним двигуном. При включенні ключа до “відкритого” положення, насос створює підвищений тиск, внаслідок чого різні комутаційні елементи у автомобілі видаляють активний блокування.

READ  Яку олію краще заливати в niva Chevrolet

З подвійним ін’єкційним насосом поєднується блок керування центральної системи блокування, а також контрольний блок системи оцінки, якщо він встановлений у автомобілі.

Далі описує серійний центральний замок. Функції більш дорогих систем з протипократними установками, захистом кабіни, інфрачервоний пульт дистанційного керування (див. Також голова електрообладнання) у своїй основній функції також базується на цій системі, а також замку Центрального захисту.

 • Двері водія та пасажира біля водія або покриття стовбура закривають і відкривають ключ.
 • Центральний замок повинен бути активований з усіх трьох замків.
 • Через приблизно дві секунди всі замки повинні бути заблоковані.
 • Якщо насос працює довше, ніж п’ять секунд, система нарізка. у цьому випадку, подвійне ін’єкційне насос може працювати з максимум 35 с, після цього він повинен вимкнути.

Наступний опис також відноситься до автомобілів зі стандартним центральним замком. Електрична перевірка виконується на 6-полюсному підключенні під час подвійного ін’єкційного насоса. У автомобілях з анти-крадіжкою є ще 16-полюсний роз’єм на насосі, який залишається без уваги.

Якщо насос не працює ні, коли обертається ключ у замку дверей водія та пасажира поруч із водієм, а також у стовбурі блокування, то:

 • Перевірте запобіжник.
 • Видаліть стовбур облицювання ззаду і з правого боку; Подвійний ін’єкційний насос знаходиться праворуч нижче біля нижньої частини стовбура і упакований у піну.
 • “Розпакуйте” подвійне ін’єкційне насос.

Типи та ознаки несправностей

Чим важче будь-який механізм, тим більше індивідуальних несправностей може бути виявлено під час його операції. це аксіома.

Центральний замок має багато різних елементів, кожен з них може відмовитися від часу.

Деякі проблеми можуть бути знайдені та виправлені самостійно, але для цього потрібно мати певні знання та навички.

Труднощі, що виникають у застосуванні центральних замків, які можуть бути описані як ознаки несправності.

Коли ви натискаєте кнопку, замки ідеально закриваються, вони ігнорують команду. Ця ситуація відповідає і з повністю обслуговуючим пультом дистанційного керування та хорошим зарядом акумулятора.

Після відкриття дверей вони самі закриваються без команди.

Час закриття залежить від налаштувань електронного блоку керування. сигнал автоматично надходить до активаторів.

Не всі двері та інші елементи автомобіля реагують на блокування імпульсів.

Тільки фронт, тільки тил або в різних комбінаціях може відмовитися.

Блок керування подає неправильні сигнали, а не закриває двері та вікна.

Автомобіль не закриває пульт, але ви можете зробити це ключем. Закритий салон вже реагує на сигнали дистанційного керування.

Деякі моделі забезпечують механічну відкриту функцію дверей водія з ключем без приводу приводу, що значно спрощує остаточне рішення проблеми.

Chevrolet Aveo T250 Центральний замок не працює / зупинив операційний замок у Aveo T250

Визначити конкретну причину, необхідно перевірити вузли, лише на основі отриманої інформації, ви можете розробити оптимальний алгоритм вирішення рішення.

Chevrolet Aveo T250 Центральний замок не працює / переставав працювати за замовчуванням в Aveo T250

 • Центральний замок не відповідає на відкриття / закриття сигналів лише з брелоку;
 • Автомобіль не закривається / відкривається за допомогою ключа;
 • Іноді є спонтанне відкриття / закриття одного або декількох дверей;
 • Відразу після закриття дверей спонтанно відкрити або навпаки.

За допомогою деяких недоліків ви можете продовжувати продовжувати експлуатаційний транспорт, інші вимагають негайного усунення.

Центральний замикання з ключа не працює

З обслуговуваним ключовим ланцюгом, власники автомобілів користуються ключем дуже рідко. це менш зручно.

У зв’язку з цим помиляється, що центральний замикання завжди повинен працювати з ключем і дозволити вам закрити машину від дверей водія.

 • Очистити ключ, якщо видно сліди його забруднення;
 • Акуратні рухи з помірним навантаженням обертають ключ до лівого / права, щоб збільшити амплітуду;
 • Використовуйте Contact Cleaner, щоб видалити оксиди з контактів.

Такі дії повинні бути зроблені з усіма ключовими свердловинами, доступними на автомобілі. Їх кількість та розміщення залежить від моделі (багажник, передні пасажир), замки задніх дверей у всіх моделях відсутні.

Практична порада. Для того, щоб запобігти окисленню контактів та засмічення, механізм періодично рекомендується (раз на кілька місяців) використовувати ключ до закриття / відкриття автомобіля.

Бловить центрального замку не працює

Робота повинна бути запущена після перевірки роботи системи від ключа, якщо все нормально, тобто є чарівність.

Кнопка центрального замка встановлюється в кабіні і використовується як інсульт.

У першому випадку заміна батареї відновить свою роботу, у другій, потрібно придбати новий ключовий ланцюжок і переналаштувати його під контролем. Робота є безпечнішою, щоб довірити досвідчених авто електриків.

Часткова відмова

Знаки. не всі замки, які викликаються для відкриття / закриття, кнопки керування помилками в кабіні, несподівані блокування дверей під час переміщення автомобіля.

Такі проблеми можна вирішити лише шляхом перевірки електричних ланцюгів та функціональності керуючих блоків та кінця.

Нестабільна робота

Як правило, нестабільна робота Центрального замку передує її повну невдачу.

Не затримуйте за допомогою проблем пошуку та усунення несправностей, повне порушення функціональності може відбутися не в той час.

У нестабільності вказуються такі ознаки.

 • Після обслуговування сигналу від Keychain, пристрій відповідає заходам, що не завжди. У деяких випадках їх повторення необхідне для правильного виконання.
 • Система “Живе” з незалежним життям, без команди закривається / відкривається. Тим не менш ситуація. не всі елементи відповідають сигналу.

Ремонт комплексу, це займає багато часу та спеціальних навичок.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS