2023 Genesis Electified G80 Огляд

Вересень побачить розкішну руку Hyundai не менше трьох електромобілів в Австралії. спеціалізований EV GV60, а також електрифікований GV70 та предмет цього огляду, Genesis Electified G80.

Як і електрифікований GV70, електрифікований G80. це EV на основі модифікованої платформи двигуна згоряння. Він займає відмінну серію BMW 5-і Mercedes-Benz E-Class-Maning G80 і вдалося електричним приводом під ним.

Tesla Model S, завзята в просторі EV, наразі недоступна для замовлення в Австралії, тоді як Mercedes-Benz EQE не запускається до пізніше цього року, і принаймні спочатку буде доступний лише в специфікації AMG 53 в Австралії. Ймовірно, ціна близько 200 000 позначки.

Концептуально електрифікований конкурент G80-новий BMW I7 XDRIVE60, що є великим, розкішним електричним лімузином, хоча i7-це сегмент розміру вище і вдвічі перевищує ціну-на 297 900 плюс дороги на дорозі.

Чи служить цей салон EV як гідний ореол для флагманського бренду автомобілів Кореї?

2023, genesis, electified, огляд

Скільки коштує Genesis Electified G80?

Електрифікований G80 доступний як єдиний, повністю оперативний варіант моделі в Австралії за ціною від 145 000 перед витратами на дорогу.

Використовуючи поштовий індекс Мельбурна, онлайн-конфігуратор Genesis демонструє ціну на приводі трохи більше 156 000 драйвних.

Як зазначалося вище, це робить G80 EV приблизно на 30 000 дорожчими, ніж найдорожчий Genesis G80, що працює на згорянні, з еквівалентною специфікацією, що є великою пачкою готівки у будь-яких книгах. Чи виправдано це, залежить від вас.

Це також найдорожча модель Genesis продається в Австралії, сидячи значно вище, як електрифікований позашляховик GV70 (127 800) та GV80 3.5T AWD (109 700).

Хоча прямих суперників небагато, наступний список електрифікованих седанів може бути логічно перехресним:

    : 181 700: 129 900: 201,078: 156 300: 91 600

Усі виключають витрати на дорогу

Яким є Genesis Electified G80 зсередини?

Якщо ви коли.небудь проводили час у звичайному G80 або навіть на GV80, кабіна електрифікованої моделі почуватиметься знайомим.

Дизайн та макет майже всі ідентичні версії, що перебуває у згорянні, хоча є деякі ексклюзивні побачення, включаючи вибрані обрізки, оббивки та дисплеї.

Моє перше враження було саме тим, наскільки добре призначена каюта.

На сидіннях є скелі з стьобаної шкіри Nappa, шкіряними поверхнями на дверях, приладовій панелі та центральній консолі, повне електричне регулювання для передніх сидінь та керма, дисплеї високої роздільної здатності для кластера приладів та інформаційно-розважальної системи та цікаві підробки Дрово.

Все це відчуває себе красиво побудованою, типовою корейською мовою високого класу. Якщо вам цікаво, чи презентація кабіни та тактичність протистоять німців та Лексусу, це, безумовно, не є поганим відношенням.

2023, genesis, electified, огляд

На передній частині водія та пасажира обробляються комфортними сидіннями з широким діапазоном електричного регулювання, а кермо також електрично регулюється для досягнення та граблі.

Для передніх лав.

Соромно, що пасажир пропускає програму додаткового коригування та масажу водія, щось спільне для більшої частини лінійки Genesis. Я також помітив, що положення водіння відчуває себе трохи високо, ймовірно, через підняту підлогу завдяки додатковому акумулятора та компонентів EV у підлозі.

Попереду водія. 12.0-дюймовий кольоровий головний дисплей з різними шматочками інформації в лінії зору водія та 12.3-дюймовий цифровий інструментальний кластер з 3D-функціями переносить від G80, що працює на згорянні, але тепер має специфічний для EV вміст, як вимірювач живлення та зчитування діапазону.

14.5-дюймовий широкоекранний інформаційний дисплей знайомий із стандартного G80, а також GV70 та GV80.

Genesis застосував унікальну шкіру та модифікований користувальницький інтеейс над базовою груповою системою Hyundai, а це означає, що вона досить проста у використанні та пропонує різку графіку та спритні часи навантаження, але йому не вистачає деяких функцій підключення, які ви знайдете у деяких суперників.

Супутникова навігація з призначенням зарядки EV є стандартною, а також є Apple Carplay та Android Auto, хоч і за допомогою дротового з’єднання. Останнє продовжує залишатися больовою точкою з Hyundai та Kia, які не в змозі запропонувати дзеркальне відображення бездротового смартфона в інформаційних блоках із вбудованою навігацією.

Ще одна захоплення-відсутність підключених послуг, як ви знайдете в продуктах Audi, BMW та Mercedes-Benz, а також вибрана кількість нових моделей Hyundai/Kia. Це означає, що ви не отримуєте віддалені функції на основі додатків, онлайн-навігації та оновлення трафіку, які є більш реальним часом.

Однак, це отримує навігацію з розширеною реальністю (AR), однак, щось зазвичай варіант на транспортних засобах Mercedes-Benz. Використовуючи навігацію на повороті в рідній системі, вона показує живий подача камери, що накладається на вперед, накладений графікою та мітками, щоб краще показати вам, куди поїхати-це трохи хитро, але це цікава вечірка.

Другий ряд, мабуть, просто важливий, як фронт для такого транспортного засобу, враховуючи тип клієнта, на якому цей транспортний засіб розкладений. деякі хочуть, щоб їхати, а також їздити на самі, а G80 вже давно є улюбленим флотом найму.

Наявність розкішної пакету як стандарт означає, що тут трохи відбувається. Ви отримуєте подвійні сенсорні екрани за кожним переднім сидінням, а також складену задню центральну консоль з елементами керування кліматом, інформаційними розважальними та зручністю, як опалення сидіння та задня панель. У нього навіть є відповідний інформаційно.розважальний набір, як той, що передній.

Хоча він накопичений як бізнес.клас, пасажирський простір не такий місткий, як можуть запропонувати зовнішні розміри. У 6’1 я комфортно вміщую в задній частині за власним положенням водіння, але це не відчував, що я справді можу розтягнутись, як ти в деяких довших транспортних засобах коліс. як старий холден Каприс або щось на зразок Lexus LS.

Якщо на передньому пасажирському сидінні немає, є прохідне управління (наприклад, у різних транспортних засобах Hyundai/Kia), який дозволяє пасажировим пасажиром електрично регулювати переднє сидіння, щоб відкрити більше місця.

Пара 9.2-дюймові 720p HD задні дисплеї схожі.

Ви можете відрегулювати кут нахилу, щоб врахувати кут спини сидіння та відповісти на дотик до входів.

Вигадливі звуки Audio Audio Audio Hyundai також доступні з задніх дисплеїв, і ви можете підключити медіа.пристрої через USB та навушники через 3.5 мм допоміжні гнізди.

Враховуючи, що такі дисплеї можуть коштувати тисяч доларів на європейських суперників, досить акуратно, що Genesis включає їх як стандарт, навіть якщо вони не забезпечують істотних функцій.

Незважаючи на довжину 5005 мм та ширину 1925 мм, електрифікована область завантаження G80 навряд чи більша, ніж невеликий хетчбек через додаткові компоненти EV під шкірою.

Ємність завантаження цитується на 354L (VDA), що менше, ніж щось на зразок Hyundai I30 або Volkswagen Golf, для довідки.

Порівняно з звичайним G80 Електрифікована версія втрачає близько 70 літрів потужностей, а на самій задній частині багажу є велика горб.

З обох боків є сітка, щоб утримувати вільні предмети, світлодіодне освітлення, точки якоря з більшою вантажною мережею, а також проходження гірськолижного порту для довших предметів.

Що знаходиться під капотом?

Електрифікований G80 живиться від пари 136 кВт/350 нм постійних синхронних електричних двигунів. по одній на кожній осі. Системні результати. це котирування 272 кВт та 700 нм.

Годування електродвигунів. це великі 87.Літій-іонний акумулятор 2 кВт-год, яка пропонує ту саму архітектуру 800 В та “до 350 кВт” зарядки, як електричні транспортні засоби E-GMP Hyundai Group. Діапазон водіння. це заявлені 520 кілометрів на основі тестового циклу WLTP, еквівалентний комбінованому швидкості споживання енергії 19.1 кВт/год/100 км.

Електрифікований G80 використовує електронну AWD із системою приводу роз’єднувача, яка перемикається між приводом заднього колеса та приводом на повне для кращої енергоефективності та зменшує втрати перетягування.

2023, genesis, electified, огляд

Genesis вніс численні модифікації конструкції G80 в EV, зменшивши кількість компонентів тіла з 551 до 482, а структурна жорсткість збільшилася на 17 відсотків над версіями, що спляться в згорі.

Genesis стверджує 5.0-метровий електрифікований G80 може відбитися від нуля до 100 км/год у 4.9 секунд, що 0.2S швидше, ніж близнюк-турбо v6 G80 3.5t awd. Крім того, компанія стверджує, що електрифіковане прискорення G80 з 80-120 км/год займає всього 3.2 секунди.

Як зазначалося раніше, корейський бренд цитує потужність зарядки 350 кВт, що дозволяє електрифікованому G80 підзарядитись від 10 до 80 відсотків всього за 22 хвилини.

Це добре задокументована Hyundai Group EVS рідко вражає цитовану піку 350 кВт у реальному світі, скоріше сидячи біля позначки 230 кВт, хоча Genesis каже, що це зводиться до управління температурою, щоб уникнути перегріву акумулятора. Незважаючи на те, що компанія стверджує, що претензія “до 350 кВт” є точною і досягається.

Як приводка Genesis Electified G80?

Наш запуск електрифікованого G80 включав 25-кілометрову позицію на звивистих B-дорогах, що оточують Ярру Глен на зовнішньому сході Вікторії, а також довший заїзд від Ярри Глен до Мельбурнського КБР.

Вихід з винзаводу Zonzo на дорозі 100 км/год дало мені можливість майже зробити стоячий початок, і навіть з більш розслабленими виходами порівняно з електрифікованим GV70 G80 EV шпильки, ви назад на своєму сидінні.

Більше того, це робить так.

На звивисті, хвилясті заміські дороги навколо Ярри Глен, електрифікований G80 відчув напрочуд спортивну, незважаючи на велику естетичну та шкіряну кабіну. Він швидко входить і пропонує безліч зчеплення, остання люб’язно надано шинами Michelin Pilot Sport 4 та додатковою тягою AWD.

Genesis використовував нових членів передньої та задньої підвіски для EV, а електрифікована G80 також отримує попередній перегляд бренду-електронну контрольну підвіску з прогнозними адаптивними демпферами.

Це не зовсім хитра, Rolls-Royce, який ви можете очікувати від транспортного засобу, який виглядає так, але насправді це дуже приємна річ, коли він зберігає звичайну динаміку G80 і додає миттєву тягу електричної потужності-700 нм потрапляє в Audi RS, BMW M та Mercedes-AMG територія.

На дорозі є справжнє задумливе, впевнене відчуття, а низькопотужне, довге і худне тіло змушує почувати себе по-справжньому обтічним та аеродинамічним-генезис цитує слизький коефіцієнт перетягування 0.26.

Після нашого коротшого динамічного приводу ми вирушили з Ярри Глен назад до Мельбурнського КБР, проїхавши туди в меншому кросовері GV60. Цей маршрут провів нас через аналогічно вітряні B-дороги, на регіональну шосе, а потім на східну автостраду в Мельбурні, закінчившись тісними дорогами внутрішнього міста.

Широта середовищ дійсно демонструвала електрифіковані здібності G80. Приватні покупці можуть із задоволенням вивезти це до країни.винзаводу чи будинку для відпочинку в комфорті та безтурботності, а водії лімузина можуть зберегти себе та своїх пасажирів задоволені таким комфортним, вишуканим транспортером.

Незважаючи на підняте водійське положення, яке насправді не було на мій смак, генезис їв подорож з маленькою суєтою. У повільному, високому рухому руху, він дуже розслаблений і ізольований із зовнішнього світу, а на автостраді він влаштовується в круїзне без зусиль і має всі необхідні системи допомоги, щоб зняти навантаження з розширених позицій за кермом.

Адаптивний круїз-контроль Genesis та провулок після допомоги поєднувати майже автономний досвід водіння шосе, хоча ми все ще не отримуємо всеосяжну функцію Hyundai Group Group Group в Австралії.

Монітор з погляду на сліпості та регулярна допомога сліпої точки зору виявилися корисними на автостраді та в місті, враховуючи витягнуті розміри G80, а навігація з розширеною реальністю була весело грати на нашому маршруті.

Це було криваво ефективно, що в Circa-60 км їзди від Ярри Глен до Мельбурнського КБР дало вказане споживання енергії трохи більше 15 кВт-год/100 км з переважно шосе та автостради. Це майже ефективність Tesla Model 3, і добре в рамках 19 Genesis.Офіційна претензія 1 кВт.год/100 км.

Можливо, те, що мені найбільше сподобалось, поза легким виступом та прекрасним уточненням, це той факт, що G80 відчуває цілком звичайне.

Порівняно з GV60, з його набором дисплеїв, цифрових дзеркал та непарних пропорцій, електрифікований G80 виглядає і відчуває себе звичайним розкішним седаном для їзди. В основному ви можете зайти і зайти з малою мірою коригування.

Хоча я розумію переваги відданої платформи EV, я думаю, що є ще ширша привабливість у тому, щоб транспортні засоби, які використовують новонародні силові агрегатки, але виглядають і відчувають себе як звичайні машини.

Источник

Image:www.carexpert.com.au