Польська мова

Розклад на весняний семестр (2018 р.)

Навчальний процес триватиме з 01.12.2017 р. до 31.05.2018 р.

Група Викладач Години Аудиторія Список слухачів
П-2
(A1)
Стадник Оксана Володимирівна Пн - 18.00
Ср - 15.30
IV навч. корпус
13 аудиторія
Беляєвська Х. С.
Біда А. П.
Грималюк Д. В.
Гузар В. І.
Козак М. Б.
Лисенко Є. О.
Ференц І. М.
Яремчук Х. С.
П-3
(A1)
Стадник Оксана Володимирівна Ср - 17.30
Пт - 14.30
IV навч. корпус
13 аудиторія
Бочарова Р. Ю.
Вербицький Н. І.
Глубіш Л. Я.
Гнип В. С.
Квас А. І.
Коваленко І. І.
Лемеш М. В.
Леонова С. В.
Малішевська Б. О.
Павлюх З. Б.
Пономаренко Р. В.
Руденко Д. А.
Снітко О. А.
Холостенко А. М.
П-4
(A1)
Стадник Оксана Володимирівна Вт - 16.00
Чт - 16.00
IV навч. корпус
13 аудиторія
Мельник А. В.
Михальков М. О.
Прокопенко К. О.
Семенова А. К.
Хіндяк Р. В.
П-5
(A1)
Стадник Оксана Володимирівна Вт - 18.00
Чт - 18.00
IV навч. корпус
13 аудиторія
Береза М. І.
Дремлюга М. В.
Дяків Ю. О.
Литвиненко А. О.
Ноджак В. В.
Панченко О. В.
Ражик Д. О.
Самардак О. О.
Тяжкун Є. В.
Флик І. В.
Черевань В. О.
Шелест Р. О.
Яворська Н. С.
П-6
(A2/B1)
Кулинич Мар'яна Ігорівна Вт - 16.00
Пт - 10.20
IV навч. корпус
12 аудиторія
Болібрух Л. І.
Гикава А. В.
Кисилишин Н. І.
Ковалик М. О.
Крілишин Я. І.
Левочко І. В.
Руда С. І.
Сапронова Є. Г.
Сеніна А. С.
Телюк К. Б.
Форович Б. І.
Якимів Х. І.
П-7
(A2/B1)
Кулинич Мар'яна Ігорівна Пн - 17.40
Ср - 17.40
IV навч. корпус
12 аудиторія
Гусакова К. О.
Дідух О. І.
Драла Р. І.
Дроботій О. А.
Завада І.-В. В.
Зірник К. Р.
Кравців Н. Л.
Львович А. А.
Надставна С. І.
Роскіна А. Ю.
Смерека Л. В.
Шаровський Я. О.
Шоп'як М. В.
Якимець Д.-І. І.
П-8
(A2/B1)
Кулинич Мар'яна Ігорівна Вт - 18.00
Чт - 18.00
IV навч. корпус
12 аудиторія
Агашкова У. О.
Блащук М. Б.
Гайдусь Х. А.
Гарга В. О.
Дяків П. І.
Занюк А. Ф.
Кісель Є. Ю.
Кметь М. О.
Мазурок М. С.
Мосевич Д. В.
Олійник М. В.
Петрушина А. Б.
Рибак А. Я.
Самборський В. В.
П-9
(A1)
Кулинич Мар'яна Ігорівна Пн - 10.20
Ср - 16.00
IV навч. корпус
12 аудиторія
Зворотній М. В.
Казмірук А. В.
Мазурик А. С.
Максимович Х. Р.
Мартинюк А. В.
Ничипорчук А. Л.
Олекса О. А.
Перепйолкіна Ю. Р.
Плєшакова К.
Терещенко А. В.
Фаль Ю. А.
Янишин С. В.
П-10
(A1)
Стадник Оксана Володимирівна Вт - 14.30
Чт - 14.30
IV навч. корпус
13 аудиторія
Владиженська І. В.
Гакавчин Р. І.
Ковтонюк Ю. О.
Косило В. І.
Костюк О. С.
Лампека В. В.
Марків І. В.
Наводило Х. Я.
Недосєко А. В.
Тимчук Є. С.
Ярчук Д. О.
П-11
(A2/B1)
Кулинич Мар'яна Ігорівна Пн - 19.20
Ср - 19.20
IV навч. корпус
12 аудиторія
Бренич В. М.
Величко І. І.
Гонтківська А. М.
Дидів С. І.
Захарчук М. Ю.
Кравчук П. Ю.
Лукаш Д. Б.
Михальчук В. А.
Пушак В. Я.
Стасинець Б. О.
Цюрось Д. Г.
Чаус Р. І.

Знайшли помилку в своєму прізвищі? Ми випадково, чесно-чесно 😔
Напишіть нам і ми її негайно виправимо.

envelope (1)

loc.kursy@outlook.com