Програма HostFamily від AISEC

Разом із програмою “Приймаюча сім’я” ти можеш прийняти у себе вдома волонтера із будь-якої частини світу, який працюватиме у соціальному проекті у твоєму місті. Це не тільки чудовий спосіб дізнатись про іншу країну, попрактикувати англійську чи, навіть, вивчити іншу мову, але й можливість показати справжню українську культуру і гостинність! Країни, звідки волонтери родом – Туреччина, Єгипет, Сінгапур, Індонезія, Китай, Марокко, Туніс.

Про те, як бути приймаючою сім’єю для волонтера, ділиться учасник програми Юлія:

hostfamily
hflviv

«Ми з дівчатами довго не могли наважитись на роль Host Family, завжди знаходились певні причини, щоб відмовитися адже я проживала тоді на орендованій квартирі, але все ж це не стало перешкодою до здійснення ще однієї мрії – пожити в одному помешканні разом з людиною з іншої країни.

Марьям з Каїру мешкала у нас два тижні влітку минулого року. За цей час ми дивились разом фільми, говорили про цікавинки наших країн, гуляли разом по Львову, відвідували затишні кафе.

Через деякий час програма Host Family також спонукала мене поїхати до волонтера в гості: Марьям мене всіляко підтримувала та підбадьорювала зареєструватись на стажування в Єгипті, і через певний час я також поїхала волонтерити у цю країну.

Загалом програма «Host Family» - це неймовірний досвід, раджу усім хоча б раз спробувати себе у ролі приймаючої сім’ї»

За умовами програми, приймаючі сім’ї надають спальне місце для волонтера, доступ до кухні та ванної.

hfcairo

Контакти:
Софія,
0963208511, 0639313394 sofiia.holynska@aiesec.net

Зареєструватися для участі у програмі можна за посиланням:

https://podio.com/webforms/9721411/708510