Рисунок3

Тривалість навчання

calendar

1 семестр навчання триває 3.5 місяця

Вартість

piggy-bank (2)

2950 грн. за курс навчання*

Кількість годин

sand-clock

Ви відвідаєте 60 аудиторних годин

Час занять

wall-clock

Початок занять о 16.00 / 18.00

*Для слухачів, що вже навчалися у Лінгвістично-освітньому центрі, вартість навчання становить 2650 грн.

Ми відкриємо для вас методику гейміфікації:

Після завершення навчання на курсах англійської мови у нашому центрі, слухачі за бажанням можуть пройти тестування для додаткового підтвердження рівня здобутих знань - OXFORD ONLINE PLACEMENT TEST або Іспит CAMBRIDGE ENGLISH.Play to learn
or
Learn to Play


bang1

Ігрові методи, які дозволяють невимушено засвоювати навчальний матеріал у розважальній формі.

bang2

Ми застосовуємо такі інтерактивні методи, як 3D-English (відео, пісні, візуалізація), розподілення ролей та метод Себастіана Лайтнера.

bang3

Відкрий для себе світ прихованих можливостей: з головою поринь у навчальний процес, отримуй насолоду від здобутих результатів.

Курси англійської мови в ЛОЦ це:

flag_en_1
flag_en_2
flag_en_3
flag_en_4

Мотивація та
впевненість у собі

The Huffington Post вважає: «Правильна постава, гарні мелодії, іноземні мови та фітнес допоможуть вам стати впевненішим у собі. Роботу варто давати не лише м’язам, а й мізкам. Вивчаючи іноземну мову, ми стаємо більш задоволені своїм життям, вдосконалюємо себе, наче збираючи пазл».

Без англійської -
нікуди!

Англійська мова - це своєрідний must have у наш час: інформація, новини, спілкування, технології - все англійською. Вона, мов вікно у багатогранний світ можливостей. Чим краще знаєш англійську, тим більше в тебе шансів отримати цікаву та високооплачувану роботу.

Чекаємо на вас у нашій сім'ї ☺️

flag_en_3_1

Оцінювання та
сертифікат

Ми допоможемо вам слідкувати за своїм прогресом, організовуючи невеликі контрольні роботи та домашні завдання. По закінченню навчання слухачі отримають сертифікат.

Комунікативна
методика

Це сукупність прийомів, покликаних навчити ефективному спілкуванню в мовному середовищі. Одним з основних є імітація ситуацій з реального життя, що стимулюють слухачів до активного спілкування. А вправи на письмо і читання допоможуть нам в цьому.