Іспити Cambridge English

PreparationCentreLogo_Horizontal

Іспити Cambridge English розроблені для того, щоб оцінити вміння кандидата використовувати знання англійської мови у реальних життєвих ситуаціях. Завдяки команді дослідників Cambridge Assessment English іспити Cambridge English постійно оновлюються та відповідають Загальноєвропейським рекомендаціям з мовної освіти (CEFR).

Особливості Кембріджських іспитів:

test

Кандидати отримують результати швидко – вже через два тижні після іспиту.

wall-clock

Виконання тесту займає близько 200 хвилин, з них: читання та вживання англійської – 75 хв., письмо – 80 хв., аудіювання – 40 хв., усна частина –15 хв.

3-stars-outlines

Вже понад сто років сертифікати Cambridge English мають високу репутацію. Більш ніж 20 000 організацій по всьому світу офіційно визнають сертифікати Cambridge English.

Cambridge English: B2 First – іспит, що відповідає рівню В2. Це найпопулярніший Кембріджський іспит, що підтверджує вміння спілкуватись на різноманітну тематику, висловлювати власну думку; дає можливість вступу до університетів у всіх країнах Європи та світу; дає пріоритет у працевлаштуванні у сегменті топ-менеджменту у всьому світі; дає можливість отримати вчене звання доцента/професора у Міносвіти.

Праворуч ви можете побачити зразок сертифікату, який ви отримаєте після успішного проходження тестування.

20161030-21
piggy-bank

Вартість проходження тестування становить 3400 грн.

Для проходження тестування вам необхідно звернутися до деканату післядипломної освіти в Інституті адміністрування та післядипломної освіти (вул. Митрополита Андрея, 5, каб. 1) для підписання договору та реєстрації на тестування.